Betsafe’i Kingijaam toob kasiinomängijatele hulgaliselt jõulurõõmu

10.07.2021

Jõulukuu algus on põnev aeg ka kõigi kasiinosõprade jaoks, kuna jõuluootuse ajal pakuvad mitmed kasiinod ägedaid kampaaniaid. Üks sellistest kasiinodest on Betsafe, kus on juba kombeks iga aasta jõulukuul korraldada jõulukalendri stiilis kampaania. Nagu ühele jõulukalendrile kohane, on võimalik avada iga päev üks kalendriaken ning iga akna taga on peidus põnev päevapakkumine.

Sellise kampaania käivitab Betsafe ka tänavu, kutsudes kampaaniat “Betsafe’i Kingijaamaks”. Kingijaam on avatud 1. detsembrist kuni 26. detsembrini ning midagi pakutakse absoluutselt iga päev. Igal kampaaniapäeval on võimalik kasutada päevapakkumist igas peamises mängukategoorias: eraldi pakkumine on nii kasiinomängudele, spordiennustustele kui ka pokkerile.

Tänavune kingijaam on aga veelgi põnevam, kuna terve kampaania vältel käib auhinnajaht lisaauhindadele.

Auhinnajahi raames on võimalik võita veel üks lisaauhind, sõltuvalt perioodi jooksul läbimängitud summast. Lisaauhindade hulgas on näiteks Apple’i tehnikaseaded ja erinevad rahaboonused (kuni 450 euroni).

Mida Betsafe’i kingijaama pakkumised sisaldada võivad?

Iga päev on kalendriakna taga peidus eraldi pakkumine. See, mida täpsemalt leida võib, pole kindel – see selgub alles siis, kui akna lahti teed! Võimalike pakkumiste hulgas on:

  • 1-kordse läbimängunõudega tasuta spinnid;
  • sissemakseboonused;
  • kasiino boonusraha ilma sissemakseta;
  • Happy Hour’id;
  • riskivabad panused
  • pokkeri sularahaauhinnad.

Playin.ee kavalad päkapikud said juba piiluda pisut tulevikku ning me saame oma lugejatele juba avaldada, mida esimesel päeval pakutakse:

  • kasiinosõpradele: kui teed vähemalt 25 euro eest panuseid, saad kuni 100 tasuta spinni slotikale “Santa vs Rudolf”. Kui logid Betsafe’i Happy Houri ajal (kella kolmest neljani), antakse sulle täitsa niisama veel 15 tasuta keerutust “Lights” slotikale.
  • spordisõpradele: kui teed vähemalt 10-eurose mängueelse panuse mistahes jalgpallisündmusele, saad 10-eurose riskivaba panuse.
  • pokkerisõpradele: mängi 50 jaotust Pot Limit Omaha rahamängudes (panustades vähemalt määraga 0,05/0,10) ning saad koheselt 3 eurot auhinnaks.

Põnevust jätkub terveks kuuks ja põhjust Betsafe’i sisse logida on iga päev terve detsembrikuu jooksul. Kui sul ei ole veel Betsafe’i kontot, on nüüd küll tagumine aeg selle avamiseks – ole jõuluhulluseks valmis ja naudi igapäevaseid lahedaid auhindu!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee