Betsafe

Betsafe
9.3 Total Score
 • Litsentseeritud Eestis
 • Võimalik saada sissemakseta tasuta spinne
 • Olemas eriline VIP-klubi
 • Väga lai mänguvalik
Betsafe kampaanjad

Betsafe ehk vana Triobet keskendub suuresti spordipanustele, kuid tegelikult on mänguvalik väga lai.

Kas nimi Betsafe on sulle tuttav? Aga kuidas on Triobeti nimega? Betsafe ongi tegelikult endine Triobet – kasiino vahetas hiljuti oma nime ja pakub nüüd mängurõõmu täiesti uues kuues. Kui sulle meeldis Triobeti pakutav, meeldib sulle päris kindlasti ka Betsafe.

Mida aga Betsafe üldse pakub? Nagu varemgi, on kasiinos selgelt tugev rõhk spordipanustamisel, kuid selle kõrval on väga suur roll pokkeril, mida saab Betsafe’is mängida lausa professionaalsel tasandil. Muidugi ei puudu ka kvaliteetne live-kasiino ja sajad erinevad slotikad.

Igal kasiinol on omad tugevused ja nõrkused ning selles põgusas ülevaates maalime sulle pildi mõndadest sellistest omadustest, mida sa peaksid kindlasti teadma enne, kui alustad Betsafe’is mängimist.

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Kui teed Betsafe’i esimese sissemakse, võid saada lausa 200 eurot tervitusboonust ja ka 70 tasuta keerutust, millest 20 on sissemakseta.

0

Boonused

Betsafe VIP-programmi

Ühena vähestest Eestis on Betsafe-il ka eriline lojaalsusklubi erinevate VIP-tasanditega.

Betsafe on üks vähestest kasiinodest, kus jagatakse tasuta keerutusi ilma sissemakset tegemata. Just nimelt, kuulsid õigesti – kui registreerud Betsafe’is uue mängijana, on sul võimalik saada 20 tasuta keerutust mängu Wolf Cub jaoks. Need on automaatselt aktiveeritud kohe pärast konto avamist, sul ei ole vaja kasutada isegi boonuskoodi.

Kui sa tahad aga pisut suuremaid boonuseid, on Betsafe’il sulle pakkuda 200 eurot boonusraha pluss veel 50 tasuta keerutust. See on kaheastmeline: kui teed esimese sissemakse, võid saada 100% boonust 150 euro ulatuses. Teise sissemakse tegemisel võid saada 50% boonuse 50 euro väärtuses ja sellele lisaks antakse ka 50 tasuta spinni.

Betsafe’i tervitusboonuse puhul pead tähelepanelikult jälgima tingimusi. Näiteks on boonuste läbimängimisnõue küll sama (35x), kuid läbimängimise periood on erinev. Sissemakseta spinnide võidud tuleb läbi mängida 3 päeva jooksul, sama kehtib teiste spinnide puhul. Rahalise boonusega on aga aega 30 päeva.

Eraldi tervitusboonus on loodud ka pokkeri- ja spordipanuste sõpradele. Pokkeriboonus on näiteks kuni 1000 euro suurune, spordipanuste jaoks antakse aga kuni 100 euro ulatuses tasuta panuseid.

Kui kritiseerida midagi Betsafe boonusevaliku osas, on see laia valiku puudumine. Kampaaniad küll roteeruvad, aga mitte väga tihti. See-eest võid kindel olla, et kui mõni kampaania on avatud, on see esmaklassiline.

Betsafe’il on ka lojaalsusklubi. Selle põhimõte on väga lihtne: iga kord, kui panustad Betsafe’is raha, teenid sa lojaalsuspunkte, mida saad seejärel vahetada raha vastu. Kasiinol on ka erinevad tasemed, kõige kõrgeim neist on „Kuninglik Teemant“, madalaim on „Pronks“.

Mänguvalik

Betsafe’is on kümneid erinevaid jackpotislotikaid ja sadu erinevaid põnevaid slotte igale maitsele.

Sport on kindlalt kasiinos aukohal – kasiinos on livebet võimalus, kobedad koefitsiendid ja ühena vähestest pakutakse ka Cash Out funktsiooni, mis paneb südame kiiremini tuksuma nii mõnelgi panustajal.

Spordile lisaks võtab Betsafe pokkerit väga tõsiselt. Pidevalt korraldatakse turniire, boonused on kopsakad ja tarkvara saab ainult kiita. Pokker on suuresti spordipanuste kõrval üks Betsafe’i olulisemaid mängukategooriaid, seega ei tohiks see pettumust valmistada isegi kogenud pokkerihaidele.

Ära ei tohi unustada ka traditsioonilisi kasiinomänge. Betsafe pakub kõiki uusi ja kuumi slotikaid ning kõik mängud on kenasti lahterdatud erinevatesse kategooriatesse: uued mängud, slotid, jackpotid, lauamängud, videopokker ja muud. Mis puudutab jackpotislotte, siis neid on kasiinos üle 30. Kui tahad jahtida hiigelvõitu, siis seda tasub teha Betsafe’is!

Betsafe’il on ka kümneid erinevaid live-kasiino laudasid. Esindatud on mõistagi paljud erinevad ruletid ja Blackjackid, kuid neile lisaks on valikus mängud nagu Baccarat, erinevad pokkerid ja Dream Catcher.

Kategooria „Live mängud“ alt leiab reaalajas toimuva loteriistiilis mängu „Lucky 7“, õnneratta ja palju erinevaid täringumänge. Nendes mängudes tervitab sind ehtne diiler, kes võtab vastu panuseid ja paneb su õnne proovile!

Kasutajasõbralikkus ja disain

Betsafe on mõistnud tänapäevaste mängijate vajadusi – kogu kasiino kohaldub suurepäraselt iga seadmega, olgu selleks imepisike nutitelefon, tahvelarvuti või suurem lauaarvuti. Samuti ei saa kurta mängude leidmise pärast, sest erinevalt nii mõnestki teisest kasiinost on Betsafe’is võimalik mänge nimepidi otsida ning kõik on ka kenasti lahterdatud.

Kui üldse miski võib häirima jääda disaini osas, on see värvigamma valik. Betsafe on tumedates toonides, mis võib ajapikku silma riivata. Eriti võivad häirima hakata pisikesed kirjad, mida on tumedalt taustalt raske lugeda. Kui värvivalik kõrvale jätta, ei saa Betsafe’ile ette heita kasutajasõbralikkuse osas põhimõtteliselt mitte midagi.

Klienditeenindus ja makseviisid

Betsafe klienditugi

Betsafe’i klienditugi on lausa auhinnatud ning on tuntud oma kiiruse ja professionaalsuse poolest.

Betsafe’i juured ulatuvad Põhjamaadesse ning tänaseks päevaks on näiteks nende pokkerituba Baltimaade suurim. Juba need faktid kõnelevad asjaolust, et tegemist ei ole suvalise kasiinoga. Betsafe on Eestis saanud ametliku tegevusloa, mis lisab jällegi pisut turvalisust.

Kasiino pole küll Eestist pärit, kuid eestikeelne klienditugi on tublisti olemas ja töötab absoluutselt iga päev. Seega võid julgelt oma murega kasiino poole pöörduda igal ajal. Kusjuures, Betsafe on sõnanud, et nende klienditeeninduses on klientide rahulolu üle 90%.

Lisaks tublile ja tragile klienditeenindusele saab kiirematele muredele vastuse ka kiire KKK sektsiooni abil, mis võib teinekord vägagi abiks olla.

Nagu paljude teistegi kasiinode puhul võiks ka Betsafe’is olla rohkem maksevõimalusi. Lisaks pangalinkidele ja krediitkaardile on sealgi esindatud vaid Skrill ja Neteller. Pane tähele, et väljamakse pangaülekande kaudu võib võtta ka üsna kaua – kuni 5 tööpäeva.

Kokkuvõte

Kas Betsafe on usaldusväärne kasiino? Selles pole kahtlustki. Betsafe on igas mõttes eesrindlik mängukoht, kus on rikkalikult mänguvõimalusi ning kõik toimib just nii nagu peab. Kui on üldse midagi, mis võib selle kasiino puhul osutuda häirivaks, on see tumedates toonides veebidisain, kuid seegi on täielikult maitse küsimus.

Üldises võtmes on aga Betsafe igas mõttes suurepärane kasiino, mis ei tohiks sind alt vedada eales oma võimaluste ja maailmatasemel klienditeenindusega.

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Kui teed Betsafe’i esimese sissemakse, võid saada lausa 200 eurot tervitusboonust ja ka 70 tasuta keerutust, millest 20 on sissemakseta.

0
9.3 Total Score
Betsafe on uudne ja huvitav, ent samas vana ja tuttav

Betsafe kasiino tundub küll uudne, kui tegemist on professionaalse ja pikka aega tegutsenud mängukohaga. Siin on mõned plussid ja miinused, mida võiksid kaaluda.

Kasutajasõbralikkus
9
Boonused
9
Klienditeenindus
10
PROS
 • Litsentseeritud Eestis
 • Võimalik saada sissemakseta tasuta spinne
 • Olemas eriline VIP-klubi
 • Väga lai mänguvalik
CONS
 • Boonuseid võiks olla rohkem
 • Veebidisain võib häirida
 • Sissemaksevõimalusi võiks olla rohkem
User Rating: Be the first one!
Playin.ee