Betsafe

Betsafe
7.5 Kogu skoor
  • Litsentseeritud Eestis
  • Võimalik saada sissemaksega tasuta spinne
  • Olemas eriline VIP-klubi
  • Väga lai mänguvalik
Betsafe kampaanjad

Betsafe ehk vana Triobet keskendub suuresti spordipanustele, kuid tegelikult on mänguvalik väga lai.

Kas nimi Betsafe on sulle tuttav? Aga kuidas on Triobeti nimega? Betsafe ongi tegelikult endine Triobet – kasiino vahetas hiljuti oma nime ja pakub nüüd mängurõõmu täiesti uues kuues. Kui sulle meeldis Triobeti pakutav, meeldib sulle päris kindlasti ka Betsafe.

Mida aga Betsafe üldse pakub? Nagu varemgi, on kasiinos selgelt tugev rõhk spordipanustamisel, kuid selle kõrval on väga suur roll pokkeril, mida saab Betsafe’is mängida lausa professionaalsel tasandil. Muidugi ei puudu ka kvaliteetne live-kasiino ja sajad erinevad slotikad.

Igal kasiinol on omad tugevused ja nõrkused ning selles põgusas ülevaates maalime sulle pildi mõndadest sellistest omadustest, mida sa peaksid kindlasti teadma enne, kui alustad Betsafe’is mängimist.

Liitudes Betsafe'iga läbi Playin.ee lehe ja tehes vähemalt 10-eurose sissemakse, kingitakse sulle 50 tasuta spinni NetEnti uhiuuele mängule Turn Your Fortune. Lisaks Playin.ee eripakkumisele saad kasutada ka tavapärast tervituspakkumist, mis sisaldab veel lausa 200% sissemakseboonust juba 10-eurose sissemakse juures ning lisaks võid saada kuni 500 tasuta keerutust meeliülendava Jumanji slotika jaoks.

Boonused

Betsafe VIP-programmi

Ühena vähestest Eestis on Betsafe-il ka eriline lojaalsusklubi erinevate VIP-tasanditega.

Betsafe on üks vähestest kasiinodest, kus jagatakse tasuta keerutusi üheskoos sissemakseboonusega. Just nimelt, kuulsid õigesti – kui registreerud Betsafe’is uue mängijana kasutades Playin lehel olevat nuppu, on sul võimalik saada 50 tasuta spinni. Tasuta spinnid saab kätte siis, kui teed vähemalt 10-eurose sissemakse, spinnid on seejuures mõeldud põnevale NetEnti slotikale Turn Your Fortune. Antud pakkumine on saadaval eksklusiivselt Playin portaalis!

Lisaks sellele pakkumisele on sul aga võimalik kasutada ka Betsafe’i tavapärast tervitusboonust üheskoos Playin-i kaudu saadud tasuta keerutustega. Kasiino pakub tervituseks suisa 500 tasuta keerutust + 200%-st sissemakseboonust.

Tasuta keerutused on mõeldud vingele Jumanji slotikale ning ainus, mida pead tegema, on vähemalt 10-eurone sissemakse pärast registreerumist. Betsafe lausa kolmekordistab su sissemakse summa ning seda kuni 50-eurose sissemakseni. See tähendab, et kui teed näiteks 50-eurose sissemakse, saad 100 eurot boonusraha Betsafe’i poolt, seega on sul kokku mängimiseks 150 eurot.

Muidugi tuleb Betsafe’i tervitusboonuse puhul jälgida tähelepanelikult ka tingimusi. Võitudel on läbimängimisnõue: summa tuleb vähemalt 25-kordselt läbi mängida 30 päeva jooksul. Tasuta spinnide läbimängimisnõue on aga väga tagasihoidlik: spinnidest saadud võidud tuleb läbi mängida vaid ühekordselt.

Eraldi tervitusboonus on loodud ka pokkeri- ja spordipanuste sõpradele. Pokkeriboonus on näiteks kuni 1000 euro suurune, spordipanuste jaoks antakse aga kuni 100 euro ulatuses tasuta panuseid.

Kui kritiseerida midagi Betsafe boonusevaliku osas, on see laia valiku puudumine. Kampaaniad küll roteeruvad, aga mitte väga tihti. See-eest võid kindel olla, et kui mõni kampaania on avatud, on see esmaklassiline.

Betsafe’il on ka lojaalsusklubi. Selle põhimõte on väga lihtne: iga kord, kui panustad Betsafe’is raha, teenid sa lojaalsuspunkte, mida saad seejärel vahetada raha vastu. Kasiinol on ka erinevad tasemed, kõige kõrgeim neist on „Kuninglik Teemant“, madalaim on „Pronks“.

Mänguvalik

Betsafe’is on kümneid erinevaid jackpotislotikaid ja sadu erinevaid põnevaid slotte igale maitsele.

Sport on kindlalt kasiinos aukohal – kasiinos on livebet võimalus, kobedad koefitsiendid ja ühena vähestest pakutakse ka Cash Out funktsiooni, mis paneb südame kiiremini tuksuma nii mõnelgi panustajal.

Spordile lisaks võtab Betsafe pokkerit väga tõsiselt. Pidevalt korraldatakse turniire, boonused on kopsakad ja tarkvara saab ainult kiita. Pokker on suuresti spordipanuste kõrval üks Betsafe’i olulisemaid mängukategooriaid, seega ei tohiks see pettumust valmistada isegi kogenud pokkerihaidele.

Ära ei tohi unustada ka traditsioonilisi kasiinomänge. Betsafe pakub kõiki uusi ja kuumi slotikaid ning kõik mängud on kenasti lahterdatud erinevatesse kategooriatesse: uued mängud, slotid, jackpotid, lauamängud, videopokker ja muud. Mis puudutab jackpotislotte, siis neid on kasiinos üle 30. Kui tahad jahtida hiigelvõitu, siis seda tasub teha Betsafe’is!

Betsafe’il on ka kümneid erinevaid live-kasiino laudasid. Esindatud on mõistagi paljud erinevad ruletid ja Blackjackid, kuid neile lisaks on valikus mängud nagu Baccarat, erinevad pokkerid ja Dream Catcher.

Kategooria „Live mängud“ alt leiab reaalajas toimuva loteriistiilis mängu „Lucky 7“, õnneratta ja palju erinevaid täringumänge. Nendes mängudes tervitab sind ehtne diiler, kes võtab vastu panuseid ja paneb su õnne proovile!

Kasutajasõbralikkus ja disain

Betsafe on mõistnud tänapäevaste mängijate vajadusi – kogu kasiino kohaldub suurepäraselt iga seadmega, olgu selleks imepisike nutitelefon, tahvelarvuti või suurem lauaarvuti. Samuti ei saa kurta mängude leidmise pärast, sest erinevalt nii mõnestki teisest kasiinost on Betsafe’is võimalik mänge nimepidi otsida ning kõik on ka kenasti lahterdatud.

Kui üldse miski võib häirima jääda disaini osas, on see värvigamma valik. Betsafe on tumedates toonides, mis võib ajapikku silma riivata. Eriti võivad häirima hakata pisikesed kirjad, mida on tumedalt taustalt raske lugeda. Kui värvivalik kõrvale jätta, ei saa Betsafe’ile ette heita kasutajasõbralikkuse osas põhimõtteliselt mitte midagi.

Klienditeenindus ja makseviisid

Betsafe klienditugi

Betsafe’i klienditugi on lausa auhinnatud ning on tuntud oma kiiruse ja professionaalsuse poolest.

Betsafe’i juured ulatuvad Põhjamaadesse ning tänaseks päevaks on näiteks nende pokkerituba Baltimaade suurim. Juba need faktid kõnelevad asjaolust, et tegemist ei ole suvalise kasiinoga. Betsafe on Eestis saanud ametliku tegevusloa, mis lisab jällegi pisut turvalisust.

Kasiino pole küll Eestist pärit, kuid eestikeelne klienditugi on tublisti olemas ja töötab absoluutselt iga päev. Seega võid julgelt oma murega kasiino poole pöörduda igal ajal. Kusjuures, Betsafe on sõnanud, et nende klienditeeninduses on klientide rahulolu üle 90%.

Lisaks tublile ja tragile klienditeenindusele saab kiirematele muredele vastuse ka kiire KKK sektsiooni abil, mis võib teinekord vägagi abiks olla.

Nagu paljude teistegi kasiinode puhul võiks ka Betsafe’is olla rohkem maksevõimalusi. Lisaks pangalinkidele ja krediitkaardile on sealgi esindatud vaid Skrill ja Neteller. Pane tähele, et väljamakse pangaülekande kaudu võib võtta ka üsna kaua – kuni 5 tööpäeva.

Kokkuvõte

Kas Betsafe on usaldusväärne kasiino? Selles pole kahtlustki. Betsafe on igas mõttes eesrindlik mängukoht, kus on rikkalikult mänguvõimalusi ning kõik toimib just nii nagu peab. Kui on üldse midagi, mis võib selle kasiino puhul osutuda häirivaks, on see tumedates toonides veebidisain, kuid seegi on täielikult maitse küsimus.

Üldises võtmes on aga Betsafe igas mõttes suurepärane kasiino, mis ei tohiks sind alt vedada eales oma võimaluste ja maailmatasemel klienditeenindusega.

Liitudes Betsafe'iga läbi Playin.ee lehe ja tehes vähemalt 10-eurose sissemakse, kingitakse sulle 50 tasuta spinni NetEnti uhiuuele mängule Turn Your Fortune. Lisaks Playin.ee eripakkumisele saad kasutada ka tavapärast tervituspakkumist, mis sisaldab veel lausa 200% sissemakseboonust juba 10-eurose sissemakse juures ning lisaks võid saada kuni 500 tasuta keerutust meeliülendava Jumanji slotika jaoks.
7.5 Kogu skoor
Betsafe on uudne ja huvitav, ent samas vana ja tuttav

Betsafe kasiino tundub küll uudne, kui tegemist on professionaalse ja pikka aega tegutsenud mängukohaga. Siin on mõned plussid ja miinused, mida võiksid kaaluda.

Kasutajasõbralikkus
9
Boonused
9
Klienditeenindus
10
Plussid
  • Litsentseeritud Eestis
  • Võimalik saada sissemaksega tasuta spinne
  • Olemas eriline VIP-klubi
  • Väga lai mänguvalik
Miinused
  • Veebidisain võib häirida
  • Sissemaksevõimalusi võiks olla rohkem
Kasutaja hinnang: 2.83 (6 votes)
Eesti suurim online kasiino üllatab suure tervitusboonusega

Eesti suurim online kasiino Betsafe üllatab hiiglasliku tervitusboonusega

Kui vaid mõne päeva eest andsime teada Betsafe'i verivärskest tervitusboonusest, mis üllatas oma paindlike tingimustega, siis nüüd tuli Betsafe välja veelgi vingema boonusega, mis paneb südame kiiremini põksuma kõigil slotihuvilistel. Lisaks faktile, et sul on võimalik Playini kaudu saada endale 50 tasuta keerutust, kui registreerud Betsafe'is meie kaudu, on võimalik saada esimese sissemakse tegemisel lausa 200% sissemakseboonust + kuni 500 tasuta keerutust Jumanji slotikale! Boonus on saadaval kõigile uutele mängijatele, kes teevad sissemakse vahemikus 10-50 eurot. Betsafe lisab esimesele sissemaksele omakorda juurde 200% boonusraha ning keerutades NetEnti õnneratast on võimalik endale krabada suisa 500 tasuta spinni uuele slotimängule Jumanji, mis on loodud samanimelise filmi baasil. Millised on Betsafe'i tervitusboonuse tingimused Betsafe'i tervitusboonuse saamiseks ei tule sugugi hüpata läbi tulerõngaste ega
Betsafe'i uus tervitusboonus: madalad nõuded, suur võiduvõimalus

Betsafe’i uus tervitusboonus: madalad nõuded, suur võiduvõimalus

Selline näeb välja NetEnti uus looming, mille nime kohaselt võib oodata slotikast korralikke võiduvõimalusi. Uus aasta pole küll veel jõudnud õieti alatagi, kuid Betsafe kasiino on juba täies hoos, jagades rõõmuga laiali tasuta spinne. Nimelt lõi kasiino tänasest käima uue põneva tervitusboonuse, mis annab igale uuele registreerujale võimaluse nautida uue NetEnti slotimängu Turn Your Fortune võiduvõimalusi. Üks kõige kauem Eestis tegutsenud internetikasiinosid Betsafe annab uutele mängijatele vähemalt 10-eurose sissemakse tegemisel tervelt 50 tasuta spinni, mis on mõeldud maailmakuulsa Net Entertainmenti uue slotimängu Turn Your Fortune jaoks. Erinevalt paljudest tervituspakkumistest võimaldab see kampaania kasutada samaaegselt ka kasiino tavalist tervitusboonust. See tähendab, et uued mängijad saavad rõõmuga kasutada kahte pakutavat boonust ning ei ole piiratud vaid ühe või teise kampaaniaga. Kõnealune 50
Kuumad jõulud võida Betsafe'is 1000 eurot puhkusereisi raha iga päev

Kuumad jõulud: võida Betsafe’is 1000 eurot puhkusereisi raha iga päev

Talv võib küll olla mõnus aeg, mil tänavad täituvad pehme lumevaibaga ja poed on lookas jõuluteemalisest kaubast, kuid jõulumaagiaga käib kaasas ka üks paratamatu ebameeldivus: külm on. Kes meist ei oleks juba vandunud, kuna tee on jäine ja libe ning iga riietusega kipuvad hambad plagisema. See ei ole eriti nauditav! Betsafe kasiino teab, et paljud mängijad unistavad mõnusast soojamaareisist ning sestap pakutakse tänavuse jõuluootuse ajal eriti vinget võimalust. Nimelt pakub Betsafe'i jõulukalendri kampaania võimalust igaühel võita 1000 eurot reisiraha ning seda lausa iga päev. Reisiraha võitmiseks tuleb täita päevaülesanne, misjärel saad loosis osalemiseks ühe hääle. Kui täidad aga kõik kolm päevaülesannet, on võiduvõimalus kolm korda suurem. Päevaülesannete täitmisel võib saada ka lisanduva väikese päevaülesande auhinna, seega polegi reisiraha ainus, mida saab võita.
Ei mingeid võimatuid missioone: võida Betsafe'is 150 eurot puhtalt kätte

Ei mingeid võimatuid missioone: võida Betsafe’is 150 eurot puhtalt kätte

Betsafe kasiino üllatab mängijaid tervelt paari kuu jooksul meeletu kampaaniaga, mille raames on võimalik võita iga nädal tervelt 150 eurot puhtalt kätte. Kampaania keskmes on Yggdrasili slotikad, seega on igal kasiinosõbral võimalik katsetada midagi uudset. Kampaania olemus on väga lihtne. Kasiinos on iga nädal saadaval üks missioon, mis puudutab kahte Yggdrasili slotikat. Mõlema slotika jaoks on määratud teatud ülesanne. Kui oled teistest kasiino mängijatest edukam, on sul võimalik jõuda esiviisikusse, kelle vahel loositakse välja sularaha. Esikohaomanik saab endale lausa 150 eurot! Täpsemad ülesanded on igal nädalal erinevad. Kuni 28. oktoobrini on näiteks ülesanded järgnevad: Leia üles 50 tasuta spinni sümbolit slotimängus Vikings Go To Hell; Kogu kokku 2 aardekirstu mängus Vikings Go Wild. Selleks, et jõuda esiviisikusse, pead sa saavutama need ülesanded
Betsafe'is löödi käima suur kasiino suvepidu

Betsafe’is löödi käima suur kasiino suvepidu

Kas suvekuumus võtab juba silmanägemise ära ja on tunne, et sulad lihtsalt ära? Betsafe kasiino toob suvele pisut jahutust oma uue suvepeo kampaaniaga, mille raames on igaühel võimalik endale napsata kobe kasiinoboonus ja tasuta spinnid! Perioodil 6. august kuni 30. september toimub kasiinos igapäevaselt mõni uus kampaania. Siin on kiire ülevaade kõigist pakkumistest, mida võid kasiinos kohata suvepeo jooksul: Esmaspäev: kui panustad vähemalt 50 euro eest mistahes slotikale, saad 5 eurot kasiinoboonust. Teisipäev: kui teed 40-eurose sissemakse, saad sissemakseboonusena 10 eurot kauba peale. Kolmapäev: kui panustad mistahes slotimängus vähemalt 50 euro eest, antakse sulle 10 tasuta keerutust maailmakuulsa Mega Fortune Dreams slotika jaoks. Neljapäev: kui teed vähemalt 20-eurose sissemakse, saad 5 eurot boonust. Ära arva, et nädalavahetused jääksid lõbust välja.
Betsafe utsitab sind end ajama kasiinos tippvormi

Betsafe utsitab sind end ajama kasiinos tippvormi

Betsafe kasiino, mis on paljudele tuntud ka varasema Triobet nime järgi, ei lase kellelgi niisama lösutada, kui ometigi on käes kauaoodatud suvi. Nimelt käivitas kasiino uue kampaania, mille käigus ärgitatakse mängijaid aktiivsemad olema - kui oled mai jooksul aktiivne, teenid rohkem kasiinopunkte. Mida rohkem mängid, seda rohkem punkte teenid! Punktid saad aga muuta kasiinoboonuseks, mis tähendab, et võid kokkuvõttes teenida lausa mitusada eurot lisaraha, ainuüksi selle eest, et oled olnud aktiivsem. Kuidas saada Betsafe'i kasiinoboonus? Kampaania on imelihtne ning toimib põhimõtteliselt nende 3 sammuga: Pead kampaaniaga liituma oma Betsafe'i konto kaudu. Pead mängima võimalikult paljudel päevadel. Aktiivse päevana arvestatakse päeva, mil oled kasiinos panustanud vähemalt 50 euro eest. Iga panustatud 50 eurot annab sulle 1 boonuspunkti ning kui oled kogunud
Boonuste ja spinnide sadu Betsafe'is: võida kümneid tasuta boonuseid

Boonuste ja spinnide sadu Betsafe’is: võida kümneid tasuta boonuseid

Kevadpäikese soojus hullutab juba paljusid, kuid nüüd on põhjust veelgi rohkem rõõmustada, sest Betsafe'i aprillikampaania toob tõelise spinnisaju. Terve aprilli vältel kuni 29. aprillini on võimalik igal nädalal saada erinevaid boonuseid ja tasuta keerutusi, seda vaid väga väikese vaevaga! Selleks, et saada boonuseid, peab sul olema Betsafe'is konto, mille saad avada siitsamast. Kui oled mängukonto avanud, pead registreerima end kampaaniale, mida saad teha mugavalt oma konto kaudu. Igal nädalal tuleb täita erinevaid ülesandeid ning pärast ülesande täitmist saadki endale boonuse. Milliseid ülesandeid täita tuleb? Selleks, et saada auhindu, tuleb teha järgnevat: Esmaspäevast teisipäevani: pead tegema vähemalt 20-eurose sissemakse. Kolmapäevast neljapäevani: pead panustama vähemalt 50 euro eest ükskõik millisel mobiilsel slotimängul. Reedest pühapäevani: pead panustama vähemalt 100 euro eest ükskõik millisel
Betsafe'i kevadkaos toob hullumeelse pakkumiste saju

Betsafe’i kevadkaos toob hullumeelse pakkumiste saju

Märtsi algus on omamoodi sümboolne, tähendades peatset kevade algust ja tuues seega kaasa ka pisut rõõmsama tuju. Betsafe kasiino lisab aga omalt poolt veel rõõmu, lüües märtsis käima suure kasiinoralli nimega Kevadkaos. Nimelt on populaarses kasiinos iga nädal kuni aprilli esimese päevani mõni eripakkumine ning pakkumised erinevad igal nädalal, mistõttu on midagi uut ja huvitavat ka pikemat aega mänginud kasiinosõpradele. Mida Betsafe pakub oma kampaaniaga? Kevadkaose muudab sellevõrra põnevamaks fakt, et sa ei näe tegelikult kõiki pakkumisi etteulatuvalt, vaid näed üksnes pakkumisi, mis on saadaval jooksva nädala jooksul. Siin on näiteks praeguse nädala pakkumised: 6. - 7. märts: kui panustad 100 euro eest ükskõik millises kasiinomängus (või hoopis live-kasiinos), antakse sulle 20 tasuta keerutust legendaarse Gonzo's Quest mängimiseks. 8. märts:
Playin.ee