Slotid

Slotid ehk slotimängud või teisisõnu mänguautomaadid on niivõrd kuulsad, et neid võiks lausa nimetada kasiinomaailma sümboliteks. Pole ühtegi kasiinot, kus ei leiduks slotte ning pole peaaegu ühtegi kasiinosõpra, kes poleks eales slotikat katsetanud.

Milles peitub nende võlu? Peamiselt lihtsuses ja ootamatuses. Sa ei tea mitte kunagi, kas järgmine keerutus toob sulle võidu. Lõppude lõpuks on adrenaliin üks põhjuseid, miks üldse kasiinomänge mängitakse.

Meie lehelt leiad kasiinod, kus on sadu erinevaid slotikaid, üks lõbusam kui teine. Mis veelgi enam, enamus kasiinosid pakuvad ka kobedaid boonuseid just slotikatel mängimise jaoks.

Kuidas slotid töötavad?

Wild, scatter ja boonus

Enamikes slottides on nii Wild kui ka Scatter sümbolid, mõningates on lisaks ka teatud boonussümbolid, mis avavad boonusmängu.

Kõik slotid toimivad juhuslike numbrite generaatori ehk RNG baasil. See tähendab, et kõik keerutused on täiesti juhuslikud ning mitte keegi, isegi mitte kasiino töötajad, ei oska ette näha slotika keerutuse tulemust. Slotid on ühed kasiinomängudest, kus pole mitte kuidagi võimalik maja eelist kallutada ega kuidagi rohkem võita. Kõik sõltub puhtalt sinu õnnest!

Siiski on mõningaid termineid, mida sa võiksid teada enne, kui asud mängima. Kui tunned slotikaid paremini, oskad valida enda jaoks parimad slotid, seega ka suurendad kaudselt oma võiduvõimalusi.

  • Võiduliin – slotika avamisel näed sa koheselt seda terminit. Võiduliin tähendab otseses mõttes seda, mitmel liinil ehk nö rajal on võidukombinatsioone. Näiteks kui mängus on 20 võiduliini, tähendab see, et iga keerutusega on 20 erinevat võimalust võitmiseks.
  • Rullikud – see termin viitab sümbolitega nö ketastele, mis tiirlevad iga keerutuse ajal. Kõige levinumad on 5 rullikuga slotimängud.
  • Wild-sümbolid – väga paljudes slotikates on sümbol nimega „Wild“. See sümbol tähendab omapärast sümbolit, mis saab asendada teisi sümboleid, seega aitab sul saada võidukombinatsioone hõlpsamini kokku.
  • Scatter – sellise nimega sümbolid annavad võidu isegi siis, kui need ei ole parasjagu võiduliinil ning tihti annavad scatter-sümbolid näiteks tasuta keerutusi. Mitmetes slotimängudes pead sa saama kokku 3 sellist sümbolit, et saada tasuta spinne.

Progressiivsed slotid

Mega Fortune Dreams on üks populaarsemaid progressiivseid slotikaid, kus saab võimaluse võita miljoneid eurosid.

Paljudes kasiinodes on eraldi kategooria all progressiivsed slotid või nö jackpotislotid. Need slotid on hoopis teistsugused ning seda just võidusumma suuruse poolest. Ehkki ka tavaslotimängudes saab võita korralikult, on progressiivsete slotikate jackpotid tihti kümnete miljonite suurused.

Progressiivsete slotikate jackpot kasvab seda kõrgemaks mida rohkem panuseid tehakse. Osake iga panuse suurusest läheb just nimelt jackpoti kasvatamiseks. Progressiivsetel slotimängudel on ka nö boonusfunktsioon, mille kaudu saab võimaluse võita suure jackpoti.

Näiteks Mega Fortune Dreams slotikas on selleks funktsiooniks boonusratas, milleni jõuad siis, kui oled saanud rullikutel kokku 3 boonussümbolit. Seejärel saad keerutada õnneratast ning võid maanduda jackpoti peal.

Kõige kuulsamad taolised slotimängud ongi seejuures Mega Fortune ja selle suur konkurent Mega Moolah – üks neist on loodud Net Entertainmenti poolt, teine Microgamingu poolt. Just need kaks mängu vastutavad kõige suurema hulga internetikasiinode miljonäride eest.

Slotikate boonused

Slotikate jaoks on kasiinodes saadaval suurim hulk boonuseid ja mõned kasiinod jagavad lausa ära tasuta keerutusi, teinekord tasuta keerutusi ilma igasuguse sissemakse nõudmiseta. Kasiino boonuste puhul on oluline tähele panna läbimängimisnõuet, mis võib olla 10-30 korra vahemikus, vahel ka kõrgem. Läbimängimistingimus tähendab seda, et saadud boonus tuleb teatud hulgal veel läbi panustada enne, kui saad üldse boonuse summa välja maksta.

Kui sa ei soovi oma rahaga riskida, võid valida mõne kasiino, kus jagataksegi lahkelt tasuta keerutusi sissemakseta. Samuti saad katsetada erinevaid slotikaid demoversioonides – kõikides kasiinodes on suur hulk kasiinomänge, mida saad mängida oma lõbuks. Nii saad näha, kuidas slotimäng sulle sobib ning hiljem saad soovi korral juba hüpata tulle pärisrahaga, et jahtida jackpotte!

Uued artiklid: slotid

Mega Fortune

Mega Fortune on Net Entertainmenti progressiivse jackpotiga videoslot, mis on üldise olemuse poolest üsna klassikaline: 5 rulliku ja 25 võiduliiniga mängul on keskpärane 96.6%-ne teoreetiline tasuvus.Mängu lihtsakoelist olemust ja luksusele ...

Starburst

Starburst on üks populaarsemaid Net Entertainmenti videoslotikaid, millel on 10 võiduliini ja 5 rullikut. Mängu peamine võlu seisneb ühes konkreetses boonusfunktsioonis ja mängu üldises tihedate võitudega mehhaanikas, mistõttu on tuhanded mängijad ...

Mega Moolah

Mega Moolah on Microgamingu loodud progressiivse jackpotiga videoslot, millel on 25 võiduliini ja 5 rullikut, olles seega üsna klassikaline videoslot. Mille poolest mäng aga pole klassikaline, on selle progressiivne olemus: tegemist on ...

Piggy Riches

Piggy Riches on NetEnti lõbusa teemaga videoslot, millel on 15 panuserida ja 5 rullikut. Nagu nimi viitab, räägib slotikas väga rikastest notsudest, kes võivad tuua ka mängijatele õnne – seda eriti siis, kui parasjagu on käimas sea-aasta. ...

Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest on seiklusliku teema ja imekauni graafikaelamusega videoslot, mille loojaks on maailmakuulus NetEnt. Mõnes mõttes võib öelda, et osaliselt on just sellel mängul roll NetEnti kuulsusel: Gonzo’s Quest on üks mängutootja vaieldamatult ...

Zeus III

Zeus III on unikaalne 6 rulliku ja 192 panusereaga videoslot, mille loojaks on pisut vähemtuntud tarkvaralooja WMS. Slotikast ei puudu mitmed boonusfunktsioonid ja põnevad võiduvõimalused, mida illustreerib ka üsna kõrge teoreetiline tasuvus: ...

Giant’s Gold

Giant’s Gold on WMS-i loodud muinasjutulise teemaga videoslot, millel on lausa 100 võiduliini. Suur võiduliinide hulk pole ainus üllatav omadus: mängul on 10 rullikut, millest viis on nelja sümboli suurused põhirullikud ning ülejäänud viis on 12 ...

Book of Ra

Book of Ra on Novomaticu loodud 9 võiduliiniga videoslot, mis oma nimele kohaselt keskendub Egiptuse mütoloogiale. Nagu Egiptuse lugudele kohane, peidab Book of Ra slotikas endas kena aaret, mis võib saada iga mängija osaks.Novomatic on teiste ...

Age of the Gods: King of Olympus

Age of the Gods: King of Olympus on mütoloogilise teemaga videoslot, mille loojaks on eestimaise päritoluga Playtech. Slotikal on 5 rullikut, 25 võiduliini ning üsna arvestava suurusega teoreetiline tasuvus.Kõnealune slotikas on tegelikult ...

Optibetis naeratas taas õnn: Eesti mängija võitis 102 000 eurot

Eelmine nädal oli Optibetis meeletu: kasiino serverid vedasid alt ning seetõttu oli portaali kasutamine üsna häiritud.See-eest tõi see aga hea uudise - vabanduskingina annab kasiino nüüd kõikidele 10 tasuta spinni Divine Fortune slotika ...

Show next
Playin.ee