TonyBet

TonyBet on nimi, mis pole just kõige tuttavam Eesti mängijatele, kuid on aeg seda trendi muuta, kuna TonyBet pakub kõike, mida üks kasiinosõber ihaldada võib. Kasiino on loodud kunagise professionaalse pokkerihai Tony G poolt, kes on kusjuures Baltimaade juurtega. Seega kui arvasid, et TonyBet on väga võõramaine kasiino, siis tegelikult on see meie jaoks kodusem kui arvata võiski.

Kuna kasiino on saanud alguse pokkeriässast, on TonyBetis suur osakaal pokkeril. Kõik pokkerisõbrad saavad nautida kõrgtasemel tarkvara. Märkida tuleb ka fakti, et TonyBet on üks väheseid kasiinosid, kus on saadaval Hiina pokker.

See pole muidugi kõik, mis moodustab TonyBeti kasiino. Alljärgnevalt teeme kiire ülevaate paarist omadusest, mida kohtad selles kasiinos.

Boonused

TonyBeti boonustel on ainult üks viga: neid võiks olla rohkem. Kasiinos ei toimu väga palju roteeruvaid boonuskampaaniaid, kuid kui sa viskad pilgu peale nende püsiboonustele, taipad, et polegi rohkemat vaja.

Kõige magusam on TonyBeti tervitusboonus, mis on sisuliselt tavapärane sissemakseboonus. Kasiino annab tervituseks 100% boonust 100 euro ulatuses ja kingib lisaks ka 100 tasuta spinni Starburst slotikale, mis on teadupärast üks NetEnti legendaarsemaid slotikaid. Boonuse läbimängimistingimused on küll üsna ranged – tasuta keerutuste puhul 25x – kuid Starbursti olemus on seda tõenäoliselt väärt!

TonyBetil on ka VIP-programm, millega saad end tunda väga erilisena. Kasiino valib mängijaid välja VIP-programmi jaoks – igaüks sinna niisama ei saa. Põhilised kriteeriumid VIP-programmi saamiseks on iganädalane deposiidi tegemine ja lihtsalt aktiivne mängimine. VIP-id võivad saada iga nädal cashbacki, iga nädal saab lausa 100 tasuta keerutust ning hüvesid on teisigi.

Kuigi TonyBetis pole just kümneid erinevaid boonuseid pidevalt, võid olla kindel, et aktiivse ja lojaalse mängijana tasustatakse sind heldelt, rääkimata erinevates deposiidiboonustest, mis kasiinol on pakkuda.

Mänguvalik

TonyBetis on ilma naljata midagi igale maitsele – saadaval on hulk spordiennustusi ja virtuaalsed spordialad, kasiino koos live-laudadega ja muidugi ka pokker, millest on TonyBet alguse saanud.

Alustades spordiennustustest, siis lisaks tavalistele panustele saab panustada reaalajas. Kui see ei tundu eriti meelierutav, siis TonyBetis on kategooria nimega „Virtual Sports“ ehk virtuaalspordid. Seal saad vaadata arvutiga loodud võidujookse – näiteks arvutiga loodud hobuseid võidu jooksmas ning saad neile panustada. Selline eetiline lähenemine kaotab ära mure, mis muidu on võidujooksude teemal, seega võid täiesti puhta südametunnistusega panustada.

Muidugi ei puudu TonyBetist kasiinomängud. TonyBetis on mõnevõrra vähem kasiinomänge kui mujal – 360 ringis – kuid see ei tähenda, et valikut poleks piisavalt. Mängud on pärit maailmakuulsatelt tarkvaraloojatelt nagu NetEnt, Microgaming, NYX ja Evolution Gaming. Viimane neist on varustanud kasiinot ka live-laudadega. Live-kasiino kategoorias on kusjuures ligi 60 lauda, mis on ka põhjus, miks paljud kasiinosõbrad leiavad ikka ja jälle tee TonyBeti juurde.

TonyBeti pokkeritarkvara on professionaalne ja saadaval isegi mobiili kaudu. Nagu eelnevalt mainitud, on TonyBet üks väheseid kohti, kus saab mängida Hiina pokkerit ja selle erinevaid versioone.

Kasutajasõbralikkus ja disain

TonyBeti disain on üsna klassikaline – menüüriba on üleval, värvitoonid on ergutavad ja pildid on suured ning kirkad. Õnneks on aga TonyBetis kõik perfektselt tasakaalus ning ükski osake disainist ei hakka kuidagi silma häirima.

Ka kasiinomängude kategoorias on navigeerimine lihtne. Esiteks on kõik mängud jaotatud erinevatesse kategooriatesse, et oleks lihtsam üles leida soovitud mängud. Teiseks on kasiinos otsingufunktsioon, mis tähendab, et leiad hetkega üles mängu, mida olid parasjagu otsinud.

TonyBeti veebidisain on niivõrd lihtne, et mitte kellelgi ei tohiks tekkida probleeme navigeerimisega. Veelgi enam, kasiino töötab laitmatult ka mobiilseadmetel, mis on hea uudis kõikidele nutiseadmete fännidele.

Klienditeenindus ja makseviisid

TonyBeti klienditeenindus on saadaval absoluutselt iga päev ning meie kogemuse põhjal vastab live-chat põhimõtteliselt ühe hetke pärast. Mis on aga miinuseks, on klienditeeninduse keel – see on saadaval üksnes inglise keeles, mis võib muret valmistada eestlastele. Kui keel ei ole probleem, on muidugi TonyBeti klienditeenindus täielik lust.

Õnneks on kasiinol ka väga põhjalik korduma kippuvate küsimuste sektsioon, kust leiad vastused enim muret valmistavatele küsimustele. Kõik küsimused on kenasti erinevates kategooriates, näiteks saad infot makseviiside kohta või kas või erinevate panuseliikide kohta.

TonyBetil on üks eelis, mis on paljude kasiinode miinuseks – makseviiside rohkus. TonyBetis on ligi 20 erinevat maksemeetodit, nende hulgas näiteks Bitcoin, Skrill, Paysera ja paljud teised. Muidugi saad oma kontole raha kanda ka pangaülekandega. Üks on selge: TonyBetis saad sisse- ja väljamakseid teha kõikvõimalikel erinevatel viisidel ja hätta ei tohiks keegi seal jääda.

Kokkuvõte

TonyBet on tugevalt Eestis kanda kinnitanud ning aina rohkem mängijaid on avastanud, miks näiteks pokkerisõbrad valivad ikka ja jälle oma mängukohaks TonyBeti. Kuna kasiino on täiuslikult kohandatud mobiilseadmetele, võid sa kanda TonyBeti taskus ja mängida igal ajal oma lemmikmänge.

Mis on veel kirsiks tordil on Tonybeti rikkalik mänguvalik, kvaliteetne tarkvara ja mitmekülgsed makseviisid. Kuigi klienditeenindus ei ole eestikeelne, on see-eest abikeskuse leht põhjalik. Kasiino disain on sõbralik ja mõnus navigeerimiseks igal seadmel. Peale boonuste vähesuse pole peaaegu mitte midagi, mille üle saaks nuriseda. Kui sa otsid professionaalset mängukohta, mis on loodud kirest mängimise vastu, on TonyBet õige koht.

Plussid & miinused
  • Väga palju makseviise
  • Esimene Eesti kasiino, kus saab mängida Hiina pokkerit
  • Professionaalsed mobiiliäpid
  • Rohkelt mänguvõimalusi
  • Võimalik panustada virtuaalspordile
  • Boonuseid on vähe
  • Pole päris eestimaine
tonybet

Tervitusboonus 100% kuni 300 €

Mängi nüüd Mängi nüüd