Kui sa oled kunagi mänginud kasiinos või visanud pilgu peale mänguautomaatidele, oled kindlasti märganud, et enamike kasiinode boonuste valikus on tasuta spinnid ehk tasuta keerutused.

Tasuta spinnid on mõeldud slotikatel panustamiseks ning nendega saad võimaluse täiesti riskivabalt panustada või ehk isegi raha võita. Maailmas on hulgaliselt kasiinomiljonäre, kes on võitnud just tasuta keerutustega! Siit lehelt leiad nii parimad Eesti tasuta keerutused kui ka mõned näpunäited, kuidas sellised tasuta spinnid üldse töötavad.

Tasuta spinnid sissemakseta ja sissemaksega

Vabu ringe Betsafes

Betsafe on üks väheseid kasiinosid, mis jagab uutele mängijatele tasuta spinne ka täiesti ilma sissemakseta.

Tasuta keerutusi on mitmeid erinevaid. Kõige ahvatlevamad on sissemakseta tasuta spinnid, mida jagavad lahkelt mõned üksikud kasiinod Eestis. Taolised keerutused on mõeldud uutele mängijatele ning neid antakse pärast konto avamist. Enamasti ei anta korraga rohkem kui 10-20 tasuta keerutused ning needki kestavad üsna lühikest aega.

Sissemakseta tasuta spinnid on ka muude asjaolude poolest üsna piiratud. Näiteks on need alati seotud mõne kindla slotimänguga ning vahel on need tervitusboonuse osaks. Samuti on võimalik, et tervitusboonus on mitmeosaline ning isegi, kui antakse 200 spinni, võib juhtuda, et vaid 10 neist on sissemakseta ning ülejäänud 190 sissemaksega. Samuti on peaaegu alati sissemakseta spinnid seotud läbimängimisnõudega.

Levinum tasuta spinnide pakkumine käib kaasas esimese sissemaksega. Nagu mainitud eelnevalt, võidakse pakkuda lausa 200 tasuta spinni ning need saad kätte siis, kui teed teatud suuruses sissemakse. Jällegi ei saa aga neid kasutada suvaliste mängude jaoks – need on mõeldud ainult teatud mängu jaoks ning ka neil on kindel ajaline piirang, näiteks 14 päeva või vähem.

Kolmanda võimalusena saab tasuta spinne boonuspakkumiste raames. Väga paljud kasiinod annavad tasuta keerutusi näiteks järgnevates olukordades:

 • uue mängu tulek – kui kasiino valikusse tuleb mõni uus huvitav slotikas, antakse peaaegu alati selle jaoks uusi mänge. Tasuta spinnid on suurepärane võimalus, kuidas promoda uut mängu ning seepärast antaksegi teatud perioodi vältel keerutusi sellistele slotikatele.
 • nädalapakkumised – mõned kasiinod teevad nädalakampaaniaid ja annavad spinne näiteks teatud nädalapäeval. Üks sellistest kasiinodest Eestis on näiteks Maria kasiino.
 • uudiskirjapakkumised ja muud erikampaaniad – tasuta keerutused on meeletult populaarsed, mistõttu annavad pea kõik kasiinod tasuta keerutusi regulaarsete kampaaniate raames.

Üks on selge: kui kasiinol on mängude seas slotikad, on seal kindlasti ka tasuta keerutuste pakkumisi!

Miks kasiinod jagavad tasuta spinne?

Paf jagab tasuta spinnid

Paf jagab tihti tasuta keerutusi ja korraldab kampaaniaid, kui valikusse on lisandunud uus mäng.

Tasuta spinnide jagamisel on põhimõtteliselt vaid üks põhjus: meelitada uusi mängijaid tegema konto, sissemakse ja mängima kasiinomänge isegi pärast tasuta keerutuste kulutamist. Juhul, kui tasuta keerutusi antakse uuele mängule, kindlustab kasiino sellega, et mängijad ka proovivad uut mängu. Kui mängijatele meeldib uus slotikas, mängivad nad seda edasi, kui aga mitte, jääb kasiino vähemalt silma tasuta spinnide andmise poolest.

Tasuta keerutused on küll mängija jaoks head võimalused slotika mängimiseks, kuid tegelikult ei ole need boonused kasiino jaoks sugugi kulukad. Spinnide väärtus on enamasti vaid 10 senti ning korraga ei anta rohkem kui 10-20 spinni, seega läheb boonus kasiino jaoks maksma paar eurot.

10-20 tasuta keerutusega ei saa ka väga kaua mängida – parimal juhul saad mängida tunnikese, juhul, kui sul on hea õnn ning saad mängusiseselt tasuta keerutusi. Kui sulle meeldib slotikas ja tahad seda edasi mängida, pead mõistagi lõpuks tegema deposiidi.

Millistele mängudele antakse tasuta keerutusi?

Tasuta keerutusi võidakse küll anda uutele slotikatele, kuid on mitmeid vanu mänguautomaate, mis on tuntud oma võiduvõimaluste poolest ning seega on ka kõige ahvatlevamad tasuta spinnide jagamiseks.

Kõige tavalisemad mängud, millele jagatakse tasuta keerutusi, on vanad lemmikud Starburst, Gonzo’s Quest ja Mega Fortune. Need kolm nime on tuntud kõigile slotikasõpradele ning veelgi enam – Mega Fortune ja Mega Fortune Dreams on toonud maailma juurde mitmeid kasiinomiljonäre.

Just nendele slotikatele annavad tasuta keerutusi ka mitmed Eesti kasiinod – näiteks Maria kasiinos saad konto avamisel Mega Fortune Dreams keerutusi.

Tasuta spinnide plussid ja miinused

Tasuta keerutused aitavad sul lähemalt uurida kasiino pakutavat, kuid enne võiksid olla kursis ka mõne eelise ja miinusega, mis käivad käsikäes taoliste tasuta boonustega. Teeme alljärgnevalt neist põgusa ülevaate.

Tasuta spinnide eelised

 • Sa saad mängida kasiinos täiesti tasuta ning enamjaolt saad ka võidusumma endale välja kanda väga hõlpsalt.
 • Sa saad riskivaba kogemuse, pealegi see on lõbus!

Tasuta spinnide miinused

 • Läbimängimisnõue võib olla väga kõrge.
 • Tasuta spinnid on tavaliselt kõige madalama panuse väärtusega, mistõttu pole just väga tõenäoline võita suurt summat.
 • Mänguvalik on väga piiratud, seega ei pruugi sa saada täisväärtuslikku kasiinokogemust.

Mis on läbimängimisnõue?

Läbimängimisnõue

Läbimängimisnõue on alati kirjas boonuse tingimustes, samuti täpsustatakse tingimustes ka seda, millised mängud arvesse lähevad nõude täitmisel.

Paljud mängijad neavad läbimängimisnõuet ja peavad seda nö konksukohaks, mis rikub ära tasuta spinnide kasutamise, kuid see ei ole päris tõsi. Kõige lihtsamini öeldes tähendab läbimängimisnõue seda, et sa pead oma boonuse ja sellega saadud võidud teatud kordi „läbi mängima“ enne, kui saad boonuse välja kanda oma pangakontole.

Näiteks kui sa said 10 tasuta keerutust, mille läbimängimisnõue on 10-kordne ning sa võidad 10 eurot oma tasuta keerutustega, pead sa kasiinos panustama 100 euro ulatuses. Kui kasiinol ei oleks sellist piirangut, tähendaks see, et inimesed teeksid konto üksnes raha saamiseks, mitte mängu nautimiseks. Nii aga võidakse kasiinot kuritarvitada ja mängukoht hakkab raha kaotama.

See tingimus võib tunduda väga tüütuna, kuid see on loodud kasiino kaitseks ning pikas perspektiivis aitab see kasiinol edasi tegutseda. Tegelikult ei ole ka tingimust väga raske täita, kui mängid aktiivselt. Oluline on mängida mitte raha teenimise eesmärgil, vaid lõbu pärast!

Teine piirang, millega sa peaksid arvestama, on väljakandepiirang. Enamikel kasiinodel on piirang ka sellele, kui palju sa saad võite välja kanda enne sissemakse tegemist. See on eriti oluline tingimus just siis, kui mängid boonusslotikaid, kuna võiduvõimalus on vägagi reaalne. Oleks väga kurb, kui peaksid oma võidu loovutama lihtsalt seepärast, et ei tutvunud enne mängimist tingimustega.

Kuidas saada tasuta keerutusi?

Tasuta keerutusi saab peaaegu alati uue registreerujana, kuid pea meeles, et vahel on tasuta spinnide kasutamise jaoks vaja ka boonuskoodi. Tasuta spinnide saamiseks on põhimõtteliselt kolm võimalust:

 1. Kasiinol võib olla tervitusboonus, mille osana antakse ka tasuta keerutusi. Vahel võib need saada automaatselt pärast konto avamist, vahel tuleb kasutada boonuskoodi. Taoliseid tingimusi peaksid kindlasti lugema kasiino lehelt, tagamaks, et saad kindlasti boonuse jaoks ka õige koodi.
 2. Kasiino võib anda tasuta spinne kampaania raames, näiteks osana turniirist või tavalisest boonuskampaaniast.
 3. Sa võid leida väliseid boonuskoode, näiteks nagu neid, mida võib leida meiegi lehelt.

Selleks, et leida parimad tasuta spinnid, vaata meie arvustusi – kõik Eesti kasiinod pakuvad aeg-ajalt tasuta spinne, kui nad ei paku seda just osana oma tervitusboonusest. Pea aga meeles, et sissemakseta tasuta spinnid on üsna haruldased – suurema tõenäosusega leiad sissemaksega boonuseid, mis võivad sulle anda lausa paarsada tasuta keerutust.

Nipid, kuidas oma tasuta keerutustest viimast võtta

Tasuta keerutused on olemuselt kõige lihtsamad boonused ning nende kasutamine ei nõua mitte mingeid erioskuseid. Tegelikult ei pea sa üldse olema kursis kasiinodega – täpselt nii lihtne ongi nende kasutamine. Siin on aga 5 nippi, mida sa peaksid alati meeles pidama:

 1. Loe alati kasiino tingimusi väga hoolikalt – nii saad teada, milline on läbimängimistingimus ning millised on väljamakse tingimused. Unustada ei tohi ka seda, et võitude väljakandmiseks tuleb kasutada sama kontot, mida kasutati esimese sissemakse tegemise ajal.
 2. Kontrolli kindlasti seda, milline osakaal on mängudel läbimängimisnõude täitmisel. Tavaliselt on kõrgeim osakaal slotikatel, kuid sa peaksid kindlasti kontrollima täpsed osakaalud üle.
 3. Jälgi uute mängude tulekut. Enamus kasiinosid jagavad lahkelt tasuta keerutusi uute mängude reklaamimiseks.
 4. Jälgi ka kasiinode jooksvaid kampaaniaid. Vahel jagatakse tasuta spinne näiteks uudiskirjaga liitumise eest!
 5. Ära unusta ajapiirangut: sa ei tahaks ju oma tasuta keerutustest ilma jääda lihtsalt seepärast, et aeg sai läbi. Sama kehtib võitude väljakandmise piiranguga, mis võib piirata üsna korralikult seda, kui suure osa võitudest sa üldse kätte saad.

Tasuta spinnid on igal juhul võrratu viis, kuidas saada osa kasiinomängudest. Vali ükskõik milline meie arvustatud kasiinodest ning leiad mängukoha, kus tasuta keerutustega lõbutseda.

Tasuta spinnid on ühed erilised boonused, mis on mõeldud üksnes slotikate jaoks. Tasuta spinnid on tasuta mänguvoorud, mille abil saad keerutada konkreetset slotimängu, just nagu mängiksid pärisraha eest.

Kasiinod jagavad tasuta spinne väga tihti esmastele registreerujatele ilma sissemakseta või pärast sissemakse tegemist osana tervitusboonusest. Tasuta spinne võivad saada aga isegi olemasolevad mängijad – paljud kasiinod annavad tasuta spinne regulaarselt, seda sissemakse tegemise korral või mõne võistluse käigus.

Kuigi tasuta spinnidega saab võita raha nagu tavalise raha eest panustades, ei ole tihtipeale võimalik tasuta spinnidega võita jackpotti, st boonusmängu ei aktiveerita üldse. See aga võib erineda vastavalt slotikale, mille jaoks spinnid on mõeldud.

Ei, tasuta spinne ei saa peaaegu mitte kunagi vahetada raha vastu. Küll aga võib tasuta spinnid ära kasutada, et potentsiaalselt võita raha.

Mõni kasiino annab tasuta spinne uutele registreerujatele täiesti niisama ilma rahalist sissemakset küsimata. Tavaliselt ei anta küll rohkem kui 5-20 tasuta spinni.

Võitude kättesaamiseks tuleb täita kõik tingimused, mis tasuta spinnide boonuse tingimuste hulgas kirjas on. Tavaliselt tuleb täita läbimängimisnõue, mis tähendab seda, et tasuta spinnidega saadud võidud tuleb teatud määral läbi mängida enne väljamakse tegemist.

Igal tasuta spinnide boonusel on erinev ajapiirang. Tavaliselt tuleb boonus aktiveerida ja läbi mängida 7 päeva jooksul, vahel ka 14-30 päeva jooksul. Selline piirang on alati kirjas boonuse tingimustes.

Kuigi see sõltub konkreetsest kasiinost ja pakkumisest, pakuvad paljud kasiinod sellist varianti. Kui slotikas on olemas mobiilil, siis saab tõenäoliselt ka kasutada pakkumist mobiilil, kuid alati tuleks kontrollida boonuse tingimusi.

Tasuta spinnide väärtus on eelmääratud, st spinnidele on antud teatud panuse suurus ja seda ei saa ise muuta. Väga tihti on tasuta spinnide väärtus 20 senti, kuid see võib olla ka kõrgem. Kui spinnidel pole ka läbimängimisnõuet, on selline pakkumine eriti väärtuslik, kuna kõik võidud saab kohe välja kanda!

See oleneb suuresti maitsest. Tasuta spinnid võivad pakkuda mängurõõmu rohkem, kuna tegemist on nö tasuta kingitusega, mille eest võid saada veelgi suurema kingituse kasiinovõidu näol. Rahaline boonus annab aga rohkem vabadust, kuna sellega ei pea mängima ühte konkreetset mängu. Kõik sõltub seega sinu isiklikust maitsest.