NetEnt avaldas uue futuristliku (ja päris pöörase) slotika

08.09.2019

Üks maailma tuntumaid slotimängude tootjaid NetEnt tuli sel kuul lagedale uue slotimänguga Arcane Reel Chaos, mis tõotab tuua rohkelt tähelepanu mängijate poolt. Lisaks mitmetele ägedatele boonusfunktsioonidele võlub mäng oma vinge graafikaga ja sobitub mobiilseadmetega paremini kui pea ükski teine varasem NetEnti slotimäng.

NetEnti uusim väljalase on olemuselt 5 rulliku, 3 rea ja 20 võiduliiniga slotimäng, mille peamine teema keerleb ümber kangelaste Flare, Chronos, Zero.x ja Psyop ning nende suure vaenlase Deep Pocketsi.

Slotika eesmärk on lihtne: leida üles superkangelased, kes kasutaksid oma peidetud võimeid nagu näiteks asendussümboleid, kordistajaid ja muid taoliseid asju, et võita vaenlane. Vaenlase saab lõpuks peatada tasuta spinnide voorus, mis on veel pöörasem kui kogu ülejäänud mäng ise.

Iga kord, kui aktiveerub üks superkangelaste funktsioonidest, suureneb võiduliini kordistaja, seega on võimalik lõpuks võita neli korda rohkem! Kui kõik neli kangelast võidavad, aktiveerub eriline võiduboonus.

“Kuna Arcane Reel Chaos ühendab endas mängijatele meeldiva matemaatilise mudeli rikkaliku koomiksilaadse graafika ja põneva superkangelaste teemaga, on mängul olemas kõik edu saavutamiseks. Ma ei kahtle sugugi selles, et mängust saab meie portfoolio väga populaarne liige,” avaldas lootust NetEnti mängudirektor Bryan Upton.

Uus videoslotikas on liigitatud madala volatiilsusega mängude hulka, mille RTP ehk teoreetiline tasuvus mängijale on lausa 96.81%. Sellise volatiilsusega konkureerib mäng ühtede NetEnti kõige tulusamate slotikatega, nende seas meeletult populaarse Mega Fortune slotikaga (mille RTP on 96.6%).

Mängu graafika on tõepoolest rikkalikult võluv, seda eriti tänu põnevatele efektidele, mis avalduvad erinevate boonusfunktsioonide aktiveerumisel. Arvestades mängu kõrget tasuvusprotsenti ja mitmeid erinevaid boonusfunktsioone, on täiesti võimalik, et Arcane Reel Chaos võib osutuda mängijate uueks suvelemmikuks. Meile kõigile meeldivad ju superkangelased!

NetEnti uhiuus slotimäng on saadaval nii arvutiversioonis kui ka mobiiltelefonil mängides ning seda juba enamikes Eesti online kasiinodes, kes teevad koostööd NetEntiga. Üks nendest on Optibet kasiino, kus on Arcane Reel Chaos juba uhkelt positsiooni sisse võtnud. Kui tahad lähemalt uurida, mida see mäng endast kujutab, suundu Optibet kasiinosse, kus saad uut slotimängu katsetada kas või mänguraha eest.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.