Viimati muudetud:

Play'n GO

Play'n GO logo

Play’n GO – kvaliteet, mida tunneb igas mängus

Play’n GO on üks vanimatest kasiinomängude tootjatest, kes hakkas tegutsema juba 1997. aastal Rootsis. Play’n GO on lisaks Rootsile registreeritud ka Maltal, kuid mõlemal ettevõttel on olemas nii kohalik tegevusluba kui ka Suurbritannia hasartmängukomisjoni litsents.

Viimastel aastatel on Play’n GO eriti jõudsalt kasvanud ning on tänaseks üks kõige armastatumaid kasiinomängude tootjaid ka Eesti kasiinodes. Kvaliteetsed mängud ja uuenduslikud mehhaanikad on pannud Play’n GO jäädavalt kasiinomaailma kaardile. Nüüdseks on Play’n GO mängud saadaval igas suuremas kasiinos ja konkureerib teiste suurnimedega nagu NetEnt või Microgaming.

Play’n GO üks tugevusi on mobiilsus. Ettevõte hakkas oma mänge mobiilseadmetele kohandama juba ammu enne teisi. See on üks asjadest, mis oli brändi edu hüppelauaks.

Parimad online kasiinod Play’n GO mängude mängimiseks

Play’n GO mänge sisaldavaid kasiinosid on väga lihtne leida. Pea iga suurem Eesti online kasiino edastab Play’n GO slotimängude paremikku. Taolistest kasiinodest leiad ka uued mängud, mis Play’n GO repertuaari lisanduvad. Ühe põneva faktina loob Play’n GO ka eksklusiivseid mänge mõne teatud kasiino jaoks – näiteks on Play’n GO teinud tihedalt koostööd Betssoni grupi kasiinodega, et pakkuda eksklusiivseid jackpotte või muid pakkumisi.

Kui tahad proovida Play’n GO slotikaid, vali mõni alljärgnevatest kasiinodest ja asu mängima.

Play’n GO mänguvalik

Play’n GO üldine mänguportfoolio on üpris priske, sisaldades umbes 150 erinevat mängu. Suurem osa neist on slotikad, kuid nende kõrval toodab Play’n GO ka videopokkerit, blackjacki, ruletti ja isegi baccarat-laudu. Lauamängude hulgast leiab isegi unikaalse Money Wheel õnnerattamängu.

Slotid saavad aga suurima tähelepanu ning vastutavad Play’n GO edu eest. Mängude graafika on tipptasemel, ehkki enamus neist on klassikalised 5×3 mänguväljaga slotid. Elemendid on kirkad, animatsioonid on põnevad ja mängud sisaldavad alati rikkalikult boonusmehhanisme.

Play’n GO kasutab väga palju mütoloogilisi teemasid – mänguportfoolios on kümneid loominguid, mis puudutavad näiteks Vana-Egiptuse mütoloogiat või viikingeid.

5 parimat Play’n GO mängu

Play’n GO portfoolio kõik mängud on ühel või teisel viisil põnevad. Järgnevad viis mängu tõusevad teistest aga selgelt esile oma võidurohkuse, põneva teema või boonusmängude poolest.

Reactoonz

Mõned mängufännid ütlevad, et Reactoonz pole mitte lihtsalt Play’n GO parim mäng, vaid üks parimaid slotikaid, mis on üldse kunagi loodud! Reactoonz sisaldab täiesti ebareaalseid boonusmehhanisme – kui sul läheb hästi, võid tabada 3×3 suurust Wild-sümbolit, kordistajaid ja muud taolist, mis võivad kaasa tuua suisa 1200x võidu.

Reactoonz on äärmiselt volatiilne slotikas, mis sisaldab suisa 7×7 mänguvälja ja mitmeid miniboonuseid, mis muudavad mänguseansi põnevaks. Slotika peamine konks seisneb nö ahelreaktsiooni tekitamises, sarnaselt Candy Crushi stiilis mängudele. See ahelreaktsioon ja lahedad animatsioonid on Reactoonzi muutnud ka üheks Eesti kasiinokülastajate lemmikuks.

Reactoonz

Fire Joker

Fire Jokeri ilu peitub selle lihtsuses. Mängul on ainult viis võiduliini ja sisult on see tavaline puuviljaslott, kus rullikutel tiirlevad tähekesed, jokkerid ja sidrunid. Siiski ei ole see videoslot absoluutselt igav – mäng sisaldab näiteks taaskeerutuse funktsiooni ja kordistajaid, mis võivad sulle kokku tuua kuni 800x võidu.

Pole paha tulemus ühe väikese puuviljaslotika kohta!

Fire Joker

Book of Dead

Kui küsida mõnelt Play’n GO slotikate fännilt, kumb on parem: kas Reactoonz või Book of Dead, jooksutad sa selle fänni üsna kokku, sest Book of Dead on sama armastatud kui Reactoonz, võib-olla isegi rohkem. Mõned ütlevad, et Book of Dead on võib-olla isegi NetEnti Starbursti järel maailma enim mängitud videoslot.

Ja ühtlasi on Book of Dead üks vaieldamatuid Eesti mängijate lemmikuid.

Mängul on Indiana Jones’ilik hõng – sinu peamine ülesanne on taga ajada maagilist antiikset raamatut. Boonusmängudes võid sa koju viia isegi kuni 5000x võidu ja see on peamine põhjus, miks Book of Dead nii palju laineid lööb.

Book of Dead

Moon Princess

Kui sulle meeldivad Jaapani multikad ja mangad, on Moon Princess sinu jaoks. See on täiesti briljantne slotikas, mis on omamoodi isegi ilus. Slotikas sisaldab kolme printsessi, kes aitavad sul mängus paremaid tulemusi saavutada, tuues rohkelt võite, tasuta spinne ja kordistajaid.

Moon Princess on üks Play’n GO kõige lõbusamaid ja originaalsemaid slotikaid. Kui Book of Dead sisaldab teemat, mida on juba ammu mängitud-nähtud mujal, siis Moon Princessi teema ja graafika on väga unikaalsed.

Moon Princess

Hugo

Kas sa oled kuulnud lugu väikesest trollist nimega Hugo? See vana multikategelane on nüüd taaselustatud Play’n GO kasiinodes mitmete Hugo-teemaliste slotikatega.

Hugo slotikas sisaldab suisa multikategelase originaalelemente ning muidugi on mängus ka kurjad nõiad, kes muuhulgas toovad uusi boonusmehhanisme.

Slotikas on põhjamaisetes kasiinodes muutunud üsna popiks oma lapseliku teema, lihtsate boonuste ja kaasahaarava mängukogemuse pärast.

Hugo

Play’n GO mängude tasuvus

Play’n Go mängud on üsna keskmise tasuvusega – üldiselt 96% ringis. Mõned mängud, nagu näiteks Reactoonz, võivad hea õnne korral olla reaalse tasuvusega tunduvalt kõrgemal tasemel, seega kõik sõltub sinu õnnest!