Ava oma jõulukingitus GrandX jõulukalendris

20.12.2018
Ava oma jõulukingitus GrandX jõulukalendris

Jõulud on jagamise aeg ning nii on ka GrandX kasiino avanud terve jõuluootuse vältel kestva jõulukalendri kampaania. Just nagu mitmed teised mängukohad, on ka Eestis tuntud GrandX kasiino lehel iga päev kuni 24. detsembrini võimalik avada üks aken, kust avaneb põnev eripakkumine. Sisuliselt tähendab see, et tervelt jõululaupäevani saab iga päev kasutada uut ja huvitavat boonust!

Jõulukalendri kampaania on eriti põnev eelkõige seetõttu, et isegi aktiivsed kasiinoportaalid ei uuenda oma pakkumiste nimistut iga päev – enamasti lisatakse uusi boonuseid kord nädalas, kuid mitte iga päev. GrandX jõulukalender annab igale mängijale suurepärase võimaluse nautida iga päev uut pakkumist ning saada pisut lisanduvat mängurõõmu.

Täna ehk 20. detsembril saab GrandX kasiinos avada eriti laheda pakkumise, mis on senistest üks suurimaid. Nimelt saab nautida 40% boonust 200 euroni + 20 tasuta spinni uudse mängu King of Dwarves jaoks. 

Kuidas GrandX jõuluboonus endale saada?

Selleks, et antud boonust nautida, tuleb muidugi esmalt avada GrandX lehel konto – seda saad teha mugavalt selle artikli all oleva nupu kaudu. 

Pärast konto avamist tuleb teha kasiinokontole sissemakse. Sissemakse suurusest sõltub ühtlasi see, kui suur on sinu boonus, kuna pakkumisel on 40%-ne boonus kuni 200 euroni ehk teisisõnu, kui teed näiteks 100-eurose sissemakse, lisab kasiino sinu sissemaksele 40 eurot juurde.

Enne sissemakse tegemist tuleb teha linnuke sissemakse lehel oleva boonuse juures – nii saad aktiveerida soovi boonust kasutada. Pärast nii tegutsemist ja sissemakse sooritamist on boonusraha koheselt kontol nähtav ning tasuta spinnid on lisatud eelmainitud mängu juurde.

Millistele tingimustele tuleb vastata?

Ka jõulukalendri boonusega käivad kaasas teatud tingimused. Siin on mõned olulisemad punktid, mida peaksid meeles hoidma: 

  • antud pakkumine kehtib üksnes ja ainult 20. detsembril;
  • boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 10-eurone sissemakse, kõige rohkem on võimalik aga saada 200 eurot boonust;
  • selleks, et võidud välja maksta, tuleb võidusumma vähemalt 30-kordselt läbi mängida 14 päeva jooksul;
  • läbimängimisel on samuti mõned piirangud selle osas, millistel mängudel läheb läbimängimine arvesse. Täpse nimekirja leiab GrandX boonuste tingimuste hulgast kasiino kodulehel.

Kui tahad osa saada jõulukalendri fantastilistest pakkumistest, suundu GrandX lehele juba täna, kuna pakkumine kehtib üksnes piiratud aja jooksul – homme on valikus juba uus boonus!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.