Viimati muudetud:

ProntoBet kasiino

4.5/5
 • Üle 8000 hasartmängu
 • Eesti hasartmängulitsents
 • Igapäevane 10% cashback
200% kuni 1000 € Boonus
4.5/5
Min. sissemakse 10€
Väljamaksekiirus 24 tundi
ee
Tegevusluba Eesti

ProntoBet kasiino toob Eesti hasartmänguriteni uued mängutuuled! Naudi kontovaba mängimist ning tuhandeid slotikaid. Kui liitud nüüd ja teed esimese sissemakse, saad 200% kuni 1000 € ulatuses kasiinoraha ning hiljem võid saada veel 10%-st igapäevast cashbacki. See on võimalus, mida ei kohta iga päev!

Loe rohkem
ProntoBet 1 ProntoBet 2 ProntoBet 3 ProntoBet 4 ProntoBet 5
Plussid
Hiiglaslik slotivalik - tuhanded mängud
Igapäevane cashback-boonus
Mugav ja kasutajasõbralik kasiinoleht
Kiired sisse- ja väljamaksed panga kaudu
Miinused
Boonuste läbimängimisnõuded on kõrged
Pole spordiennustusi
Makseid saab teha ainult panga kaudu
Klienditoe vastamiskiirus: Paar sekundit
Väljamakse kiirus: 1-3 päeva
KYC protsessi kestus: 1-2 päeva

Mida me arvame kasiinost ProntoBet?

ProntoBet on uhiuus Eesti online kasiino, mille nimi tõesti õigustab end: tegemist on ülikiire kasiinoga, kuna ProntoBet on kontovaba. Teisisõnu, ProntoBetis mängimiseks pole vaja üldse kontot registreerida – piisab vaid sissemaksest ja saadki mängimisega algust teha. Kõigele lisaks saad kohe esimesel sissemaksel krabada ägeda tervitusboonuse, et anda oma mänguelamusele suurema hoo.

Võta boonus

ProntoBet kasiino info ja boonused

ProntoBet on värske Eestis registreeritud kontovaba kasiino, kus saad nautida üle 8000 kasiinomängu ilma kontot registreerimata. Lihtsalt tee esimene sissemakse oma Eesti pangakonto kaudu ja oledki kasiinomängude nautimiseks valmis! Lisaks rikkalikule slotikate ja lauamängude valikule ootab sind ees igapäevane cashback-boonus ning erakordne 1000-eurone kasiinoboonus esimesel sissemaksel. ProntoBet on mänguks valmis - kas ka sina oled selleks valmis? Kui nii, liitu täna ProntoBetiga ja uudista lähemalt!
Põhiandmed
NimiProntoBet
Asutamisaasta2023
TegevuslubaEesti
OmanikDamagi Marketing Solutions LTD
PlatvormDamagi Marketing Solutions LTD
Veebilehtprontobet.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mobiilne kasiino
Eesti keel
VIP programm
Mängustamine
Tegevusloa number HKL000373, HKT000060
Boonused
Tervitusboonus
Esimese sissemakse boonus 200%
Maksimaalne esimese sissemakse boonus 1000 €
Boonuse läbimängimisnõue 30x
2. sissemakseboonus -
3. sissemakseboonus -
4. sissemakseboonus -
5. sissemakseboonus -
Boonuskood -
Non-sticky boonus
Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks 10€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid -
Tasuta spinnid mängule -
Tasuta spinnide läbimängimisnõue -
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid 1
Vaba raha -
Muud boonused
Live-kasiino boonus -
Spordipanustamise boonus -
Sisse- ja väljamaksed
Sissemakse
Min. sissemakse 10€
Teenustasud Lisatasusid pole
Väljamakse
Min. väljamakse 50€
Väljamakselimiit 40 000€ / kuus
Teenustasud Lisatasusid pole
Maksemeetodid
Mänguliigid
Mobiilne kasiino
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivsed jackpotid
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

4.5/5.0
Boonused
3.5
Mänguvalik
5.0
Veebilehe disain
4.5
Kasutussõbralikkus
4.9
Klienditeenindus
4.8
Maksed
4.0

Kuidas me kasiinosid hindame?

Vaatame uue online-kasiino alati hoolikalt üle ja uurime seda enne selle oma saidile lisamist. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma lugejatele ainult kontrollitud, turvalisi ja usaldusväärseid kasiinosid. Tavaliselt saame materjale olemasolevate kasiinode kohta või saame teada eelseisvatest uutest avamistest ning seejärel uurime neid hoolikalt, et näha, kas need vastavad meie hasartmängusaitide miinimumstandarditele. Kui põhistandardid on paigas, siis hindame kasiinosid meie kriteeriumite alusel, mis moodustavad lõpliku hinnanguskoori.

Loe rohkem

Arvustused

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne - peamine on see, et see põhineb sinu enda kogemusel. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib selle avaldamine võtta aega mõne tunni.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas sa tegid sissemakse?
Hinnang:


ProntoBet boonused, tasuta spinnid ja pakkumised

ProntoBet pakub ühte suurimat tervitusboonust Eestis! Kui teed esimese sissemakse, võid saada 200% kuni 1000 € kasiinoboonust. Maksimaalse boonuse saamiseks pead seega tegema 500-eurose sissemakse, et seejärel nautida maksimaalset 1000 € tervitusboonust!

ProntoBetBoonuse sisu
Tervitusboonus200% kuni 1000 €
Läbimängunõue30x
Maks. võidusumma2 000 €
Muud tingimusedMin. sissemakse 10 €

Boonuse tingimused

Nagu mainisime, siis ProntoBeti kasiinoboonusel on maksimaalne limiit: 1000 €. Selle realiseerimiseks tuleks seega teha 500-eurone sissemakse, kuid boonusest saab osa juba 10-eurosel sissemaksel. Tegemist on 200%-se kasiinoboonusega, seega arvesta sissemakse tegemisel sellega.

Kõige olulisem tingimus, millega pead aga arvestama, on boonuse 30-kordne läbimängunõue. Sinu boonussumma vabastatakse kontol siis, kui oled läbimängimisnõude täitnud, mis tähendab, et pead kõigepealt panustama omaenda raha eest. Alles siis, kui oled tingimuse täitnud, vabastatakse antud kasiinoboonus. Läbimängimise muudab keerulisemaks fakt, et boonusraha vabastamiseks on antud vaid 3 päeva, seega tuleb üpris kiirelt tegutseda.

Pane tähele ka seda, et ProntoBeti tervitusboonusel on maksimaalse summa limiit: läbimänguboonustest saab välja maksta maksimaalselt 2000€, seega ülemäära suuri summasid võita ei saa.

Arvesta kindlasti nende piirangutega, kui soovid boonuseid kasutada. Loe kindlasti boonuse tingimused hoolikalt läbi – nagu näed, siis ProntoBeti tervitusboonuse tingimused on võrdlemisi karmid.

Muud boonused

Meie suureks rõõmuks pole aga tervitusboonus ainus pakkumine, mis ProntoBetil varuks on. Üks kõige lahedamaid lisaboonuseid, mida saad nautida pidevalt, on ProntoBeti igapäevane 10%-ne cashback. ProntoBeti cashbacki arvutatakse igapäevaselt kaotuste pealt, seega kui sul ei lähe mängides hästi, saad natuke raha tagasi. Erinevalt teistest boonustest on ProntoBeti cashback läbimängimisnõudeta: kogu raha, mille tagasi saad, on koheselt sinu oma ja saad selle oma kontole kohe kätte. Pea ainult silmas, et cashback on mõeldud üksnes slotimängudele.

Sellele lisaks korraldab ProntoBet pidevalt uusi kampaaniaid, sealhulgas edastab suuremaid võrgustikuüleseid turniire, mis on pärit maailma tippudelt nagu Pragmatic Play. Näiteks saad ProntoBeti vahendusel osa Pragmaticu Drops & Wins turniirist, mille raames võid iga nädal võita pisut raha.

Just need turniirid ja kampaaniad ongi üks põhjuseid, miks ProntoBetis mängida. Kasiino ei paku küll hulgaliselt tasuta spinne või regulaarseid sissemakseboonuseid, kuid see-eest saad osa võtta vahvatest turniiridest.

ProntoBet tegevusluba ja turvalisus

ProntoBet on ametlikult Eestis litsentseeritud online kasiino – kasiinol on Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud hasartmängukorralduse tegevusload numbritega HKL000373 ja HKT000060. Teisisõnu, kasiinot on kontrollinud EMTA ning muuhulgas on tegemist sinu kui mängija jaoks tulumaksuvaba kasiinoga, kuna Eesti kasiinodes mängides ei teki tulumaksukohustust.

Mis aga veelgi olulisem, ProntoBeti taga peitub firma nimega Damagi Marketing Solutions LTD (just sellele ettevõttele ongi EMTA andnud hasartmängulitsentsi). Damagi on üks uuematest kasiinofirmadest, ent on paari aastaga ülikiirelt arenenud, avades mitmeid kasiinobrände üle kogu Euroopa. Lisaks ProntoBetile tegutsevad Eestis ka teised Damagi online kasiinod nagu HappySpinsSlotParadise või QuickSlot. Damagi lisab aga oma portfooliosse pidevalt uusi brände, seega võime uskuda, et varsti näeme ProntoBeti kõrval teisigi kasiinosid.

Lisaks Eesti tegevusloale on Damagi oma turvalisust tõestanud mitmetel teistel viisidel, sh oma sisukate ja läbipaistvate tingimustega. Kasiinofirma teeb ka koostööd mitmete tunnustatud tarkvaratootjatega, kes omakorda teevad koostööd ainult kvaliteetsete online kasiinodega. Kõike seda arvestades julgeme uskuda ProntoBeti usaldusväärsusesse.

ProntoBet mänguvalik

Olgu, kuidas boonuste või muude võimalustega on, lõppude lõpuks loeb ikkagi mänguvalik, seega mida ProntoBet sulle pakkuda saab?

Suureks rõõmuks saame öelda, et ProntoBetis on üle 8000 hasartmängu! Kas kujutad üldse ette sellist kasiinomänguvalikut? Võib julgelt öelda, et ProntoBetis ei saa kunagi igav hakata – sul on alati mõni uus slotikas varuks.

ProntoBet keskendubki kahele mänguliigile: slotikatele ja live-kasiinole. Tähelepanu tuleks aga pöörata kasiinos olevatele tarkvarapakkujatele, kelle hulgast leiab kõik tuntud ja tunnustatud pakkujad: NetEnt, Evolution, Microgaming (nüüd Games Global), Pragmatic Play, Thunderkick, Hacksaw, Gamomat, Felt Gaming, Wazdan ja Ezugi on vaid mõned nimed, keda selles kasiinos kohtad.

Slotid

Slotid on ProntoBeti süda ja hing: suurem osa nendest tuhandetest hasartmängudest ongi slotikad. Kasiino on jaganud mängud kaheks, seega leiad mängumenüüst “slotid” ja “klassikalised slotid”. Viimaste alla on koondatud nö traditsioonilised slotid, mida mäletad võib-olla varasemast ajast: need slotid võivad sisaldada näiteks puuviljasümboleid või muid klassikalisi elemente. Ühtlasi on ProntoBetis saadaval NetEnti ülipopulaarsed klassikalised slotid “Mega Joker” ja “Jackpot 6000”, mis on tuntud oma adrenaliini poolest.

Mis puudutab tavalisi slotikaid, siis ProntoBeti slotikataloog on peadpööritavalt suur: julgeme öelda, et leiad sealt kõike, mida vähegi oskad ette kujutada. “TNT Bonanza”, “Dog Days”, “Hungry Biscuit” – kas need nimed juba ei pane sind tahtma mänge katsetada? Nagu mainisime, siis ProntoBetis on kümneid mängutootjaid, seega leiadki pöörase slotivaliku.

Ainus vari selle päikesepaiste kohal on aga ProntoBeti puudulik filtreerimissüsteem. Kõik need tuhanded slotid on lihtsalt üksteise kõrval pisipiltidega – puuduvad igasugused filtreerimisvõimalused. Ainus variant, kuidas spetsiifilisi mänge leida, on valida mängud välja kas pakkuja järgi või otsida nime järgi. Kahjuks ei saa aga valida slotikaid funktsioonide või teema järgi, samuti ei saa välja valida jackpotimänge või Megaways-slotikaid. See on ainus asi, mis meid mõnevõrra häirib ProntoBeti mängulehel: selle kasutamine ei ole lihtsalt kõige mugavam.

Kui asi puudutab aga mänguvalikut ennast, on ProntoBetis erakordne slotikataloog, mis on praktiliselt põhjatu.

Live-kasiino

Pealtnäha ei ole ProntoBeti live-kasiino leht märkimisväärne, ent kui uurid lähemalt, siis märkad, et tagasihoidliku välimusega lehelt leiad suisa 4 erineva pakkuja live-mängud: Evolution Gaming, Pragmatic Play, Ezugi ja Vivo Gaming. Sellise valiku tõttu on ProntoBet üks unikaalsemaid Eestis: enamus live-kasiino pakkujaid keskendub vaid 1-2 tootjale, seega on ProntoBeti live-kasiino tunduvalt mitmekülgsem.

Mitmekülgsus kandub üle ka mängulaudade valikusse. Sind ootavad ees mitmed erinevad gameshow-valikud, live-pokker, blackjack, rulett, baccarat ja palju muud põnevat.

Mis meid aga mõnevõrra häirib, on ProntoBeti live-kasiino lehe ülesehitus. Sa ei saa näiteks välja valida konkreetselt kõiki blackjackimänge või ruletti, vaid pead hüppama vastava pakkuja lobby-alasse, et sealt leida juba vastavad mängud. Näiteks on eraldi saadaval Evolutioni gameshow-mängude lobby, Pragmatic Play gameshow-lobby jne. Selline ülesehitus ei pruugi olla kõige mugavam ja käepärasem, ent see on maitse küsimus. Üleüldiselt on aga ProntoBeti live-kasiino lehe üldine valik suurepärane ja peaks rahuldama iga mängurit.

Muud mängud

Slotikad ja live-kasiino mängud moodustavad suurema osa ProntoBeti mänguvalikust, aga sellega veel asjad ei piirdu. Kasiino suurest valikust leiad veel mitmeid lisavalikuid, sealhulgas:

Kõik need toovad mängimisse natuke vaheldust, ehkki need kipuvad pisut tahaplaanile jääma. Kui sul on aga isu mängida midagi muud ning tahad vahelduseks näiteks keerutada bingoratast või proovida panustamismänge, siis ProntoBetis on ka selliseid valikuid.

Kuidas ProntoBet Casinos registreeruda

ProntoBet on ilma registreerumiseta ehk Pay n Play kasiino, mis tähendab, et sa ei pea konkreetselt kontot avama. Selle asemel ühendud kasiinosse hoopis panga vahendusel ning oledki valmis – registreerumine ja sisselogimine võtab aega vaid paar hetke. Siin on kiire ülevaade sammudest, mida pead ProntoBet kasiinos tegutsemiseks järgima:
Kui kaua: 10 min
Sul on vaja: Internetiühendus
Lisaks on vaja: Sissemakse
Mine ProntoBet kasiinosse
1. Mine ProntoBet kasiinosse
Suundu ProntoBeti kodulehele, klõpsates siin meie lehel olevale nupule. Just nii saad otse ProntoBeti kodulehele.
Vali summa ja pank
2. Vali summa ja pank
Klõpsa ProntoBeti kodulehel nupule ‘Deposiit & mängimine’, sisesta soovitud sissemaksesumma ning vali pank, mille kaudu soovid teha makse.
Logi internetipanka ja järgi juhiseid
3. Logi internetipanka ja järgi juhiseid
Järgmiseks pead logima oma internetipanka, just nagu tavaliselt. Logi sisse ja järgi panga juhiseid, sh pead kinnitama andmevahetuse ning makse enda.
Naase kasiinosse ja alusta mängimist
4. Naase kasiinosse ja alusta mängimist
Kui järgisid panga juhiseid, saadki nüüd kasiinosse naasta ning sul on nüüd avatud ProntoBeti konto, kus on juba sinu saldo ootel. Nüüd oled valmis mängimiseks!

Isikutuvastus

Kuigi ProntoBet on kontovaba kasiino, ei tähenda see anonüümset mängimist. Kuna tegemist on legitiimse litsentseeritud online kasiinoga, pead ka ProntoBetis läbima KYC ehk tunne oma klienti protsessi, mis on vajalik rahapesu tõkestamise ja muude asjakohaste seaduste tõttu.

See protsess tähendab, et kui sinu sissemaksed jõuavad 2000 euro piirini (või tahad teha väljamakse), pead oma konto kinnitama, esitama ProntoBetile mõned dokumendid:

 • isikut tõendav dokument – näiteks pass, ID-kaart või juhiluba;
 • aadressitõend – näiteks hiljutine kommunaalarve või pangakonto väljavõte, kus on sinu aadress ja nimi peal;
 • maksetõend – sinu pangakonto väljavõte, kus on näha ka sinu tehtud sissemakse. Sedasi kinnitad, et ühendatud pangakonto kuulub tõesti sulle.

Kõik need dokumendid saad esitada kasiinole oma konto vahendusel ning need vaadatakse üle sama päeva jooksul (või järgmisel päeval), seega saad konto kiirelt kinnitatud. Kohe pärast seda on sinu konto vabastatud piirangutest ning saad vabalt teha makseid.

Klienditeenindus

Mida teha aga siis, kui sul on mõni mure või küsimus? ProntoBetil on õnneks lahendus olemas: 24/7 klienditeenindus live-chati vahendusel. Pead vaid klõpsama lehe alumises nurgas olevale nupule, et avada väike kontaktivorm. Nii pea, kui täidad selle ära, saad kohe ühendust klienditoetiimiga – see võib võtta aega otseses mõttes alla 1 minuti.

ProntoBeti klienditeenindusel on aga üks paratamatu nõrkus: teenindus pole saadaval eestikeelsena. Selle asemel saad kasutada inglisekeelset tuge (saadaval on ka soome, saksa ja norra keel). Paraku aga eesti või vene keelt saadaval ei ole, seega võib see mõne mänguri jaoks olla probleemne.

Kasiinoga võib ühendust saada ka meili teel, kirjutades aadressile [email protected] – kasuta seda varianti, kui klienditoega kontakteerumine pole konkreetselt pakiline ja sulle ei meeldi kontaktivormi kasutamine. Igal juhul saad aga ProntoBetist professionaalselt ja kiirelt abi oma küsimuste osas.

ProntoBet sisse- ja väljamaksed

ProntoBet kasiino on järgmine kontovaba online kasiino, mis kasutab sisse- ja väljamaksete jaoks Brite’i lihtsat makselahendust. Brite’i vahendusel saad teha makseid oma pangakonto kaudu, ühendudes oma internetipanka just nagu teeksid tavalist veebipoemakset.

Tasub aga silmas pidada, et ProntoBetis saad teha makseid ainult Eesti pangakonto kaudu. Kasiino ei kasuta ühtegi e-rahakotti ega pangakaardimakseid, seega kui sa ei soovi kasutada Eesti pangakontot, siis paraku ei saa ka ProntoBetis makseid teha. Hetkel on ProntoBetis saadaval kõik olulised Eesti pangad, sh Swedbank, SEB, Luminor, LHV ja Coop.

Teisalt aga tähendavad pangamaksed seda, et kõik sisse- ja väljamaksed on turvalised ja kiired: Eestis on ikkagi kasutusel välkmaksed, mis tähendab, et võid oodata oma raha üpris kiirelt. Kasiino on aga märkinud, et väljamaksete töötlemiseks võib mõnel juhul kuluda ka 1-3 tööpäeva, seega tasub sellega arvestada.

Kui asi puudutab maksete limiite, siis on ProntoBet ülimalt paindlik. Minimaalne lubatud sissemakse on vaid 10€, minimaalne väljamakse aga pisut kõrgem: 50€. Maksimaalne väljamaksesumma võib olla ühes kuus 40 000€, mis peaks olema absoluutselt piisav enamike mängurite jaoks.

MakseviisidTeenustasuMin. sissemakseVäljamakselimiididVäljamaksete kiirus
🏦 Pangaülekanne Brite’i vahendusel (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank)Pole10€50-1000€1-3 tööpäeva

Korduma kippuvad küsimused

 • Kas ProntoBet on turvaline kasiino?
  Jah, ProntoBet kasiino on Eestis litsentseeritud Maksu- ja Tolliameti poolt, mis tähendab, et kasiino tausta on korralikult kontrollitud. Arvestades seda ning kasiinos pakutavaid mängutootjaid, saab öelda, et ProntoBet on turvaline online kasiino.
 • Kas ProntoBetil on Eestis hasartmängude korraldamise tegevusluba?
  Jah, ProntoBeti haldab ettevõte nimega Damagi Marketing Solutions LTD, millele on Eesti Maksu- ja Tolliamet väljastanud tegevusload numbritega HKL000373 ja HKT000060. Just nende alusel tohib ProntoBet pakkuda eestlastele hasartmänge.
 • Mida ProntoBetis mängida saab?
  ProntoBet kasiinost leiad eelkõige tüüpilised kasiinomängud nagu slotid ja lauamängud ning live-kasiino mängud, sh ruleti, blackjacki ja palju muud. Kokku on kasiinos mitu tuhat hasartmängu!
 • Kust saada ProntoBeti boonuskoodid?
  ProntoBet kasiinoboonused on üldiselt saadaval ilma boonuskoodita: pead tegema sissemakse või panustama mängudes selleks, et aktiveerida erinevaid boonuseid. Kui ProntoBet boonuskoodid on saadaval, jagame neid sinuga oma lehel.
 • Kuidas ProntoBetiga kontakteeruda?
  ProntoBetil on 24/7 klienditeenindus, millega saad ühendust kasiino kodulehel oleva vestlusakna kaudu. Samuti võid saata kasiinole kirja aadressile [email protected].
Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad kasiinod on ära tüütanud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Alati on saadaval mõni uus valik, kuna uusi kasiinosid tekib peaaegu iga nädal. Siin on mõned värsked valikud.
3.8/5
SafePlay
200 Tasuta spinni
Võta boonus
Maksemeetodid
Zimpler logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
LHV logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
4 000€
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
4 000€
Tasuta spinnid mängudele
Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
Spinnide läbimängunõue
0x
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
fruta.com
4/5
Boonus
300€
Keerutused
-
Võta boonus
Maksemeetodid
Bank-transfer logo
Mastercard logo
Visa logo
Zimpler logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
50 000 €
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
50 000 €
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
respin.com
3.5/5
Kõrged kasiinoreitingud
Võta boonus
Maksemeetodid
LHV logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
10 000€ / kuus
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
10 000€ / kuus
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
hillo.com