Jalgpalli MM 2018: kuidas teha spordipanus jalka MM-ile ja võita raha

10.07.2021

Jalgpalli MM 2018 kuidas teha spordipanus jalka MM-ile ja võita rahaVaid nädala pärast saab alguse jalgpalli MM 2018: maailmameistrivõistlused saavad alguse 14. juunil, mil vastamisi lähevad Venemaa ja Saudi Araabia koondised. Kõik spordisõbrad on juba tagajalgel ja on selge, et järgnev kuu keerleb täielikult jalka MM-i ümber.

Liskas sellele, et kõik spordifännid kilkavad rõõmust ja on end juba puhkusele sättinud jalka MM-i ajaks, on ka kõik spordiennustuslehed hullumas ning üksteise võidu tehake panuseid ja pakkumisi. See tähendab, et käes on aasta magusaim aeg nendele, kes soovivad natuke lisaraha teenida spordipanustamise kaudu.

Spordiennustuste tegemine võib olla väga tulus, kui sa tead, mida teed ning tunned jalgpalli hästi. Isegi, kui sa oled aga algaja, on jalka MM parim aeg selleks, et kätt proovida spordipanuste tegemises. Miks? Sest jalka MM-iga käsikäes käivad rohked spordiennustuste boonused. Suurimad Eesti ennustuslehed pakuvad maailmameistrivõistluste raames suurepäraseid boonuspakkumisi, seejuures otseses mõttes tasuta spordiboonuseid, mille eest saavad ka uued mängijad panuseid teha.

Spordiboonuste tipus domineerivad 4 Eesti suurimat ennustuspaika:

  • Unibet – Unibet pakub võimalust saada tasuta ennustusi iga kord, kui valid võitja õigesti. Kui sinu valitud meeskond võidab, saad sa automaatselt tasuta ennustuse teha.
  • TonyBet – TonyBet pole küll veel lagedale tulnud spetsiaalse jalka MM-i boonusega, kuid nende tervitusboonus on ahvatlev: uued mängijad saavad kuni 100 eurot boonusraha.
  • Optibet – eelnev jutt kehtib ka Optibeti kohta, kus on saadaval uutele mängijatele 60 euro eest tasuta panuseid.
  • OlyBet – OlyBet pakub samuti tervitusboonuse stiilis boonusraha, kuid täiesti unikaalse konksuga: absoluutselt IGA uus mängija saab tasuta 25 eurot!

OlyBeti pakkumine on kõigist enim silmatorkav: tegemist on spetsiaalselt Jalka MM-i jaoks loodud boonusega, mis antakse igale uuele registreerujale pärast konto avamist. Ava lihtsalt konto (võid seda teha allpool oleva nupukese kaudu) ning sulle antakse 25 eurot puhtalt kätte selleks, et saaksid panustada riskivabalt MM-i matšidele ja võib-olla teenida natuke lisaraha, kui su intuitsioon on hea ja sinu valitud panus võidab. OlyBeti boonus tuleb vaid 1-kordselt läbi mängida ning sedagi 1.6 koefitsiendiga.

Mainitud tasuta 25-eurone boonusraha on saadaval kuni MM-i lõpuni ehk 15. juulini. Ainuüksi sel põhjusel on hetkel parim aeg proovida oma kätt spordipanustamises ning avada OlyBetis konto: saa boonusraha ja panusta oma lemmikkoondistele ning saa isegi osa jalka MM-i hullusest!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee