Optibet

On vähe inimesi, kes poleks Optibeti kunagi märganud. Üks vanimaid Eestis tegutsevaid internetikasiinosid on end Eestis tugevalt kehtestanud tänu lihtsale ja probleemivabale kasiinolehele ning rohketele mänguvõimalustele.

Selle kõrval ei saa jätta märkimata kasiino aktiivset toetustööd – tihtipeale toetatakse erinevaid sporditiime.

Kõigele lisaks kosutab Optibet mängijaid korralike boonustega ning pole sugugi haruldane, et võid kasiinos endale saada mitusada tasuta keerutust. Selles lühikeses arvustuses räägime lähemalt mõningatest omadustest, mis käivad käsikäes Optibet kasiinoga.

Boonused

Optibeti hiljutine kasiino boonus on tõeline meistriklass. Nimelt uuendas kasiino hiljuti oma mänguvalikut ja selle tähistamiseks otsustati kõikidele uutele mängijatele anda lausa 1000 eurot boonust!

1000-eurone tervitusboonus on oma olemuselt sissemakseboonus, mis vabaneb 3 esimese sissemakse tegemisel. Esimene boonus on 100%-ne ja ulatub 500 euroni, teine boonus on samuti 100%-ne ja ulatub 300 euroni ning viimane on 50%-ne ja ulatub 200 euroni. Kokku seega ongi võimalik saada 1000 eurot boonust, kui oled verivärske Optibeti mängija.

Kui mainida Optibeti boonuse nõrgemaid külgi, siis ei saa üle ega ümber üsna karmidest nõudmistest. Tervitusboonusel nagu ka enamikel teistel Optibeti boonustel on 40-kordne läbimängimisnõue, mis tuleb täita üksnes 7 päeva jooksul. Ära aga unusta, et tegemist on siiski 1000 euroga, mida sul muidu ei oleks olnud.

Nagu võisid aimata, on Optibetis suur rõhk spordipanustel ja seega ei jäeta boonusest ilma ka spordisõpru. Nende jaoks on kasiinol 100-eurone sissemakseboonus, mis on samuti 100%-ne. Sarnaselt teistele tavapärastele spordiboonustele on siinkohal läbimängimisnõue tunduvalt madalam, jäädes vaid 10x juurde.

Optibet pakub kõigele lisaks ka erilist boonust, mis on mõeldud üksnes Playin kasutajatele! Kui teed vähemalt 10-eurose sissemakse ja kasutad boonuskoodi PLAYIN, saad endale 100 läbimaksenõudeta Berry Burst spinni! Madal sissemaksepiir ning läbimängimisnõude puudumine muudavad selle boonuse eriti magusaks ampsuks igale kasiinosõbrale.

Mänguvalik

Optibetis on tõepoolest suur osakaal spordipanustel. Kasiino hiilgab ühtede turu parimate koefitsientide ja mitmekülgsete panustamisvõimaluste poolest. Kõik see on pakitud väga lihtsale lehele, mis ei jää kuidagi silma riivama. Lihtsuses peitub võlu – see lause iseloomustab Optibeti ennustuslehe välimust kõige paremini.

Optibetis on ka live-panuste võimalus. Minnes live-panuste lehele näed sa väikest „televiisorit“, mille abil saad jälgida mängu. Live-panustamisele omaselt on sul võimalik teha panuseid paljudele erinevatele situatsioonidele, näiteks saad valida, mitu väravat tehakse esimesel poolajal või milline on täpne skoor.

Ära lase end aga Optibeti nimel eksitada, seal on enamatki kui vaid spordiennustusi. Kasiinost leiab sadu erinevaid slotikaid, videopokkereid, lauamänge ja isegi live-kasiino.

Rääkides slotikatest, siis need on jaotatud mugavalt vastavalt mängutootjale. Hetkel on Optibetis esindatud Novomaticu, Play’n Go, NetEnt, NYX, Microgamingu ja EGT slotikad – see nimistu peaks olema muljetavaldav kõigile, kes on vähegi slotikatega kokku puutunud. Lauamänge on samuti nii palju erinevaid, et võtab lausa pea ringi käima.

Live-kasiino on jagatud kahe „kasiino“ vahel: roheline ehk kasiino Las vegas ja punane ehk kasiino Monte Carlo.

Ühe edasiarendusena võiks Optibet slotikaid jagada ka jackpotislotikate kaupa – hetkel on progressiivsed slotikad märgitud lihtsalt rohelise „jackpot“ ribaga, kuid eraldi kategooriast neid ei leia. Samuti puudub võimalus slotikaid nime järgi otsida – pead lihtsalt otsima suurest nimekirjast.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Optibet on üks nendest kasiinodest, mille disain sulle kas meeldib või mitte ehk teisisõnu see on täielikult maitse küsimus. Optibeti disain on üsna lihtsakoeline ja võiks isegi öelda, et vanamoeline. Kui sa eelistad moodsamat ekraanilaiuses disainiga kasiinot, siis võib Optibet valmistada pettumust.

Teisalt aga ei saa nuriseda, kuna kasiino lihtsus mängib just nende heaks. Lehel on lihtne ringi liikuda ja spordiennustuse lehel on see lihtsus eriti tabav, kuna leiad panused ja vajaliku info üles väga kiirelt.

Mis aga aitaks kasiino lehte muuta funktsionaalsemaks, oleksid paremad võimalused sadade slotikate lehitsemiseks. Nagu ülalpool mainitud, ei ole progressiivsed jackpotislotid eraldi kategoorias ning puudub ka võimalus otsida slotikaid. Tuleb ka mainida seda, et slotid tulevad lahti eraldi hüpikaknas, mitte samas aknas – see on jällegi maitse küsimus, kuna selline funktsioon võib olla meeldiv või võib hoopis ärritada.

Klienditeenindus ja makseviisid

Optibeti haldab Eestis registreeritud ettevõte ja selgelt on ka pööratud tähelepanu eestlaste teenindamisele. Klienditeenindus on abiks igal tööpäeval kella üheksast kuueni ning lehel on olemas ka väike vestlusaken.

Kui see ei kõlanud väga muljetavaldavalt, siis oota, kuni sa avad tugikeskuse lehe. See on tõeliselt hämmastav! Optibetil on väga põhjalik ja korralik tugikeskus, kust leiad kiirelt vastused erinevatele küsimustele. Küsimused on jällegi kenasti lahterdatud erinevatesse kategooriatesse. Pole palju kasiinosid, kes oleksid panustanud klienditeenindusse, kuid Optibet on üks värskendav erand.

Makseviiside osas ei saa samuti nuriseda. Optibetis saab sisse- ja väljamakseid teha Swedbanki, SEB ja LHV pangalinkidega, krediitkaardiga või Paysafecard, Skrill või Netelleri e-rahakottidega. Paysafecard ei ole esindatud just väga paljudes kasiinodes, mistõttu on see üks kindel Optibeti eelis.

Kokkuvõte

Optibet ei pruugi esmapilgul küll tunduda väga erilise kasiinona, kuid tegemist on ühe mängukohaga, mis väärtustab professionaalsust kõrgemalt kui säravat fassaadi. Kasiino on Eestis tegutsenud juba aastaid ja ongi mängijaid võlunud just lihtsusega. Optibetis saad tõeliselt keskenduda mänguelamusele ja unustada ära tõrkuvad lehed.

Mis veelgi parem, uue mängijana saad sa nautida Optibeti tõeliselt magusat tervitusboonust. Kui sa ei ütleks ära 1000 eurost, siis tõtta kasiinosse ja võta oma boonus juba täna. Oleme üsna veendunud, et Optibet kasiino ei vea sind alt ning muutub sinu lemmikuks internetikasiinoks, eriti, kui sa soovid mängida kohas, kus on rohkelt võimalusi spordipanuste tegemiseks, ent saab mängida ka slotikatega.

Plussid & miinused
  • Väga suur mänguvalik
  • Tunnustatud ja litsentseeritud mängukoht
  • Olemas kvaliteetne live-kasiino rohkete võimalustega
  • Korralik tugikeskus ja abisektsioon
  • Boonused on küll head, kuid neid on üsna vähe
  • Koduleht vajaks uuendamist
Optibet

1000 € tervitusboonus 3 sissemakse jooksul

Mängi nüüd Mängi nüüd