OlyBeti pokkeriturniiridele saab registreeruda pokkeritoas

10.07.2021

olybet-pokker-300x117.jpgKui pokker on su kirg, siis on 2017. keskpaigas uuenenud OlyBet kasiino sinu uus lemmikkoht. Indunud kasiinofännidele on teada fakt, et kasiino korraldab regulaarselt live-turniire. Nüüd on võimalik aga registreeruda Tallinnas Olympic Park Casinos, Järvel, Mustikas, Olümpia kasiinos, Pärnus, Tartus ja Narvas toimuvatele turniiridele otse pokkeritoa kaudu.

Registreerumiseks võib kasutada ka lojaalsuspunkte ning registreerida saab siis, kui avad pokkeritoas turniiride vahelehe.

22-eurose sissemaksega turniirid toimuvad teisipäeviti Park kasiinos ja Tartu kasiinos, kolmapäeviti Pärnu kasiinos, neljapäeviti Järvel ja Pärnus, reedeti Olümpia kasiinos ja Narvas ning laupäeviti Mustikas ja Tartus.

110-eurose sissemaksega turniirid toimuvad pisut harvemini. Park kasiinos toimub see kord kuus laupäeval, Tartu kasiinos ja Pärnu kasiinos toimub turniir iga kuu esimesel reedel.

Kui arvad, et pokkeritoa kaudu registreerimine ei ole midagi erilist, siis 22-eurose turniiri puhul saad ühe joogikupongi, millega saad valida baarist tasuta joogi. 110-eurose turniiri puhul saad lausa kolm täiesti tasuta jooki, et meel eriti rõõmsaks teha.

OlyBet parandab oma staatust pokkerimaailmas

Varasemalt tõusis OlyBet esile peamiselt spordipanustega, kuid pärast hiljutist uuendust muudeti täielikult kasiino pokkeripoliitikat. Lisaks turniiridele on kasiinos palju muid võimalusi, mis on kõik spetsiaalselt loodud pokkerimängijate jaoks. Näiteks on OlyBet üks väheseid kasiinosid, kus pole tervitusboonust slotikatele, vaid on hoopis pokkerile.

Ka VIP-klubi on pühendatud pokkerimängijatele – nagu varasemaltki mainitud on võimalik live-turniiri pääse osta lojaalsuspunktide eest. OlyBeti VIP-klubil on kuus taset, millest madalaim on Standard ning kõrgeim Diamond. VIP-taseme täitmiseks on võimalik saada 35 punkti iga 1-eurose reigi eest, mis tõuseb seda paremini, mida kõrgem on VIP-tase.

Kui jõuad juba Bronze tasandini, saad punkte vahetada rahaks. Plaatinatasandist alates on võimalik, et rakeback-i suurus on lausa 30%, mis on juba üsna märkimisväärne summa. Kellele ei meeldiks raha tagasi saada? Igal VIP-tasandil on võimalik saada ka kvartaliboonust, mis kehtib lausa 2 kuud. Iga kvartali alguses saavad mängijad kvartaliboonuse vastavalt nende VIP-tasemele.

Kõik see kokkuvõttes tähendab, et OlyBet on suure tõenäosusega üks parimaid pokkerikasiinosid Eestis. Kui tahad oma oskused eriti proovile panna, kasuta mugavat võimalust osaleda live-turniiridel iga nädal.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Kasiinomängud
Kasiinomängud

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Live kasiinod
Live kasiinod

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee