Viimati muudetud:

Chanz kasiino

2.1/5
 • Sotsiaalne kasiino, kus saab sõpradega mängida
 • Eksklusiivsed suurboonused peaaegu iga kuu
 • Üks suurimaid tervitusboonuseid Eestis
Tasuta spinnid
300
Boonus
100€
2.1/5
Min. sissemakse 10€
Väljamaksekiirus Kohene
ee
Tegevusluba Eesti
Tugi Eesti keel
Boonuskood:CHANZ1

Chanz kasiino on Eesti esimene ja ainus sotsiaalne kasiino, kus saab slotikaid ja kasiinomänge nautida üheskoos oma sõpradega (ning nendega isegi võistelda). Loe siit lehelt ka meie arvustust või loe teiste klientide kommentaare!

Loe rohkem
Chanz 1 Chanz 2 Chanz 3 Chanz 4 Chanz 5
Plussid
Väga palju boonuseid ja võistluseid
Kohesed väljamaksed - võidud kätte 7 sekundiga
Eestis litsentseeritud kasiino
Kiire ja kvaliteetne klienditeenindus
Miinused
Pole pokkerit ega spordiennustusi
Klienditoe vastamiskiirus: Paar minutit
Väljamakse kiirus: Kohene - Paar tundi
KYC protsessi kestus: Paar minutit

Mida me arvame kasiinost Chanz?

Kas oled mõelnud vahel, miks ei saa kasiinos mängida koos sõpradega? Pole muret – Chanz võimaldab seda! Chanz on Eesti esimene sotsiaalne kasiino ehk teisisõnu, Chanzis on ühendatud omavahel sotsiaalvõrgustik ja kasiinondus.

Kuidas selline omapärane mõte töötab? Tegelikult pole selles midagi keerulist. Chanzis saab lisada mängijaid oma sõbralisti, nendega vahetada sõnumeid, kirjutada nende “seinale” ja teha nendega duelle, kuid samal ajal saad mängida samu häid kasiinomänge. Sellise omapärase lähenemisega tuuakse kasiino inimestele lähemale ja antakse sellele mänguline külg, rõhutades seda, mis on kasiinos kõige olulisem – mängurõõm.

Võta boonus

Chanz Casino info ja boonused

Kui teed Chanzis neli sissemakset, võid kokku saada kuni 100 eurot boonusraha ja pealekauba veel ka 300 täiesti tasuta spinni.
Põhiandmed
NimiChanz
Asutamisaasta2015
TegevuslubaEesti
OmanikDreambox Games OÜ
PlatvormDreambox Games OÜ
Veebilehtchanz.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mobiilne kasiino
Eesti keel
VIP programm
Mängustamine
Tegevusloa number HKT000023
Boonused
Tervitusboonus
Esimese sissemakse boonus 100%
Maksimaalne esimese sissemakse boonus 100€ + 300 TS
Boonuse läbimängimisnõue 35x
2. sissemakseboonus -
3. sissemakseboonus -
4. sissemakseboonus -
5. sissemakseboonus -
Boonuskood CHANZ1
Non-sticky boonus
Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks 10€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid 300
Tasuta spinnid mängule 7 Monkeys, Esqueleto Explosivo, The Rift, Starburst
Tasuta spinnide läbimängimisnõue 0x
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Vaba raha -
Muud boonused
Live-kasiino boonus -
Spordipanustamise boonus -
Sisse- ja väljamaksed
Sissemakse
Min. sissemakse 10€
Teenustasud Võib olla lisatasusid
Väljamakse
Min. väljamakse 10€
Väljamakselimiit Tundmatu
Teenustasud Võib olla lisatasusid
Maksemeetodid
Mänguliigid
Mobiilne kasiino
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivsed jackpotid
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

2.1/5.0
(9 Arvustused)
Boonused
4.0
Mänguvalik
5.0
Veebilehe disain
5.0
Kasutussõbralikkus
5.0
Klienditeenindus
4.0
Maksed
5.0

Kuidas me kasiinosid hindame?

Vaatame uue online-kasiino alati hoolikalt üle ja uurime seda enne selle oma saidile lisamist. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma lugejatele ainult kontrollitud, turvalisi ja usaldusväärseid kasiinosid. Tavaliselt saame materjale olemasolevate kasiinode kohta või saame teada eelseisvatest uutest avamistest ning seejärel uurime neid hoolikalt, et näha, kas need vastavad meie hasartmängusaitide miinimumstandarditele. Kui põhistandardid on paigas, siis hindame kasiinosid meie kriteeriumite alusel, mis moodustavad lõpliku hinnanguskoori.

Loe rohkem

Kasutajate kogemused

Loe allpool teiste kasutajate arvamusi või jäta kasiino kohta oma kommentaar. Kui jagad oma arvamust, aitad ka teistel kasutajatel leida parima kasiino ning mõjutad ühtlasi kasiino üldhinnangut.

E
Ellip
Suurepärane 5/5
Palju pooniseid aga võite kahjuks pole kolm aastat olen mänginud aga summa üle 140 ei lähe
10 Tasuta spinniga ei võida kunagi üle euri
A
Artur
Hea 4/5
Erinevad kampaaniad tihti ja saab sõbraspinne saata ja saada :) lisaks väljamaksed on väga kiired :)
See et kui pikalt ei mängi siis kaovad sõprade saadetud spinnid ära :( Kunagi ei kadunud.
1 / 5

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne - peamine on see, et see põhineb sinu enda kogemusel. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib selle avaldamine võtta aega mõne tunni.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas sa tegid sissemakse?
Hinnang:


Boonused

Boonustega ei ole Chanz kitsi. Kui on kasiinosid, kus ei panustata väga boonustele, siis Chanz on võtnud täiesti teistsuguse lähenemise, korraldades iganädalaselt erinevaid kampaaniaid.

Kasiinol on juba välja kujunenud ka üks teatud boonusvõistlus, mille olemus on lihtne: kasiino lehele peidetakse erinevaid märke, mida mängijad peavad koguma ning märkide eest saab loosipileteid, loosipiletid avavad tihti aga võimaluse võita endale eksklusiivne reis.

Ka uusi mängijaid hoitakse hoolega. Chanzi „Teretulemast pakett“ sisaldab nii boonusraha kui ka tasuta spinne ja seda lausa esimesele neljale sissemaksele. Kokku võib endale saada 100 eurot ja kuni 300 tasuta keerutust. Keerutused on jagatud nelja mängu vahel: 7 Monkeys, Esqueleto Explosivo, The Rift ja Starburst.

Kui Chanzi boonuste juures on üldse midagi negatiivset, on see kõrge läbimängimisnõue – tervitusboonuse puhul on see näiteks 35-kordne. Omapärane on aga see, et esimese sissemakse spinnidel pole läbimängimisnõuet, kuid asjal on konks: neid võite ei saa välja kanda enne, kui rahaline boonus pole läbi mängitud. Üldiselt kehtib ikkagi alati 35-kordne kuldreegel.

Mänguvalik

Chanz ei reeda oma nimega seda, millele kasiino keskendub. Mõnes mõttes saab kasiinot nimetada nö täiskasiinoks, kuna eraldi kategooriate alt leiab klassikalised kasiinomängud, Chanzpooli ehk Chanzi panustamisfunktsiooni ja kaardimängud.

Kõige erilisem neist ongi Chanzpool. Selles funktsioonis on võimalik korraldada omaenda „poole“ ehk panuseid ja kutsuda oma sõpru panustama, võisteldes seejuures, kes teeb parema panuse. See ongi kategooria, kus saad täiel rinnal tunda Chanzi sotsiaalset külge.

Kaardimängude alt leiab sotsiaalseid kaardimänge nagu näiteks Trick 13, mida mängitakse 4 mängijaga ehk sa saad kenasti kutsuda sõbrad kampa.

Kasiinokategooriast leiab terve hulga erinevaid slotikaid, mis on lahterdatud temaatikate kaupa. Eraldi ridadelt võid leida näiteks muusikaslotikaid, midagi filmisõpradele või hoopis Halloweeniteemalisi slotikaid. Valik on mitte lihtsalt metsikult suur, vaid väga hoolikalt valitud ja liigitatud. Chanzist ei leia iga suvalist mängu, vaid ainult slotimaailma koorekihi.

Ühe ootamatu võimalusena saab Chanzis õnne proovida ka live-kasiino lauas. Live-kasiino laudade valik on üpriski eksklusiivne ja mitmekesine. Kasiino teeb koostööd Pragmatic Playga, tuues mängijateni kümneid live-laudu! Lisaks ruletile ja blackjackile ootavad sind ees ka baccarat ja isegi unikaalne Mega Wheel.

Vahest kõige unikaalsem mänguvõimalus kogu kasiinoturul on Chanzi võidujooksud. Asja põhimõte on lihtne: sa pead keerutama slotikaid (vähemalt 50 keerutust) ning mida rohkem võidad, seda kaugemale oma võidujooksus jõuad. Kui võidad võidujooksu, saad tasuta spinne!

Kasutajasõbralikkus ja disain

Nii pea, kui sa logid sisse Chanzi lehele, on selge, et tegemist pole tavalise kasiinoga. Tõsi, seda väidet saab sõnada iga kasiino kohta, kuid Chanzi puhul on see tõepoolest tõsi. Esiteks on kogu kasiinos omapärased avatarid ning avatari pead sa valima ka endale – tegemist on ju siiski sotsiaalse kasiinoga.

Sotsiaalsusest rääkides, siis pärast sisse logimist märkad, et sul on oma „sein“ sarnaselt Facebookile ja samuti saad lisada sõpru sõbralisti. Sõpradega saad pidada ka eravestluseid. Chanzis ei pea sa üksi kõlistama slotikatega, saad vabalt samal ajal sõbraga juttu ajada!

Kui lähed lehel pisut allapoole, näedki mänguvalikut, mida saab vaadelda kategooriate kaupa. Mis torkab Chanzis silma, on säravate suurte ikoonide kasutamine. Kogu disain on tasakaalukas ja mugav silmadele, samas on suuresti mõeldud kasutaja mugavusele. Chanz võtab kasutajasõbralikkuse kategooriast küll maksimumpunktid!

Klienditeenindus ja makseviisid

Chanz on täiesti eestimaine kasiino, mistõttu ei tohiks ka klienditeenindus sulle sugugi muret valmistada. Kui vaja, võid ju lihtsalt sammu suunata Chanzi peakontori suunas, mis asub siinsamas Eesti pealinnas!

Kui sul on mõni pakilisem küsimus, võib kirjutada ka live-chati kaudu klienditeenindajale. Mida võib aga kritiseerida, on korraliku abisektsiooni puudumine, mis aitaks küsimustele vastused anda ilma, et oleks üldse vaja kontakteeruda klienditeenindajaga. Taoline abikeskus kuluks marjaks ära!

Muidugi ei saaks kasiinot ega selle boonuseid õieti nautida, kui ei saa teha sissemakseid. Chanz töötab nii traditsioonilise kasiino kui ka Pay N Play kasiinona, kus saab mängida ilma kontot avamata. Ei mingit registreerumist, kuid kõik Chanzi võlud on sulle saadaval! Niisiis saad makseid teha nii Eesti pangalinkide, pangakaartide, Skrilli kui ka lihtsalt Trustly vahendusel!

Tagatipuks on Chanzis ühed Eesti kõige kiiremad väljamaksed. Kasiino kutsub oma väljamakseid tabava nimega: KOHE-väljamaksed. Tõepoolest, väljamaksed jõuavad sinu kontole kohe – vaid 7 sekundiga. Enam ei pea ootama ja iga päev närviliselt pangakontot kontrollima, kuna võidud jõuavad sinuni koheselt.

Kokkuvõte

Chanz täidab Eesti kasiinoturul ühe olulise tühimiku, tuues mängijad kokku ja muutes kasiino sotsiaalseks mängukohaks. Miks peakski kasiino olema vaid üksikutele huntidele? Omapärasele nišile lisaks kostitab kasiino heldelt erinevate boonuste ja kampaaniatega, jagades tihtipeale luksuslikke reise ja palju muid auhindu. Võistluslikkus, adrenaliin ja mänguhimu peegelduvad igas asjas, mida kasiino ette võtab.

Vähem oluline ei ole ka fakt, et tegemist on Eestis litsentseeritud ja lausa kodumaise kasiinoga. See tähendab, et sa ei pea kunagi muretsema maksete tegemise ega turvalisuse pärast.

Chanz ei ole niisama kenade piltidega tore mängukoht, vaid professionaalne ja kvaliteetne mängukorraldaja, kes hoolitseb selle eest, et kasiinode maine muutuks ühiskonnas. Kui tahad tõeliselt lõbutseda, on Chanz kasiino sinu jaoks!

Chanzi korduma kippuvad küsimused

 • Kas Chanz kasiino pakub boonuseid?
  Muidugi! Chanz pakub boonuseid juba esimesest sissemaksest alates – võid saada 100 eurot boonust ja 300 tasuta spinni oma esimeste sissemaksete tegemisel. Chanzis on saadaval veel terve hulk muid boonuseid, seda suisa iga kuu.
 • Mida Chanz kasiinos mängida saab?
  Chanz kasiinos on eriti suur tähelepanu online slotikatel – neid on valikus mitusada! Samuti saab nautida live-kasiino mänge ja klassikalisi lauamänge nagu rulett või blackjack.
 • Kas Chanz kasiinos saab spordipanuseid teha?
  Chanz pole päris tavaline spordiennustusleht, seega ei, klassikalisi spordipanuseid teha ei saa. Küll aga saab teha erilisi ‘Chanzpoole’ ehk sõpradevahelisi kihlvedusid teatud jalgpallimatšidele.
 • Kas Chanz on usaldusväärne kasiino?
  Chanz kasiino kuulub Eestis registreeritud firmale Dreambox Games OÜ, millele on väljastatud Eesti hasartmängulitsentsid. Seetõttu pole mingit põhjust kahelda kasiino legitiimsuses.
 • Kuidas Chanz kasiinoga kontakteeruda?
  Chanz kasiinos on küsimuste lahendamiseks mugav live-chat, kuid alternatiivina võib kasiinole ka kirjutada nende meiliaadressile [email protected].
Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad kasiinod on ära tüütanud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Alati on saadaval mõni uus valik, kuna uusi kasiinosid tekib peaaegu iga nädal. Siin on mõned värsked valikud.
3.8/5
SafePlay
200 Tasuta spinni
Võta boonus
Maksemeetodid
Zimpler logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
LHV logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
4 000€
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
4 000€
Tasuta spinnid mängudele
Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
Spinnide läbimängunõue
0x
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
fruta.com
4/5
Boonus
300€
Keerutused
-
Võta boonus
Maksemeetodid
Bank-transfer logo
Mastercard logo
Visa logo
Zimpler logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
50 000 €
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
50 000 €
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
respin.com
3.5/5
Kõrged kasiinoreitingud
Võta boonus
Maksemeetodid
LHV logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
10 000€ / kuus
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
10 000€ / kuus
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
hillo.com