Optibeti jõulud on pöörased: saa endale üle 3000 WinSpinni

06.02.2023

Pühadehooaeg on täies hoos, mis tähendab head uudist ka kasiinosõpradele. Detsembrikuus tervitab Optibet kasiino sind eriti pöörase kampaaniaga, mille raames võid saada kokku suisa 3000 WinSpinni!

Iga nädal kuni jõuluaja alguseni saad täita igapäevaseid väljakutseid, mille raames saad endale kohe 100 WinSpinni. Kui mängid Optibetis aga nädalavahetusel, saad osa sümbolijahist, mille raames võid endale saada osakese 250 WinSpinnist.

Väljakutsed on väga lihtsad: sa pead üksnes panustama teatud summa konkreetses slotimängus. Nii pea, kui oled nõude täitnud, saadki endale WinSpinnid. Näiteks võib väljakutse nõue olla 100-eurone kogupanus Madame Destiny Megaways slotis.

Igapäevased ülesanded võivad aga muutuda ning igal juhul saad sa esmaspäevast neljapäevani täita ülesandeid. Peamine konks seisneb selles, et ülesanne tuleb täita päeva jooksul ning kohe, kui nõue täidetud, saadki spinnid kätte. Igale mängijale on mõeldud maksimaalselt 100 WinSpinni väljakutsete raames.

Kõige lahedam osa on see, et WinSpinnid on mõeldud jõuluteemalistele slotikatele Santa Stack, Santas Riches, Mystical Santa Megaways, Heroes Hunt 2, Santa Vs Rudolf, Aloha Christmas, Christmas Santa, Santa. Kui sa pole varem jõuluteemalisi slotikaid mänginud, siis nüüd on kahtlemata selleks õige aeg!

Sellega aga jõuluboonused Optibetis ei piirdu. Eraldi boonus on olemas ka spordipanuste tegemiseks: kui teed vähemalt 5-eurose sissemakse, panustad vähemalt 10 euro eest 1.5 koefitsiendiga matšidel, siis saad hokimängudele 10-eurose live riskivaba panuse.

Ja isegi sellega ei ole veel kõik lõppenud, sest paralleelselt teiste boonustega lüüakse 9. detsembril Optibetis käima jõuluaegne VIP-ralli. Kui sa teenid kokku 25 000 punkti, jõuad edetabelisse, mille võitja võib endale saada puhtalt 3000 eurot!

Veel see nädal, kuni 6. detsembrini, saab nautiga ka uut slotimängu “Book of Mrs Claus”, mille mängimisel võid saada 20% cashbacki.

Optibet kasiino panustab meeletult oma mängijatesse tänavu jõuludel – võib uskuda, et selle kuu vältel on tulemas teisigi boonuseid. Kui sa tahad saada osa suurest jõulumöllust ning koguda endale boonuseid ja auhindu, suundu Optibet kasiinosse juba täna, sest pea meeles – kingitusi saavad ainult tublid mängijad, kes aktiivselt tegutsevad oma lemmikmängude kallal!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro
Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro

Aprill tähendab muidugi ainult ühte: on aeg nautida lihavõttepühi! Üks Eesti populaarsemaid online kasiinosid Optibet…

Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini
Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini

Kevad algab tõelise auhinnasajuga: Optibet kasiino lõi käima uue auhinnakampaania, mille raames võib endale võita…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee