Viimati muudetud:

Videopokker

Tahad mängida pokkerit, aga oled algaja? Videopokker on parim viis, kuidas sukelduda põnevasse pokkerimaailma ilma eriliste teadmisteta. Paljud Eesti kasiinod pakuvad kümneid videopokkereid ning ahvatlevaid boonuseid, millest parimaid näed siinsamas lehe allosas. Vali lihtsalt kasiino, klõpsa nupul ja saadki alustada videopokkeri mängimist!

Videopokker toimib põhimõtteliselt samamoodi nagu tavaline pokker, kuid ainus vahe on see, et mängitakse arvutiprogrammi, mitte teiste mängijate vastu. Seetõttu sobib see eriti hästi neile, kes tahavad õppida pokkerit mängima ja ei taha veel professionaalsete mängurite vastu minna. Videopokkeri reeglid ja pokkerikäed on samad, seega saad niiviisi väga hästi õppida pokkerit mängima.

Üks videopokkeri suuri eeliseid on võimalus kasutada kasiinoboonuseid videopokkeril mängimiseks. Eesti kasiinod pakuvad uutele mängijatele rahalist tervitusboonust, mida saab kasutada ka videopokkeril panustamiseks. Niiviisi saad mänguraha juurde ja saad mängurõõmu pikendada, kuna lisaks enda rahale saad mängida ka kasiino pakutud boonusrahaga.

Tänu Playin.ee lehele ei pea sa selliste boonuste leidmiseks minema kuhugi kaugele, kuna oleme sinu jaoks välja otsinud kogu info, mida vajad – alates boonuste suurusest ja läbimängimisnõuetest kuni makseviisideni. Viska pilk peale tabelile, et näha kõiki boonuseid, mida võiksid kasutada ka videopokkeri mängimiseks.

Pole veel kindel, kas videopokker on midagi sinu jaoks? Loe allpool olevat juhendit, kus selgitame videopokkeri omadusi, eeliseid ja ka peamiseid reegleid, mida võiksid teada enne mängima asumist.

Loe rohkem
2.4/5
Mai parim boonus
200% kuni 500€ Boonus
Soovitatud
4.1/5
Luminor logo Swedbank LOGO SEB logo +1
 • Üle 4000 sloti- ja live-kasiino mängu
 • Kiire kontovaba kasiino
 • Eestis registreeritud ja litsentseeritud
Maksa ja mängi
4.1/5
Min. sissemakse 20€
Väljamaksekiirus Kohene
ee
Tegevusluba Eesti
Luminor logo Swedbank LOGO SEB logo +1
Maksemeetodid
Luminor logo
Swedbank LOGO
SEB logo
LHV logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
20€
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Maksuvabad võidud
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse boonuse protsent
-
1. sissemakse boonuse summa
-
Boonuse läbimängunõue
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Nimi
Casino Days
Asutamisaasta
2022
Ettevõte
Play Well Media Limited
2.4/5
Swedbank LOGO Visa logo Skrill logo +4
 • Ühed kõige paremad boonused kogu Eestis
 • Väga suur ja mitmekesine mängutootjate valik
 • Valikus põhimõtteliselt kõik mänguliigid
200% kuni 500€ Boonus
2.4/5
Min. sissemakse 10€
Väljamaksekiirus Kohene
ee
Tegevusluba Eesti
Swedbank LOGO Visa logo Skrill logo +4
Maksemeetodid
Swedbank LOGO
Visa logo
Skrill logo
LHV logo
SEB logo
Mastercard logo
Neteller logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
5€
Sissemaksetasu
Puudub
Väljamaksetasu
Puudub
Maksuvabad võidud
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse boonuse protsent
200%
1. sissemakse boonuse summa
500€
Boonuse läbimängunõue
30x
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Nimi
Optibet
Asutamisaasta
2015
Ettevõte
Optiwin OÜ
4.3/5
Trustly logo Mastercard logo Visa logo +1
 • Valikus ka eksklusiivsed Pafi enda loodud slotikad
 • Suur mänguvalik, sh palju jackpotimänge
 • Pärit Ahvenamaalt
Tasuta spinnid
100
Boonus
100€
4.3/5
Min. sissemakse 10€
Väljamaksekiirus Paar minutit
ee
Tegevusluba Eesti
Trustly logo Mastercard logo Visa logo +1
Maksemeetodid
Trustly logo
Mastercard logo
Visa logo
Skrill logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
10€
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Maksuvabad võidud
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse boonuse protsent
100%
1. sissemakse boonuse summa
100€
Boonuse läbimängunõue
25x
Spinnide läbimängunõue
25x
Põhiandmed
Nimi
Paf
Asutamisaasta
1966
Ettevõte
AS Pafer

Videopokker on üsna uudne mängukontseptsioon, mis on aga end juba Eestis küllaga tõestanud. Oma olemuselt on tegemist pokkeri ja slotikate kombinatsiooniga, kus on slotilaadne lihtsus ent pokkerile omane võimalus kasutada strateegiaid võiduvõimaluse suurendamiseks.

Kuigi videopokker tundub üllatavalt lihtne, meeldib see isegi suurtele pokkeriässadele, kuna videopokkeriga on võimalik oma oskuseid väga hõlpsalt lihvida. Paljud kasiinod ongi just tavalise pokkeri asemel lisanud oma mängude ridadesse videopokkeri, kuna see on märksa lihtsam ja on seetõttu ka võitnud mängijate südamed.

Mis on videopokker?

Videopokkeri kontseptsioon on küll uudne, kuid selle põhimõte on täpsemalt sama nagu tavalisel pokkeril: sa mängid pokkerit, kuid arvutiprogrammi vastu, mitte teiste mängijate vastu. Seepärast sobivad videopokkerit eriti hästi neile, kes ei oska veel hästi pokkerit, ent tahavad oma oskuseid lihvida. Teiste mängijate vastu mängides võib tekkida väike võbelus, kui ei tunne veel reegleid hästi, kuid seda mure ei ole videopokkeri puhul.

Mäng kulgeb väga lihtsalt. Nii pea kui teed panuse videopokkeris, annab programm sulle kaardid. Nagu tavalises pokkeriski on sul võimalik kaarte vahetada ning kui oled oma lõpliku otsuse teinud, näed kohe seda, kui palju sa võitsid.

Seejuures on kaartide kombinatsioonid täpselt samad mis tavalises pokkeris – videopokkeril ei ole erireegleid. Ainus erinevus ongi see, kelle vastu sa mängid.

See tähendab ühtlasi, et videopokkeris saad sa rakendada strateegilist lähenemist, valides kaarte hoolikalt. Muidugi kui sa aga ei tunne tavapokkeri reegleid veel hästi, võid ka kiirelt raha ära kulutada, täpselt nii nagu igas hasartmängus.

Tavaline pokker vs videopokker

Videopokkeri eelised tavapokkeri ees

Kui oled alati unistanud pokkeri mängimisest, aga see on tekitanud pisut ärevust, kuna pokker näib väga keeruline, siis videopokker on hea alternatiiv. Siin on veel mõned olulised eelised, mistõttu videopokker trumpab üle tavalise pokkeri:

 • Pole vaja erilist tarkvara – pokker on üsna kõrgtehnoloogiline ja enamasti tuleb pokkeri mängimiseks laadida alla pokkerituba. Videopokkerit saab aga mängida kas või telefoni kaudu ning pole vaja mitte mingisugust erilist tarkvara.
 • Pole vaja mängida teiste vastu – videopokkeris mängid sa arvuti vastu, seega ei pea muretsema selle pärast, et teised mängijad sind üle kavaldaksid.
 • See on lihtne ja tempokas – pokker võib olla üsna aeglane, seega kui soovid teha kiire pokkerimängu, sobib just taoline mänguautomaadilaadne pokker.
 • Sa saad natuke kallutada võiduvõimalusi – erinevalt slotikatest on videopokkeris reaalselt võimalik kasutada oma teadmiseid selleks, et natuke rohkem võita.

Kuidas hakata mängima videopokkerit

Tahad saada pokkerimeistriks? Videopokker on esimene samm, näidates sulle pokkerimaailma delikaatseid nüansse natuke kergemas atmosfääris. Samas on videopokker ka omamoodi hasartne, sobides isegi pokkeriproffidele. Kui tahad videopokkeriga algust teha, järgi alljärgnevaid lihtsaid samme.
Kui kaua: 10 min
Sul on vaja: Internetiühendus
Lisaks on vaja: Eelarve
Vali kasiino
1. Vali kasiino
Leia siitsamast Playin.ee lehelt mõni kasiino, mis kõnetab sind kõige rohkem – näiteks leia meie kaudu sobiva suurusega tervitusboonus, mida pokkeril mängides nautida!
Registreeru
2. Registreeru
Kui kasiino on välja valitud, suundu selle kodulehele ning ava oma kasiinokonto. Läbi ka isikutuvastus, et saaksid hiljem muretult makseid teha ning raha jõuaks kiirelt kohale sekeldusteta.
Tee esimene sissemakse
3. Tee esimene sissemakse
Kui konto on avatud ja kinnitatud, kanna oma kasiinokontole ka natuke raha, et saaksid videopokkerit pärisraha eest mängida. PS: Paljudes kasiinodes saab videopokkerit mängida tasuta demoversioonis.
Naudi pokkerit
4. Naudi pokkerit
Nüüd polegi muud üle jäänud kui valida välja mõni videopokkerimäng ning asuda kõlistama! Tutvu enne mänguga alustamist ka reeglitega või võta endale käepärast pokkerireeglite kogumik.
TOP 5 tüüpi videopokkerit

Kõige levinumad videopokkerid

Videopokkereid on tegelikult mitmesuguseid ning peamiselt erinevad need väljamakseprotsendi suuruse poolest. Alljärgnevad 5 videopokkerit on kõige levinumad ning neid võid kohata pea igas kasiinos, kus on vähegi videopokkerid esindatud:

 1. Jacks or Better – see videopokker on olemas tõepoolest pea kõikjal. Väljamaksed saavad sel puhul alguse soldatite paarist.
 2. Tens or better – see on põhimõtteliselt eelmise variandi variatsioon, kuid nagu nimigi viitab, siis saavad väljamaksed alguse hoopis siis, kui saad paari kümneid.
 3. Double Bonus – ka see on esimese variatsioon, kuid selle puhul makstakse kõrgem summa siis, kui saad kokku neli ässa.
 4. Deuces Wild – selle versiooni puhul on kahed tugeva käe loojad ehk kui kätte satub number kaks, asendab see teisi kaarte.
 5. Joker’s Wild – jokker pole just kõige levinum mängudes, kuid siinkohal on jokkeril suur roll: see toimib „wild“ kaardina ning jokkeriga käsi on koheselt nö tugev käsi, asendades mõne teise kaardi.

Videopokker on hea viis, kuidas õhtut mööda saata ning samal ajal saad lihvida oma pokkerioskuseid. Lehitse meie kasiinoarvustusi ja leiad endale parima koha, kus videopokkerit mängida.

Korduma kippuvad küsimused

 • Kas videopokker on strateegiamäng?
  Videopokker on küll endiselt õnnemäng, ent sellel on teatud strateegiline konks. Kui oskad teha hästi pokkeriotsuseid ning tunned pokkerikäsi, võid strateegiliste otsustega üsna palju kallutada oma võimalusi.
 • Milline videopokker on parim?
  Üldiselt öeldakse, et parim videopokker on Double Bonus Poker, sest sellel on statistiliselt kõrgemad võiduvõimalused. Jacks or Better on samuti väga hea valik, kuna väljamaksed on kõrged ning maja eelis on madal.
 • Kas videopokkeris saab võita suuri summasid?
  Kõik oleneb tegelikult sinu oskustest, õnnest ja panuse suurusest. Küll aga pole välistatud, et ka videopokkeris saab võita suuremaid summasid!
 • Kas videopokker on parem kui slotikad?
  See oleneb maitsest. Mõne mängija jaoks on videopokker tõepoolest parem, sest selles on teatud stateegiline konks olemas. Samas slotikad tuginevad täielikult ainult õnnele ja oskustega pole sellel mingit pistmist.
 • Millised on videopokkeri võidutõenäosused?
  Videopokkerit mängitakse 52 kaardiga, mis tähendab, et sul on 1 52-st võimalus saada konkreetne kaart ning 1/13-st võimalus saada teatud kaardinumber. Mis puudutab üldist tasuvust, siis enamus videopokkerimänge on üle 99%-se RTP-ga!
Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.

Loe ka lisainfot

Kasiinomängud

Kasiinomängud Kas oled kunagi vaadanud filme, kus glamuursed inimesed mängivad ruletilaua ääres? Või oled kuulnud, kuidas sõbrad võidavad pokkeris raha?...

Blackjack

Blackjack on üks tuntumaid kasiinomänge, mis on järjest rohkem kuulsust kogunud ka eestlaste seas, eriti tänu live-kasiinodele, kus saab mängida...

Bingo

Kui kasiinomängud nagu rulett, pokker või baccarat võivad olla inimeste jaoks pisut võõrad ning parimal juhul on neid mänge nähtud...

Kraapekaardid

Kraapekaardid on meile kõigile tuntud Eesti Loto pärast. Kiirloterii nime all tuntud kraapekaardid on levinud üle kogu Eesti, saadaval igas...