Betsafe

Kas nimi Betsafe on sulle tuttav? Aga kuidas on Triobeti nimega? Betsafe ongi tegelikult endine Triobet – kasiino vahetas hiljuti oma nime ja pakub nüüd mängurõõmu täiesti uues kuues. Kui sulle meeldis Triobeti pakutav, meeldib sulle päris kindlasti ka Betsafe.

Mida aga Betsafe üldse pakub? Nagu varemgi, on kasiinos selgelt tugev rõhk spordipanustamisel, kuid selle kõrval on väga suur roll pokkeril, mida saab Betsafe’is mängida lausa professionaalsel tasandil. Muidugi ei puudu ka kvaliteetne live-kasiino ja sajad erinevad slotikad.

Igal kasiinol on omad tugevused ja nõrkused ning selles põgusas ülevaates maalime sulle pildi mõndadest sellistest omadustest, mida sa peaksid kindlasti teadma enne, kui alustad Betsafe’is mängimist.

Boonused

Betsafe on üks vähestest kasiinodest, kus jagatakse tasuta keerutusi üheskoos sissemakseboonusega. Just nimelt, kuulsid õigesti – kui registreerud Betsafe’is uue mängijana kasutades Playin lehel olevat nuppu, on sul võimalik saada 50 tasuta spinni. Tasuta spinnid saab kätte siis, kui teed vähemalt 10-eurose sissemakse, spinnid on seejuures mõeldud põnevale NetEnti slotikale Turn Your Fortune. Antud pakkumine on saadaval eksklusiivselt Playin portaalis!

Lisaks sellele pakkumisele on sul aga võimalik kasutada ka Betsafe’i tavapärast tervitusboonust üheskoos Playin-i kaudu saadud tasuta keerutustega. Kasiino pakub tervituseks suisa 500 tasuta keerutust + 200%-st sissemakseboonust.

Tasuta keerutused on mõeldud vingele Jumanji slotikale ning ainus, mida pead tegema, on vähemalt 10-eurone sissemakse pärast registreerumist. Betsafe lausa kolmekordistab su sissemakse summa ning seda kuni 50-eurose sissemakseni. See tähendab, et kui teed näiteks 50-eurose sissemakse, saad 100 eurot boonusraha Betsafe’i poolt, seega on sul kokku mängimiseks 150 eurot.

Muidugi tuleb Betsafe’i tervitusboonuse puhul jälgida tähelepanelikult ka tingimusi. Võitudel on läbimängimisnõue: summa tuleb vähemalt 25-kordselt läbi mängida 30 päeva jooksul. Tasuta spinnide läbimängimisnõue on aga väga tagasihoidlik: spinnidest saadud võidud tuleb läbi mängida vaid ühekordselt.

Eraldi tervitusboonus on loodud ka pokkeri- ja spordipanuste sõpradele. Pokkeriboonus on näiteks kuni 1000 euro suurune, spordipanuste jaoks antakse aga kuni 100 euro ulatuses tasuta panuseid.

Kui kritiseerida midagi Betsafe boonusevaliku osas, on see laia valiku puudumine. Kampaaniad küll roteeruvad, aga mitte väga tihti. See-eest võid kindel olla, et kui mõni kampaania on avatud, on see esmaklassiline.

Betsafe’il on ka lojaalsusklubi. Selle põhimõte on väga lihtne: iga kord, kui panustad Betsafe’is raha, teenid sa lojaalsuspunkte, mida saad seejärel vahetada raha vastu. Kasiinol on ka erinevad tasemed, kõige kõrgeim neist on „Kuninglik Teemant“, madalaim on „Pronks“.

Mänguvalik

Sport on kindlalt kasiinos aukohal – kasiinos on livebet võimalus, kobedad koefitsiendid ja ühena vähestest pakutakse ka Cash Out funktsiooni, mis paneb südame kiiremini tuksuma nii mõnelgi panustajal.

Spordile lisaks võtab Betsafe pokkerit väga tõsiselt. Pidevalt korraldatakse turniire, boonused on kopsakad ja tarkvara saab ainult kiita. Pokker on suuresti spordipanuste kõrval üks Betsafe’i olulisemaid mängukategooriaid, seega ei tohiks see pettumust valmistada isegi kogenud pokkerihaidele.

Ära ei tohi unustada ka traditsioonilisi kasiinomänge. Betsafe pakub kõiki uusi ja kuumi slotikaid ning kõik mängud on kenasti lahterdatud erinevatesse kategooriatesse: uued mängud, slotid, jackpotid, lauamängud, videopokker ja muud. Mis puudutab jackpotislotte, siis neid on kasiinos üle 30. Kui tahad jahtida hiigelvõitu, siis seda tasub teha Betsafe’is!

Betsafe’il on ka kümneid erinevaid live-kasiino laudasid. Esindatud on mõistagi paljud erinevad ruletid ja Blackjackid, kuid neile lisaks on valikus mängud nagu Baccarat, erinevad pokkerid ja Dream Catcher.

Kategooria „Live mängud“ alt leiab reaalajas toimuva loteriistiilis mängu „Lucky 7“, õnneratta ja palju erinevaid täringumänge. Nendes mängudes tervitab sind ehtne diiler, kes võtab vastu panuseid ja paneb su õnne proovile!

Kasutajasõbralikkus ja disain

Betsafe on mõistnud tänapäevaste mängijate vajadusi – kogu kasiino kohaldub suurepäraselt iga seadmega, olgu selleks imepisike nutitelefon, tahvelarvuti või suurem lauaarvuti. Samuti ei saa kurta mängude leidmise pärast, sest erinevalt nii mõnestki teisest kasiinost on Betsafe’is võimalik mänge nimepidi otsida ning kõik on ka kenasti lahterdatud.

Kui üldse miski võib häirima jääda disaini osas, on see värvigamma valik. Betsafe on tumedates toonides, mis võib ajapikku silma riivata. Eriti võivad häirima hakata pisikesed kirjad, mida on tumedalt taustalt raske lugeda. Kui värvivalik kõrvale jätta, ei saa Betsafe’ile ette heita kasutajasõbralikkuse osas põhimõtteliselt mitte midagi.

Klienditeenindus ja makseviisid

Betsafe’i juured ulatuvad Põhjamaadesse ning tänaseks päevaks on näiteks nende pokkerituba Baltimaade suurim. Juba need faktid kõnelevad asjaolust, et tegemist ei ole suvalise kasiinoga. Betsafe on Eestis saanud ametliku tegevusloa, mis lisab jällegi pisut turvalisust.

Kasiino pole küll Eestist pärit, kuid eestikeelne klienditugi on tublisti olemas ja töötab absoluutselt iga päev. Seega võid julgelt oma murega kasiino poole pöörduda igal ajal. Kusjuures, Betsafe on sõnanud, et nende klienditeeninduses on klientide rahulolu üle 90%.

Lisaks tublile ja tragile klienditeenindusele saab kiirematele muredele vastuse ka kiire KKK sektsiooni abil, mis võib teinekord vägagi abiks olla.

Nagu paljude teistegi kasiinode puhul võiks ka Betsafe’is olla rohkem maksevõimalusi. Lisaks pangalinkidele ja krediitkaardile on sealgi esindatud vaid Skrill ja Neteller. Pane tähele, et väljamakse pangaülekande kaudu võib võtta ka üsna kaua – kuni 5 tööpäeva.

Kokkuvõte

Kas Betsafe on usaldusväärne kasiino? Selles pole kahtlustki. Betsafe on igas mõttes eesrindlik mängukoht, kus on rikkalikult mänguvõimalusi ning kõik toimib just nii nagu peab. Kui on üldse midagi, mis võib selle kasiino puhul osutuda häirivaks, on see tumedates toonides veebidisain, kuid seegi on täielikult maitse küsimus.

Üldises võtmes on aga Betsafe igas mõttes suurepärane kasiino, mis ei tohiks sind alt vedada eales oma võimaluste ja maailmatasemel klienditeenindusega.

Plussid & miinused
  • Litsentseeritud Eestis
  • Võimalik saada sissemaksega tasuta spinne
  • Olemas eriline VIP-klubi
  • Väga lai mänguvalik
  • Veebidisain võib häirida
  • Sissemaksevõimalusi võiks olla rohkem
betsafe

200% boonus kuni 100 €

Mängi nüüd Mängi nüüd