Viimati muudetud:

Pragmatic Play

Pragmatic Play logo

Pragmatic Play – klassikaliste kasiinoslotikate uus kuningas

Pragmatic Play on tänaseks üks Eesti online kasiinode domineerivaid mängutootjaid, kelle lõbusate slotikate ja live-stuudio mängudega on paljud juba kursis. 2015. aastal Rootsis loodud ettevõte on loonud üle 300 laheda mängu, sealhulgas keskendutakse suuresti Megaways-slotikatele, mis on oma adrenaliinist pakatava olemuse tõttu juba paljusid eestlaseid võlunud.

Pragmatic Play on niivõrd oluline mängutootja, et viimastel aastatel on võidetud mitmeid olulisi auhindu ning on laienetud üle kogu Euroopa. Ehkki slotimängud on endiselt Pragmaticu tuumas, valmistab ettevõte isegi bingotubasid ja virtuaalspordimänge. Muuhulgas on Pragmatic Play saanud ka hasartmängulitsentsid nii Maltalt kui ka Suurbritanniast.

Parimad online kasiinod Pragmatic Play mängude mängimiseks

Pragmatic Play on üks Euroopa kõige olulisemaid kasiinomängude tootjaid ning sisuliselt pole enam peaaegu ühtegi kasiinot Eestis, kust ei leiaks Pragmaticu toodangut. Tegemist on ilma liialduseta ühe top 10 mängutootjaga.

Seetõttu võid leida Pragmatic Play slotikad ja live-kasiino lauad pea igast suuremast Eesti online kasiinost. Siin on mõned tunnustatud Eesti online kasiinod, kus on esindatud Pragmatic Play mänguparemik.

Pragmatic Play mänguvalik

Pragmatic Play portfoolio ulatus on massiivne. Enamikele on Pragmatic tuntud slotikate poolest ja selleks on hea põhjus: ettevõttel on üle 300 online slotika. Sellele lisaks valmistab Pragmatic ka live-kasiino mänge, bingomänge ja virtuaalspordi mänge, mis on kõik saadaval ka mitmetes Eesti online kasiinodes.

Suur osa Pragmaticu slotikatest keskendub klassikalistele nüanssidele ja temaatikatele. Vanemad Pragmaticu mängud meenutavad tüüpilisi puuviljaslotikaid, ent viimastel aastatel on ettevõte kõvasti parandanud oma graafikat ning valmistab nüüd kõrge kvaliteediga videoslotikaid.

Pragmaticu slotimängude teemad, graafikanüansid ja boonusmängud on niivõrd mitmekülgsed, et pole ka mingi ime, miks need mängud on nii popiks muutunud. Eriti tihti leiab Pragmaticu slotikatest loomamaailma teemasid – näiteks võivad slotika rullikutel ringi tiirleda pühvlid, hundid või koerad.

Kõige lahedam osa Pragmaticu mänguvalikus on aga igapäevased ja -nädalased Drop & Win turniirid – Pragmaticu mängudes võivad suvalisel hetkel „kukkuda“ sülle rahaauhinnad. Samuti korraldab Pragmatic tihtipeale suuri võrguüleseid kampaaniaid ja massiivseid kasiinoturniire.

Pragmatic Play uuenduslikud online slotid sisaldavad lisaks lahedale graafikale ka suurepäraseid boonusmehhanisme. Muuhulgas on Pragmaticu slotid tuntud Megaways-funktsiooni, tasuta spinnide ja Sticky Wild kordistajate poolest.

Slotikate kõrval on Pragmatic saanud tuntuks oma live-blackjacki, live-ruleti ja live-baccarat poolest, mis konkureerivad kvaliteedi poolest Evolutioniga. Pragmatic Play live-mängud on tänaseks saadaval pea kõigis suurtes Eesti online kasiinodes.

5 parimat Pragmatic Play mängu

Pragmatic Play valmistab küll palju erinevat tüüpi õnnemänge, kuid slotid on vaieldamatult Pragmaticu peamine tugevus. Pragmatic Play slotikad domineerivad populaarsete mängude edetabelis tänu oma mitmekülgstele boonusmehhanismidele. Siin on ülevaade 5 slotimängust, mis on Pragmaticu portfoolios eriti tähelepanuväärsed.

Wolf Gold

Wolf Gold on Pragmatic Play hittmäng – see põlisameeriklastest inspireeritud slotimäng on Pragmaticu kõige populaarsem mäng, mida on isegi auhinnatud aasta mängu tiitliga. Pole sisuliselt ühtegi korralikku online kasiinot, kus seda slotikat mängida ei saaks.

Wolf Gold slotika RTP on üllatavalt madal, arvestades mängu populaarsust: see on vaid 96.01%. Mis aga meelitab inimesi Wolf Gold slotikat keerutama, on rikkalikud boonusmängud. Slotika kõige fenomenaalsem funktsioon on Money Re-Spin, millega võid saada lõputult tasuta keerutusi! Kui sul õnnestub rullikutele saada 15 kuusümbolit, võidad suisa Mega Jackpoti. Just see jackpotijaht ja lõputud tasuta keerutused muudavad Wolf Gold slotimängu nii adrenaliinirohkeks.

Wolf Gold

The Dog House

Pragmatic Play naudib loomateemasid – see koerteteemaline slotimäng on äärmiselt volatiilne, ent võrdväärselt meelelahutuslik. Lisaks lõbusale teemale sisaldab slotikas Sticky Wild boonust ja tasuta spinne, tuues RTP määra 96.51% juurde.

Slotika suurim võimalik võit on üpris tagasihoidlik 6750x, kuid tasuta spinnid ja vahvad dobermannid teevad selle tasa. The Dog House on hea klassika, mis on alati lõbus ja meelelahutuslik, üksnes oma teema pärast.

The Dog House

Chilli Heat

Chilli Heat on veel üks näide sellest, kuidas Pragmatic Play ammutab inspiratsiooni teistest kultuuridest. Mehhiko kultuurist inspireeritud slotimäng sisaldab vingeid auhindu: tasuta spinnid, Money Re-Spin funktsioon ja isegi progressiivsed jackpotid – selles slotimängus on võimalik tabada tõeliselt vürtsikat peavõitu.

Chilli Heat sloti peamine võlu on sama, mis Wolf Gold slotikal: Money Re-Spin funktsiooniga võid võita lõputult tasuta spinne, kuni tabad lõpuks peavõitu.

Chilli Heat

Mustang Gold

Nagu juba saad aru eelnevatest mängudest, meeldib Pragmatic Playle kasutada erinevaid vanu kultuurinüansse ja loomateemasid. Mustang Gold slotika keskmes on Metsiku Lääne teema: kauboid, hobused, šerifid – vürtsikat teemat toetab 96.53%-ne RTP.

Mustang Gold slotimäng tõmbab oma jackpotifunktsiooni poolest. Slotikas sisaldab nelja progressiivset jackpotimängu, tasuta spinne ja isegi Wild-sümboleid, seega ei lõppe lõbu ega adrenaliin selles mängus kunagi.

Mustang Gold

Great Rhino Megaways

Great Rhino Megaways on niivõrd populaarne mäng, et ilma liialduseta võib seda kutsuda üheks Eesti top 10 slotimänguks. Slotikas sisaldab 6 rullikut ja üle 200 000 võiduliini! See on ilmselgelt pöörane mäng – üle 200 000 võiduliini on suisa ebareaalne ette kujutada. Muidugi tuleb see slotikas samal ajal ka kõrge volatiilsusega, kuid kes ei riski, see šampust ei joo, eks?

Great Rhino slotimäng sisaldab samuti piiramatul hulgal tasuta spinne ja kordistajaid, seega kui sa tabad õnnelikku võidujada, võid sa tõepoolest nautida tuhandeid võiduliine. See slotimäng näitab, kuidas ühte moodsat slotikat teha nii, et see pakuks mängijatele mängurahuldust.

Great Rhino Megaways

Pragmatic Play kasiinomängude tasuvus

Üks Pragmatic Play tugevusi on mitmekülgne RTP-määr. Keskmiselt on Pragmaticu slotikad 96%-se RTP läheduses, kuid ühe eripärana on paljud Pragmatic Play mängud madala või keskmise volatiilsusega, mistõttu võivad mängud osutuda üsna võidurohkeks. Kombineerides seda Megaways-mehhaanikaga võivad Pragmaticu slotid osutuda vägagi tasuvaks võrreldes paljude teiste mängutootjatega.

Ka Pragmatic Play mängude võidupotentsiaal on kõrge: mitmed Pragmaticu mängud sisaldavad suuri peavõite (nt 22 500x).