OlyBet

Kas Eestis on veel ühtegi inimest, kes ei teaks Olympic kasiino nime? Just Olympic kasiino grupiga on seotud üks Eesti vanimaid online kasiinosid OlyBet. Mõnes mõttes saab OlyBeti lugeda lausa nö Eesti internetikasiinode vanaisaks, kuna suuresti oli OlyBet just kasiinonduse teerajaja Eestis ja jätkab seda trendi tänapäevalgi.

Kasiino tegi hiljuti läbi täieliku uuenduse ja kaasajastas oma kasiinolehte, mistõttu on kasiino taas haaramas kasiinoturu ohjasid enda kätte. Selles väikeses arvustuses anname ülevaate uues kuues OlyBeti võimalustest, et saaksid leida endale sobiva mängukoha.

Boonused

Üks asju, mida vanale OlyBetile heideti pidevalt ette, oli boonuste vähesus. Uues OlyBetis üritatakse ilmselt seda probleemi kaotada ning nüüd võib leida korraga lausa üle kümne erineva boonuse. Siinkohal tuleb aga mainida, et OlyBeti boonusevalik on väga tugevalt suunatud pokkerile – kasiinomängudele on boonuseid märksa vähem, samas on pokkerimängijatele mitmeid erinevaid boonusvõimalusi.

Pokkerile on rõhutud ka tervitusboonuses, kuna kasiinos on hetkel vaid üks tervitusboonus ja see ongi pokkeriboonus. Summa ei ole aga sugugi paha, ulatudes 500 euroni. Nagu pokkeriboonustele tavapärane, vabaneb boonus osakutena aja jooksul, aga kindlasti pole see paha võimalus. Samuti hiilgab kasiino turniiridega – pokkeri jaoks korraldatakse turniire pidevalt. OlyBeti pokkeriturniirid toimuvad iga kuu ja ulatuvad lausa hämmastava 40 000 euroni!

Seni on ka näha olnud, et kui tekkinud on mõni uus slotikas, võetakse selle promomine korralikult ette ning luuakse slotikaturniir, mille käigus saab jällegi võita kopsakaid auhindu. Seega ei jäeta tegelikult boonustest ilma mitte kedagi!

OlyBetil on ka VIP-klubi, kuid jällegi on eelkõige tegemist pokkerimängijate klubiga. Sarnaselt teistele VIP-pakkumistele, saab koguda mängides punkte ning neid punkte saab hiljem vahetada magusate auhindade vastu (näiteks puhtalt rahaks või turniiri sisseostuks).

Tuleb aga mainida, et kui sa ei ole pokkeriäss, siis vähemalt momendil on boonuste valik pisut niru. Jääme lootma, et tulevikus see paraneb, sest praegusel hetkel on OlyBet tunduvalt parandanud oma boonuste valikut üleüldises mastaabis.

Mänguvalik

OlyBetist võid leida otseses mõttes kõike. Kasiinokategooriast leiad enam kui 400 erinevat slotikat, seega võid kas või igal päeval mängida erinevat slotikat. Võrreldes mõne teise kasiinoga on OlyBetis vähem videopokkereid ja jackpotimänge – vastavalt 2  ja 8. Teisalt aga on jackpotikate seas nii Mega Moolah kui Mega Fortune – kaks suurt giganti, kes on pidevalt vastamisi.

Ka lauamänge on piisavalt, et isu täis mängida. Olgu su eelistuseks rulett, blackjack või midagi muud, OlyBetis on üle 30 lauamängu. Kui sa tahaksid hoopis nautida lauamängu koos kauni ehtsa diileriga, peaksid valima OlyBeti live-kasiino, kust võid leida üle 30 erineva Blackjacki laua, 16 ruletti ja palju muud.

OlyBet on üks vähestest kasiinodest, kus saab teha ka nö panusemänge ehk vaadata otseülekandes, kuidas diiler kõlistab täringuid või laob kaarte, tehes samas panuseid. Selle funktsiooni nimi on OlyBetis „Betgames“ ning esindatud on 9 erinevat panustamismängu.

Panustamisest rääkides, siis ei tohi unustada spordipanustamist, mis on siiski olnud ju OlyBeti nime inspiratsiooniks. Seoses uuendusega parandati ka spordiennustuste valikut ja funktsionaalsust, seega on nüüd panustamine lausa lust. Samuti on olemas livebet funktsioon ehk võimalus panustada reaalajas.

Nagu boonuste vaatlemisel selgus on OlyBet tugevalt keskendunud pokkerile. Selle jaoks on kasiinol eraldi pokkeritarkvara, mida saad arvutisse laadida, kuid alternatiivina saad pokkerit mängida isegi brauseris. Tänu brauseris mängimise võimalusele ei tohiks takistuseks olla ka mobiilseadme kasutamine.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Vana ja uus OlyBet on nagu öö ja päev. Varasema disaini kohta oleks saanud öelda nii mõndagi halvasti, kuid uus disain ja funktsionaalsus ületavad kõiki ootuseid. Kasiinot katab ergas punane värvitoon, mis on saanud juba Olympicul tavaks.

Samuti parandati mänguvaadet ning nüüd saab hõlpsasti mänge nime järgi otsida või lehitseda kategooriatest. Sarnane uuendus tehti spordipanustele, kus on eraldi kategoorias lausa nö gurmeepakkumised või lihtsalt uued kuumad panustamisvõimalused.

Ehkki kasiino on nüüd kaasaegse välimusega, ei ole see kaotanud lihtsust. Vajalikku infot on lihtne üles leida ja mänguvaade on enamgi kui hea.

Kuna uus OlyBet ei ole olnud saadaval just väga kaua, ei pea ka imestama, et lehel võib olla mõningaid tõrkeid. Näiteks võid kohata OlyBeti lehitsemisel inglisekeelseid tekstiribasid või hoopis täiesti tühjasid infolehti, kus peaks tegelikult olema mingi sisu. See on hetkeseisuga ka ainus miinus ning võib loota, et peatselt parandatakse see ära.

Klienditeenindus ja makseviisid

OlyBet on nii eestimaine kui sa vähegi võid tahta ühest kasiinost. Klienditeenindus on eestikeelne ning see on saadaval absoluutselt iga päev kella kaheksast kella kaheni öösel, seda live-chati vahendusel. Testisime ka ise seda, kui kiiresti live chat vastab ning vastuse saime absoluutselt kohe, mis on hea märk ja loodetavasti ka kajastab OlyBeti üldist teenindustaset.

Kui mainida miinuspooli, siis OlyBeti lehel ei ole tugikeskust, kus oleks selgitatud mõningaid levinud küsimusi või muud sellist, seega võib juhtuda, et peadki klienditeenindust painama küsimustega, millele oleks mõnes teises kasiinos saanud vastuse abikeskuse lehelt.

Makseviisidest on esindatud peamised Eesti pangalingid, krediitkaardid ja Skrill e-rahakott. Valik ei ole küll väga suur, kuid kuna tegemist on Eesti ettevõttega, võib uskuda, et maksed käivad kiirelt.

Kokkuvõte

OlyBeti uuenenud koduleht on kümneid kordi parem kui varem, mis indikeerib kasiino soovi käia ajaga kaasas ja muuta end paremaks – parandati mitmeid suuri murekohti, mis olid enne mängijatele pinnuks silmas. Hetkel on OlyBet tõeline paradiis pokkerimängijatele, kuid ega spordipanustajad ja slotikasõbradki hätta ei jää. Kui otsid kasiinot, mis pakuks sulle põnevust ja oleks kodumaine, on OlyBet ainuõige otsus.

Plussid & miinused
  • Vana ja tunnustatud kasiino, üks Eesti esimesi
  • Täiesti kodumaine kasiino
  • Lai mänguvalik
  • Korralikult boonuseid ja ka VIP-klubi
  • Klienditeenindus saadaval iga päev ja hilistel tundidel
  • Pole erilisi tervitusboonuseid kasiinomängude jaoks
  • Disain on küll uuendatud, kuid esineb tõrkeid
  • Pole tugikeskuse lehte
OlyBet

200% boonus kuni 100 €

Mängi nüüd Mängi nüüd