Scientific Games – tootja, kes hoiab elus vanakooli mänge

10.07.2021

Scientific Games on kasiinomängude tootja, kelle nimi pole enamikele eestlastele eriti tuntud. Küll aga on tegemist ühe kõige mõjukama mängutootjaga kogu planeedil – tootjaga, kes konkureerib vabalt Microgaminguga ning on võib-olla isegi veel mõjukam!

Ettevõte tegutseb Vegases ning alustas juba 1973. aastal, olles suurema osa oma tegevusajast pühendanud füüsilistele mänguautomaatidele ja kasiinolahendustele.

Scientific Games on niivõrd suur konglomeraat, et isegi, kui sinu valitud online kasiinos pole SG Gamingu mänge nimetatud, mängid sa suure tõenäosusega mõnda ettevõtte tütarfirma mängu. SG on aastate jooksul ostnud ära mitmeid teisi mängutootjaid, nende hulgas näiteks Barcrest, Williams Interactive ja Bally.

Tänu kõikidele nendele soetustele on nüüd Scientific Games’i portfoolios sadu mänge!

Parimad online kasiinod Scientific Games’i mängude mängimiseks

Hoolimata oma suurest haardest pole Scientific Games’i ja seotud tütarfirmade mängud saadaval paljudes Eesti kasiinodes. See aga ei tähenda, et mängud poleks üldse saadaval! Eestis on siiski kasiinosid, kes edastavad ka SG mänge. Sellised kasiinod leiad siitsamast allpoolt olevast nimistust!

[table_list num=”5″ sort=”rating” reviews=”1395,1394,1393″]

Scientific Games’i mänguvalik

Scientific Games keskendub tänase päevani väga tugevalt füüsilistele mängudele. Internetikasiinode tarbeks luuakse eelkõige slotimänge, seega võid online kasiinos leida SG mänguvalikust ainult slotid.

Scientificu mitmesajapealine slotivalik on tegelikult ääretult omapärane. Igal slotikal on vanakooli mänguautomaatide hõng, just nagu SG oleks kopeerinud füüsilised slotiautomaadid ja kleepinud need internetikasiinosse. Slotikate teemade seas on tugevalt esindatud härjapõlvlased, mütoloogilised olendid ja jumalad, aasia elemendid ja muu taoline, mida võiks vanakooli slotikatest leida.

Ka mängude disain on klassikalisem. Scientific Games’i slotikatest ei leia mingeid ultrahelimehhaanikaid, laienevaid rullikuid, pidevalt vahetuvaid boonuseid või muud taolist. Tegemist on lihtsamast lihtsate slotikatega: selge mänguväli, millel tiirlevad sümbolid.

Peenete mehhanismide puudumine ei tähenda muidugi, et SG mängud ei pakataks boonusmängudest. Enamus slotikaid sisaldavad scattereid, asendussümboleid ja kordistajaid. Ka võiduliine ei ole kõigil mängudel sama palju – kui mõnel slotikal on 10 võiduliini, siis mõnel teisel on suisa üle 200.

Kui sa otsid võimalikult lihtsaid ja klassikalisi videoslotikaid, sest oled tüdinud liiga keerulistest uue ajastu videoslottidest, on SG mängud just sinu jaoks. Scientific Games on jäänud oma liistude juurde!

5 parimat Scientific Games’i mängu

Scientific Games’i mänguportfoolio on nii suur, et täieliku ülevaate saamiseks peaks lahkama kõiki SG tütarfirmade mänge eraldi. Jätame aga sulle selle rõõmu uurida Scientific Games’i valikut lähemalt.

Selleks, et saaksid väikese tõuke õigesse suunda, toome siinkohal välja 5 märkimisväärset Scientific Games’i slotikat, mis üllatavad mängijaid ikka ja jälle väga positiivselt.

Jinse Dao Dragon

Jinse Dao Dragon, nagu selle nimi juba reedab, on klassikaline idamaise teemaga slotikas. Kuldsed kujud, kalad, lilled, õnneratas – see slotikas sisaldab kõiki armastatud elemente. Mäng on pärit SG tütarfirma Bally portfooliost ning sisaldab igas suunas võite, mistõttu on mängus kokku üle 200 võiduliini.

Jinse Dao Dragon sisaldab ka õnneratast ja jackpotivõitu, millega võid koju viia kuni 2000x võidu! Sellise võidu saamiseks pead tabama Yin Yangi sümboleid, mis on samal ajal ka tasuta spinnide vooru käivitajad.

Mängu sügavpunane kullaga kaunistatud disain ja traditsioonilise hiina muusika kõlaga taustaheli muudavad slotika mõnusaks kogemuseks, eriti, kui tahad natuke põgeneda Eesti hallist talvest.

Aftershock Frenzy

Kui tahad saada selgelt aru, mida SG grupi mängud endast kujutavad, tasub proovida Aftershock Frenzy slotikat. See WMS-i videoslot viib sind oma 3 rullikuga ajas tagasi. Kogu mängu disain on retrohõnguline, sisaldades BAR-sümboleid ja number 7-eid.

Aftershock Frenzy õigustab oma nime tänu unikaalsetele boonusmehhanismidele. Mäng sisaldab spetsiaalset „Aftershocki“ boonust, mis võib võite kahe- või kolmekordistada. Hea õnne korral võid saada isegi 9 korda suurema võidu!

Sul on võimalik panustada vaid ühele võiduliinile, kuid kui tahad panna mängu kõik võiduliinid, saad seda teha juba üksnes 25-sendise panusega. 25 senti ja sind ootab Las Vegase stiilis vanakooli slotikogemus!

Epic Monopoly 2

Scientific Games’i grupp on üks vähestest, kes on saanud au teha koostööd Hasbroga, et kasutada legendaarset Monopoly mängu kasiinos. Epic Monopoly 2 on üks sellistest mängudest ning selle looja on SG grupi liige WMS.

Epic Monopoly 2 õigustab oma nime. Mäng sisaldab lausa kahte erinevat rullikute komplekti: põhirullikud on 5×4 väljal ja suurem väli sisaldab 5×12 rullikuid. Tänu sellisele süsteemile pakatab mäng boonustest: sind ootavad ees eepilised tasuta spinnid, laienevad Wild-sümbolid, boonussümbolid ja palju muud.

Zeus 1000

WMS-i mütoloogilised slotikad on paljude mängijate suured lemmikud ning Zeus 1000 on üks selle parimaid näiteid. Sarnaselt eelmainitud mängule on ka selles slotikas 2 erinevat rullikute komplekti. Kreeka jumal võib sind valada üle kullaga, kui sul õnnestub tabada tasuta spinne või hiiglaslik virnastatud asendussümbolite boonus.

Lady of Egypt

Kleopatra on andnud kasiinodele palju inspiratsiooni. See WMS-i slotimäng toob Kleopatra kasiinolavadele ja laseb sul võite jahtida 10 rullikul! Kui sul õnnestub üles leida kuldsete kotkaste sümbolid, antakse sulle hulk tasuta spinne, mille võidud võivad kasvada veelgi suuremaks tänu kordistajatele ja asendussümbolitele. Kütkestav disain lisab kogu kogemusele veel hulgaliselt rõõmu.

Scientific Games’i mängude tasuvus

Scientific Games’i mängude RTP sõltub oluliselt sellest, millise tütarfirma mängu sa mängid, kuid suureks rõõmuks on paljude slotikate RTP üle 96%. Mõni slotikas võib ulatuda isegi 97%-ni!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Pariplay – maailma suurim mängude agregaator
Pariplay – maailma suurim mängude agregaator

Pariplay on üpris teistsugune iGaming-tööstuse tegija. Kui enamjaolt leiad online kasiinost mängutootjaid, kes loovad ise…

Evolution Gaming – live-kasiino superstaar
Evolution Gaming – live-kasiino superstaar

Evolution Gaming on täielikult live-kasiinodele keskendunud mängutootja, kes alustas oma tegevust 2006. aastal. Evolution Gaming…

Quickspin – slotid, mis on mõeldud kasiino koorekihile
Quickspin – slotid, mis on mõeldud kasiino koorekihile

Quickspin on üks vanimatest online videoslottide tootjatest. Rootsi mängustuudio sai alguse 2011. aastal tagasihoidliku väikese…

Playin.ee
© 2017-2020 Playin.ee. Saidi loata kopeerimine on keelatud. Privaatsuspoliitika
Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.