Live kasiinod

Internetikasiinode suurim eelis on asjaolu, et sa võid kasiinomänge mängida kas või omaenda diivanilt ilma, et sa peaksid sammukestki kasiino poole astuma. Mis siis, kui sa aga igatsed kasiinoglamuuri, teisi inimesi ja soovid saada pisut ehtsama kasiinokogemuse? Live kasiinod on lahendus just sellise soovi korral!

Live kasiinod on sisuliselt tavalised kasiinod, kus on live-mängude sektsioon. Mida see tähendab on see, et sa saad mängida ehtsa krupjeega laua ääres. Teine termin, mis seda hästi kirjeldab, on virtuaalne mängimine – sa saad kaamera vahendusel osa ehtsast kasiinost, kuid ei pea ise koha peale minema.

Live kasiinodes ei ole niivõrd suur hulk mänge, kuna iga mängu jaoks on vaja eraldi diilerit, rääkimata sellest, et iga mängija jaoks on vaja eraldi diilerit. Seepärast on ka tempo live kasiinos aeglasem, sest sa pead vahel ootama, kuni mäng vabaneb. See-eest on live kasiinos mõnusam atmosfäär ja sa saad kogeda isegi interneti vahendusel mängides ehtsat inimsuhtlust. Tuleb tõdeda, et ehtsa inimesega mängides on mäng tunduvalt mõnusam kui roboti vastu mängides.

Parimad live kasiinod Eestis

OlyBet – 100% boonus kuni 300€ + 300 spinni
Läbimängimis-
nõue 35 X
OlyBet kasiino annab igale uuele mängijale kuni 300 eurot kasiinoboonust ja kuni 300 tasuta spinni Starburst slotikale. Tee esimene sissemakse ja see duubeldatakse 100% kuni 300 euroni! Boonuse saamiseks tuleb registreeruda pakkumisele. Boonusraha võitudele rakendub ka 35-kordne läbimängimisnõue.
300€
esimese sissemakse boonus
100%
esimene sissemakseboonus
0
spinni ilma sissemakseta
300
spinni
300
boonus
Paf – saa 25 tasuta keerutust ja 10€ pärisraha
Läbimängimis-
nõue 0 X
Paf kasiino annab igale uuele tulijale magusa boonuse: registreeru ja saad koheselt 25 tasuta spinni. Kui teed esimese sissemaksena vähemalt 10-eurose deposiidi, annab Paf sulle lisaks veel täiesti tasuta juurde 10 eurot pärisraha. Tasuta keerutused on sissemakseta ning nendele ei kehti läbimängimisnõuet!
10€
esimese sissemakse boonus
100%
esimene sissemakseboonus
25
spinni ilma sissemakseta
25
spinni
10
boonus
Betsafe – kuni 550 tasuta spinni ja 200% boonus
Läbimängimis-
nõue 1 X
Liitudes Betsafe'iga läbi Playin.ee lehe ja tehes vähemalt 10-eurose sissemakse, kingitakse sulle 50 tasuta spinni NetEnti uhiuuele mängule Turn Your Fortune. Lisaks Playin.ee eripakkumisele saad kasutada ka tavapärast tervituspakkumist, mis sisaldab veel lausa 200% sissemakseboonust juba 10-eurose sissemakse juures ning lisaks võid saada kuni 500 tasuta keerutust meeliülendava Jumanji slotika jaoks.
100€
esimese sissemakse boonus
200%
esimene sissemakseboonus
0
spinni ilma sissemakseta
550
spinni
100
boonus
Optibet – 100 läbimängimisnõudeta tasuta keerutust
Läbimängimis-
nõue 0 X
Optibet kasiino annab kõikidele Playin lugejatele lahke tervitusboonuse - kui kasutad boonuskoodi PLAYIN, saad 100 läbimängimisnõudeta tasuta keerutust slotikale Berry Burst! Boonuse saamiseks tuleb vaid kasutada koodi ning teha 10-eurone sissemakse, misjärel on tasuta spinnid juba sinu omad.
0€
esimese sissemakse boonus
N/A
esimene sissemakseboonus
0
spinni ilma sissemakseta
100
spinni
Unibet – võta 100€ boonusraha + 5 tasuta spinni
Läbimängimis-
nõue 25 X
Registreeru Unibetis,tee vähemalt 10-eurone sissemakse ja sinu kasiinokontole lisatakse juurde boonusraha 100% kuni 100 euroni! Lisakingituseks saad 5 tasuta spinni Starbursti mängimiseks. Nii spinnide võidud kui boonusraha tuleb läbi mängida 25-kordselt vähemalt järgneva 30 päeva jooksul.
100€
esimese sissemakse boonus
100%
esimene sissemakseboonus
0
spinni ilma sissemakseta
5
spinni
100
boonus

Live kasiinod ja nende mänguvalik

Olybet live kasiino

OlyBet live-kasiinos on üks suurimaid mänguvalikuid, alates mitmetest rulettidest kuni Blackjacki laudadeni.

Live kasiino kategoorias ei oota sind enamasti ees sadu mänge. Isegi parimatel Eesti kasiinodel on valikus mõnikümmend live kasiino lauda, millest igaüks on erineva panuse suurusega või erinevate tingimustega. See aga ei tähenda, et sul poleks piisavalt palju mänguvõimalusi.

Kõige levinumad live kasiino mängud on Blackjack, rulett, Baccarat ja erinevad pokkerid. Ehkki mänguliike on vähe, ei tähenda see, et mänge oleks vähe. OlyBetis on näiteks üle 30 erineva Blackjacki laua, kõik erinevate panuste ja tingimustega. Mõned kasiinod on otsustanud mänguvalikut veelgi laiendada, võimaldades ka raharatta mänge või midagi muud.

Kui mainisime erinevaid panuse suuruseid, siis ei tasu live kasiinos panustamist sugugi karta. Paljudes laudades on võimalik teha lausa 10 sendi suuruseid panuseid!

Live kasiino peamised plussid ja miinused

Live kasiinos mängimine võib esimese hooga kindlasti tunduda pisut kummaline. Kuidas on ometi võimalik ühendada internetikasiino ja ehtne mängukogemus? Ometi on see võimalik!

Nagu igal mänguliigil on ka live kasiinodel omad head ja vead, millest mõnda oleme juba ülalpool maininud. Alljärgnevalt teeme aga selgema ülevaate, et saaksid otsustada, kas live kasiinod on sulle loodud.

Live kasiinode suurimad eelised

  • Diilerid näevad välja megahead. Kes meist saaks ära öelda natukesest silmailust? Live kasiinode diilerid näevad alati välja võrratud, mis on juba iseenesest omamoodi piisav põhjus selleks, et live-laudade taha istuda.
  • Live kasiino tekitab turvalisema emotsiooni. 90% informatsioonist jõuab meieni nägemise kaudu, mistõttu tekitab paratamatult live-kasiino mäng suurema usalduse kui roboti vastu mängimine. Kui sa näed, kuidas diiler veeretab täringut, jätab see tunduvalt mõnusama tunde, kui juhuslike numbrite generaatori usaldamine.
  • Sul on otsene tugi. Tavamängude puhul pead sa võtma ühendust klienditeenindusega ja lootma parimat, aga live-mängude puhul lahendatakse mure tavaliselt ära vaid paari hetkega.
  • Mängud on ausad. Ära saa valesti aru, kasiinomängud ei ole tegelikult kuidagi petturlikud ning kõik toimub juhuslike numbrite generaatori baasil. Kui mängida aga roboti vastu, siis sõltub kõik juhusest, samas kui live kasiinos mängides on sul üks eesmärk – võita diilerit, keda sa parasjagu ekraanil näed.
  • Sa ei pea muretsema etiketi pärast. Maapealsetes kasiinodes on jada erinevaid reegleid, alustades mängija välimusest. Mõni kasiino ei pruugi sind lasta üle uksegi, kui sul on jalas teksad. Live kasiinos pole mingit vahet, mis sul seljas on – mängi kas või pidžaamas!

Live kasiinode miinused

  • Mänguvalik on siiski piiratud. Live kasiinode kategooriat ei saa võrrelda slotikatega, kus leidub sadu või lausa tuhandeid mänge. Live kasiino ülalpidamine on kulukas ja seetõttu ei ole ka valik kõige laiem.
  • Diiler võib olla eksitav. Kui diiler on väga kaunis, võib sind live kasiinos mängimine hoopis eksitada ja mängule keskendumine võib olla keerulisem kui tavaliselt. Seepärast ei sobi live kasiino neile, kes soovivad rohkem mõelda ja keskenduda sügavamalt.

Live kasiinode boonused

Paf live rulett

Live-kasiinode boonused on hoopis teistsugused. Paf korraldab näiteks tihtipeale kampaaniaid, kus võidab raha teatud numbri või kaardi tõmbamisel.

Mis oleks üks live kasiino, kui seal ei oleks kasiinoboonuseid? Ka live kasiinodel on rikkalikult boonuseid – kui internetikasiinos on live kasiino kategooria, võid olla kindel, et kasiino korraldab ka erinevaid kampaaniaid.

Tervitusboonused on live kasiinode puhul haruldasemad, kuid sa võid eest leida mitmeid erinevaid jooksvaid kampaaniaid. Kõige tavalisemad live-kasiino boonused on seotud mõne konkreetse mängutüübiga ning tavaliselt on boonuse saamiseks loodud teatud ülesanne.

Näiteks võidakse anda sularahaboonust live kasiino Blackjackile, kui saad kasiinolauas teatud masti. Vahel võib ülesandeks olla mõne konkreetse kaardi leidmine. Kõige levinumad ongi boonused, mille raames tuleb Blackjacki lauas saada kokku mingi mast. Rulett ja Baccarat on pisut haruldasemad boonuste hulgas.

Kui oled uus mängija ja tahad boonust, millega mängida live kasiinos, siis võid kasutada tavalist kasiino tervitusboonust, millega sulle antakse boonusraha. Live kasiino mängude puhul tuleb aga meeles hoida, et tavaliselt ei lähe live kasiino mängud arvesse läbimängimisnõude täitmisel.

Kui oled osav mängija, annavad live kasiinode mängud võimaluse korralikult raha teenida. Peaaegu iga korralikum kasiino korraldab pidevalt live-kasiino turniire, mille raames tuleb koguda turniiripunkte ja võib vallutada edetabeli. Parimatele mängijatele antakse väga kopsakaid auhindu, mis võivad vahel ulatuda mitme tuhande euroni.

Juhul, kui sa lihtsalt igatsed ehtsat kasiinoglamuuri, võid samuti katsetada live-kasiinosid. See on igal juhul väärt kogemus ning mis veel parem – sa ei pea kodust lahkuma selle kogemiseks!

Playin.ee