Ava oma jõulukingitus GrandX jõulukalendris

10.07.2021
Ava oma jõulukingitus GrandX jõulukalendris

Jõulud on jagamise aeg ning nii on ka GrandX kasiino avanud terve jõuluootuse vältel kestva jõulukalendri kampaania. Just nagu mitmed teised mängukohad, on ka Eestis tuntud GrandX kasiino lehel iga päev kuni 24. detsembrini võimalik avada üks aken, kust avaneb põnev eripakkumine. Sisuliselt tähendab see, et tervelt jõululaupäevani saab iga päev kasutada uut ja huvitavat boonust!

Jõulukalendri kampaania on eriti põnev eelkõige seetõttu, et isegi aktiivsed kasiinoportaalid ei uuenda oma pakkumiste nimistut iga päev – enamasti lisatakse uusi boonuseid kord nädalas, kuid mitte iga päev. GrandX jõulukalender annab igale mängijale suurepärase võimaluse nautida iga päev uut pakkumist ning saada pisut lisanduvat mängurõõmu.

Täna ehk 20. detsembril saab GrandX kasiinos avada eriti laheda pakkumise, mis on senistest üks suurimaid. Nimelt saab nautida 40% boonust 200 euroni + 20 tasuta spinni uudse mängu King of Dwarves jaoks. 

Kuidas GrandX jõuluboonus endale saada?

Selleks, et antud boonust nautida, tuleb muidugi esmalt avada GrandX lehel konto – seda saad teha mugavalt selle artikli all oleva nupu kaudu. 

Pärast konto avamist tuleb teha kasiinokontole sissemakse. Sissemakse suurusest sõltub ühtlasi see, kui suur on sinu boonus, kuna pakkumisel on 40%-ne boonus kuni 200 euroni ehk teisisõnu, kui teed näiteks 100-eurose sissemakse, lisab kasiino sinu sissemaksele 40 eurot juurde.

Enne sissemakse tegemist tuleb teha linnuke sissemakse lehel oleva boonuse juures – nii saad aktiveerida soovi boonust kasutada. Pärast nii tegutsemist ja sissemakse sooritamist on boonusraha koheselt kontol nähtav ning tasuta spinnid on lisatud eelmainitud mängu juurde.

Millistele tingimustele tuleb vastata?

Ka jõulukalendri boonusega käivad kaasas teatud tingimused. Siin on mõned olulisemad punktid, mida peaksid meeles hoidma: 

  • antud pakkumine kehtib üksnes ja ainult 20. detsembril;
  • boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 10-eurone sissemakse, kõige rohkem on võimalik aga saada 200 eurot boonust;
  • selleks, et võidud välja maksta, tuleb võidusumma vähemalt 30-kordselt läbi mängida 14 päeva jooksul;
  • läbimängimisel on samuti mõned piirangud selle osas, millistel mängudel läheb läbimängimine arvesse. Täpse nimekirja leiab GrandX boonuste tingimuste hulgast kasiino kodulehel.

Kui tahad osa saada jõulukalendri fantastilistest pakkumistest, suundu GrandX lehele juba täna, kuna pakkumine kehtib üksnes piiratud aja jooksul – homme on valikus juba uus boonus!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee