Viimati muudetud:

Big Time Gaming

Big Time Gaming logo

Big Time Gaming – tundmatust tegijast slotikate tipptootjaks

Big Time Gaming on nimi, mis kuni hiljutise ajani ei öelnud paljudele mängijatele midagi. Austraalias tegutsev 2011. aastal loodud slotitootja oli võrdlemisi tundmatu, ehkki ettevõtte tiimil on mitmekümneaastane kasiinotööstuse kogemus.

Kõik muutus aga 2018. aastal Big Time Gamingu Megaways-mehhaanika tõttu. See mehhaanika tõi slotimängudesse vägagi vajaliku revolutsiooni ja on nüüdseks kogu tööstuse täiesti uppi löönud.

Big Time Gaming on selle mehhaanika leiutaja ja selle täieõiguslik omanik, kuid konks seisneb selles, et BTG otsustas oma mängu litsentsi anda ka teistele tootjatele, muutes Megaways-mehhaanika omamoodi „frantsiisiks“. Otsus müüa oma mehhaanika litsentsi konkurentidele pani sisuliselt Big Time Gamingu kasiinokaardile. Tänaseks teab absoluutselt iga kasiinosõber, kes on BTG, sest Megaways-slotikad on võtnud kasiinodes täielikult võimust.

Parimad online kasiinod Big Time Gamingu mängude mängimiseks

Kui veel viis aastat tagasi ei olnud BTG mängud leitavad pea üheski Eesti kasiinos, siis tänaseks on asjad teinud kannapöörde. Pole ühtegi korralikku Eesti online kasiinot, kus Big Time Gamingu mängud ja ägedad Megaways-slotid poleks saadaval.

Paljudes Eesti kasiinodes, nagu ka mitmetes alljärgnevates, on lausa eraldi Megaways-slotikate kategooria, kust leiad Big Time Gamingu portfoolio paremiku. Klõpsa mõnel alloleval kasiinol ja vaata ise järgi!

Big Time Gamingu mänguvalik

Üldiselt rääkides ei ole Big Time Gamingu portfoolio kuigivõrd suur, sisaldades vaid paarikümmend slotimängu. Ettevõte on eelkõige keskendunud põnevate visuaalsete lahenduste ja lahedate mehhaanikate väljamõtlemisele ning ülaltoodut silmas pidades on see lähenemine ka neile vägagi kasu toonud.

BTG slotikate RTP jääb keskmise sekka, varieerudes 94 ja 97% vahemikus, kuid tänu Megaways-mehhaanikale võivad slotid hea õnne korral osutuda väga võidurohkeks. Enamus Big Time Gamingu slotikatest sisaldavad ka mitmeid boonusmänge, erisümboleid ja suuri võiduvõimalusi.

Megaways-mehhaanika jääb aga alati BTG slotikate sünonüümiks. Selle geniaalse mehhaanika sisu on lihtne: igal keerutusel võivad suvalised rullikud laieneda, seega on igal keerutusel võimalik moodustada tunduvalt rohkem võidukombinatsioone. Oma äärmiselt ettearvamatu olemusega võib Megaways-slotikas sulle anda üle 100 000 võiduvõimaluse ühel keerutusel!

Big Time Gamingu Megaways-slotikad võivad suisa anda võiduks 50 000x väljamakse, seega pole sugugi üllatav, miks BTG on järsku raketina kasiinotaevasse tõusnud.

5 parimat Big Time Gamingu mängu

Big Time Gamingu portfoolio pole küll väga suur, kuid mõned mängud tõusevad eriti esile. Alljärgnevad 5 mängu on osutunud kõige popimateks ka Eesti kasiinodes.

Bonanza

Bonanza on just see slotimäng, mis tõi Big Time Gamingule plahvatusliku edu – see oli esimene mäng maailmas, mis sisaldas Megaways-mehhaanikat. Kuigi nüüdseks on online kasiinodes kümneid Megaways-süsteemiga slotikaid, on ja jääb Bonanza kõige ehedamaks ja tõtt öelda, kõige paremaks nendest.

Bonanza temaatika pole kuigivõrd eriline – sisuliselt on mängu teemaks kalliskivide kaevandamine. Mängul on küll moodne graafika ja põnevad animatsioonid, kuid kõige põnevam on fakt, et slotikal on kokku 117 649 võiduliini! See on täiesti absurdselt suur number, arvestades, et keskmisel videoslotil on 20 võiduliini.

Sada tuhat võidukombinatsiooni tähendab sinu jaoks lihtsalt kordades suuremaid võiduvõimalusi.

Bonanza on juba end kasiinoturul tõestanud ja isegi Eestis nelja- või viiekohalisi „pisivõite“ toonud. Kui tahad tunda Megaways-mehhaanika melu, on Bonanza kõige õigem mäng, mida katsetada.

Bonanza

Donuts

Big Time Gaming on muutunud sünonüümiks Megaways-süsteemiga, kuid üllatus-üllatus: Donuts slotikas ei ole Megaways-mäng. See on hoopis tavapärasem 4×4 mänguväljaga videoslot, mis sisaldab ikkagi väga palju võiduliine, peites klassikalise disaini taga 4900 võiduliini.

Slotikas meenutab Ameerika stiilis söögikohti, kuna sümbolid on kõik paigutatud plaadiautomaadile. Mängu disain on nii lihtne ja tagasihoidlik, et meenutab natuke retroslotikaid, mida said mängida vanades füüsilistes kasiinodes.

Donuts

Who Wants to be a Millionaire

Kas mäletad, kuidas istusid ärevil teleka ees, kui parasjagu vändati „Kes tahab saada miljonäriks?“ saadet? Just sellest legendaarsest gameshowst on inspireeritud ka see kasiinomäng. Slotikas sisaldab sedasama muusikalahendust ja isegi tuntud logo, mis on kõik pärit populaarsest saatest.

Mäng viib sind küll nostalgia teele, kuid sarnaselt Bonanzale sisaldab see üle 117 000 võiduliini ja kui sul õnnestub koguda Scattereid, saad ka hulga tasuta spinne. Sisuliselt on see mäng täpselt nagu Bonanza, aga põneva teemaga, mis meenutab adrenaliinirohket telesaadet.

Who Wants to be a Millionaire

Queen of Riches

Mis oleks kasiinotootja ilma egiptuseteemalise slotikata? Queen of Riches on klassikalise Egiptuse teemaga Megaways-slot, kus sinu ekraanile võivad tekkida kuni 6 rullikut, mis võivad sisaldada 7 virnastatud sümbolit. Rullikud võivad avaldada juhuslikke kordistajaid, mis on kiirteeks suurte võitudeni.

Slotika teoreetiline tasuvus on tagasihoidlikum 96.9%, kuid see-eest on mängu disain köitev.

Queen of Riches

White Rabbit

White Rabbit põhineb muinasjututeemal ja sellele kohaselt sisaldab natuke muinasjutulist visuaalset lahendust. Kui sa aga arvasid, et Bonanza on pöörane mäng, siis White Rabbit sisaldab üle 248 000 võiduliini. Kasiinosõbrad kutsuvad seda Big Time Gamingu üheks kõige kaunimaks loominguks, mis sisaldab lisaks pöörasele võiduliinide hulgale ka kordistajaid ja tasuta spinne.

Arvestades mängu kõrget RTP-d, mis küündib üle 97%, on selge, et Megaways-mehhaanika võib olla võidurohke. Võidud aga kõrvale jättes on White Rabbit isegi niisama oma põhiolemuselt meelelahutuslik slotikas.

White Rabbit

Big Time Gamingu mängude tasuvus

Tänu Megaways-mehhaanikale võivad Big Time Gamingu mängud osutuda väga tasuvaks, kuid ühtlasi on need väga volatiilsed. Slotikate RTP varieerub 94% ja 97% vahemikus, kulmineerudes 97.72%-se RTP-ga White Rabbit slotikas.