TonyBet

TonyBet
7.6 Kogu skoor
 • Väga palju makseviise
 • Esimene Eesti kasiino, kus saab mängida Hiina pokkerit
 • Professionaalsed mobiiliäpid
 • Rohkelt mänguvõimalusi
 • Võimalik panustada virtuaalspordile
Tonybet hasartmängud

TonyBetis on küll suur osa panustamisel ja pokkeril, kuid mänge on teisigi.

TonyBet on nimi, mis pole just kõige tuttavam Eesti mängijatele, kuid on aeg seda trendi muuta, kuna TonyBet pakub kõike, mida üks kasiinosõber ihaldada võib. Kasiino on loodud kunagise professionaalse pokkerihai Tony G poolt, kes on kusjuures Baltimaade juurtega. Seega kui arvasid, et TonyBet on väga võõramaine kasiino, siis tegelikult on see meie jaoks kodusem kui arvata võiski.

Kuna kasiino on saanud alguse pokkeriässast, on TonyBetis suur osakaal pokkeril. Kõik pokkerisõbrad saavad nautida kõrgtasemel tarkvara. Märkida tuleb ka fakti, et TonyBet on üks väheseid kasiinosid, kus on saadaval Hiina pokker.

See pole muidugi kõik, mis moodustab TonyBeti kasiino. Alljärgnevalt teeme kiire ülevaate paarist omadusest, mida kohtad selles kasiinos.

Kui teed Tonybeti esimese sissemakse, võid saada 100% kuni 100 eurot tasuta mänguraha ning pealekauba ka 100 tasuta keerutust Starbursti jaoks. Boonuse saamiseks kasuta kindlasti ka boonuskoodi ning jälgi läbimängimisnõuet.

Boonused

TonyBeti boonustel on ainult üks viga: neid võiks olla rohkem. Kasiinos ei toimu väga palju roteeruvaid boonuskampaaniaid, kuid kui sa viskad pilgu peale nende püsiboonustele, taipad, et polegi rohkemat vaja.

Kõige magusam on TonyBeti tervitusboonus, mis on sisuliselt tavapärane sissemakseboonus. Kasiino annab tervituseks 100% boonust 100 euro ulatuses ja kingib lisaks ka 100 tasuta spinni Starburst slotikale, mis on teadupärast üks NetEnti legendaarsemaid slotikaid. Boonuse läbimängimistingimused on küll üsna ranged – tasuta keerutuste puhul 25x – kuid Starbursti olemus on seda tõenäoliselt väärt!

TonyBetil on ka VIP-programm, millega saad end tunda väga erilisena. Kasiino valib mängijaid välja VIP-programmi jaoks – igaüks sinna niisama ei saa. Põhilised kriteeriumid VIP-programmi saamiseks on iganädalane deposiidi tegemine ja lihtsalt aktiivne mängimine. VIP-id võivad saada iga nädal cashbacki, iga nädal saab lausa 100 tasuta keerutust ning hüvesid on teisigi.

Kuigi TonyBetis pole just kümneid erinevaid boonuseid pidevalt, võid olla kindel, et aktiivse ja lojaalse mängijana tasustatakse sind heldelt, rääkimata erinevates deposiidiboonustest, mis kasiinol on pakkuda.

Mänguvalik

TonyBeti slotid

TonyBetis on üle 300 erineva kasiinomängu, seega saad mängida kas või terve aasta iga päev midagi erinevat.

TonyBetis on ilma naljata midagi igale maitsele – saadaval on hulk spordiennustusi ja virtuaalsed spordialad, kasiino koos live-laudadega ja muidugi ka pokker, millest on TonyBet alguse saanud.

Alustades spordiennustustest, siis lisaks tavalistele panustele saab panustada reaalajas. Kui see ei tundu eriti meelierutav, siis TonyBetis on kategooria nimega „Virtual Sports“ ehk virtuaalspordid. Seal saad vaadata arvutiga loodud võidujookse – näiteks arvutiga loodud hobuseid võidu jooksmas ning saad neile panustada. Selline eetiline lähenemine kaotab ära mure, mis muidu on võidujooksude teemal, seega võid täiesti puhta südametunnistusega panustada.

Muidugi ei puudu TonyBetist kasiinomängud. TonyBetis on mõnevõrra vähem kasiinomänge kui mujal – 360 ringis – kuid see ei tähenda, et valikut poleks piisavalt. Mängud on pärit maailmakuulsatelt tarkvaraloojatelt nagu NetEnt, Microgaming, NYX ja Evolution Gaming. Viimane neist on varustanud kasiinot ka live-laudadega. Live-kasiino kategoorias on kusjuures ligi 60 lauda, mis on ka põhjus, miks paljud kasiinosõbrad leiavad ikka ja jälle tee TonyBeti juurde.

TonyBeti pokkeritarkvara on professionaalne ja saadaval isegi mobiili kaudu. Nagu eelnevalt mainitud, on TonyBet üks väheseid kohti, kus saab mängida Hiina pokkerit ja selle erinevaid versioone.

Kasutajasõbralikkus ja disain

TonyBeti disain on üsna klassikaline – menüüriba on üleval, värvitoonid on ergutavad ja pildid on suured ning kirkad. Õnneks on aga TonyBetis kõik perfektselt tasakaalus ning ükski osake disainist ei hakka kuidagi silma häirima.

Ka kasiinomängude kategoorias on navigeerimine lihtne. Esiteks on kõik mängud jaotatud erinevatesse kategooriatesse, et oleks lihtsam üles leida soovitud mängud. Teiseks on kasiinos otsingufunktsioon, mis tähendab, et leiad hetkega üles mängu, mida olid parasjagu otsinud.

TonyBeti veebidisain on niivõrd lihtne, et mitte kellelgi ei tohiks tekkida probleeme navigeerimisega. Veelgi enam, kasiino töötab laitmatult ka mobiilseadmetel, mis on hea uudis kõikidele nutiseadmete fännidele.

Klienditeenindus ja makseviisid

TonyBetis on rohkelt makseviise, nende seas ka Bitcoinid.

TonyBeti klienditeenindus on saadaval absoluutselt iga päev ning meie kogemuse põhjal vastab live-chat põhimõtteliselt ühe hetke pärast. Mis on aga miinuseks, on klienditeeninduse keel – see on saadaval üksnes inglise keeles, mis võib muret valmistada eestlastele. Kui keel ei ole probleem, on muidugi TonyBeti klienditeenindus täielik lust.

Õnneks on kasiinol ka väga põhjalik korduma kippuvate küsimuste sektsioon, kust leiad vastused enim muret valmistavatele küsimustele. Kõik küsimused on kenasti erinevates kategooriates, näiteks saad infot makseviiside kohta või kas või erinevate panuseliikide kohta.

TonyBetil on üks eelis, mis on paljude kasiinode miinuseks – makseviiside rohkus. TonyBetis on ligi 20 erinevat maksemeetodit, nende hulgas näiteks Bitcoin, Skrill, Paysera ja paljud teised. Muidugi saad oma kontole raha kanda ka pangaülekandega. Üks on selge: TonyBetis saad sisse- ja väljamakseid teha kõikvõimalikel erinevatel viisidel ja hätta ei tohiks keegi seal jääda.

Kokkuvõte

TonyBet on tugevalt Eestis kanda kinnitanud ning aina rohkem mängijaid on avastanud, miks näiteks pokkerisõbrad valivad ikka ja jälle oma mängukohaks TonyBeti. Kuna kasiino on täiuslikult kohandatud mobiilseadmetele, võid sa kanda TonyBeti taskus ja mängida igal ajal oma lemmikmänge.

Mis on veel kirsiks tordil on Tonybeti rikkalik mänguvalik, kvaliteetne tarkvara ja mitmekülgsed makseviisid. Kuigi klienditeenindus ei ole eestikeelne, on see-eest abikeskuse leht põhjalik. Kasiino disain on sõbralik ja mõnus navigeerimiseks igal seadmel. Peale boonuste vähesuse pole peaaegu mitte midagi, mille üle saaks nuriseda. Kui sa otsid professionaalset mängukohta, mis on loodud kirest mängimise vastu, on TonyBet õige koht.

Kui teed Tonybeti esimese sissemakse, võid saada 100% kuni 100 eurot tasuta mänguraha ning pealekauba ka 100 tasuta keerutust Starbursti jaoks. Boonuse saamiseks kasuta kindlasti ka boonuskoodi ning jälgi läbimängimisnõuet.
7.6 Kogu skoor
TonyBet kasiino on lõbujanuline, adrenaliinirohke ja täisväärtuslik mängukoht

TonyBet pole küll paljudele eestlastele tuttav, kuid tegemist on eesrindliku kasiinoga, mis pakub kõike, mida hing ihaldada võib – siin on kasiino mõned plussid ja miinused.

Kasutajasõbralikkus
10
Boonused
8
Klienditeenindus
9.5
Plussid
 • Väga palju makseviise
 • Esimene Eesti kasiino, kus saab mängida Hiina pokkerit
 • Professionaalsed mobiiliäpid
 • Rohkelt mänguvõimalusi
 • Võimalik panustada virtuaalspordile
Miinused
 • Boonuseid on vähe
 • Pole päris eestimaine
Kasutaja hinnang: 3 (1 votes)
TonyBeti Monster Millions kasiinoboonused täiesti uuel tasandil

TonyBeti Monster Millions: kasiinoboonused täiesti uuel tasandil

Tänavu juulis avaldas TonyBet kasiino täiesti uudse boonuspakkumiste paketi nimega Monster Millions, mis koosneb neljast erinevast tasandist, igaüks neist mõeldud erinevat tüüpi mängijatele. "Monsterlikud" pakkumised toovad kasiinomaailma suure uuenduse ning muudavad ka TonyBeti taaskord üheks kõige võimsama pakkumiste valikuga kasiinoks. Mida iga "Monster" pakkumine endast kujutab, saad lugeda alljärgnevalt. Monsters Alive Kui naudid live-kasiino mänge, on see boonus sinu jaoks. Monsters Alive boonus koosneb 3 boonusest: 1000€ live-diileri boonus; 10€ boonus NetEnt live-mängudele; Rahatagastus ehk Cashback. Cashback on neist kõigist ilmselt kõige põnevam. Nimelt, sul on võimalik saada NetEnt laudadel mängides tagasi 20€. Selleks, et saada Cashback, pead NetEnti live-ruleti mängudes panustama vähemalt 100 korda vähemalt 1€ panusega. Seejärel võidki tagasi saada 20 eurot puhast raha. Kui 10€ boonus on
TonyBeti kevadine tervituspakett annab sulle täiesti tasuta keerutused

TonyBeti kevadine tervituspakett annab sulle täiesti tasuta keerutused

Kui sa pole kunagi TonyBet kasiinos mänginud, on aprill selle jaoks paras aeg, kuna kasiino kevadine pakkumine on niivõrd helde, et sellesarnast ei leia kusagilt mujalt. Tegemist ei ole ka täiesti uudse pakkumisega, sest sarnaseid kampaaniaid on TonyBet teinud varemgi. See tähendab ühte - kui sa naudid tasuta keerutusi (ning olgem ausad, kes siis ei naudiks), on TonyBet üks parimaid kohti mängimiseks. Mida aga käesolev kampaania endast kujutab? Räägime sellest kohe lähemalt. TonyBeti kevadine tervituspakett - millest see koosneb? Sarnaselt varasematele TonyBeti kampaaniatele, on ka selle puhul kampaania kolmeosaline: Kui laadid oma telefoni TonyBeti mobiiliäpi, antakse sulle koheselt 10 tasuta keerutust Finn and The Swirly Spin slotika jaoks. Need keerutused on täiesti tasuta ning ei nõua eelnevat sissemakset! Pead lihtsalt laadima äpi
TonyBeti live-kasiino fantaasiamaailma preemiad pakuvad rikkalikke võimalusi

TonyBeti live-kasiino fantaasiamaailma preemiad pakuvad rikkalikke võimalusi

TonyBet kasiino, mis on peamiselt kuulsaks saanud spordiennustuste ja pokkeri poolest, üllatas hiljuti mängijaid oma hämmastavalt heade live-kasiino pakkumistega. Sellega kehtestab internetikasiino end ka live-kasiinode maailmas ning pakub mängijatele võimalust nautida autentset kasiinokogemust otse arvutiekraani vahendusel. Uudne live-kasiino pakkumine on mitmeastmeline, sobides seega erinevatele vajadustele. Esmalt on võimalik saada 100%-ne live kasiino boonus kuni viiesaja euro ulatuses. Selle saamiseks tuleb kindlasti kasutada boonuskoodi BOOST500 ning võid kanda oma kasiinokontole ka vaid 10 eurot selleks, et boonus kätte saada. Teise boonusena on võimalik saada tasuta keerutusi. Kui mängid nädalavahetustel NetEnti live-ruletilaudade taga ja teed vähemalt 20 panust pärisrahaga, antakse sulle 20 tasuta keerutust NetEnti fenomenaalse slotimängu Starburst jaoks. Keerutusi võid saada igal nädalavahetusel ja korra päevas. Kui tahad mängida hoopis nädala keskel,
Playin.ee