Optibet

Optibet
9.2 Kogu skoor
  • Väga suur mänguvalik
  • Tunnustatud ja litsentseeritud mängukoht
  • Olemas kvaliteetne live-kasiino rohkete võimalustega
  • Korralik tugikeskus ja abisektsioon
SaveSavedRemoved 0
Optibet spordiennustus

Optibetis on küll spordipanustel suur osa, kuid ka kasiinokategoorias on rohkelt erinevaid mänguvõimalusi.

On vähe inimesi, kes poleks Optibeti kunagi märganud. Üks vanimaid Eestis tegutsevaid internetikasiinosid on end Eestis tugevalt kehtestanud tänu lihtsale ja probleemivabale kasiinolehele ning rohketele mänguvõimalustele.

Selle kõrval ei saa jätta märkimata kasiino aktiivset toetustööd – tihtipeale toetatakse erinevaid sporditiime.

Kõigele lisaks kosutab Optibet mängijaid korralike boonustega ning pole sugugi haruldane, et võid kasiinos endale saada mitusada tasuta keerutust. Selles lühikeses arvustuses räägime lähemalt mõningatest omadustest, mis käivad käsikäes Optibet kasiinoga.

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Optibet kasiino annab kõikidele uutele tulijatele 1000 eurot, mis jagatakse kolme esimese sissemakse vahel. Esimese sissemaksega saad 100% boonust kuni ...

0

1 000

Boonused

Optibeti kasiinoboonused

Optibeti boonused on eriti magusad uutele tulijatele, kuid ära ei unustata ka vanu mängijaid.

Optibeti hiljutine kasiino boonus on tõeline meistriklass. Nimelt uuendas kasiino hiljuti oma mänguvalikut ja selle tähistamiseks otsustati kõikidele uutele mängijatele anda lausa 1000 eurot boonust!

1000-eurone tervitusboonus on oma olemuselt sissemakseboonus, mis vabaneb 3 esimese sissemakse tegemisel. Esimene boonus on 100%-ne ja ulatub 500 euroni, teine boonus on samuti 100%-ne ja ulatub 300 euroni ning viimane on 50%-ne ja ulatub 200 euroni. Kokku seega ongi võimalik saada 1000 eurot boonust, kui oled verivärske Optibeti mängija.

Kui mainida Optibeti boonuse nõrgemaid külgi, siis ei saa üle ega ümber üsna karmidest nõudmistest. Tervitusboonusel nagu ka enamikel teistel Optibeti boonustel on 40-kordne läbimängimisnõue, mis tuleb täita üksnes 7 päeva jooksul. Ära aga unusta, et tegemist on siiski 1000 euroga, mida sul muidu ei oleks olnud.

Nagu võisid aimata, on Optibetis suur rõhk spordipanustel ja seega ei jäeta boonusest ilma ka spordisõpru. Nende jaoks on kasiinol 100-eurone sissemakseboonus, mis on samuti 100%-ne. Sarnaselt teistele tavapärastele spordiboonustele on siinkohal läbimängimisnõue tunduvalt madalam, jäädes vaid 10x juurde.

Paraku ei ole Optibetis just kõige rohkem boonuseid ja puudub ka VIP-programm, kuid seni ei tundu, et see morjendaks mängijaid. Sama hea hooga lastakse ikka edasi!

Mänguvalik

Blackjack & pokker

Optibetis on võimas lauamängude valik, mis teeb nii mõnelegi teisele kasiinole silmad ette.

Optibetis on tõepoolest suur osakaal spordipanustel. Kasiino hiilgab ühtede turu parimate koefitsientide ja mitmekülgsete panustamisvõimaluste poolest. Kõik see on pakitud väga lihtsale lehele, mis ei jää kuidagi silma riivama. Lihtsuses peitub võlu – see lause iseloomustab Optibeti ennustuslehe välimust kõige paremini.

Optibetis on ka live-panuste võimalus. Minnes live-panuste lehele näed sa väikest „televiisorit“, mille abil saad jälgida mängu. Live-panustamisele omaselt on sul võimalik teha panuseid paljudele erinevatele situatsioonidele, näiteks saad valida, mitu väravat tehakse esimesel poolajal või milline on täpne skoor.

Ära lase end aga Optibeti nimel eksitada, seal on enamatki kui vaid spordiennustusi. Kasiinost leiab sadu erinevaid slotikaid, videopokkereid, lauamänge ja isegi live-kasiino.

Rääkides slotikatest, siis need on jaotatud mugavalt vastavalt mängutootjale. Hetkel on Optibetis esindatud Novomaticu, Play’n Go, NetEnt, NYX, Microgamingu ja EGT slotikad – see nimistu peaks olema muljetavaldav kõigile, kes on vähegi slotikatega kokku puutunud. Lauamänge on samuti nii palju erinevaid, et võtab lausa pea ringi käima.

Live-kasiino on jagatud kahe „kasiino“ vahel: roheline ehk kasiino Las vegas ja punane ehk kasiino Monte Carlo.

Ühe edasiarendusena võiks Optibet slotikaid jagada ka jackpotislotikate kaupa – hetkel on progressiivsed slotikad märgitud lihtsalt rohelise „jackpot“ ribaga, kuid eraldi kategooriast neid ei leia. Samuti puudub võimalus slotikaid nime järgi otsida – pead lihtsalt otsima suurest nimekirjast.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Optibet on üks nendest kasiinodest, mille disain sulle kas meeldib või mitte ehk teisisõnu see on täielikult maitse küsimus. Optibeti disain on üsna lihtsakoeline ja võiks isegi öelda, et vanamoeline. Kui sa eelistad moodsamat ekraanilaiuses disainiga kasiinot, siis võib Optibet valmistada pettumust.

Teisalt aga ei saa nuriseda, kuna kasiino lihtsus mängib just nende heaks. Lehel on lihtne ringi liikuda ja spordiennustuse lehel on see lihtsus eriti tabav, kuna leiad panused ja vajaliku info üles väga kiirelt.

Mis aga aitaks kasiino lehte muuta funktsionaalsemaks, oleksid paremad võimalused sadade slotikate lehitsemiseks. Nagu ülalpool mainitud, ei ole progressiivsed jackpotislotid eraldi kategoorias ning puudub ka võimalus otsida slotikaid. Tuleb ka mainida seda, et slotid tulevad lahti eraldi hüpikaknas, mitte samas aknas – see on jällegi maitse küsimus, kuna selline funktsioon võib olla meeldiv või võib hoopis ärritada.

Klienditeenindus ja makseviisid

Optibeti abikeskus

Optibeti abikeskus on väga sisukas ja põhjalik ning vastab enamikele levinud küsimustele.

Optibeti haldab Eestis registreeritud ettevõte ja selgelt on ka pööratud tähelepanu eestlaste teenindamisele. Klienditeenindus on abiks igal tööpäeval kella üheksast kuueni ning lehel on olemas ka väike vestlusaken.

Kui see ei kõlanud väga muljetavaldavalt, siis oota, kuni sa avad tugikeskuse lehe. See on tõeliselt hämmastav! Optibetil on väga põhjalik ja korralik tugikeskus, kust leiad kiirelt vastused erinevatele küsimustele. Küsimused on jällegi kenasti lahterdatud erinevatesse kategooriatesse. Pole palju kasiinosid, kes oleksid panustanud klienditeenindusse, kuid Optibet on üks värskendav erand.

Makseviiside osas ei saa samuti nuriseda. Optibetis saab sisse- ja väljamakseid teha Swedbanki, SEB ja LHV pangalinkidega, krediitkaardiga või Paysafecard, Skrill või Netelleri e-rahakottidega. Paysafecard ei ole esindatud just väga paljudes kasiinodes, mistõttu on see üks kindel Optibeti eelis.

Kokkuvõte

Optibet ei pruugi esmapilgul küll tunduda väga erilise kasiinona, kuid tegemist on ühe mängukohaga, mis väärtustab professionaalsust kõrgemalt kui säravat fassaadi. Kasiino on Eestis tegutsenud juba aastaid ja ongi mängijaid võlunud just lihtsusega. Optibetis saad tõeliselt keskenduda mänguelamusele ja unustada ära tõrkuvad lehed.

Mis veelgi parem, uue mängijana saad sa nautida Optibeti tõeliselt magusat tervitusboonust. Kui sa ei ütleks ära 1000 eurost, siis tõtta kasiinosse ja võta oma boonus juba täna. Oleme üsna veendunud, et Optibet kasiino ei vea sind alt ning muutub sinu lemmikuks internetikasiinoks, eriti, kui sa soovid mängida kohas, kus on rohkelt võimalusi spordipanuste tegemiseks, ent saab mängida ka slotikatega.

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Optibet kasiino annab kõikidele uutele tulijatele 1000 eurot, mis jagatakse kolme esimese sissemakse vahel. Esimese sissemaksega saad 100% boonust kuni ...

0

1 000

9.2 Kogu skoor
Optibet pakub sulle tervikliku kasiinokogemuse ja korralikud boonused

Optibeti üks suurimaid tugevusi on nende mänguvalik ja professionaalne spordipanuste võimalus, mainimata veel korralikke boonuseid.

Kasutajasõbralikkus
9
Boonused
8.5
Klienditeenindus
10
Plussid
  • Väga suur mänguvalik
  • Tunnustatud ja litsentseeritud mängukoht
  • Olemas kvaliteetne live-kasiino rohkete võimalustega
  • Korralik tugikeskus ja abisektsioon
Miinused
  • Boonused on küll head, kuid neid on üsna vähe
  • Koduleht vajaks uuendamist
Kasutaja hinnang: Ole esimene ülevaatlik!
Big Time Gaming on nüüd Optibetis saadaval

Big Time Gaming on nüüd Optibetis saadaval

Optibet kasiino on viimase aasta jooksul väga tempokalt kasvanud, olles oma mänguvalikusse hankinud mänge mitmetelt tootjatelt, keda pole varem Eestis esindatud olnud. Selliste lüketega garanteerib kasiino, et neil on kõige suurem, mitmekesisem ja unikaalsem valik. Sel suvel liitus Optibeti ridadega veel üks uus mängutootja - Big Time Gaming. Selle mängutootja puhul on tegemist innovaatilise slotimängude tootjaga, kes pürgib kiirelt mänguedetabelite tippu ning konkureerib tihedalt tuntud nimedega nagu NetEnt või Microgaming. Tähistamaks uue mängutootja tulekut, pakub Optibet suurejoonelist boonuskampaaniat, et kõik mängijad saaksid lähemalt tutvuda Big Time Gaming slotimängudega. Kuni 24. augustini on võimalik mängida Optibetis erinevaid mänge ja tõusta edetabelis kõrgemale, saamaks osa 10 000-eurosest auhinnafondist. Selleks, et kampaaniast osa saada, tuleb teha sissemakse boonuskoodiga BTG5, mis annab sulle koheselt 50%
Keeruta slotika rullikuid ja võida tasuta reis Las Vegasesse

Keeruta slotika rullikuid ja võida tasuta reis Las Vegasesse

Sel suvel saad kogeda enamatki kui jalgpalli MM-i hullust ja mõnusat suvepäikest. Optibet kasiino, mis on paljudele mängijatele tuntud oma lahkete boonuste poolest, annab ühele õnnelikule mängijale võimaluse reisida maailma hasartmänguparadiisi Las Vegasesse! Optibeti hiljutine kampaania keerleb Play'n Go populaarsete slotimängude ümber. Meeletu auhinna võitmiseks tuleb keerutada selle tuntud mängutootja slotikate rullikuid ning hea õnne korral võibki võit tulla sulle koju. Mida auhinnareis endast sisaldab? Optibet juba teab, kuidas korraldada unustamatu reis. Auhinnaks olev Las Vegase reis sisaldab endas täpsemalt: lennupileteid kahele inimesele (edasi-tagasi); majutust Caesar’s Palace Hotel % Casino’s; 2000 eurot taskuraha, mida saad vabalt kasutada ja nautida. Reis toimub septembris, seega saab oma suvist puhkust veelgi pikendada. Las Vegase reis pole aga tegelikult ainus auhind. Sellele lisaks on loosirattas
Microgamingu Dream Date slotikas: kas sul on õnne nii armastuses kui ka rahas?

Microgamingu Dream Date slotikas: kas sul on õnne nii armastuses kui ka rahas?

Microgaming andis 2018. aasta aprillis välja uue slotimängu nimega Dream Date, mis lisandub ettevõtte juba niigi hiiglaslikku portfooliosse huvitava mitmekesise mänguna. Dream Date mängu keskne teema on ei miski muu kui kohtamine ja armastus. Just seda otsivad paljud meist - raha ja armastust ning ilmselt just sellest mõttest on saadud inspiratsiooni slotika loomisel. Põhimängus võivad ilmuda nö "kuumad tsoonid", mille kaudu võid leida unelmate kallima. Kui see peaks juhtuma, saad korraliku rahasumma osaliseks! Mis muudab Dream Date mängu eriti lahedaks on asjaolu, et sul on seejuures võimalik valida, milline tegelaskuju on sinu unelmate kallim. Valitud sümbolist saab sinu mängu kõrgeima väärtusega sümbol. Mängust ei puudu ka Wild-sümbolid, Scatterid ja muu taoline, mis paneksid südame veelgi kiiremini põksuma. See on üks romantiline slotikas! Lisaks
iSoftBeti müütiline slotikas Legend of Loki teeb Optibetis debüüdi

iSoftBeti müütiline slotikas “Legend of Loki” teeb Optibetis debüüdi

Kui sa oled Skandinaavia mütoloogia fänn, rõõmustab sind Optibeti hiljutine teadaanne. Ühe Eesti populaarseima online kasiino valikus on saadaval iSoftBeti mäng "Legend of Loki" ning tegemist on mängu maailma esmaesitlusega, seda siinsamas Eesti internetikasiinos! Selle tähistamiseks pakub kasiino ka temaatilist tervitusboonust - piiratud aja jooksul on võimalik mängida "Legend of Loki" slotikat üksnes Optibetis ning selle jaoks antakse sulle 50 eurot sissemakseboonust 50% ulatuses, üksnes 20-kordse läbimängimistingimusega ehk kaks korda madalamate tingimustega kui tavaliselt. Veelgi enam, kasutades kampaania boonuskoodi teenid sissemakse tegemiselt kolmekordselt VIP-punkte. "Legend of Loki" kampaania põhitingimused Siin on mõned tähtsamad tingimused, mida kõnealuse kampaania puhul jälgida: Kampaania kestab 5. aprillini. Boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 20-eurone sissemakse, kõige rohkem saab boonust 50 eurot. Kuna tegemist on 50%
Optibetis võideti kasiino seni suurim jackpot

Optibetis võideti kasiino seni suurim jackpot

Optibet kasiinos hakkas 2018. aasta tõeliste rõõmusõnumitega - üks õnnelik mängija võitis kasiinos Divine Fortune slotikaga lausa 205 110 eurot, mis on ühtlasi Optibeti suurim senine kasiinovõit! Õnnelik võitja oli enne mänginud Guns n Roses slotikat, kuid otsustas siis proovida nüüdseks juba legendaarset NetEnt Divine Fortune slotimasinat, kus ta tegi 2 euro suuruse panuse. Selle tähistamiseks annab Optibet kõigile mängijatele natuke tasuta keerutusi. Kui teed 20-eurose sissemakse, kasutades koodi JACKPOT20, annab Optibet sulle 20 täiesti tasuta keerutust, et saaksid isegi oma õnne proovile panna. Antud pakkumine kestab kuni 25. veebruarini ning pärast koodiga sissemakse tegemist tuleb spinnid lunastada 48 tunni jooksul. Oluline on tähele panna, et võidud aeguvad vaid viivu 7 päeva jooksul ja tasuta keerutustega teenitu kättesaamiseks tuleb need
Optibetis saab nüüd mängida iSoftBeti mänge

Optibetis saab nüüd mängida iSoftBeti mänge

iSoftBet ei ole paljudele kasiinomängijatele nii tuntud nimi nagu Microgaming või Net Entertainment, kuid Optibet kasiino muudab seda. Alates sellest talvest on ühes Eesti tuntuimas internetikasiinos saadaval just nimelt selle mängutootja eksklusiivne mänguvalik. Optibet avas oma kasiinokategoorias uue sektsiooni, mis on pühendatud üksnes iSoftBet mängudele. Kokku on valikus 12 mängu, alates nimedest nagu Eye of the Amulet ja Jackpot Rango ning lõpetades mängudega JesterTrio ja Lucky 3. Mida iSoftBet mängud endast kujutavad? iSoftBet tegutseb peamiselt Euroopas, olles seni leidnud edu näiteks Suurbritannias ja Belgias. Ettevõttel on mänge tegelikult tunduvalt rohkem kui 12, aga Optibeti valikusse on tee leidnud kõige kuulsamad. Eye of the Amulet on näiteks mängulooja üks kõige kuulsamaid ja populaarsemaid nimesid. Lisaks slotikatele on iSoftBet valikus isegi lauamängud
Playin.ee