Pole olemas ühtegi korralikku internetikasiinot, kus poleks kasiino boonuseid. Veelgi enam, võiks öelda, et kasiino boonused on üks defineerivaid omadusi online kasiinode puhul. Selle all mõtleme seda, et ilma kasiinoboonusteta pole üks kasiino õieti midagi väärt. Just niivõrd olulised ongi boonused tänapäeva kasiinodes!

Kuna internetis on niivõrd lihtne mängijaid endale krabada, on see sundinud kasiinosid pakkuma aina loovamaid ja paremate tingimustega boonuseid. Kui nad ei saa sellega hakkama, võib mängija minna lihtsalt teise kasiinosse ja unustada ära, et üldse kunagi mujal mängis. Ka mängijad on juba niivõrd harjunud boonustega, et teisiti ei saa üks kasiino hakkama.

Seepärast on kõik kasiinod loonud omapäraseid boonussüsteeme ja erinevaid kampaaniaid, millega poputada nii uusi kui vanu mängijaid. Alljärgnevalt näed ülevaadet Eesti parimatest kasiinodest ja nende boonustest ning anname sulle ka paar kasulikku nõuannet, mis aitavad sul loodetavasti selles kirjus kasiinomaailmas paremini orienteeruda.

Tervitusboonused uutele mängijatele

Optibet tervitus boonus on 1000€

Optibet pakub tervitusboonusena pärisrahaboonust, mis avaneb mitme sissemakse tegemisel.

Esmakordsele mängijale on pea igas kasiinos mõni vinge tervitusboonus ning mõnes kasiinos on eraldi boonus lausa iga mängukategooria jaoks – näiteks pokkerile, kasiinomängudele ja spordipanustele.

Kõige levinum tervitusboonus uutele mängijatele on sissemakseboonus. See on tavaliselt rahaline duubeldamisboonus, mida arvestatakse teatud protsendi ulatuses. Väga tihti on selleks protsendiks 100% – näiteks võidakse boonusraha anda 100% kuni 100 euro ulatuses, mis tähendab, et kui teed esimese sissemaksena 100-eurose kande, saad ka juurde sama palju raha. Tegemist on eranditult kõige levinuma boonusega ning selline boonus on pea igas kasiinos, eriti uutele mängijatele.

Muidugi võib ka see boonus olla erinevates kasiinodes pisut teistsugune. Väiksemad kasiinod pakuvad tagasihoidlikku 100-200 euro suurust boonust, samas aga suuremad kasiinod võivad pakkuda lausa 1000 eurot boonusena. Kui sissemakseboonuse summa on niivõrd suur, võid olla kindel, et tegemist on mitmeastmelise boonusega. Nii on lood näiteks Chanz kasiinos, kus see 1000-eurone boonus vabaneb järk-järgult mitme sissemakse tegemisel.

Mõned üksikud kasiinod annavad kasiinoraha tervitusboonusena ka ilma sissemakset nõudmata. Taolised boonused on aga ülimalt haruldased ning kui seda antaksegi, kaasneb sellega jada erinevaid tingimusi.

Tasuta spinnid

Kasiino boonused uutele mängijatele

Mitmed kasiinod pakuvad uutele mängijatele ka tasuta keerutusi, mis võivad olla nii sissemaksega kui sissemakseta.

Teine ülipopulaarne boonuseliik on tasuta keerutused. Ka need võivad olla sissemaksega või sissemakseta. Kui rahalisi boonuseid naljalt sissemakseta ei anta, siis tasuta spinne antakse pisut vabamalt ning mitu Eestigi kasiinot teevad seda.

Tasuta spinne antakse aga endiselt väga aplalt nii tervitusboonuse osana kui ka niisama ühe boonuspakkumisena. Enamasti ei ole taolised spinnid mõeldud progressiivsete jackpottidega slotikate jaoks, kus võidud on väga kopsakad ja ahvatlevad – pigem antakse spinne mängudele, mida soovitakse rohkem promoda.

Mõistagi ei ole see rusikareegel. Mängud nagu Starburst ja Gonzo’s Quest on ülimalt populaarsed tasuta spinnide jagamiseks ning just nendele mängudele antakse tihti tasuta keerutusi ka Eesti kasiinodes.

Mille poolest jäävad tasuta spinnid rahalisele boonusele alla, on väärtus. Tasuta spinne antakse kõige madalama panuse suurusega, mis tähendab, et rahalises väärtuses ei ole spinnide suurus kõige kõrgem. Samuti ei tohi unustada fakti, et spinnide puhul sõltub kõik õnnest – sa võid saada ka 100 spinni, kuid nendega ikkagi mitte midagi võita.

Erilaadi boonused

Paf tervitusboonus

Pafi tervitusboonus on mõeldud erinevatele mängudele ning registreerumisel saad valida, millist boonust soovid.

Sissemakseboonused ja keerutused on vaieldamatult kõige levinumad, kuid need ei ole ainsad boonused. Üks haruldasemaid on fantoomboonus: tegemist on boonusega, mis ongi mõeldud alatiseks olema üksnes ja ainult boonusraha ehk teisisõnu, seda ei saa mitte kunagi oma pangakontole kanda. Siiski saab sellega panustada ja seda muidu kasutada ning ka võiduraha saad vabalt endale, kuid mida sa endale ei saa, on boonuse summa ise.

Samuti on olemas erilisi boonuseid bingole ja spordiennustustele. Bingo puhul jagatakse reeglina tasuta pileteid – näiteks on Pafi tervitusboonuse valikus selline boonus. Ka spordiennustuse tervitusboonused on üsna sarnased, kuna nende puhul antakse mängijale tavaliselt riskivaba boonus.

Kõigele lisaks korraldavad paljud kasiinod erilisi kasiinoturniire. Nagu nimestki võib aimata on tegemist võistlustega, mille raames tuleb koguda turniiripunkte teatud ülesannete täitmise eest. Punktide alusel jõuab mängija edetabelisse ning vastavalt edetabeli kohale saab turniiri lõppedes auhindu. Kasiinoturniirid on ülimalt populaarsed ning ühed parimad viisid tasuta raha teenimiseks, eriti, kui mäng käib oskuste pihta nagu pokkeriturniiri puhul.

Omamoodi boonused on ka live-kasiinodel – ka taolised boonused meenutavad rohkem turniire, kuna tavaliselt saab boonustena auhindu võistlustelt.

Paar konksukohta, mida sa peaksid teadma

Boonustel on alati teatud tingimused, mis on kirjas boonuse all peenes kirjas. Tihti võid sealt leida läbimängimisnõude või muud piirangud, millega pead arvestama.

Sissemakseta boonuste puhul on tingimused küll tunduvalt mõistlikumad, kuid see ei tähenda, et tingimusi ei oleks. Kui sa pole varem online kasiinos mänginud, on eriti oluline, et sa tunneksid baastingimusi.

Esiteks, sissemakse tegemisel pead vaatama, et sa teeksid sissemakse makseviisiga, mis on lubatud sissemakseboonuse saamiseks. Mõne makseviisi kasutamisel ei saa sissemakseboonust, seega võid jääda pika ninaga lootuses, et saad boonuse. Taolised makseviisid on enamasti e-rahakotid nagu Neteller või Skrill. Vältimaks ämbrisse astumist peaksid veenduma, et sinu makseviis on lubatud ka boonuse tingimustes. Kõige turvalisem on alati teha ülekanne pangalingi või krediitkaardiga.

Teiseks, isegi, kui sa saad rahalise boonuse, ei tähenda see, et sa saad seda kasutada iga mängu jaoks. Paljudel kasiinodel on seatud tingimus sellele, kus sa täpselt võid boonust kasutada. Näiteks ei pruugi sissemakseboonusega saadud raha töötada live kasiinos või spordipanuste tegemisel.

Ära unusta ka kasiinode läbimängimisnõuet. Kasiino boonused on boonusrahad, mis tuleb mõned korrad läbi mängida enne, kui saad oma võidetud raha kasutada. Kõige tüüpilisem läbimängimisnõue jääb 10 ja 30 vahele. 30-kordse läbimängimisnõude puhul tähendab see, et pead võidetud summa läbi mängima vähemalt 30 korda. Kui võidusumma on 10 eurot, tähendab see näiteks, et pead panustama vähemalt 300 euro eest.

Kasiino boonused vanadele mängijatele

Kasiino VIP programmi

Mitmetes kasiinodes on VIP-programmid, mille tasanditel saad sa edasi ronida seda paremini mida rohkem mängid ja punkte teenid.

Võib-olla kartsid juba, et boonuseid saavad üksnes uued mängijad? Sugugi mitte! Internetikasiinod hoiavad ka oma vanu mängijaid ning enamikel on lojaalsussüsteem, millega tasustatakse vanu mängijaid. Kõige tavalisemalt on lojaalsusprogrammide boonused ja nö raha-tagasi boonused, mis tähendab, et mängija saab teatud osa oma panustatud rahast tagasi.

Ära sellest liialt elevile satu, kuna tagasi ei saa rohkem kui paar protsenti, kuid muidugi on seegi suur võit, eriti, kui oled regulaarne mängija.

Mõnes kasiinos on lausa eriline VIP-programm, mille käigus saad sa tõusta erinevatele VIP-tasanditele ning mida kõrgemal sa oled, seda paremaid boonuseid sa saad. Vahel võib see tähendada paremaid boonuste protsente, vahel muid auhindu või tasuta spinne. OlyBet on näiteks eriti tuntud oma VIP-programmi pärast, mille kõrgematel tasanditel jagatakse liikmetele lausa ürituste pääsmeid.

Muidugi saavad vanad mängijad osa ka jooksvalt toimuvatest kampaaniatest, samamoodi nagu uuedki mängijad. Seega on tegelikult vanadel mängijatel rohkemgi boonusvalikuid, eriti kui liituda mõne VIP-programmiga.

Kuidas saada endale tasuta kasiino boonused

Sissemakseboonus (PAF)

Mitmetes kasiinodes saad kohe registreerumisel valida, millise boonuse soovid võtta. See boonus on sulle saadaval pärast konto avamist.

Õnneks ei ole boonuste kasutamine sugugi keeruline. Meie lehelt leiad sa hulgaliselt valikuid, nende seas on boonused nii uutelt kui vanadelt internetikasiinodelt ning valikus on midagi nii kasiino- kui pokkerisõpradele.

Kasiinoboonuse saamiseks tuleb esmalt avada konto. Selle jaoks pead edastama mõned isikuandmed ning läbima isikusamasuse tuvastamise, millega veendutakse, et sa oled tõesti seesama inimene, kes konto tegi. See nõue tundub küll pisut rumal, aga see on vajalik selleks, et hoida petturid kasiinost eemale.

Petturitest rääkides, siis pea meeles, et ühes kasiinos ei saa ühte boonust kasutada rohkem kui ühe korra. Kasiinod järgivad IP-aadresse, seega ei saa ühest ja samast arvutist kaks korda boonust võtta. Selline tingimus on oluline, vältimaks, et keegi kuritarvitab kasiino boonuseid ja boonused ei jõua nendeni, kes seda tegelikult tahaksid mängimise jaoks.

Kui kasiino avastab, et sinu IP-aadressi kaudu on mitu korda sama boonus saadud, võidakse su IP-aadress alatiseks blokeerida ja sa ei pruugi enam kunagi seal mängida saada!

Nagu eelnevalt mainitud, peaksid sa põhjalikult lugema boonuse tingimusi. Muidu võib juhtuda, et sa ei ole kursis näiteks läbimängimisnõude või ajapiiranguga ning oled hiljem segaduses, kuna ei mõista, miks sa boonust kasutada ei saa.

Kasiino boonuseid on olemas igale maitsele – nii vanadele kui uutele mängijatele, nii kogenud pokkeriässadele kui pisut vähesema kogemusega slotikasõpradele. Vali Playin.ee võrdlustabelite kaudu välja endale parimad Eesti tasuta kasiino boonused ning alusta mängimist juba täna.

Tervitusboonus on eriline kasiinoboonus, mis antakse mängijale, kes on end äsja registreerinud kasiinos kasutajaks. Boonuse võib saada kas üksnes registreerumise eest või pärast oma esimese sissemakse tegemist.

Sissemakseta boonused on boonused, mis antakse registreerumise eest ning sellise boonuse jaoks ei tule teha rahalist sissemakset. Sissemakseboonus aga on täpselt vastupidine: selle jaoks tuleb teha teatud suuruses sissemakse.

Sissemakseboonuseid märgitakse teatud protsendimääraga ning antakse vaid teatud summa ulatuses. Täpne boonuse summa sõltub sissemakse suurusest ning on vastavuses boonuse reeglitega. Nt kui boonusena antakse 100% boonusraha kuni 200 euroni ja sa teed 200-eurose sissemakse, saad 200 eurot juurde. Kui teed aga 300-eurose sissemakse, saad ikkagi 200 eurot, sest see oli boonuse ülemine piir.

Boonuse saamiseks tuleb lihtsalt täita tingimused, mis on sätestatud boonuse tingimustes. Vahel tuleb teha teatud suuruses sissemakse, vahel tuleb panustada mingis mängus teatud arv kordi. Boonused on väga erinevad ja ka tingimused võivad olla erinevad.

Boonusraha väljamaksmiseks tuleb tavaliselt nii see summa ise kui ka esialgne sissemaksesumma kasiinos läbi mängida teatud määral. Enamikel juhtudel ei vabane boonusraha enne, kui taolised tingimused pole täidetud. Pärast tingimuste täitmist vabastatakse boonusraha ning seda koheldakse kui tavalist pärisraha, mida saad endale lihtsalt välja kanda kasiinokontos oleva rahakoti kaudu.

Läbimängimisnõue on kõige levinum kasiinoboonuste tingimus, mis tähendab seda, et enne, kui saad boonuse summa või sellega saadud võidud endale päriselt välja kanda, pead summa teatud määral läbi mängida. Nt kui said boonusena 100 eurot ja läbimängimistingimus on 20x, pead kasiinos panustama 2000 euro eest ning seejärel on see 100 eurot vabastatud. Tähele tasub panna seda, et paljude boonuste puhul ei saa täita läbimängimisnõuet osade mängude peal: näiteks võib juhtuda, et nõuet täidetakse ainult siis, kui mängida ühe teatud mängutootja slotikaid.

Kõige levinumalt saab boonusraha kasutada slotikatel panustamiseks, kuid mõned spetsiifilised boonused võivad sobida ka teiste kategooriate jaoks. Näiteks spordipanustamise boonus on mõeldud ainult spordipanuste tegemiseks, samas kui tavaline kasiino boonusraha võib olla sobilik kõikide mängude jaoks.

Kasiinoboonuste tingimused pole loodud mängija kiusamiseks, vaid hoopis kaitsmiseks. Paratamatult on olemas pettureid, kes üritavad kasutada kasiinot kurjasti ära, kasutades boonust pahatahtlikult või tehes muid pettuseid. Selliste asjade vältimiseks on paika pandud tingimused, mis aitavad kasiinol pakkuda häid boonuseid vaid korralikele mängijatele.

Boonuse saamiseks tuleb ka sissemakse õigesti teha. Näiteks tuleb teha teatud suuruses sissemakse, vahel tuleb kasutada boonuskoode ning vahel ei lähe arvesse teatud makseviiside kaudu tehtud sissemakse. Kui tahad garanteerida, et saad boonuse, loe kindlasti boonuse tingimused läbi.

Kasiinoboonused ei kehti lõputult – neil kõigil on teatud ajapiirang, mille jooksul tuleb boonus aktiveerida ja läbi mängida. Ajapiirang võib erineda, varieerudes 7 päevast kuni 30 päevani või isegi rohkemani.