Viimati muudetud:

Microgaming

Microgaming logo

Microgaming – maailma suurim kasiinomängude tootja

Microgaming on nimi, mis ajab enamus slotisõpru elevile. Ettevõte alustas juba 1994. aastal ja oli üks esimestest, kes sai üldse online hasartmängulitsentsi – enne Microgamingut ei olnud sellist kontseptsiooni sisuliselt isegi olemas.

Pika tegevusaja jooksul on Microgaming korduvalt purustanud kasiinomaailma barjääre ja muutnud mängijate arvamust selle osas, mida nad seni pidasid ägedaks. Ilma liialduseta on Microgaming maailma kõige mõjukam, olulisem ja uuenduslikum mängutootja. Näiteks oli Microgamingu Cash Splash 1998. aastal maailma esimene progressiivse jackpotiga slotimäng. 2008. aastal anti välja esimene slotimäng, mis sisaldas 100 võiduliini. Esimesena pakuti ka anonüümseid pokkerilaudu.

Paljud mängijad tunnevad Microgamingut hiiglaslike progressiivsete jackpottide pärast, mis on isegi purustanud rekordeid. Lisaks on ettevõte tuntud kui üks vähestest, kes teeb koostööd Hollywoodiga selleks, et valmistada tuntud filmide ja telesarjade teemalisi videoslotikaid.

Parimad online kasiinod Microgamingu mängude mängimiseks

Microgaming on nii mõjukas ja populaarne mängutootja, et pole peaaegu ühtegi online kasiinot, kus Microgamingu mänge ei oleks. Seetõttu on sulle avatud suurepärane Microgamingu mänguvalik pea igas Eesti online kasiinos. Leia siit endale parim kasiino ja avasta Microgamingu valikut!

Microgamingu mänguvalik

Microgamingu mänguvalik on nii üüratu, et sellest võiks kirjutada omaette raamatu. Pole ühtegi niši, millega ettevõte ei tegeleks. Slotimängudel on küll suurim rõhk, kuid lisaks toodetakse ka pokkerilaudu, bingot, spordipanuseid, live-kasiino laudu ja palju muud. Kogu valikus on üle 1200 mängu!

Valik üksi ei ole muidugi ainus põhjus, miks Microgaming nii kuulus on. Lisaks koostöödele tuntud tegijatega nagu Marvel (tänu millele on Microgaming valmistanud koomiksiteemalisi slotikaid) on Microgamingu slotikad kaasahaarava disainilahendusega, uuenduslike funktsioonidega, turvalised, eetilised ja põhjalikult testitud.

Microgaming pakub igal sammul midagi uut ja paremat ning jätkab tugevalt arengut ka 2020.-ndatel aastatel oma uute jackpotislotikatega. Microgamingu valikus on rohkelt jackpotislotikaid, mille kõigi summad ulatuvad mitme miljoni euroni.

Pole raske aru saada, miks Microgamingu mängud inimesi nii palju meelitavad. Microgaming on üks tootjatest, kelle mängud võivad teha inimesi miljonärideks!

5 parimat Microgamingu mängu

Arvestades Microgamingu mitmesajapealist slotivalikut on väga raske välja tuua mõnda konkreetset mängu. Siin on aga viis slotikat, mis ikka ja jälle vapustavad mängijaid positiivses mõttes.

Mega Moolah

See on slotikas, mis on pealtnäha nii tagasihoidlik, et on raske aru saada, miks see nii popp on. Mängu keskmine teoreetiline tasuvus on üksnes 88%, mis on nii madal, et peletaks enamikke eemale.

Võlu peitub aga jackpotis. Mega Moolah jackpot on üks maailma suurimaid, tuues iga aasta juurde kasiinomiljonäre. Jackpoti võitmiseks pead mängus tabama jackpotiboonust, keerutama boonusratast ning jõudma rattal Mega-jackpotini.

Kui klassikaline Mega Moolah on tagasihoidlik 5×3 slotikas, siis Microgaming on hiljuti välja andnud pisut intrigeerivamaid Mega Moolah jackpotiga slotikaid, nagu näiteks Atlantean Treasures, mis on põnevama disainiga ja meenutab natuke NetEnti Starbursti, kuna slotimängus on 10 kahesuunalist võiduliini.

Mega Moolah on ja jääb kõige legendaarsemaks slotikaks mitte ainult Microgamingu valikus, vaid kogu online kasiinode maailmas.

Mega Moolah

Thunderstruck II

Thunderstruck II on omamoodi legend, kuna tegemist on ühe Microgamingu kõige tulusama slotikaga. Kui sul läheb hästi, võib võita olla suisa 12150x!

Slotikal on 243 võiduliini ja üsna keskpärane tasuvusprotsent, kuid erilised lisaboonused muudavad selle volatiilse slotika väga ahvatlevaks.

Kui tahad mängida midagi, mis sisaldaks mütoloogiat, jumalaid ja Skandinaavia kultuuri, sobib see mäng sulle ideaalselt.

Thunderstruck II

Immortal Romance

Mõned mängusõbrad ütlevad lausa, et Immortal Romance on Microgamingu parim slotikas. Mäng on tehniliselt võttes üsna sarnane eelmainitud mängule: ka sellel on 243 võiduliini ning sa võid võita 12 500x suuruse summa (arvestades oma algpanust). Slotikas on üpris volatiilne, kuid võib hea õnne korral anda auhinnaks suurepäraseid võite.

Muidugi tuleb mängule kasuks vampiiriteema, mis oma müstilise olemusega ei muutu kunagi tüütuks ega igavaks.

Immortal Romance

Game of Thrones

Troonide mäng on fenomenaalne telesari ja sama fenomenaalne on Microgamingu slotiversioon, mis on tehtud koostöös teleseriaali loojatega ning sestap annab suurepäraselt edasi GoT-i olemuse.

Sloti kõige erilisem külg on selle graafikalahendus. Mäng anti välja küll 2014. aastal, kuid see on isegi tänasel päeval jalustrabav slotikas.

Nagu eelmised kaks slotikat on ka sellel mängul 243 võiduliini, kuid peamine võlu seisneb mitmetes eriboonustes. Mängul on mitu erinevat tasuta spinnide funktsiooni vastavalt sellele, millise tegelasega parasjagu tegemist on. Näiteks Targaryeni puhul saad 18 spinni, Lannisteriga 10 spinni.

Boonustele lisaks on Game of Thrones’i slotikal ka panustamismehhaanika, mis võimaldab sul visata münti, et saada potentsiaalselt suurem võit.

Game of Thrones

Avalon II

Merlini ja kuningas Arthuri lood on kõigile teada. Microgaming on selle loo kasiinos kõige paremini ellu äratanud oma Avaloni slotimängudega. Rullikute keerutamisel saad sa seigelda legendaarse võluri, rüütlite ja maagia keskel tänu Microgamingu tabavale visuaalsele lahendusele.

Avalon II pakatab boonusfunktsioonidest. Sa võid leida laienevaid asendussümboleid, Merlini boonuse, kordistajaid ja otseses mõttes kümneid teisi boonusmänge. See mäng üllatab millegagi peaaegu igal keerutusel!

Avalon II

Microgamingu mängude tasuvus

Microgamingu peamine võlu seisneb boonusmängudes ja jackpottides, kuid üldine teoreetiline tasuvus on võrdlemisi madal. Keskmiselt on Microgamingu slotikate tasuvusprotsent 96%, mõned mängud madalamad, mõned sellest kõrgemad.