Kingswin

Kingswin kasiino on pisut tagasihoidlikuma profiiliga internetikasiino, mis ei ole just kõige populaarsem. Kasiinol on aga ametlik tegevusluba, mis tähendab, et tegutsetakse vastavalt Eesti hasartmänguseaduse nõudmistele.

Mida see kasiino aga õigupoolest pakub? Lühidalt öeldes: tegemist on väga klassikalise kasiinoga, kus ei ole näiteks spordiennustusi, vaid üksnes traditsioonilised mängud nagu lauamängud ja slotid. Selles arvustuses anname sulle ülevaate Kingswini pakutavast, sealhulgas nende boonussüsteemist.

Boonused

Kingswin tegi hiljuti kasiinos suure uuenduse ning lõi ka parema boonusesüsteemi, kuid ühe punktina tuleks kritiseerida boonuste vähesust. Hetkeseisuga ei ole kasiinos väga palju jooksvaid boonuseid või erinevaid võistluseid, vaid on pigem „statsionaarsed“ tervitusboonused, VIP-programm ja lojaalsusprogramm. See tähendab, et kasiinos ei ole igakuiselt oodata uusi kampaaniaid just eriti tihti.

Mis on aga positiivne, on võimalus saada lausa 25 tasuta keerutust ilma sissemakset tegemata. Ainus miinus nendel keerutustel on väga kõrge läbimängimisnõue – see on lausa 40 korda.

Samuti rikub keerutusi natuke fakt, et sissemakset tegemata saad välja kanda ainult 50 eurot, mis on lausa 10 korda vähem kui enamikes teistes kasiinodes, kus lubatakse välja kanda 500 eurot.

Neile, kes soovivad teha sissemakse, on Kingswinil pakkuda natuke mahlasem boonus. Boonust antakse lausa viiele esimesele sissemaksele, aga mis teeb asja eriliseks, on võimalus eurode asemel saada hoopis Bitcoine ja tasuta keerutusi. Näiteks võib esimese sissemaksega saada 100% boonust 100 euroni või hoopis 300 mBTC-d ja 55 tasuta keerutust. Boonuste duubeldamisprotsendid ulatuvad 25%-st 200%-ni.

Selleks, et boonusest osa saada, tuleb kanda Kingswini kontole vähemalt 20 eurot ja kusjuures maksimaalne panus läbimängimisel saab olla kuni 5 eurot.

Kui oled suur slotikasõber, ootab Playin.ee külastajaid Kingswinis ees tore boonus. Vähemalt 20-eurose sissemakse tegemisel ja boonuskoodi BOOKOFOZ kasutamisel antakse sulle 50 tasuta keerutust Book of Oz slotika jaoks. Nendel keerutustel on 40-kordne läbimängimistingimus  ning boonusega on võimalik võita kuni 1000 eurot.

Kingswinil on ka omapärane lojaalsusprogramm vanadele mängijatele. Nagu kasiino nimigi, on lojaalsusprogramm kuningliku teemaga ning lojaalsusprogramm koosneb 5 tasemest, mis on nimetatud kuningriigitemaatika järgi: Sepp, Relvakandja, Sõdalane, Rüütel ja Kuningas. Sarnaselt tavalistele VIP-programmidele, saab teenida punkte ja isegi füüsilisi kingitusi (muuhulgas jagatakse ära ka iPhone telefone).

Kui sa jõuad viimasele tasemele ehk Kuninga tasemele, saad sa endale Mercedes-Benzi ja lausa 20 000 euro väärtuses muid boonuseid.

Mänguvalik

Kingswin kasiinost ei tasu otsida spordipanuseid – tegemist on väga klassikalise kasiinoga. Seega on valikus üksnes slotid ja lauamängud. See ei tähenda, et valik oleks kitsas. Ainuüksi slotikaid on seal sadu, eraldi on aga välja toodud jackpotislotikad – nende seas on näiteks Mega Moolah, Major Millions ja King Cashalot.

Mis torkab Kingswinis silma, on pisut teistsugune slotikate valik. Mängud on toodetud üksnes Microgamingu, Betsofti ja Endorphina poolt ehk Net Entertainmenti mänge Kingswinist ei leia.

Miinuspoolelt tuleb aga laita kasiino mänguotsingut. Näiteks ei ole lauamängude jaoks eraldi kategooriat, mis tähendab, et pead kõik mängud läbi lehitsema. Samuti ei ole otsing korralikult lokaliseeritud – kui trükid otsingusse sõna „rulett“, siis ei leia sa ühtegi mängu, kui trükid sisse aga sõna „roulette“, leiad lausa 12 versiooni. Funktsionaalsuse kallal tuleb seega kasiinol veel kõvasti vaeva näha.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Nagu eelnevalt mainitud, on Kingswinis mõned tõrkekohad, mida tuleks parandada enne, kui saab öelda, et tegemist on sajaprotsendiliselt toimiva kasiinoga. Plusspoolelt tuleb tõdeda, et kasiino tegi hiljuti läbi suured muudatused, et parandada disaini – varem oli kasiino leht tunduvalt vanaaegsem ja ei toiminud pooltki nii hästi.

Uuenduse järgselt on aga endiselt mõned asjad katki, näiteks ei laadi leht end alati korralikult ära ja näitab väikest tõrketeadet, mis teavitab, et lehe laadimine võtab aega.

Ka mõned muud väikesed pisiasjad on kohmakad, näiteks on pakkumiste lehel pisut veider boonuste infot lugeda, rääkimata sellest, et korralikku lisainfot on keeruline leida. Kõige selle tõttu peame kasiinot noomima ning lootma, et need murekohad parandatakse tulevikus ära.

Klienditeenindus ja makseviisid

Kingswin tegutseb küll Eestis ja on ka litsentseeritud, kuid klienditoe kohta ei saa öelda, et see oleks eestlastele kõige sobivam. Portaalil on live-chat, millele klõpsates tervitatakse sind hoopis inglise keeles. Kui saadad aga sõnumi Eesti keeles, öeldakse sulle, et pead kirjutama inglise keeles. Kas me elame ikka veel Eestis? Tundub, et Kingswin ei ole tajunud lokaliseerimise tähtsust klienditeeninduse osas. Pane vaim valmis ning valmistu kõnelema teises keeles, kui pead klienditeenindusest abi küsima.

Õnneks on lehel ka põgus abisektsioon, kus antakse vastused mõndadele pakilisematele küsimustele nagu näiteks konto registreerimine ja maksete tegemine.

Maksete osas on asjalood rõõmsamad. Väljamakseid saab teha Swedbanki ja SEB pankadesse, krediitkaardiga, Skrilli ja Netelleri e-rahakottidega ja ka Bitcoinides. Viimane neist ongi kõige unikaalsem, kuna on vaid mõned üksikud kasiinod, kes võimaldavad Bitcoini makseid teha. See on ühtlasi kõige kiirem makseviis, võttes aega vaid paar tundi. Minimaalselt saab kanda Kingswini kontole 5 mBTC-d ja maksimaalselt 5 BTC-d.

Kokkuvõte

Kingswin võib olla hea kasiino neile, kes soovivad mängida pisut teistmoodi slotikaid ning kellele ei paku oluliselt huvi spordipanustamine. Nagu igal mängukohal on ka Kingswinil omad head ja vead ning enne mängima asumist tasub endale selgeks teha täpselt, millised on kasiino nõrgad kohad.

Oleme selles arvustuses teinud ülevaate mõndadest Kingswini nõrgematest külgedest, kuid jätame kasiino lähema uurimise sinu hoolde. Kui mängid oma rahaga, pead alati olema ettevaatlik – vaid nii saad täiel rinnal nautida mängimist. Kui otsid kasiinot, kus on vinge VIP-programm, siis Kingswin ei tohiks sind selle osas sugugi alt vedada. Kes teab, ehk oled just sina peatselt uhiuue Mercedes-Benzi omanik!

Plussid & miinused
  • Võimalik saada ka tasuta spinne sissemakseta
  • Omapärane VIP-programm
  • Eestis registreeritud ja litsentseeritud
  • Tasuta spinnide läbimängimisnõue on väga kõrge
  • Leht ei ole korralikult tõlgitud
  • Portaalis on mitmeid tehnilisi tõrkeid
  • Üsna piiratud mänguvalik, puuduvad NetEnt mängud
  • Pole väga palju boonuseid
Kingswin

Kuni 555 € tasuta boonus 5 sissemaksele

Mängi nüüd Mängi nüüd