Talvemaagia OlyBet kasiinos: skoori tasuta spinne ja auhindu jõulukuul

06.02.2023

Nüüd, kus esimesed pakased on möödunud ning vaid nädalake on veel jõuludeni, on ilmselt jõuluärevus kõigil südames. Jõulumöll käib ka kõikides Eesti suuremates kasiinodes, kuid ära karda – sa pole midagi maha maganud. Just vastupidi: OlyBet kasiinos hakkavad suuremad jõulumöllud pihta alles nüüd!

Kuni teise jõulupühani on OlyBet kasiinos aktiveeritud advendikalender, mis avaldab iga päev mõne uue ägeda üllatuse. Tänasest kuni 22. detsembrini annab OlyBet kasiino sulle 10 tasuta spinni “Secrets of Christmas” slotimängu jaoks, kui oled selles mängus teinud 100 keerutust. Mis oleks parem viis jõulude tähistamiseks kui jõuluteemalise mängu mängimine?

16. detsembrist 22. detsembrini on saadaval veel üks põnev pakkumine: kui teed 40-eurose sissemakse ja mängid selle 1-kordselt läbi, saad endale valida “Frozen Queen” slotimängu jaoks nö kindlustatud keerutused. Sa saad valida, kas soovid näiteks 50 0.10-eurost keerutust või hoopis 5 üheeurost keerutust.

Sellised pakkumised on OlyBetis hetkel saadaval absoluutselt iga päev ning seda kuni jõulupühade lõpuni. Kui sa pole varem OlyBet kasiinos mänginud, siis praegu on tõepoolest selle jaoks parim aeg – sa saad iga päev uusi boonuseid, paljud neist seotud lahedate jõuluteemaliste slotimängudega.

Muidugi on OlyBetis parasjagu käimas veel kümneid teisi kampaaniaid, sealhulgas mitmed eripakkumised spordipanuste ja pokkeri jaoks.

Muide, pokker ja spordiennustused on OlyBeti leivanumber! Kui sa aga tahad teha lihtsalt mõned keerutused ning tuua pisut põnevust jõulupühadesse, leiad OlyBetist sadu lahedaid slotimänge. Nende hulgas on ka ägedad progressiivse jackpotiga slotimängud!

Kes teab, võib-olla oled just sina järgmine eestlane, kes skoorib endale suure miljonivõidu? Igal juhul mine viska pilk peale OlyBeti jõuluboonustele, sest need on pakkumised, millest ei taha ilma jääda!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

OlyBet annab Hacksaw mängudele 20 euro eest kindlustuspanuseid
OlyBet annab Hacksaw mängudele 20 euro eest kindlustuspanuseid

Hacksaw Gaming pole võib-olla paljudele veel tuntud, kuid OlyBet kasiino annab nüüd hea põhjuse Hacksaw…

Pöörane aardejaht OlyBetis: saa iga päev Mega Fortune slotikas tasuta keerutused
Pöörane aardejaht OlyBetis: saa iga päev Mega Fortune slotikas...

Kas oled kunagi salamisi unistanud hiiglaslikust kasiinovõidust? Üks slotimänge, mis seda võimaldab, on maailmakuulus Net…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee