Chanz arvustus, boonus, tasuta spinnid ja lugejate kogemused

 • Sotsiaalne kasiino, kus saab sõpradega mängida
 • Eksklusiivsed suurboonused peaaegu iga kuu
 • Üks suurimaid tervitusboonuseid Eestis
4.2/5.0
Playin.ee hinnang:
Väga hea
Kasiino pakub klienditeenindust e-posti teel
Kasiino pakub klienditeenindust live-chati teel
Kasiino ei paku klienditeenindust telefoni teel
Kasiino pakub eestikeelset klienditeenindust

Chanz

Kas oled mõelnud vahel, miks ei saa kasiinos mängida koos sõpradega? Pole muret – Chanz võimaldab seda! Chanz on Eesti esimene sotsiaalne kasiino ehk teisisõnu, Chanzis on ühendatud omavahel sotsiaalvõrgustik ja kasiinondus.

Kuidas selline omapärane mõte töötab? Tegelikult pole selles midagi keerulist. Chanzis saab lisada mängijaid oma sõbralisti, nendega vahetada sõnumeid, kirjutada nende “seinale” ja teha nendega duelle, kuid samal ajal saad mängida samu häid kasiinomänge. Sellise omapärase lähenemisega tuuakse kasiino inimestele lähemale ja antakse sellele mänguline külg, rõhutades seda, mis on kasiinos kõige olulisem – mängurõõm.

Plussid
 • Väga palju boonuseid ja võistluseid
 • Võimalik mängida koos oma sõpradega
 • Lihtne navigatsioon ja kena disain
 • Eestis litsentseeritud kasiino
 • Kiire ja kvaliteetne klienditeenindus
Miinused
 • Pole pokkerit ega spordiennustusi
 • Makseviise võiks olla rohkem

Kasiino Chanz info ja boonused

Kui teed Chanzis neli sissemakset, võid kokku saada kuni 100 eurot boonusraha ja pealekauba veel ka 300 täiesti tasuta spinni.
Nimi
Chanz
Loodud
2015
Tegevusluba
Eesti
Omanik
Dreambox Games OÜ
Platvorm
Dreambox Games OÜ
Koduleht
E-posti aadress
Telefoninumber
Mobiilikasiino
Eesti keel
Maksuvabastus
Ilma registreerimiseta
VIP-programm
Mängustamine
Twitter
Facebook
Instagram
Tegevusloa number
Kasiinoboonus
Esimese sissemakse boonus
100 %
Maksimaalne esimese sissemakse boonus
100,00 €
Boonuse läbimängimisnõue
35x (B) / 30D
Maksimaalne boonus
100
Sissemakseid vaja maksimaalse boonuse jaoks
4
2. sissemakseboonus
50 FS
3. sissemakseboonus
50 FS
4. sissemakseboonus
50 FS
5. sissemakseboonus
-
Boonuskood
CHANZ1
Non-sticky boonus
Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks
10,00 €
Tasuta keerutused
Tasuta spinnid
300
Tasuta spinnid mängule
Mitu
Tasuta spinnide läbimängimisnõue
0x / 7D
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid
10
Vaba raha
-
Muud boonused
Live-kasiino boonus
-
Spordipanustamise boonus
-
Slotid
Loto
Keno
Kraapekaardid
Live-kasiino
Bingo
Spordipanustamine
Virtuaalne spordipanustamine
Sissemaksed
Minimaalne sissemakse
10,00 €
Teenustasud
Võib olla lisatasusid
Väljamaksed
Minimaalne väljamakse
Väljamakselimiit
Väljamaksetasud
Võib olla lisatasusid
Maksemeetodid
 • verkkopankki-tilisiirto
 • visa
 • mastercard
 • skrill
 • yggdrasil
 • thunderkick
 • pragmatic-play
 • netent
 • microgaming

Arvustused

4.2/5.0 
(21 arvustust)
Boonused
Mänguvalik
 4.9
 5.0
Välimus
Kasutajasõbralikkus
 4.8
 4.9
Klienditeenindus
Rahakanded
 5.0
 4.9

Kasutajate kogemused

Loe allpoolt teiste kasutajate arvamusi selle kasiino kohta või jäta enda kommentaar. Kui jagad oma kogemust, saavad ka teised Playin portaali lugejadvalida korraliku netikasiino. Ühtlasi saad sa mõjutada ka meie toimetuse valikuid.

Kasutasin boonust
Sissemakse tehtud
Artur
Väga hea
4/5.0
Erinevad kampaaniad tihti ja saab sõbraspinne saata ja saada :) lisaks väljamaksed on väga kiired :)

See et kui pikalt ei mängi siis kaovad sõprade saadetud spinnid ära :( Kunagi ei kadunud.
Jaanuar 2021
Kasutasin boonust
Sissemakse tehtud
Andres
Suurepärane
5/5.0
Parim koht. Sain raha välja 3 sekundiga!

RTigeri mängud oli puudu. Klienditeenus vastas, et tulemas...
Jaanuar 2021
Kasutasin boonust
Sissemakse tehtud
Airi
Suurepärane
5/5.0
Tasuta spinnid, vinged kampaaniad, väga palju erinevaid mänge igale maitsemeelele, väga kiire vastamis kiirusega klienditugi. Teistlaadi lehekujundusega.

Vahest leht jooksis kokku
Jaanuar 2021
Kasutasin boonust
Sissemakse tehtud
Ilme
Vilets
0.5/5.0
Midagi kahjuks

Kohutav portaal. Jagab küll igasuguseid boonuseid aga rahaliselt ma ei soovita seal mängida.kõige vaesem portaal.mida rohkem panustama hakkad seda rohkem rahast ilma jääd.kogemused lihtsalt 0.
Detsember 2020

Jaga oma arvamust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne, peamine on see, et see põhineb sinu enda kogemusel. Me loeme kõiki kommentaare, seegavõib kommentaari avaldamine võtta aega mõne tunni.

Esimesed 100 kommenteerijat saavad tasuta Fazeri šokolaadi! Vöötkoodi saamiseks jäta meile oma e-posti aadress.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas sa tegid sissemakse?
Hinnang:
Me kasutame Google’i reCAPTCHA teenust rämpsposti vältimiseks. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga lisainfo jaoks. Siia sisestatud infot ei kasutata otseturunduse jaoks.
Chanz
 • Sotsiaalne kasiino, kus saab sõpradega mängida
 • Eksklusiivsed suurboonused peaaegu iga kuu
 • Üks suurimaid tervitusboonuseid Eestis
Mängi ilma kontota!

Põnevad uued kasiinod

Kui oled väsinud vanadest online kasiinodest või oled juba kõik parimad boonused ära kasutanud, ole mureta. Sul on võimalik nautida hulgaliselt erinevaid uusi kasiinosid. Allpoolt leiad 6 kõige uuemat kasiinot.
200% boonus kuni 100€
200€ kasiinoboonus
10 tasuta spinni
1000€ kasiinoboonus
100 tasuta spinni
Saa oma võidud kätte 5 minutiga
Igale uuele mängijale kuni 50 € boonus
Iga päev tasuta keerutusi ja auhindu

Boonused

Boonustega ei ole Chanz kitsi. Kui on kasiinosid, kus ei panustata väga boonustele, siis Chanz on võtnud täiesti teistsuguse lähenemise, korraldades iganädalaselt erinevaid kampaaniaid.

Kasiinol on juba välja kujunenud ka üks teatud boonusvõistlus, mille olemus on lihtne: kasiino lehele peidetakse erinevaid märke, mida mängijad peavad koguma ning märkide eest saab loosipileteid, loosipiletid avavad tihti aga võimaluse võita endale eksklusiivne reis.

Ka uusi mängijaid hoitakse hoolega. Chanzi „Teretulemast pakett“ sisaldab nii boonusraha kui ka tasuta spinne ja seda lausa esimesele neljale sissemaksele. Kokku võib endale saada 100 eurot ja kuni 300 tasuta keerutust. Keerutused on jagatud nelja mängu vahel: 7 Monkeys, Esqueleto Explosivo, The Rift ja Starburst.

Kui Chanzi boonuste juures on üldse midagi negatiivset, on see kõrge läbimängimisnõue – tervitusboonuse puhul on see näiteks 35-kordne. Omapärane on aga see, et esimese sissemakse spinnidel pole läbimängimisnõuet, kuid asjal on konks: neid võite ei saa välja kanda enne, kui rahaline boonus pole läbi mängitud. Üldiselt kehtib ikkagi alati 35-kordne kuldreegel.

Mänguvalik

Chanz ei reeda oma nimega seda, millele kasiino keskendub. Mõnes mõttes saab kasiinot nimetada nö täiskasiinoks, kuna eraldi kategooriate alt leiab klassikalised kasiinomängud, Chanzpooli ehk Chanzi panustamisfunktsiooni ja kaardimängud.

Kõige erilisem neist ongi Chanzpool. Selles funktsioonis on võimalik korraldada omaenda „poole“ ehk panuseid ja kutsuda oma sõpru panustama, võisteldes seejuures, kes teeb parema panuse. See ongi kategooria, kus saad täiel rinnal tunda Chanzi sotsiaalset külge.

Kaardimängude alt leiab sotsiaalseid kaardimänge nagu näiteks Trick 13, mida mängitakse 4 mängijaga ehk sa saad kenasti kutsuda sõbrad kampa.

Kasiinokategooriast leiab terve hulga erinevaid slotikaid, mis on lahterdatud temaatikate kaupa. Eraldi ridadelt võid leida näiteks muusikaslotikaid, midagi filmisõpradele või hoopis Halloweeniteemalisi slotikaid.

Ühe ootamatu võimalusena saab Chanzis õnne proovida ka live-kasiino lauas. Live-kasiino laudade valik on üpriski eksklusiivne ja mitmekesine. Kasiino teeb koostööd Pragmatic Playga, tuues mängijateni kümneid live-laudu! Lisaks ruletile ja blackjackile ootavad sind ees ka baccarat ja isegi unikaalne Mega Wheel.

Chanzis ei ole üleüldiselt just kõige rohkem mänge, kuid sellel on ka põhjus: kasiino on oma valikusse lisanud mänge väga strateegiliselt, valides vaid huvitavad slotikad. Seepärast ei leia sa sealt igat mängu, vaid üksnes „koorekihi“.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Nii pea, kui sa logid sisse Chanzi lehele, on selge, et tegemist pole tavalise kasiinoga. Tõsi, seda väidet saab sõnada iga kasiino kohta, kuid Chanzi puhul on see tõepoolest tõsi. Esiteks on kogu kasiinos omapärased avatarid ning avatari pead sa valima ka endale – tegemist on ju siiski sotsiaalse kasiinoga.

Sotsiaalsusest rääkides, siis pärast sisse logimist märkad, et sul on oma „sein“ sarnaselt Facebookile ja samuti saad lisada sõpru sõbralisti. Sõpradega saad pidada ka eravestluseid. Chanzis ei pea sa üksi kõlistama slotikatega, saad vabalt samal ajal sõbraga juttu ajada!

Kui lähed lehel pisut allapoole, näedki mänguvalikut, mida saab vaadelda kategooriate kaupa. Mis torkab Chanzis silma, on säravate suurte ikoonide kasutamine. Kogu disain on tasakaalukas ja mugav silmadele, samas on suuresti mõeldud kasutaja mugavusele. Chanz võtab kasutajasõbralikkuse kategooriast küll maksimumpunktid!

Klienditeenindus ja makseviisid

Chanz on täiesti eestimaine kasiino, mistõttu ei tohiks ka klienditeenindus sulle sugugi muret valmistada. Kui vaja, võid ju lihtsalt sammu suunata Chanzi peakontori suunas, mis asub siinsamas Eesti pealinnas!

Kui sul on mõni pakilisem küsimus, võib kirjutada ka live-chati kaudu klienditeenindajale. Mida võib aga kritiseerida, on korraliku abisektsiooni puudumine, mis aitaks küsimustele vastused anda ilma, et oleks üldse vaja kontakteeruda klienditeenindajaga. Taoline abikeskus kuluks marjaks ära!

Muidugi ei saaks kasiinot ega selle boonuseid õieti nautida, kui ei saa teha sissemakseid. Chanzis ei ole makseviise sugugi nii palju, kui mõnes teises kasiinos: makseid saab teha Swedbanki, SEB või LHV pangalingi, krediitkaardi või Skrilli e-rahakoti kaudu. E-rahakotte on tavaliselt kasiinodel rohkem, seega oleks tervitatav uuendus ka rohkemate e-rahakottide olemasolu.

Erilise võimalusena on Chanz juurde lisanud kasiinole Pay N Play süsteemi, mis tähendab, et saad mängida otse ilma kontot avamata. Ei mingit registreerumist, kuid kõik Chanzi võlud on sulle saadaval!

Kokkuvõte

Chanz täidab Eesti kasiinoturul ühe olulise tühimiku, tuues mängijad kokku ja muutes kasiino sotsiaalseks mängukohaks. Miks peakski kasiino olema vaid üksikutele huntidele? Omapärasele nišile lisaks kostitab kasiino heldelt erinevate boonuste ja kampaaniatega, jagades tihtipeale luksuslikke reise ja palju muid auhindu. Võistluslikkus, adrenaliin ja mänguhimu peegelduvad igas asjas, mida kasiino ette võtab.

Vähem oluline ei ole ka fakt, et tegemist on Eestis litsentseeritud ja lausa kodumaise kasiinoga. See tähendab, et sa ei pea kunagi muretsema maksete tegemise ega turvalisuse pärast.

Chanz ei ole niisama kenade piltidega tore mängukoht, vaid professionaalne ja kvaliteetne mängukorraldaja, kes hoolitseb selle eest, et kasiinode maine muutuks ühiskonnas. Kui tahad tõeliselt lõbutseda, on Chanz kasiino sinu jaoks!

Chanz plussid ja miinused

Kui teed Chanzis neli sissemakset, võid kokku saada kuni 100 eurot boonusraha ja pealekauba veel ka 300 täiesti tasuta spinni.

Plussid
 • Väga palju boonuseid ja võistluseid
 • Võimalik mängida koos oma sõpradega
 • Lihtne navigatsioon ja kena disain
 • Eestis litsentseeritud kasiino
 • Kiire ja kvaliteetne klienditeenindus
Miinused
 • Pole pokkerit ega spordiennustusi
 • Makseviise võiks olla rohkem
Chanz
 • Sotsiaalne kasiino, kus saab sõpradega mängida
 • Eksklusiivsed suurboonused peaaegu iga kuu
 • Üks suurimaid tervitusboonuseid Eestis
Mängi ilma kontota!

Kolm kasiinosoovitust

Erinevad mängijad otsivad erinevaid asju. Siin on kolm parimat valikut kolmest erinevast kategooriast. Suurim boonus esimesel sissemaksel, registreerumisvabad kasiinod ja kasiinod, kus on paindlikud väljamaksed.

Suurim esimese sissemakse boonus

1000€ kasiinoboonus
100 tasuta spinni
Kuni 1000 € tervitusboonus 3 sissemaksele
1000€ kasiinoboonus
250 tasuta spinni

Mängi ilma kontota

200% boonus kuni 100€
Saa oma võidud kätte 5 minutiga
Iga päev tasuta keerutusi ja auhindu

Paindlikud väljamaksed

10€ kasiinoboonus
50 tasuta spinni
100€ kasiinoboonus
550 tasuta spinni
100€ kasiinoboonus
100 tasuta spinni
Erinevad kampaaniad tihti ja saab sõbraspinne saata ja saada :) lisaks väljamaksed on väga kiired :)
Artur
T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.