Jaga oma kogemust, saa tasuta šokolaad

10.07.2021

Kui sa juhtumisi veel ei märganud, siis Playin.ee on läbinud suure uuenduskuuri. Meie portaali kõige olulisem uus funktsioon on lugejate võimalus jätta kasiinode kohta oma kommentaar. Me paneme küll väga palju jõupingutusi usaldusväärsete arvustuste loomisesse, kuid miski ei ole nii väärtuslik kui mängijate endi kogemused.

Kui keegi kaalub parasjagu konkreetses netikasiinos konto avamist, on väga kasulik lugeda teiste inimeste arvamusi. Seepärast on meil käimas äge kampaania: esimesed 100 inimest, kes esitavad kommentaari, mis saab ka portaalis avaldatuks, saavad R-kioskis kasutamiseks vöötkoodi, millega saab endale lunastada meeldiva Fazeri 200-grammise šokolaaditahvli. Sa võid kommenteerida mistahes kasiinot meie portaalis.

Õigluse tagamiseks aga nõuame, et sinu kommentaar oleks aus, põhineks sinu reaalsel kogemusel ja oleks kasulik teiste lugejate jaoks. Arvesse ei lähe liiga lühikesed, kahtlased või muul moel kasutud kommentaarid.

Järgi alljärgnevaid samme šokolaadi saamiseks

  • Kasuta ülemises paremas servas olevat otsingukasti, et otsida üles mõni meie poolt arvustatud kasiino. Sa võid kasiino arvustuse avamiseks klõpsata ka lihtsalt mõnes võrdlustabelis olevale kasiinologole.
  • Keri lehekülg allapoole kuni pealkirjani „Jaga oma arvamust“.
  • Sisesta oma eesnimi ja töötav e-posti aadress. See info peab olema korrektne, sest kood saadetakse sisestatud e-posti aadressile. Sinu e-posti aadressit ei näidata teistele lugejatele.
  • Räägi meile, mis sulle kasiinos meeldis ja mis mitte. Jaga võimalikult palju infot – mida sisukam arvustus, seda kasulikum on see teistele lugejatele.
  • Pärast kommentaari esitamist vaatame me selle üle ning avaldame võimalikult kiiresti. Tavaliselt võtab see aega mõne tunni.

Sa võid kommenteerida ka mitut netikasiinot – see on isegi soovituslik. Me saame aga väljastada vaid ühe šokolaadi ühe inimese kohta. Kokku jagame laiali 100 koodi.

Milliseid kasiinosid ma kommenteerida saan?

Sa saad kommenteerida mistahes netikasiinot, mida oleme Playin.ee portaalis arvustanud ning kus sa oled isiklikult mänginud. Sinu naabri, sõbra või kalli lemmiklooma kogemused ei lähe paraku arvesse. Kasiinosid saad otsida lehe paremas ülemises nurgas oleva otsingufunktsiooni kaudu.

4abd4e2e3ac108c5c469e7a35d175956?s=96&d=mm&r=g
Veiko Ilves
Hoiab kätt kasiinopulsil ja jälgib kiivalt slotikaid. Aeg-ajalt kõlistab münte ka ise nii ruletilaua kui ka slotimasina taga.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Non sticky boonus
Non sticky boonus

Oleme varemgi rääkinud sellest, kuivõrd palju erinevaid boonuseid kasiinodes saadaval on. Küll on tasuta spinne,…

Playin.ee
T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.