Optibet

Optibet
8.6 Kogu skoor
  • Väga suur mänguvalik
  • Tunnustatud ja litsentseeritud mängukoht
  • Olemas kvaliteetne live-kasiino rohkete võimalustega
  • Korralik tugikeskus ja abisektsioon
Optibet spordiennustus

Optibetis on küll spordipanustel suur osa, kuid ka kasiinokategoorias on rohkelt erinevaid mänguvõimalusi.

On vähe inimesi, kes poleks Optibeti kunagi märganud. Üks vanimaid Eestis tegutsevaid internetikasiinosid on end Eestis tugevalt kehtestanud tänu lihtsale ja probleemivabale kasiinolehele ning rohketele mänguvõimalustele.

Selle kõrval ei saa jätta märkimata kasiino aktiivset toetustööd – tihtipeale toetatakse erinevaid sporditiime.

Kõigele lisaks kosutab Optibet mängijaid korralike boonustega ning pole sugugi haruldane, et võid kasiinos endale saada mitusada tasuta keerutust. Selles lühikeses arvustuses räägime lähemalt mõningatest omadustest, mis käivad käsikäes Optibet kasiinoga.

Optibet kasiino annab kõikidele Playin lugejatele lahke tervitusboonuse - kui kasutad boonuskoodi PLAYIN, saad 100 läbimängimisnõudeta tasuta keerutust slotikale Berry Burst! Boonuse saamiseks tuleb vaid kasutada koodi ning teha 10-eurone sissemakse, misjärel on tasuta spinnid juba sinu omad.

Boonused

Optibeti kasiinoboonused

Optibeti boonused on eriti magusad uutele tulijatele, kuid ära ei unustata ka vanu mängijaid.

Optibeti hiljutine kasiino boonus on tõeline meistriklass. Nimelt uuendas kasiino hiljuti oma mänguvalikut ja selle tähistamiseks otsustati kõikidele uutele mängijatele anda lausa 1000 eurot boonust!

1000-eurone tervitusboonus on oma olemuselt sissemakseboonus, mis vabaneb 3 esimese sissemakse tegemisel. Esimene boonus on 100%-ne ja ulatub 500 euroni, teine boonus on samuti 100%-ne ja ulatub 300 euroni ning viimane on 50%-ne ja ulatub 200 euroni. Kokku seega ongi võimalik saada 1000 eurot boonust, kui oled verivärske Optibeti mängija.

Kui mainida Optibeti boonuse nõrgemaid külgi, siis ei saa üle ega ümber üsna karmidest nõudmistest. Tervitusboonusel nagu ka enamikel teistel Optibeti boonustel on 40-kordne läbimängimisnõue, mis tuleb täita üksnes 7 päeva jooksul. Ära aga unusta, et tegemist on siiski 1000 euroga, mida sul muidu ei oleks olnud.

Nagu võisid aimata, on Optibetis suur rõhk spordipanustel ja seega ei jäeta boonusest ilma ka spordisõpru. Nende jaoks on kasiinol 100-eurone sissemakseboonus, mis on samuti 100%-ne. Sarnaselt teistele tavapärastele spordiboonustele on siinkohal läbimängimisnõue tunduvalt madalam, jäädes vaid 10x juurde.

Optibet pakub kõigele lisaks ka erilist boonust, mis on mõeldud üksnes Playin kasutajatele! Kui teed vähemalt 10-eurose sissemakse ja kasutad boonuskoodi PLAYIN, saad endale 100 läbimaksenõudeta Berry Burst spinni! Madal sissemaksepiir ning läbimängimisnõude puudumine muudavad selle boonuse eriti magusaks ampsuks igale kasiinosõbrale.

Mänguvalik

Blackjack & pokker

Optibetis on võimas lauamängude valik, mis teeb nii mõnelegi teisele kasiinole silmad ette.

Optibetis on tõepoolest suur osakaal spordipanustel. Kasiino hiilgab ühtede turu parimate koefitsientide ja mitmekülgsete panustamisvõimaluste poolest. Kõik see on pakitud väga lihtsale lehele, mis ei jää kuidagi silma riivama. Lihtsuses peitub võlu – see lause iseloomustab Optibeti ennustuslehe välimust kõige paremini.

Optibetis on ka live-panuste võimalus. Minnes live-panuste lehele näed sa väikest „televiisorit“, mille abil saad jälgida mängu. Live-panustamisele omaselt on sul võimalik teha panuseid paljudele erinevatele situatsioonidele, näiteks saad valida, mitu väravat tehakse esimesel poolajal või milline on täpne skoor.

Ära lase end aga Optibeti nimel eksitada, seal on enamatki kui vaid spordiennustusi. Kasiinost leiab sadu erinevaid slotikaid, videopokkereid, lauamänge ja isegi live-kasiino.

Rääkides slotikatest, siis need on jaotatud mugavalt vastavalt mängutootjale. Hetkel on Optibetis esindatud Novomaticu, Play’n Go, NetEnt, NYX, Microgamingu ja EGT slotikad – see nimistu peaks olema muljetavaldav kõigile, kes on vähegi slotikatega kokku puutunud. Lauamänge on samuti nii palju erinevaid, et võtab lausa pea ringi käima.

Live-kasiino on jagatud kahe „kasiino“ vahel: roheline ehk kasiino Las vegas ja punane ehk kasiino Monte Carlo.

Ühe edasiarendusena võiks Optibet slotikaid jagada ka jackpotislotikate kaupa – hetkel on progressiivsed slotikad märgitud lihtsalt rohelise „jackpot“ ribaga, kuid eraldi kategooriast neid ei leia. Samuti puudub võimalus slotikaid nime järgi otsida – pead lihtsalt otsima suurest nimekirjast.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Optibet on üks nendest kasiinodest, mille disain sulle kas meeldib või mitte ehk teisisõnu see on täielikult maitse küsimus. Optibeti disain on üsna lihtsakoeline ja võiks isegi öelda, et vanamoeline. Kui sa eelistad moodsamat ekraanilaiuses disainiga kasiinot, siis võib Optibet valmistada pettumust.

Teisalt aga ei saa nuriseda, kuna kasiino lihtsus mängib just nende heaks. Lehel on lihtne ringi liikuda ja spordiennustuse lehel on see lihtsus eriti tabav, kuna leiad panused ja vajaliku info üles väga kiirelt.

Mis aga aitaks kasiino lehte muuta funktsionaalsemaks, oleksid paremad võimalused sadade slotikate lehitsemiseks. Nagu ülalpool mainitud, ei ole progressiivsed jackpotislotid eraldi kategoorias ning puudub ka võimalus otsida slotikaid. Tuleb ka mainida seda, et slotid tulevad lahti eraldi hüpikaknas, mitte samas aknas – see on jällegi maitse küsimus, kuna selline funktsioon võib olla meeldiv või võib hoopis ärritada.

Klienditeenindus ja makseviisid

Optibeti abikeskus

Optibeti abikeskus on väga sisukas ja põhjalik ning vastab enamikele levinud küsimustele.

Optibeti haldab Eestis registreeritud ettevõte ja selgelt on ka pööratud tähelepanu eestlaste teenindamisele. Klienditeenindus on abiks igal tööpäeval kella üheksast kuueni ning lehel on olemas ka väike vestlusaken.

Kui see ei kõlanud väga muljetavaldavalt, siis oota, kuni sa avad tugikeskuse lehe. See on tõeliselt hämmastav! Optibetil on väga põhjalik ja korralik tugikeskus, kust leiad kiirelt vastused erinevatele küsimustele. Küsimused on jällegi kenasti lahterdatud erinevatesse kategooriatesse. Pole palju kasiinosid, kes oleksid panustanud klienditeenindusse, kuid Optibet on üks värskendav erand.

Makseviiside osas ei saa samuti nuriseda. Optibetis saab sisse- ja väljamakseid teha Swedbanki, SEB ja LHV pangalinkidega, krediitkaardiga või Paysafecard, Skrill või Netelleri e-rahakottidega. Paysafecard ei ole esindatud just väga paljudes kasiinodes, mistõttu on see üks kindel Optibeti eelis.

Kokkuvõte

Optibet ei pruugi esmapilgul küll tunduda väga erilise kasiinona, kuid tegemist on ühe mängukohaga, mis väärtustab professionaalsust kõrgemalt kui säravat fassaadi. Kasiino on Eestis tegutsenud juba aastaid ja ongi mängijaid võlunud just lihtsusega. Optibetis saad tõeliselt keskenduda mänguelamusele ja unustada ära tõrkuvad lehed.

Mis veelgi parem, uue mängijana saad sa nautida Optibeti tõeliselt magusat tervitusboonust. Kui sa ei ütleks ära 1000 eurost, siis tõtta kasiinosse ja võta oma boonus juba täna. Oleme üsna veendunud, et Optibet kasiino ei vea sind alt ning muutub sinu lemmikuks internetikasiinoks, eriti, kui sa soovid mängida kohas, kus on rohkelt võimalusi spordipanuste tegemiseks, ent saab mängida ka slotikatega.

Optibet kasiino annab kõikidele Playin lugejatele lahke tervitusboonuse - kui kasutad boonuskoodi PLAYIN, saad 100 läbimängimisnõudeta tasuta keerutust slotikale Berry Burst! Boonuse saamiseks tuleb vaid kasutada koodi ning teha 10-eurone sissemakse, misjärel on tasuta spinnid juba sinu omad.
8.6 Kogu skoor
Optibet pakub sulle tervikliku kasiinokogemuse ja korralikud boonused

Optibeti üks suurimaid tugevusi on nende mänguvalik ja professionaalne spordipanuste võimalus, mainimata veel korralikke boonuseid.

Kasutajasõbralikkus
9
Boonused
8.5
Klienditeenindus
10
Plussid
  • Väga suur mänguvalik
  • Tunnustatud ja litsentseeritud mängukoht
  • Olemas kvaliteetne live-kasiino rohkete võimalustega
  • Korralik tugikeskus ja abisektsioon
Miinused
  • Boonused on küll head, kuid neid on üsna vähe
  • Koduleht vajaks uuendamist
Kasutaja hinnang: 4 (1 votes)
NetEnt uus slotikas Arcane Reel Chaos

NetEnt avaldas uue futuristliku (ja päris pöörase) slotika

Üks maailma tuntumaid slotimängude tootjaid NetEnt tuli sel kuul lagedale uue slotimänguga Arcane Reel Chaos, mis tõotab tuua rohkelt tähelepanu mängijate poolt. Lisaks mitmetele ägedatele boonusfunktsioonidele võlub mäng oma vinge graafikaga ja sobitub mobiilseadmetega paremini kui pea ükski teine varasem NetEnti slotimäng. NetEnti uusim väljalase on olemuselt 5 rulliku, 3 rea ja 20 võiduliiniga slotimäng, mille peamine teema keerleb ümber kangelaste Flare, Chronos, Zero.x ja Psyop ning nende suure vaenlase Deep Pocketsi. Slotika eesmärk on lihtne: leida üles superkangelased, kes kasutaksid oma peidetud võimeid nagu näiteks asendussümboleid, kordistajaid ja muid taoliseid asju, et võita vaenlane. Vaenlase saab lõpuks peatada tasuta spinnide voorus, mis on veel pöörasem kui kogu ülejäänud mäng ise. Iga kord, kui aktiveerub üks superkangelaste funktsioonidest, suureneb võiduliini
Optibet pakub Playin kasutajatele tervet hunnikut tasuta spinne

Optibet pakub Playin kasutajatele tervet hunnikut tasuta spinne

Optibet kasiino üllatab mängijaid pidevalt uute ja põnevate boonustega, kuid täna on meil Playin.ee lugejate jaoks eriti rõõmus uudis. Nimelt pakub Optibet Playin.ee külastajatele erilist boonuskoodi, mille kasutamisel on võimalik endale krabada 100 tasuta keerutust Berry Burst slotikale. Kui teed vähemalt 10-eurose sissemakse Optibet kasiinos ja kasutad boonuskoodi PLAYIN, saad sa 100 läbimängimisnõudest vaba keerutust Berry Burst slotika jaoks! Boonuse parim osa on igasuguse läbimängimisnõude puudumine. See tähendab, et kui võidad Berry Burst slotika tasuta spinnidega raha, on see raha sajaprotsendiliselt sinu oma ning saadav väljamakseks koheselt. Boonust saab kasutada ainult Berry Burst slotikal ning üleüldiselt rakenduvad tavapärased kasutustingimused. Selleks, et boonusest osa saada, polegi vaja teha midagi muud, kui avada konto Optibet kasiinos, teha vähemalt 10-eurone sissemakse ja kasutada seejuures
Õnnelik 44: avasta uus slotikas ja saa hunnik ägedaid boonuseid

Õnnelik 44: avasta uus slotikas ja saa hunnik ägedaid boonuseid

Kas arvasid, et õige õnnenumber on 7 või 13? Optibet kasiino tõestab, et tegelik uus õnnenumber on 44 - just see number on uue slotimängukampaania keskmes. Kuni 11. märtsini saab kasutada boonuskoodi GGR44 oma sissemakse tegemisel, misjärel on võimalik saada endale 44%-ne boonus kuni 44 euro ulatuses, lisaks veel 44 tasuta keerutust uues NetEnti slotimängus Golden Grimoire. Boonuse kasutamiseks tuleb teha vähemalt 20-eurone sissemakse ja lunastada ka saadud tasuta keerutused 24 tunni jooksul pärast sissemakse tegemist. Mis puudutab muid lisatingimusi, siis nii boonusega saadud raha kui ka võidud, mis võid saada tasuta spinne kasutades, tuleb läbi mängida 25-kordselt. Kui see tingimus ei saa täidetud 7 päeva jooksul, kaotavad kahjuks nii boonus kui võidud oma kehtivuse. Tänu madalale läbimängimisnõudele ja lihtsale
Blueprint Games saadaval nüüd Optibetis

Blueprint Games saadaval nüüd Optibetis

2018. aasta hakkab küll läbi saama, kuid Optibet kasiino on endiselt täies hoos. Nimelt lisandus kasiino valikusse veel üks uus mängutootja - Blueprint Games. Kui oled jälginud meie uudistesektsiooni, oled kindlasti märganud, et tänavu on Optibeti valikusse tulnud uute tootjate mänge pea iga paari kuu tagant, mistõttu võib julgelt öelda, et Optibet on 2018. aastal olnud kõige lennukama kasvuga kasiino kogu Eesti kasiinotööstuses. Blueprint Games on pärit Suurbritanniast ning on üsna uus mängutootja, kuid juhindub kõigist turvameetmest, mida võid ühest korralikust mängutootjast oodata. Optibeti valikus on 8 erinevat Blueprint Games loomingut, millest kõige märkimisväärsemad on samanimelise filmi põhjal loodud slotikas Ted ning mängutootja üks kuulsamaid mänge Diamond Mine. Uue tootja tutvustamiseks toimub Optibetis parasjagu ka suur boonuskampaania, mille raames on
Optibetis naeratas taas õnn Eesti mängija võitis 102 000 eurot

Optibetis naeratas taas õnn: Eesti mängija võitis 102 000 eurot

Eelmine nädal oli Optibetis meeletu: kasiino serverid vedasid alt ning seetõttu oli portaali kasutamine üsna häiritud. See-eest tõi see aga hea uudise - vabanduskingina annab kasiino nüüd kõikidele 10 tasuta spinni Divine Fortune slotika jaoks, mis on ühtaegu nii progressiivse jackpotiga slot kui ka üks NetEnti uusimaid kuumi mänge. Miks aga just Divine Fortune? Väga heal põhjusel: vaid paar tundi pärast seda, kui Optibeti tiim sai serverid taas kenasti töösse, läks ühel mängijal eriti hästi ning ta võitis Divine Fortune slotimängus 102 000 eurot! Selle tähistamiseks on võimalik saada veel 100 tasuta keerutust sellesama slotika jaoks - nii võib ka sinul olla võimalus võita elumuutev jackpot. Kuidas saada Divine Fortune tasuta keerutused? Kampaania kestab veel 2 päeva - 31. oktoobri
Big Time Gaming on nüüd Optibetis saadaval

Big Time Gaming on nüüd Optibetis saadaval

Optibet kasiino on viimase aasta jooksul väga tempokalt kasvanud, olles oma mänguvalikusse hankinud mänge mitmetelt tootjatelt, keda pole varem Eestis esindatud olnud. Selliste lüketega garanteerib kasiino, et neil on kõige suurem, mitmekesisem ja unikaalsem valik. Sel suvel liitus Optibeti ridadega veel üks uus mängutootja - Big Time Gaming. Selle mängutootja puhul on tegemist innovaatilise slotimängude tootjaga, kes pürgib kiirelt mänguedetabelite tippu ning konkureerib tihedalt tuntud nimedega nagu NetEnt või Microgaming. Tähistamaks uue mängutootja tulekut, pakub Optibet suurejoonelist boonuskampaaniat, et kõik mängijad saaksid lähemalt tutvuda Big Time Gaming slotimängudega. Kuni 24. augustini on võimalik mängida Optibetis erinevaid mänge ja tõusta edetabelis kõrgemale, saamaks osa 10 000-eurosest auhinnafondist. Selleks, et kampaaniast osa saada, tuleb teha sissemakse boonuskoodiga BTG5, mis annab sulle koheselt 50%
Keeruta slotika rullikuid ja võida tasuta reis Las Vegasesse

Keeruta slotika rullikuid ja võida tasuta reis Las Vegasesse

Sel suvel saad kogeda enamatki kui jalgpalli MM-i hullust ja mõnusat suvepäikest. Optibet kasiino, mis on paljudele mängijatele tuntud oma lahkete boonuste poolest, annab ühele õnnelikule mängijale võimaluse reisida maailma hasartmänguparadiisi Las Vegasesse! Optibeti hiljutine kampaania keerleb Play'n Go populaarsete slotimängude ümber. Meeletu auhinna võitmiseks tuleb keerutada selle tuntud mängutootja slotikate rullikuid ning hea õnne korral võibki võit tulla sulle koju. Mida auhinnareis endast sisaldab? Optibet juba teab, kuidas korraldada unustamatu reis. Auhinnaks olev Las Vegase reis sisaldab endas täpsemalt: lennupileteid kahele inimesele (edasi-tagasi); majutust Caesar’s Palace Hotel % Casino’s; 2000 eurot taskuraha, mida saad vabalt kasutada ja nautida. Reis toimub septembris, seega saab oma suvist puhkust veelgi pikendada. Las Vegase reis pole aga tegelikult ainus auhind. Sellele lisaks on loosirattas
Microgamingu Dream Date slotikas: kas sul on õnne nii armastuses kui ka rahas?

Microgamingu Dream Date slotikas: kas sul on õnne nii armastuses kui ka rahas?

Microgaming andis 2018. aasta aprillis välja uue slotimängu nimega Dream Date, mis lisandub ettevõtte juba niigi hiiglaslikku portfooliosse huvitava mitmekesise mänguna. Dream Date mängu keskne teema on ei miski muu kui kohtamine ja armastus. Just seda otsivad paljud meist - raha ja armastust ning ilmselt just sellest mõttest on saadud inspiratsiooni slotika loomisel. Põhimängus võivad ilmuda nö "kuumad tsoonid", mille kaudu võid leida unelmate kallima. Kui see peaks juhtuma, saad korraliku rahasumma osaliseks! Mis muudab Dream Date mängu eriti lahedaks on asjaolu, et sul on seejuures võimalik valida, milline tegelaskuju on sinu unelmate kallim. Valitud sümbolist saab sinu mängu kõrgeima väärtusega sümbol. Mängust ei puudu ka Wild-sümbolid, Scatterid ja muu taoline, mis paneksid südame veelgi kiiremini põksuma. See on üks romantiline slotikas! Lisaks
iSoftBeti müütiline slotikas Legend of Loki teeb Optibetis debüüdi

iSoftBeti müütiline slotikas “Legend of Loki” teeb Optibetis debüüdi

Kui sa oled Skandinaavia mütoloogia fänn, rõõmustab sind Optibeti hiljutine teadaanne. Ühe Eesti populaarseima online kasiino valikus on saadaval iSoftBeti mäng "Legend of Loki" ning tegemist on mängu maailma esmaesitlusega, seda siinsamas Eesti internetikasiinos! Selle tähistamiseks pakub kasiino ka temaatilist tervitusboonust - piiratud aja jooksul on võimalik mängida "Legend of Loki" slotikat üksnes Optibetis ning selle jaoks antakse sulle 50 eurot sissemakseboonust 50% ulatuses, üksnes 20-kordse läbimängimistingimusega ehk kaks korda madalamate tingimustega kui tavaliselt. Veelgi enam, kasutades kampaania boonuskoodi teenid sissemakse tegemiselt kolmekordselt VIP-punkte. "Legend of Loki" kampaania põhitingimused Siin on mõned tähtsamad tingimused, mida kõnealuse kampaania puhul jälgida: Kampaania kestab 5. aprillini. Boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 20-eurone sissemakse, kõige rohkem saab boonust 50 eurot. Kuna tegemist on 50%
Optibetis võideti kasiino seni suurim jackpot

Optibetis võideti kasiino seni suurim jackpot

Optibet kasiinos hakkas 2018. aasta tõeliste rõõmusõnumitega - üks õnnelik mängija võitis kasiinos Divine Fortune slotikaga lausa 205 110 eurot, mis on ühtlasi Optibeti suurim senine kasiinovõit! Õnnelik võitja oli enne mänginud Guns n Roses slotikat, kuid otsustas siis proovida nüüdseks juba legendaarset NetEnt Divine Fortune slotimasinat, kus ta tegi 2 euro suuruse panuse. Selle tähistamiseks annab Optibet kõigile mängijatele natuke tasuta keerutusi. Kui teed 20-eurose sissemakse, kasutades koodi JACKPOT20, annab Optibet sulle 20 täiesti tasuta keerutust, et saaksid isegi oma õnne proovile panna. Antud pakkumine kestab kuni 25. veebruarini ning pärast koodiga sissemakse tegemist tuleb spinnid lunastada 48 tunni jooksul. Oluline on tähele panna, et võidud aeguvad vaid viivu 7 päeva jooksul ja tasuta keerutustega teenitu kättesaamiseks tuleb need
Playin.ee