Slotid

Slotid ehk slotimängud või teisisõnu mänguautomaadid on niivõrd kuulsad, et neid võiks lausa nimetada kasiinomaailma sümboliteks. Pole ühtegi kasiinot, kus ei leiduks slotte ning pole peaaegu ühtegi kasiinosõpra, kes poleks eales slotikat katsetanud.

Milles peitub nende võlu? Peamiselt lihtsuses ja ootamatuses. Sa ei tea mitte kunagi, kas järgmine keerutus toob sulle võidu. Lõppude lõpuks on adrenaliin üks põhjuseid, miks üldse kasiinomänge mängitakse.

Meie lehelt leiad kasiinod, kus on sadu erinevaid slotikaid, üks lõbusam kui teine. Mis veelgi enam, enamus kasiinosid pakuvad ka kobedaid boonuseid just slotikatel mängimise jaoks.

Kuidas slotid töötavad?

Wild, scatter ja boonus

Enamikes slottides on nii Wild kui ka Scatter sümbolid, mõningates on lisaks ka teatud boonussümbolid, mis avavad boonusmängu.

Kõik slotid toimivad juhuslike numbrite generaatori ehk RNG baasil. See tähendab, et kõik keerutused on täiesti juhuslikud ning mitte keegi, isegi mitte kasiino töötajad, ei oska ette näha slotika keerutuse tulemust. Slotid on ühed kasiinomängudest, kus pole mitte kuidagi võimalik maja eelist kallutada ega kuidagi rohkem võita. Kõik sõltub puhtalt sinu õnnest!

Siiski on mõningaid termineid, mida sa võiksid teada enne, kui asud mängima. Kui tunned slotikaid paremini, oskad valida enda jaoks parimad slotid, seega ka suurendad kaudselt oma võiduvõimalusi.

  • Võiduliin – slotika avamisel näed sa koheselt seda terminit. Võiduliin tähendab otseses mõttes seda, mitmel liinil ehk nö rajal on võidukombinatsioone. Näiteks kui mängus on 20 võiduliini, tähendab see, et iga keerutusega on 20 erinevat võimalust võitmiseks.
  • Rullikud – see termin viitab sümbolitega nö ketastele, mis tiirlevad iga keerutuse ajal. Kõige levinumad on 5 rullikuga slotimängud.
  • Wild-sümbolid – väga paljudes slotikates on sümbol nimega „Wild“. See sümbol tähendab omapärast sümbolit, mis saab asendada teisi sümboleid, seega aitab sul saada võidukombinatsioone hõlpsamini kokku.
  • Scatter – sellise nimega sümbolid annavad võidu isegi siis, kui need ei ole parasjagu võiduliinil ning tihti annavad scatter-sümbolid näiteks tasuta keerutusi. Mitmetes slotimängudes pead sa saama kokku 3 sellist sümbolit, et saada tasuta spinne.

Progressiivsed slotid

Mega Fortune Dreams on üks populaarsemaid progressiivseid slotikaid, kus saab võimaluse võita miljoneid eurosid.

Paljudes kasiinodes on eraldi kategooria all progressiivsed slotid või nö jackpotislotid. Need slotid on hoopis teistsugused ning seda just võidusumma suuruse poolest. Ehkki ka tavaslotimängudes saab võita korralikult, on progressiivsete slotikate jackpotid tihti kümnete miljonite suurused.

Progressiivsete slotikate jackpot kasvab seda kõrgemaks mida rohkem panuseid tehakse. Osake iga panuse suurusest läheb just nimelt jackpoti kasvatamiseks. Progressiivsetel slotimängudel on ka nö boonusfunktsioon, mille kaudu saab võimaluse võita suure jackpoti.

Näiteks Mega Fortune Dreams slotikas on selleks funktsiooniks boonusratas, milleni jõuad siis, kui oled saanud rullikutel kokku 3 boonussümbolit. Seejärel saad keerutada õnneratast ning võid maanduda jackpoti peal.

Kõige kuulsamad taolised slotimängud ongi seejuures Mega Fortune ja selle suur konkurent Mega Moolah – üks neist on loodud Net Entertainmenti poolt, teine Microgamingu poolt. Just need kaks mängu vastutavad kõige suurema hulga internetikasiinode miljonäride eest.

Slotikate boonused

Slotikate jaoks on kasiinodes saadaval suurim hulk boonuseid ja mõned kasiinod jagavad lausa ära tasuta keerutusi, teinekord tasuta keerutusi ilma igasuguse sissemakse nõudmiseta. Kasiino boonuste puhul on oluline tähele panna läbimängimisnõuet, mis võib olla 10-30 korra vahemikus, vahel ka kõrgem. Läbimängimistingimus tähendab seda, et saadud boonus tuleb teatud hulgal veel läbi panustada enne, kui saad üldse boonuse summa välja maksta.

Kui sa ei soovi oma rahaga riskida, võid valida mõne kasiino, kus jagataksegi lahkelt tasuta keerutusi sissemakseta. Samuti saad katsetada erinevaid slotikaid demoversioonides – kõikides kasiinodes on suur hulk kasiinomänge, mida saad mängida oma lõbuks. Nii saad näha, kuidas slotimäng sulle sobib ning hiljem saad soovi korral juba hüpata tulle pärisrahaga, et jahtida jackpotte!

Uued artiklid: slotid

Cash & Carry Shopping Spree on Paf kasiino enda mängustuudio poolt loodud slotimäng, mis nagu nimigi viitab, on ostlemisteemaline. See lõbusa ...

Dream Date slotikas on romantilise hõnguga ja pisut vanema graafikaga, kuid siiski kauni välimusega. Microgaming andis 2018. aasta aprillis välja uue ...

iSoftBeti "Legend of Loki" teeb Optibeti kasiinos oma debüüdi. Kui sa oled Skandinaavia mütoloogia fänn, rõõmustab sind Optibeti hiljutine teadaanne. Ühe ...

Kui oled koomiksifilmide fänn, siis manab sõna Asgard su silme ette kirju stsenaariumi. Nüüd on võimalik sama ärevust kogeda Paf kasiinos, kus toimub märtsi ...

Optibet kasiinos hakkas 2018. aasta tõeliste rõõmusõnumitega - üks õnnelik mängija võitis kasiinos Divine Fortune slotikaga lausa 205 110 eurot, mis on ühtlasi ...

Kas oled kunagi unistanud sellest, et kõnnid mööda ajaloost pakatavat Londonit, kuid sa pole seda unistust seni täide viinud? Üks meie lemmikuid - Paf kasiino ...

OlyBet kasiino nimi ei ole võõras kellelegi, isegi kasiinokaugematele inimestele. Olympic Groupi legendaardne online kasiino on pärast eelmise aasta uuendusi ...

Chanz kasiino on mängijatele tuntud sotsiaalse kasiinona, kuid järk-järgult on kasiino hakkanud pead tõstma ka parimate kasiinode nimistutes. Seda tõusu ...

iSoftBet ei ole paljudele kasiinomängijatele nii tuntud nimi nagu Microgaming või Net Entertainment, kuid Optibet kasiino muudab seda. Alates sellest talvest ...

Äsja turule tulnud slotikas Highlander tõestab, et Microgaming ei ole kuhugi kadunud. 6. detsember 2017 oli Microgamingu fännide rõõmupäev, kuna ...

Show next
Playin.ee