Jalgpalli MM superkoefitsient: panusta & saa 10x võit!

11.12.2020

Jalgpalli MM superkoefitsient panusta & saa 10x võit!Kõik spordisõbrad on tänaseks juba väga elevil ning on peatselt algava MM-i jaoks end valmis pannud. Käes on siiski aasta kõige põnevam aeg!

Betsafe kasiino muudab põnevuse veelgi suuremaks oma uhiuue boonuskampaaniaga, mis pakub igale spordipanustajale eksklusiivset võimalust. Nimelt, kui registreerud Betsafe kasiinos ja teed 1-eurose panuse jalka MM-i võitjale, kümnekordistab Betsafe sinu võidu!

Kuidas see töötab? Väga lihtne: kui sa panustad 1 euro mingile koondisele koefitsiendiga 5.5 ning see valitud koondis võidabki MM-i, saad sa võiduks 55 eurot, ehk kümme korda sinu panus. Sisuliselt annab kasiino sulle seega kümme korda rohkem raha, kõik selle eest, et panustasid õigesti sellele, kes jalka MM-i võidab!

Pakkumine on mõeldud üksnes uutele klientidele, seega on üks pakkumise kasutamise nõudeid see, et registreeruksid kasiinoportaalis ning teeksid seejärel panuse.

Kogu boonuse kõige ahvatlevam osa on aga see, et võidurahal puudub läbimängimisnõue. Just nimelt – kui sa võidad, saad raha endale täies ulatuses ja koheselt, ilma igasuguste “konksudeta”.

Milliste tingimustega peaksid arvestama?

Enne Betsafe’i kampaanias osalemist tasuks tutvuda ka pakkumise tingimustega, millest mõned olulisemad toome siinkohal välja:

  • Pakkumine kehtib nendele klientidele, kes on avanud endale Betsafe’is konto 11. juuni ja 18. juuni vahemikus.
  • Arvesse lähevad ainult pärisraha pakkumised ehk teisisõnu, kui sa kasutad Betsafe’i tervitusboonust, läheb kampaanias osalemiseks arvesse ainult sinu enda raha, mitte boonusraha.
  • Kampaanias saab osaleda üksikpanusega ning ainult ühe korra. Samuti võetakse arvesse üksnes 1 euro, st kui sa teed MM-i võitjale hoopis 10-eurose panuse, arvestatakse sellest vaid 1 eurot. Lisaks läheb arvesse vaid esimene MM-i võitjale tehtud panus.
  • Võiduraha saab kätte 16. juulil.
  • Pane tähele, et kasiinol on piirangud sellele, milliste maksemeetodite kaudu tehtud sissemakse summa läheb arvesse kampaanias osaledes. Sa ei saa osaleda pakkumises siis, kui oled teinud sissemakse Qiwi, Webmoney, Yandexi, Skrilli või Moneta.ru kaudu.

Igal spordisõbral on juba enda jaoks teada, kes jalka MM-i võidab ning olgem ausad, oleks ju päris vinge teenida raha selle eest, et arvad MM-i võitja õigesti!

Kui oled soovinud katsetada oma kätt spordipanustamises, klõpsa allpool oleval nupul ning ava endale Betsafe’is konto, et saada osa sellest lahedast pakkumisest.

[wpsm_woobox id=”675″]
T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.