Viimati muudetud:

Goalbet kasiino

2.7/5
Hoiatus
Me ei soovita selles kasiinos kontot avada!

See kasiino pole hetkel aktiivne. Selle taga võib peituda mitu põhjust. Tihtipeale on nendeks negatiivsed arvustused mängijate poolt, makseprobleemid, kasiino on suletud või ei soovi lihtsalt, et me soovitaks neid oma kasutajatele. Allpoolt leiad meie kasiinosoovitused.

Soovitatud kasiinod

 • 4/5
  Boonus
  1850€
  Spinnid
  500
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tundmatu
  Väljamaksetasu
  Tundmatu
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Kahnawake
  Loodud
  2018
  Domeen
  locowin.com
 • 3.8/5
  200 Tasuta spinni
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  4 000€
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  4 000€
  Tasuta spinnid mängudes
  Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  fruta.com
 • 4/5
  Boonus
  300€
  Spinnid
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000 €
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000 €
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  -
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  respin.com
2.7/5
 • Iga mõne minuti järel live-kasiino striimid
 • Suur spordipanuste valik
 • Mitmekülgne live-panustamise funktsioon
100% kuni 100€ Boonus
Min. sissemakse 30€
ee
Tegevusluba Eesti
Klienditugi Eesti keel

Kiire ülevaade:Goalbet kasiino

Goalbet on klassikaline kihlveokontor, kus saad nautida kõrgeid koefitsiente, livebet-võimalust ning unikaalseid Bet Games panustamismänge. Loe alljärgnevalt meie arvustust ja tutvu portaaliga lähemalt!

Loe rohkem
 • Goalbet 1
 • Goalbet 2
 • Goalbet 3
 • Goalbet 4
 • Goalbet 5
Plussid
Mitmekesine panustamisvalik
Rohkelt boonuseid
Cashout-funktsioon
24/7 töötav klienditeenindus
Miinused
Portaal on kohati inglisekeelne
Puuduvad kasiinomängud
Võiks olla rohkem makseviise
Klienditoe vastamisaeg: Paar minutit
Väljamaksekiirus: Kohene - 5 päeva
KYC protsessi kiirus: Paar minutit

Mida me arvame kasiino Goalbet kohta?

Goalbet on hiljuti Eestis tegevusloa saanud spordipanuste korraldaja, kes tõotab pakkuda korralikku konkurentsi senistele Eestis levinud spordipanuselehtedele. Ehkki Eestis uus, on Goalbet tegutsenud mujal Euroopas juba mõnda aega. Märkimisväärselt on ettevõte tegelikult pärit Austriast – Goalbeti haldajaks on seal registreeritud ettevõte GLB GmbH, mis sai alguse juba 2009. aastal. Võttes arvesse Austria seadusandlust, pole ka põhjust kahelda Goalbeti usaldusväärsuses ja kvaliteedis.

Mis puudutab Goalbeti üldist olemust, siis Eesti mängijatele pakutakse kõige ehtsamat õnnemängude formaati: spordipanustamist ja muid panustamisvõimalusi. Sestap on Goalbet sobiv mängukoht spordisõpradele, kes on pikemat aega juba otsinud endale uut kvaliteetset ennustusportaali.

Võta boonus

Goalbet kasiino info ja boonused

Goalbet spordipanustamise portaal pakub igale uuele mängijale kuni 100 euroni ulatuvat boonust 100% ulatuses. Tee lihtsalt esimene sissemakse ning portaal duubeldab selle 100%-selt!
Põhiandmed
NimiGoalbet
Loomisaasta2009
Tegevusluba Eesti
Omanik GLB International NV
PlatvormGLB International NV
Veebilehtgoalbet.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mänguautomaadid
Eesti keel
VIP-programm
Mängustamine
Boonused
Tervitusboonus
1. sissemakse boonus 100%
Maks. 1. sissemakse boonus 100€
Boonuse lunastamisnõuded -
2. sissemakse boonus -
3. sissemakse boonus -
4. sissemakse boonus -
5. sissemakse boonus -
Boonuskood -
Non-sticky boonus
Min. sissemakse boonuseks 30€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid -
Riskivabad keerutused -
Riskivabade spinnide tingimused -
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Tasuta raha -
Lisaboonused
Live-kasiino boonus -
Panustamisboonus -
Sisse- ja väljamakse
Sissemakse
Min. sissemakse 30€
Teenustasu Võib olla lisatasusid
Väljamakse
Min. väljamakse 30€
Väljamakselimiit Tundmatu
Teenustasu Võib olla lisatasusid
Makseviisid
Mänguvõimalused
Mänguautomaadid
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivne jackpot
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

2.7/5.0
(2 Arvustused)
Boonused
2.0
Mänguvalik
3.0
Veebilehe disain
2.0
Kasutussõbralikkus
2.0
Klienditeenindus
3.0
Maksed
4.0

Kuidas me kasiinosid hindame?

Me uurime, analüüsime ja hindame iga uut online kasiinot hoolikalt enne selle avaldamist oma lehel. Meie peamine eesmärk on tuua lugejateni ainult kontrollitud, turvalised ja usaldusväärsed kasiinod. Me saame tihti informatsiooni olemasolevate kasiinode või uute kasiinode kohta ning seejärel uurime neid hoolikalt veendumaks, et portaal vastab meie standarditele. Kui põhistandardid on paigas, hindame kasiinot vastavalt meie kriteeriumile ning sellest moodustub ka lõplik skoor.

Loe rohkem

Mängijate arvustused

Allpool saad lugeda kasiino arvustusi või võid jätta omaenda kommentaari kasiino kohta. Oma arvamust jagades aitad sa ka teistel kasutajatel leida parima kasiino, kuid muudad ühtlasi ka kasiino hinnangut.

 • L
  Lili Tross
  Suurepärane 5/5
  Jah
  Ja
  A
  Airi Timps
  Hea 4/5
  Kiired väljemaksed...
  Pokkeritarkvara(Ipoker)

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne, kui see on vähegi sinu enda kogemus olnud. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib arvustuse avaldamine võtta aega mõned tunnid.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas tegid sissemakse?
Hinnang:


Boonused

Üks olulisemaid põhjuseid, miks mängijad valivad ühe või teise spordiennustuste portaali, on muidugi boonused ja eripakkumised, lisaks magusatele koefitsientidele. Goalbet ei ole sugugi erinev, pakkudes mitmeid boonuseid, mis võivad nii mõnelegi spordifännile huvi pakkuda.

Alustades kõige esimesest boonusest, siis Goalbetil on ka spordipanustajatele tervitusboonus, mis on mõeldud kõikidele uutele tulijatele. Tervitusboonus on sisuliselt sissemakseboonus: uutel mängijatel on võimalik saada kuni 100 euro ulatuses 100% boonust ehk teisisõnu, Goalbet duubeldab sissemakse suuruse kuni 100-eurose sissemakseni.

Tervitusboonusega asjad aga ei piirdu. Ühena vähestest mängukohtadest Eestis pakub Goalbet ka Cashout-funktsiooni, mis võimaldab oma panuse summa saada varasemalt tagasi, tehes pisut riskivabamaid otsuseid. Lisaks on Goalbetis osad panused 0% teenustasuga, lojaalsusprogramm ja igapäevased boonused ning pakkumised.

Kõike seda saab nautida Goalbeti mängijana kord, kui oled registreerunud. Pea kindlasti meeles tutvuda portaali boonuste tingimustega, kuna kõik boonused ja pakkumised on seotud teatud kasutustingimustega. Kui järgid tingimusi, saad nautida ühte parimat spordiboonuste valikut.

Mänguvalik

Goalbet, nagu portaali nimigi viitab, on keskendunud täielikult panustamisele, eelkõige spordipanustele. Mängulehelt ei leia slotikaid ega muid traditsioonilisi kasiinomänge, vaid üksnes spordipanused ja live-panustamise võimaluse.

See võib aga olla positiivne, kuna portaal on täielikult keskendunud ühele teatud nišile. See on võimaldanud Goalbetil pakkuda väga tugevat koefitsientide valikut, rääkimata veel sellest, et portaalist leiab pea kõik spordivaldkonnad, mida võid endale ette kujutada. Spordipanuseid saab teha isegi poliitikale, erisündmustele kui ka e-spordile, rääkimata siis jalgpallist, korvpallist ja jäähokist. Kaetud on ka kõik maailma suurimad liigad, muuhulgas kajastatakse isegi Eesti spordiliigade matše.

Mis puudutab panustamisvõimalusi, siis valdkonnad, liigad ja riigid pole ainus, mille valik on mitmekesine. Ka panustamisvõimalused ise on väga mitmekülgsed: saadaval on händikäpipanused, traditsioonilised panustamisliigid ja palju muud põnevat, mis rahuldab iga spordipanustaja soovid.

Lisaks klassikalistele spordipanustele on portaalis kaks lisakategooriat: LiveBet ja TVBet. LiveBet kategooriast leiab tavapärase live-panustamise, mille vahendusel saab teha reaalaajas panuseid toimuvatele matšidele. Live-panuste kategoorias on esindatud mitmed spordialad, kuid jalgpall on ülekaalukalt suurim, olles esindatud kõige mitmekülgsema valikuga. Kõikide mängude puhul saab ühel pool ekraanil näha toimuvat mängu ning samal lehel saab täita ka oma panusesedeli.

TVBet on aga märksa unikaalsem. See kategooria sarnaneb live-kasiinole, kuid selle asemel, et saaksid ise mängida ruletti või blackjacki live-diileri vastu, saad hoopis panustada sellele, milline on live-diileri poolt mängitava mängu tulemus.

Näiteks on Goalbeti TVBet laudade valikus olemas Baccarat, kus saab panustada sellele, kas võidab mängija, pankur või tekib viik. TVBet kategoorias on 9 lauda, nende hulgas täringumängud, õnneratas ja kaardimängud.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Kes on varasemalt kokku puutunud spordiennustamisega, selle jaoks on tõenäoliselt ka Goalbeti kasutajaliides sõbralik ning lihtsasti arusaadav.

Spordiennustuste leht on üles ehitud sarnaselt teistele portaalidele: vasakus servas on rivis valdkonnad, paremas servas on informatsiooni olemasolevate pakkumiste kohta ning keskel on kõik võimalikud panustamisvõimalused. Klõpsates mõnele matšile avaneb samal lehel täpsemate panuste nimistu ning otse nende kõrval on ka panustamissedel. Kogu panustamine toimub paari klõpsuga ning on piisavalt lihtne ka algajate jaoks.

Üks Goalbeti portaali disaini eelis on mahedad värvid. Portaal on väga lihtsakoeline, jättes suurima tähelepanu kõige olulisemale ehk panustele endile. Sinised ja hallikad toonid töötavad Goalbetis väga hästi, häirimata silmi.

Mainimata ei tasu jätta ka seda, et Goalbeti portaal on sama kasutajasõbralik ka mobiilseadmete kaudu mängides. Seega pole vahet, kas eelistad panustada tahvelarvuti, nutitelefoni või arvuti kaudu, panustamise protsess on sama lihtne kõikide seadmete vahendusel.

Klienditeenindus ja makseviisid

Goalbet võib küll olla välismaine ettevõte, kuid see ei tähenda, et klienditeenindus oleks kuidagi nigelam. Küsimuste korral saab abi KKK-sektsioonist, kus on vastused toodud mõningatele küsimustele. Paraku on paljud vastused inglisekeelsed – näib, et portaal pole päris täielikult tõlgitud. Seega on kasulik mõningane inglise keele oskus. Osad küsimused-vastused on ka eestikeelsed.

Kui küsimusele vastust abikeskusest ei leia, saab ühendust võtta live-chati või kontaktivormi vahendusel. Goalbeti klienditugi on olemas otseses mõttes 24/7, seega peaks saama küsimustele vastuseid üsna kiirelt.

Arvestades, et Goalbet ei ole eestimaine ettevõte, pole kuigivõrd suur üllatus, et puuduvad Eesti pangalingid, mille kaudu saaks teha portaali sissemakseid. Maksete tegemiseks on hoopis erinevad veebipõhised makseviisid nagu näiteks Skrill ja Neteller e-rahakotid, Paysafecard, MoneySafe ja Paykasa. Lisaks saab kasutada ka krediitkaarte või deebet-krediitkaarte. Nii sisse- kui väljamaksete minimaalne limiit on 30 eurot – alla selle ei saa kandeid teha.

Kokkuvõte

Goalbet on tervitatav lisandus Eesti spordipanuselehtede ridadesse, pakkudes spetsiifilist panustamisvalikut. Spordipanustamine on Eestis levinum kui traditsioonilised kasiinomängud, seega on Goalbet suurepärane valik kõigile, kes soovivad mängida tõsises ennustamiskohas, kus keskendutakse ainult panustamisele.

Lisades juurde hea veebidisaini ja mitmekesised panustamisvõimalused ning boonused, võib julgelt öelda, et Goalbet on hea valik kõigile spordipanustajatele.

Kõige selgema ülevaate saad aga siis, kui katsetad Goalbeti võimalusi ise – oma silm on kuningas, seega proovi Goalbeti teenuseid, et näha, kas see spordipanustamise portaal sobib sinu soovide ja maitsega.

Goalbet korduma kippuvad küsimused

 • Millised on Goalbeti boonused?
  Goalbet pakub uutele mängijatele tervitusboonusena 100% boonust 100 euro ulatuses. Muuhulgas on saadaval ka parlay-boonus, cash-out funktsioon ja palju muid võimalusi.
 • Kas Goalbetis on slotikaid ja live-kasiino mänge?
  Ei, Goalbet on ainult spordiennustusleht – seal ei saa teha mitte midagi muud peale spordipanuste.
 • Millised spordialad Goalbetis saadaval on?
  Goalbetis on saadaval kõik olulised spordialad, sh jalgpall, pesapall, tennis, poks, Vormel 1, noolemäng, futsal jne. E-spordi panuseid hetkel ei pakuta.
 • Kuidas Goalbetis konto avada?
  Goalbetis konto avamiseks pead suunduma kasiino kodulehele, klõpsama registreerumisnupul ja täitma registreerumisankeedi ning seejärel kinnitama oma konto vastavalt portaali juhistele.
 • Kas Goalbet on turvaline spordiennustusleht?
  Jah, Goalbeti haldab Austria firma GLB GmbH, millele on EMTA poolt väljastatud tegevusluba. Selle tegevusloa tõttu julgeme ka öelda, et Goalbet on turvaline mängukoht.
Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad online kasiinod on igavaks muutunud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Pea iga nädal tuleb välja uusi online kasiinosid. Siin on mõned hiljutised uustulnukad.
 • 4/5
  Boonus
  1850€
  Spinnid
  500
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tundmatu
  Väljamaksetasu
  Tundmatu
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Kahnawake
  Loodud
  2018
  Domeen
  locowin.com
 • 3.8/5
  200 Tasuta spinni
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  4 000€
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  4 000€
  Tasuta spinnid mängudes
  Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  fruta.com
 • 4/5
  Boonus
  300€
  Spinnid
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000 €
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000 €
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  -
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  respin.com