Chanz

Chanz
8.4 Kogu skoor
 • Väga palju boonuseid ja võistluseid
 • Võimalik mängida koos oma sõpradega
 • Lihtne navigatsioon ja kena disain
 • Eestis litsentseeritud kasiino
 • Kiire ja kvaliteetne klienditeenindus

Chanzis saad mängida koos sõpradega ja lausa kirjutada nende seinale.

Kas oled mõelnud vahel, miks ei saa kasiinos mängida koos sõpradega? Pole muret – Chanz võimaldab seda! Chanz on Eesti esimene sotsiaalne kasiino ehk teisisõnu, Chanzis on ühendatud omavahel sotsiaalvõrgustik ja kasiinondus.

Kuidas selline omapärane mõte töötab? Tegelikult pole selles midagi keerulist. Chanzis saab lisada mängijaid oma sõbralisti, nendega vahetada sõnumeid, kirjutada nende “seinale” ja teha nendega duelle, kuid samal ajal saad mängida samu häid kasiinomänge. Sellise omapärase lähenemisega tuuakse kasiino inimestele lähemale ja antakse sellele mänguline külg, rõhutades seda, mis on kasiinos kõige olulisem – mängurõõm.

Boonused

Chanz korraldab pidevalt omapäraseid võistluseid. Üks nendest on “Tasuta spinnide varakamber”, mille käigus saad tasuta keerutusi.

Boonustega ei ole Chanz kitsi. Kui on kasiinosid, kus ei panustata väga boonustele, siis Chanz on võtnud täiesti teistsuguse lähenemise, korraldades iganädalaselt erinevaid kampaaniaid.

Kasiinol on juba välja kujunenud ka üks teatud boonusvõistlus, mille olemus on lihtne: kasiino lehele peidetakse erinevaid märke, mida mängijad peavad koguma ning märkide eest saab loosipileteid, loosipiletid avavad tihti aga võimaluse võita endale eksklusiivne reis.

Ka uusi mängijaid hoitakse hoolega. Chanzi „Teretulemast pakett“ sisaldab nii boonusraha kui ka tasuta spinne ja seda lausa esimesele neljale sissemaksele. Kokku võib endale saada 100 eurot ja kuni 300 tasuta keerutust. Keerutused on jagatud nelja mängu vahel: Aloha, Esqueleto Explosivo, The Rift ja Starburst.

Kui Chanzi boonuste juures on üldse midagi negatiivset, on see kõrge läbimängimisnõue – tervitusboonuse puhul on see näiteks 35-kordne. Omapärane on aga see, et esimese sissemakse spinnidel pole läbimängimisnõuet, kuid asjal on konks: neid võite ei saa välja kanda enne, kui rahaline boonus pole läbi mängitud. Üldiselt kehtib ikkagi alati 35-kordne kuldreegel.

Mänguvalik

Chanzpool muudab spordipanustamise lõbusamaks, kuna saad konkureerida oma sõpradega.

Chanz ei reeda oma nimega seda, millele kasiino keskendub. Mõnes mõttes saab kasiinot nimetada nö täiskasiinoks, kuna eraldi kategooriate alt leiab klassikalised kasiinomängud, Chanzpooli ehk Chanzi panustamisfunktsiooni ja kaardimängud.

Kõige erilisem neist ongi Chanzpool. Selles funktsioonis on võimalik korraldada omaenda „poole“ ehk panuseid ja kutsuda oma sõpru panustama, võisteldes seejuures, kes teeb parema panuse. See ongi kategooria, kus saad täiel rinnal tunda Chanzi sotsiaalset külge.

Kaardimängude alt leiab sotsiaalseid kaardimänge nagu näiteks Trick 13, mida mängitakse 4 mängijaga ehk sa saad kenasti kutsuda sõbrad kampa.

Kasiinokategooriast leiab terve hulga erinevaid slotikaid, mis on lahterdatud temaatikate kaupa. Eraldi ridadelt võid leida näiteks muusikaslotikaid, midagi filmisõpradele või hoopis Halloweeniteemalisi slotikaid.

Ühe ootamatu võimalusena saab Chanzis õnne proovida ka live-kasiino lauas. Neid on kokku 5, mistõttu ei saa öelda, et Chanz just hiilgaks meeletu valikuga, kuid see-eest on hea teada, et selline võimalus on olemas. Live-laudades on esindatud rulett ja Blackjack, mis tähendab, et pokker on üks vähestest mängudest, mida Chanzis mängida sugugi ei saa.

Chanzis ei ole üleüldiselt just kõige rohkem mänge, kuid sellel on ka põhjus: kasiino on oma valikusse lisanud mänge väga strateegiliselt, valides vaid huvitavad slotikad. Seepärast ei leia sa sealt igat mängu, vaid üksnes „koorekihi“.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Chanzis on mängude ikoonid suured ja kirkad ning kõiki mänge on väga lihtne üles leida.

Nii pea, kui sa logid sisse Chanzi lehele, on selge, et tegemist pole tavalise kasiinoga. Tõsi, seda väidet saab sõnada iga kasiino kohta, kuid Chanzi puhul on see tõepoolest tõsi. Esiteks on kogu kasiinos omapärased avatarid ning avatari pead sa valima ka endale – tegemist on ju siiski sotsiaalse kasiinoga.

Sotsiaalsusest rääkides, siis pärast sisse logimist märkad, et sul on oma „sein“ sarnaselt Facebookile ja samuti saad lisada sõpru sõbralisti. Sõpradega saad pidada ka eravestluseid. Chanzis ei pea sa üksi kõlistama slotikatega, saad vabalt samal ajal sõbraga juttu ajada!

Kui lähed lehel pisut allapoole, näedki mänguvalikut, mida saab vaadelda kategooriate kaupa. Mis torkab Chanzis silma, on säravate suurte ikoonide kasutamine. Kogu disain on tasakaalukas ja mugav silmadele, samas on suuresti mõeldud kasutaja mugavusele. Chanz võtab kasutajasõbralikkuse kategooriast küll maksimumpunktid!

Klienditeenindus ja makseviisid

Chanzis on küll live-chat, kuid puudub abisektsioon, kust saaksid kiirematele küsimustele vastused.

Chanz on täiesti eestimaine kasiino, mistõttu ei tohiks ka klienditeenindus sulle sugugi muret valmistada. Kui vaja, võid ju lihtsalt sammu suunata Chanzi peakontori suunas, mis asub siinsamas Eesti pealinnas!

Kui sul on mõni pakilisem küsimus, võib kirjutada ka live-chati kaudu klienditeenindajale. Mida võib aga kritiseerida, on korraliku abisektsiooni puudumine, mis aitaks küsimustele vastused anda ilma, et oleks üldse vaja kontakteeruda klienditeenindajaga. Taoline abikeskus kuluks marjaks ära!

Muidugi ei saaks kasiinot ega selle boonuseid õieti nautida, kui ei saa teha sissemakseid. Chanzis ei ole makseviise sugugi nii palju, kui mõnes teises kasiinos: makseid saab teha Swedbanki, SEB või LHV pangalingi, krediitkaardi või Skrilli e-rahakoti kaudu. E-rahakotte on tavaliselt kasiinodel rohkem, seega oleks tervitatav uuendus ka rohkemate e-rahakottide olemasolu.

Kokkuvõte

Chanz täidab Eesti kasiinoturul ühe olulise tühimiku, tuues mängijad kokku ja muutes kasiino sotsiaalseks mängukohaks. Miks peakski kasiino olema vaid üksikutele huntidele? Omapärasele nišile lisaks kostitab kasiino heldelt erinevate boonuste ja kampaaniatega, jagades tihtipeale luksuslikke reise ja palju muid auhindu. Võistluslikkus, adrenaliin ja mänguhimu peegelduvad igas asjas, mida kasiino ette võtab.

Vähem oluline ei ole ka fakt, et tegemist on Eestis litsentseeritud ja lausa kodumaise kasiinoga. See tähendab, et sa ei pea kunagi muretsema maksete tegemise ega turvalisuse pärast.

Chanz ei ole niisama kenade piltidega tore mängukoht, vaid professionaalne ja kvaliteetne mängukorraldaja, kes hoolitseb selle eest, et kasiinode maine muutuks ühiskonnas. Kui tahad tõeliselt lõbutseda, on Chanz kasiino sinu jaoks!

8.4 Kogu skoor
Eesti esimene sotsiaalne kasiino Chanz tõotab tuua uuenduse

Chanz on üks väheseid kasiinosid, mis saab hiilata omapärase temaatikaga. Siin on mõned Chanzi olulisemad plussid ja miinused.

Kasutajasõbralikkus
10
Boonused
9
Klienditeenindus
10
Plussid
 • Väga palju boonuseid ja võistluseid
 • Võimalik mängida koos oma sõpradega
 • Lihtne navigatsioon ja kena disain
 • Eestis litsentseeritud kasiino
 • Kiire ja kvaliteetne klienditeenindus
Miinused
 • Live-kasiino kategoorias pole just väga palju mänge
 • Makseviise võiks olla rohkem
Kasutaja hinnang: 3.5 (2 votes)
Pragmatic Play mängud on nüüd saadaval Chanzis

Pragmatic Play mängud on nüüd saadaval Chanzis

Chanz kasiino on mängijatele tuntud sotsiaalse kasiinona, kuid järk-järgult on kasiino hakkanud pead tõstma ka parimate kasiinode nimistutes. Seda tõusu tugevdatakse uute mängude lisamisega ning 2018. aasta esimesel nädalal lisandus juba kasiino mängunimistusse Pragmatic Play mängud. Chanzi valikus on avatud enam kui 50 erinevat Pragmaticu mängu ning kõik nendest on üsna omapärased. Näiteks on mitmetel Pragmaticu slotikatel mitme ekraaniga boonusmängud ja mitmeetapilised boonused. Mida Pragmaticu slotivalik endast kujutab? Pragmatic Play ei ole just kõige vanem slotilooja, kuid nende saavutused on muljetavaldavad. Ettevõte teeb koostööd enamike suuremate Euroopa internetikasiinodega, nende valikus on üle 160 mängu ning nad on levinud juba 78 riiki üle kogu maailma. Enamus Pragmaticu slotikaid on 3 x5 slotid ehk 3-realised ja 5 rullikuga mängud. Mängude graafika kipub
Playin.ee