Goalbet

Goalbet on hiljuti Eestis tegevusloa saanud spordipanuste korraldaja, kes tõotab pakkuda korralikku konkurentsi senistele Eestis levinud spordipanuselehtedele. Ehkki Eestis uus, on Goalbet tegutsenud mujal Euroopas juba mõnda aega. Märkimisväärselt on ettevõte tegelikult pärit Austriast – Goalbeti haldajaks on seal registreeritud ettevõte GLB GmbH, mis sai alguse juba 2009. aastal. Võttes arvesse Austria seadusandlust, pole ka põhjust kahelda Goalbeti usaldusväärsuses ja kvaliteedis.

Mis puudutab Goalbeti üldist olemust, siis Eesti mängijatele pakutakse kõige ehtsamat õnnemängude formaati: spordipanustamist ja muid panustamisvõimalusi. Sestap on Goalbet sobiv mängukoht spordisõpradele, kes on pikemat aega juba otsinud endale uut kvaliteetset ennustusportaali.

Boonused

Üks olulisemaid põhjuseid, miks mängijad valivad ühe või teise spordiennustuste portaali, on muidugi boonused ja eripakkumised, lisaks magusatele koefitsientidele. Goalbet ei ole sugugi erinev, pakkudes mitmeid boonuseid, mis võivad nii mõnelegi spordifännile huvi pakkuda.

Alustades kõige esimesest boonusest, siis Goalbetil on ka spordipanustajatele tervitusboonus, mis on mõeldud kõikidele uutele tulijatele. Tervitusboonus on sisuliselt sissemakseboonus: uutel mängijatel on võimalik saada kuni 100 euro ulatuses 100% boonust ehk teisisõnu, Goalbet duubeldab sissemakse suuruse kuni 100-eurose sissemakseni.

Tervitusboonusega asjad aga ei piirdu. Ühena vähestest mängukohtadest Eestis pakub Goalbet ka Cashout-funktsiooni, mis võimaldab oma panuse summa saada varasemalt tagasi, tehes pisut riskivabamaid otsuseid. Lisaks on Goalbetis osad panused 0% teenustasuga, lojaalsusprogramm ja igapäevased boonused ning pakkumised.

Kõike seda saab nautida Goalbeti mängijana kord, kui oled registreerunud. Pea kindlasti meeles tutvuda portaali boonuste tingimustega, kuna kõik boonused ja pakkumised on seotud teatud kasutustingimustega. Kui järgid tingimusi, saad nautida ühte parimat spordiboonuste valikut.

Mänguvalik

Goalbet, nagu portaali nimigi viitab, on keskendunud täielikult panustamisele, eelkõige spordipanustele. Mängulehelt ei leia slotikaid ega muid traditsioonilisi kasiinomänge, vaid üksnes spordipanused ja live-panustamise võimaluse.

See võib aga olla positiivne, kuna portaal on täielikult keskendunud ühele teatud nišile. See on võimaldanud Goalbetil pakkuda väga tugevat koefitsientide valikut, rääkimata veel sellest, et portaalist leiab pea kõik spordivaldkonnad, mida võid endale ette kujutada. Spordipanuseid saab teha isegi poliitikale, erisündmustele kui ka e-spordile, rääkimata siis jalgpallist, korvpallist ja jäähokist. Kaetud on ka kõik maailma suurimad liigad, muuhulgas kajastatakse isegi Eesti spordiliigade matše.

Mis puudutab panustamisvõimalusi, siis valdkonnad, liigad ja riigid pole ainus, mille valik on mitmekesine. Ka panustamisvõimalused ise on väga mitmekülgsed: saadaval on händikäpipanused, traditsioonilised panustamisliigid ja palju muud põnevat, mis rahuldab iga spordipanustaja soovid.

Lisaks klassikalistele spordipanustele on portaalis kaks lisakategooriat: LiveBet ja TVBet. LiveBet kategooriast leiab tavapärase live-panustamise, mille vahendusel saab teha reaalaajas panuseid toimuvatele matšidele. Live-panuste kategoorias on esindatud mitmed spordialad, kuid jalgpall on ülekaalukalt suurim, olles esindatud kõige mitmekülgsema valikuga. Kõikide mängude puhul saab ühel pool ekraanil näha toimuvat mängu ning samal lehel saab täita ka oma panusesedeli.

TVBet on aga märksa unikaalsem. See kategooria sarnaneb live-kasiinole, kuid selle asemel, et saaksid ise mängida ruletti või blackjacki live-diileri vastu, saad hoopis panustada sellele, milline on live-diileri poolt mängitava mängu tulemus. Näiteks on Goalbeti TVBet laudade valikus olemas Baccarat, kus saab panustada sellele, kas võidab mängija, pankur või tekib viik. TVBet kategoorias on 9 lauda, nende hulgas täringumängud, õnneratas ja kaardimängud.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Kes on varasemalt kokku puutunud spordiennustamisega, selle jaoks on tõenäoliselt ka Goalbeti kasutajaliides sõbralik ning lihtsasti arusaadav. Spordiennustuste leht on üles ehitud sarnaselt teistele portaalidele: vasakus servas on rivis valdkonnad, paremas servas on informatsiooni olemasolevate pakkumiste kohta ning keskel on kõik võimalikud panustamisvõimalused. Klõpsates mõnele matšile avaneb samal lehel täpsemate panuste nimistu ning otse nende kõrval on ka panustamissedel. Kogu panustamine toimub paari klõpsuga ning on piisavalt lihtne ka algajate jaoks.

Üks Goalbeti portaali disaini eelis on mahedad värvid. Portaal on väga lihtsakoeline, jättes suurima tähelepanu kõige olulisemale ehk panustele endile. Sinised ja hallikad toonid töötavad Goalbetis väga hästi, häirimata silmi.

Mainimata ei tasu jätta ka seda, et Goalbeti portaal on sama kasutajasõbralik ka mobiilseadmete kaudu mängides. Seega pole vahet, kas eelistad panustada tahvelarvuti, nutitelefoni või arvuti kaudu, panustamise protsess on sama lihtne kõikide seadmete vahendusel.

Klienditeenindus ja makseviisid

Goalbet võib küll olla välismaine ettevõte, kuid see ei tähenda, et klienditeenindus oleks kuidagi nigelam. Küsimuste korral saab abi KKK-sektsioonist, kus on vastused toodud mõningatele küsimustele. Paraku on paljud vastused inglisekeelsed – näib, et portaal pole päris täielikult tõlgitud. Seega on kasulik mõningane inglise keele oskus. Osad küsimused-vastused on ka eestikeelsed.

Kui küsimusele vastust abikeskusest ei leia, saab ühendust võtta live-chati või kontaktivormi vahendusel. Goalbeti klienditugi on olemas otseses mõttes 24/7, seega peaks saama küsimustele vastuseid üsna kiirelt.

Arvestades, et Goalbet ei ole eestimaine ettevõte, pole kuigivõrd suur üllatus, et puuduvad Eesti pangalingid, mille kaudu saaks teha portaali sissemakseid. Maksete tegemiseks on hoopis erinevad veebipõhised makseviisid nagu näiteks Skrill ja Neteller e-rahakotid, Paysafecard, MoneySafe ja Paykasa. Lisaks saab kasutada ka krediitkaarte või deebet-krediitkaarte. Nii sisse- kui väljamaksete minimaalne limiit on 30 eurot – alla selle ei saa kandeid teha.

Kokkuvõte

Goalbet on tervitatav lisandus Eesti spordipanuselehtede ridadesse, pakkudes spetsiifilist panustamisvalikut. Spordipanustamine on Eestis levinum kui traditsioonilised kasiinomängud, seega on Goalbet suurepärane valik kõigile, kes soovivad mängida tõsises ennustamiskohas, kus keskendutakse ainult panustamisele. Lisades juurde hea veebidisaini ja mitmekesised panustamisvõimalused ning boonused, võib julgelt öelda, et Goalbet on hea valik kõigile spordipanustajatele.

Kõige selgema ülevaate saad aga siis, kui katsetad Goalbeti võimalusi ise – oma silm on kuningas, seega proovi Goalbeti teenuseid, et näha, kas see spordipanustamise portaal sobib sinu soovide ja maitsega.

Plussid & miinused
  • Mitmekesine panustamisvalik
  • Rohkelt boonuseid
  • Cashout-funktsioon
  • 24/7 töötav klienditeenindus
  • Portaal on kohati inglisekeelne
  • Puuduvad kasiinomängud
  • Võiks olla rohkem makseviise
Goalbet

100% spordiboonust kuni 100 euroni

Mängi nüüd Mängi nüüd