kasiinomängud

Eestis on mitmeid internetikasiinosid, kust võib leida sadu kasiinomänge igale maitsele.

Kas oled kunagi vaadanud filme, kus glamuursed inimesed mängivad ruletilaua ääres? Või oled kuulnud, kuidas sõbrad võidavad pokkeris raha? Soovid kõlistada slotimasina taga? Tänu internetikasiinodele on kasiinomängud tänapäeval palju hõlpsamini kättesaadavad. Ainus, mida sul on vaja, on avada kasiinokonto ning seejärel ongi sulle avatud sajad erinevad kasiinomängud, millega võid võita puhast raha!

Enamus kasiinomänge on väga lihtsad ja sobivad suurepäraselt ka algajatele mängijatele, kuigi olemas on ka keerukamaid mänge, mille puhul võid oma võiduvõimalusi kallutada oskuste ja teadmistega. Üks on aga selge: midagi sobivat leiab igaüks! Alates slotikatest ruletini – valik on kirju.

Parimad kasiinomängud Eestis

Nagu mainisime, on pea igas internetikasiinos saadaval sadu erinevaid kasiinomänge igale maitsele, alates lihtsamatest mängudest kuni pisut keerukamate strateegiliste mängudeni. Alljärgnevalt tutvustame lähemalt levinumaid kasiinomänge, et saaksid leida endale parima.

Slotid

Slotid ehk mänguautomaadid on ilma liialduseta kõige levinumad kasiinomängud. Igas korralikus internetikasiinos on vähemalt 200-300 slotikat, kuid pole ka haruldane näha enam kui 500 erinevat mängu!

Kaasaegsed videoslotid ei ole enam ka sugugi igavad. Nimelt, slotikaid võib leida igal teemal, alates filmiteemalistest slotikatest kuni džunglislotikate või rallislotikateni. Pole peaaegu ühtegi teemat, mille kohta poleks slotimängu.

Mis veelgi ägedam, slotikad on äärmiselt lihtsad ning nendel panustamiseks ei pea olema paks rahakott. Enamikke slotikaid saab mängida ka üksnes 0.20-eurose panusega! Mitmekülgsus, lihtsus ja soodsus on 3 põhjust, miks slotikad on nii populaarsed.

Rulett

Rulett on suuresti populaarselt teisel kohal slotikate järel, suuresti tänu ruleti varasemale kuulsusele – rulett on siiski legendaarselt tuntud filmidest, kus glamuuritarid istuvad ruletilaua ääres ja liigutavad žetoone.

Ruletis toimub kogu mäng ruletilaua taga, mis on märgitud erivärvi ruudukestega, millel on kirjas teatud numbrid. Mängija peab ära arvama, missugusel numbril maandub pallike, mis pannakse veerema samade ruudukestega märgitud ruletirattasse. Kui panus on õige, võidab mängija raha vastavalt oma panuse suurusele.

Rulett on tuntud ka strateegiate poolest, mis internetis levivad, kuid rulett on siiski 100% õnnemäng ning ühegi strateegiaga ei saa seda üle kavaldada.

Blackjack

Liikudes kaardimängude juurde, siis blackjack ehk 21 on üks tuntumaid kaardimänge. Blackjackis mängitakse diileri vastu ning eesmärk on jõuda oma kaardikäega võimalikult lähedale summale 21 ilma, et läheksid lõhki. Samal ajal tuleb muidugi ületada diilerit.

Blackjack on seega äärmiselt lihtne mäng, kuid samas ka võluv, kuna mängu kulgu saab natuke ise suunata oma valikutega. Mängija peab ise valima, kas soovib kaarte juurde või mitte ning taolised otsused otsustavad tihti mängu lõpptulemuse.

Kõige tipuks on blackjack üks kõige madalama maja eelisega kasiinomänge, mis muudab selle eriti ahvatlevaks neile, kes soovivad valida kasiinomängud, kus on võimalikult suur võimalus jalutada välja kasiinost kasumlikult.

Videopokker

Kaardimängudega jätkates ei saa salata, et pokker on vaat et kõige legendaarsem ja kurikuulsam kasiinomäng üldse. Kes meist ei oleks kuulnud tulistest pokkerimängudest ning pea igaüks on kuulnud sellest, kuidas teha õiget “pokkerinägu”.

Kui klassikaline pokker on samuti kasiinodes saadaval, siis see võib vahel tunduda natuke liialt tõsine ja karm, kui sul pole pokkeriga kokkupuuteid olnud. Siinkohal tuleb appi videopokker, kus mängija mängib arvutiprogrammi vastu ning saab seda teha täiesti omas rütmis. Nii saad rahumeeli harjutada pokkerit enne, kui astud ehtsa pokkerilaua taha.

Bingo

Bingo ei ole võõras enamikele eestlastele – lotomängud on iganädalane nähe tänu Eesti Loto bingole. Bingo mängimiseks ei pea aga minema poodi piletit ostma, sest bingo on saadaval kümnetes erinevates versioonides ka internetikasiinodes.

Internetibingo on üsna sarnane tavalisele bingole. Kui avad kasiinokonto ja valid mõne bingo, avaneb sulle leht, kus saad valida kümnete erinevate bingopiletite vahel. Pärast bingopiletite valimist hakkab loosimine – kümnete pallikeste seast loositakse juhuslikult välja mõned bingopallid ning klapitatakse numbreid sinu piletitega.

Kui numbrid sinu bingopiletil klapivad loositud numbritega, võid võita loosiauhinna, mis võib ulatuda tuhandetesse eurodesse!

Spordiennustused

Kui teised mainitud kasiinomängud on üsna tavalised, siis spordiennustused on pisut uudsed. Spordipanustamine on sisuliselt kihlvedude tegemine: sa pead panustama erinevatele spordimängudele ehk ennustama, milline tiim võidab.

Spordiennustusi saab teha isegi muudele valdkondadele peale spordi: mõnes kasiinos saab ennustada poliitilistele sündmustele ja muule taolisele.

Kui sa soovid leida kasiinomängu, mis oleks strateegiline ja võimaldaks sul kasutada oma sporditeadmiseid, tasub mõelda spordipanustamisele. Kui soovid aga mängida midagi lihtsat ja lõõgastavat, vali üks ülalmainitud kasiinomängudest.