Hasartmängud

Kas oled kunagi unistanud võimalusest võita miljoneid? Hasartmängud pakuvad ühtaegu nii meelelahutust kui ka annavad võimaluse taskusse pista korraliku kasiinovõidu. Kui sa pole veel kursis, millised kasiinomängud oleksid sulle enim meele järgi või mida erinevad hasartmängud endast kujutavad, siis ole mureta – anname sulle alljärgnevalt põgusa ülevaate kõige olulisematest kasiinomängudest.

Millised hasartmängud on kõige levinumad?

Uue kasiinosõbra jaoks võib mängude valik olla pisut segadust tekitav. Siin on kõige tavalisemad hasartmängud, mida võid leida peaaegu igast internetikasiinost.

Slotid

Enamikes kasiinodes on slotikaid lausa mitusada ning võid leida nii muusikateemalsi kui ka muinasjututeemalisi mänge.

Slotimänge kutsutakse ka mänguautomaatideks ning tegemist on igas mõttes kõige klassikalisemate kasiinomängudega. Kes meist ei oleks siis näinud filme, kus kasiinos kõlistatakse just mänguautomaadi taga?

Slotid on ühtlasi igas kasiinos kõige prominentsemad ning Eestis leidub kasiinosid, kus on valikus lausa sadu erinevaid slotikaid.

Kui sa oled algaja, on slotid just parim valik, kuna need ei vaja mitte mingeid erioskuseid – lihtsalt vali mäng ja asu klõpsima. Slottide suurim eelis on võiduvõimalused – progressiivsed slotikad võivad tuua sulle lausa mitmekümne miljoni suuruse võidu.

Kaardimängud – Blackjack ja pokker

Blackjackil on tohutult palju erinevaid versioone, alates virtuaalsetest kuni live-laudadeni.

Kaardimängud on slottide kõrval teised väga klassikalised hasartmängud. Pokker on lausa omamoodi sünonüüm hasartmängudega tänu oma kultuslikule olemusele.

Tuhanded või isegi kümned tuhanded pokkeriässad elavad täielikult pokkerist teenitud tulu baasil – pokker on üks väheseid hasartmänge, kus saab kasutada strateegilist lähenemist ning sel põhjusel on sellest saanud ka üks populaarsemaid kasiinomänge.

Kaardimänge on küll palju teisigi, kuid märkida tasuks veel Blackjacki, mida saab paljudes kasiinodes mängida live-kasiino kategoorias, mängides ehtsa krupjee vastu. Blackjack on märksa lihtsam ja sobib kenasti ka pisut vähesemate kogemustega mängijatele.

Lotomängud ja bingo

Pole mitte kedagi, kes poleks eales kuulnud midagi bingost, keno lotost ja teistest lotomängudest. Ehkki need hasartmängud on meile tuntud kiirloteriide ja televisiooni kaudu, on ka paljudes internetikasiinodes rohkelt lotomänge. Mõni kasiino korraldab lausa bingoturniire ning leida võib ka mitmeid boonuseid, mis on mõeldud eksklusiivselt lotomängude jaoks.

Rulett

Rulett on väga lihtne ja seetõttu ka populaarne. Samuti arvatakse, et ruletti saab üle kavaldada erinevate strateegiatega.

Kõigele lisaks on pea igas sisukamas internetikasiinos hulgaliselt lauamänge, millest kõige tuntum on rulett koos kõigi oma erinevate versioonidega.

Sarnaselt Blackjackile ja pokkerile saab ka ruletti mängida live-kasiino kategoorias. Kui oled eales mõelnud kasiinomängudele, siis on rulett kindlasti üks pähe torganud mängudest!

Omamoodi on tegemist ka kõige kõmulisema mänguga, kuna tuhanded inimesed loodavad leida võidustrateegiaid. Nagu ka slotid oleneb ka rulett täielikult õnnest.

Spordiennustused

Spordipanustamine on ehk üks vähim traditsioonilisemaid hasartmänge, kuid teisalt on see kõige vanem hasartmänguliik. Spordiennustamine ehk bettimine tähendab teatud spordimängu tulemuse ennustamist ning sellele tulemusele panustamist. Lisaks spordimängudele saab aga panustada ka paljude teiste sündmuste toimumisele, vahel on valikus lausa poliitika ja meelelahutus.

Milline kasiinomäng on parim?

Vastus sellele küsimusele sõltub eelkõige isiklikust maitsest. Kui sa soovid lootma jääda heale õnnele ning tahad mängida midagi väga lihtsat, tasub vaadata slotikate poole. Kui soovid aga „kindla peale“ minna ja sul pole midagi uue mängu õppimise vastu, võiksid uurida pokkerit. Spordisõbrad võiksid pilgu pöörata spordiennustamise poole.

Hasartmängude puhul ei tohi unustada, et tegemist on siiski õnnemängudega ning seda isegi pokkeri puhul – sa ei tea kunagi, milline käsi sulle satub ning seetõttu ei tohiks õnnemänge võtta sissetuleku teenimise võimalusena.

Kui soovid aga osa saada hiiglaslikest seitsmekohalistest jackpottidest, tasub proovida oma õnne mänguautomaatidega või lotomängudega, kus suur võit võib hea õnne korral just sinu sülle langeda.

Hasartmängusõltuvus on reaalne probleem, mis kimbutab paraku väga paljusid inimesi. Kasiinomängud võivad olla peibutavad ning adrenaliinijanune ja ...

Baccarat on omamoodi must hobu kasiinomaailmas: tegemist on populaarse mänguga, mida harrastavad paksu rahakotiga kasiinosõbrad, ent mäng pole populaarsuselt ...

Kõik spordisõbrad on tänaseks juba väga elevil ning on peatselt algava MM-i jaoks end valmis pannud. Käes on siiski aasta kõige põnevam aeg! Betsafe kasiino ...

Vaid nädala pärast saab alguse jalgpalli MM 2018: maailmameistrivõistlused saavad alguse 14. juunil, mil vastamisi lähevad Venemaa ja Saudi Araabia koondised. ...

OlyBeti mängijate jaoks on tulevik nüüd udune, kuna pole kindel, mida suurtehing endaga kaasa toob. Täna raputas paljusid OlyBet kasiino ja Olympic ...

BNS andis äsja teada, et Olympic Entertainment Groupi puhaskasum kasvas eelmisel aastal ligi 3 protsenti, jõudes 30,6 miljoni euro piirini. Ka netomüügi ...

Isegi, kui sa ei ole suurim spordifänn, on võimatu kõrvale vaadata tänavustest taliolümpia mängudest. Pyeongchangis toimuvad olümpiamängud on järjekorras ...

Maria kasiinos on muljetavaldav hulk bingotubasid, mis pakuvad põnevust igale bingosõbrale. On raske leida eestlast, kes ei teaks, mis on Eesti Loto bingo. ...

OlyBet on üks esimesi Eesti internetikasiinosid, mis sai ametliku litsentsi kasiinomängude korraldamiseks internetis. Hasartmänguseadus on juba mõnda aega ...

Show next
Playin.ee