GrandX

GrandX on üks noorimaid Eesti internetikasiinosid, kuid selle taga peituv GrandPrix kasiinoketi ei ole sugugi niivõrd uus ja on hoopistükkis vägagi tuntud üle kogu Eesti tänu maapealsetele kasiinodele. Nüüd on ettevõte alustanud tegutsemist ka internetiavarustes ja toob kasiinoglamuuri mängijateni arvutiekraani vahendusel.

Selle kasiino puhul torkab koheselt silma eriline disain ja hoopis erilisem mänguvalik, millest räägime alljärgnevas lühiarvustuses. Pea aga meeles, et sarnaselt teistele kasiinodele saad sa ka GrandX kasiinos endale lunastada korraliku tervitusboonuse.

Selles ülevaates anname sulle lähemalt teada, mida võid GrandX kasiinost oodata, millised on selle kasiino plussid ja miinused ning mis on kasiino kõige unikaalsemad omadused.

Boonused

GrandX oskab mängijaid tervitada kohe väga luksusliku boonusega. Nimelt on võimalik kõigil uutel mängijatel (või neil, kes pole veel teinud ühtegi sissemakset) lunastada endale kuni 1000 eurot boonust + kuni 250 tasuta spinni. Tänu niivõrd suurele summale on tegemist julgelt ühe Eesti suurima tervitusboonusega!

Tasuta keerutuste juures on veel eriline asjaolu, et keerutusi saab jagada mitme erineva mängu vahel, seega on sul rohkem paindlikkust keerutuste kasutamisel – tasuta spinnid pole mõeldud lihtsalt ühele mängule.

GrandX tervitusboonus on jagatud 4 esimese sissemakse vahel:

 1. Kui teed esimese sissemaksena vähemalt 10-eurose kande, on võimalik kasutada 100%-st boonust kuni 300 euro ulatuses. Lisaks antakse 100 tasuta keerutust, mida saab kasutada mängudel Allways Fruits, Enchanted Cleapantra või Dragon’s Gift.
 2. Teisel sissemaksel antakse 50% boonust kuni 300 euro ulatuses, pluss 50 tasuta keerutust, mida saab kasutada mängudel Wild Dragon, Party Time või Allways Win.
 3. Kolmanda sissemakse korral antakse 60%-st boonust 200 euro ulatuses ning lisaks kingitakse jälle 50 keerutust, mida saab kasutada slotikatel Dragons Kingdom, Hot Twenty või Diamond Cats.
 4. Kui soovid teha oma neljanda sissemakse, saad 70% boonust kuni 200 euro ulatuses ning veel 50 keerutust, mis on mõeldud slotikatele Star, King’s Crown või Wild 7.

Boonuse ainus miinus on keerutuste mõnevõrra kõrge läbimängimisnõue – see on 30-40 korra vahemikus. Läbimängimisnõude täitmine läheb tavaliselt aga kiiresti, seega ei tohiks see olla suurem probleem. Põhiline on siiski see, et tervitusboonust saab kasutada mitmel korral – seega pole sa seotud lihtsalt ühe sissemaksega, vaid võid vabalt nautida boonuseid ka hiljem.

Mänguvalik

Kui oled tüdinenud Net Entertainmenti ja Microgamingu mängudest, mis on esindatud põhimõtteliselt igas internetikasiinos, siis on GrandX täielik vaheldus. Nimelt on selle kasiino mängud loodud hoopis Amaticu poolt ja on tunduvalt traditsioonilisema lähenemisega.

Amaticu mängud on head „vanakooli“ slotikad, mis tekitavad tunde, nagu oleksid ajas pisut tagasi läinud ja sattunud ehtsasse kasiinosse. Näiteks on GrandX kasiinos eraldi kategoorias lausa puuviljaslotid. Mis muu tekitaks niivõrd ehtsa kasiino mulje, kui mitte puuviljapiltidega slotikad?

Mänguvalikust lähemalt rääkides, siis GrandX kasiinost leiab kõike seda, mida võid leida ühest tavalisest maapealsest kasiinost. Suurim rõhk on slotikatel, kuid nende kõrval on esindatud ka videopokker, lauamängud ja isegi keno.

GrandX kasiino mänguvalik on väga spetsiifiline ning seega on ka lauamängude valikus vaid 2 mängu – üks rulett ja üks Blackjack. Keno loto on samuti esindatud ühe mänguga.

Kokku on GrandX-is üle 60 mängu, mis on tõepoolest tagasihoidlik number, kuid Amaticu mänge ei saa mängida üheski teises Eesti internetikasiinos. Jällegi trumpab kvaliteet kvantiteedi ka selles kasiinos. Kõik, kes on tüdinud muudest mängudest, leiavad kindlasti tundide kaupa lõbu GrandX-st.

Kasutajasõbralikkus ja disain

GrandX kasiino tegi hiljuti läbi suure disainiuuenduse, muutes kasiino moodsamaks ja kasutajasõbralikumaks, kuna varasem disain ei sobitunud kenasti nutiseadmetega. Nüüd on see mure korda aetud – kasiinoleht sobitub ka nutiseadmetega. See tähendab, et võid vabalt mängida GrandX mänge isegi siis, kui sõidad parasjagu näiteks bussiga.

Sarnaselt Grand Prix kasiinodele on GrandX internetikasiino sinistes ja punastes toonides. See on järjekordne hea pool kasiino puhul – tumedates toonides kasiinos võib pika peale silme ees võbelema hakata.

Kiidame kasiino püüdlusi uuendada oma lehte ning mis veelgi olulisem: kogu kasiino leht on ülimalt lihtsa navigatsiooniga. Ei mingeid üleliigseid infokilde, suuri bännereid ega mitte midagi muud, mis võiks silma häirida. Kõik mängud on väga lihtsasti ülesleitavad tänu erinevatele kategooriatele. Kui üldse midagi ette heita, on see otsingufunktsiooni puudumine.

Ehkki kasiino on nüüd tunduvalt moodsama välimusega, on lehel siiski teatud vanaaegsem mulje, mis torkab silma siis, kui kõrvutada lehte mõne teise uudse kasiinoga. Õnneks trumpab aga kõik muud omadused üle kasiino lihtsus. Nagu öeldakse, siis lihtsuses peitub võlu ning GrandX on selle osas küll teinud kõik õigesti.

Klienditeenindus ja makseviisid

GrandX kasiino lehel on kenasti toimiv live-chat. See, millistel kellaaegadel see saadaval on, on küll teadmata, kuid live-chat vastab praktiliselt koheselt ja on täiesti eestikeelne, seega ei pea pead vaevama keeleprobleemi üle.

Sellele lisaks on saadaval ka KKK sektsioon, mis ei ole küll ülemäära suur, kuid vastab siiski mõningatele pakilisematele küsimustele. Kõik see tähendab, et soovi korral saad mugavalt vastuse kas abisektsioonist või lihtsalt vestlusaknasse kirjutades.

GrandX lehele integreeritud makseviisid on üsna sarnased teistele kasiinodele. Esindatud on mõistagi pangaülekanded ja krediitkaardid, kuid neile lisaks saab kasutada Skrilli, NetEllerit ja Paysafecard’i. Pangaülekannetest rääkides on GrandX üks väheseid kasiinosid, kus on integreeritud ka Coop panga pangalink. Minimaalne deposiit GrandX lehel on vaid üksnes 5 eurot ning minimaalne väljamakse 10 eurot.

Kokkuvõte

Kuigi GrandX ei ole kõige suurem internetikasiino Eestis ja nii mänguvalik kui ka boonuste hulk on piiratud, ei tähenda see, et kasiino oleks kuidagi vähem väärtuslik. Vastupidi – tegemist on seni ainsa Eesti internetikasiinoga, kus saab mängida erilisi Amaticu mänge. GrandX on panustanud ehtsa kasiinohõngu loomisele, mida sa saad nautida ka nende maapealsetes kasiinodes.

Kõik, kes otsivad lihtsat ja probleemivaba kasiinokogemust ning soovivad mängida midagi uudset, võivad tõtata GrandX kasiinosse, kus uusi mängijaid tervitatakse ka korraliku boonusrahaga.

Plussid & miinused
 • Unikaalne mänguvalik
 • Seotud maapealse GrandPrix kasiinoketiga
 • Eestis litsentseeritud turvaline mängukoht
 • Kõrge summaga tervitusboonus
 • Võimalik mängida ka keno lotot
 • Mänguvalik on üsna piiratud
 • Boonuseid on väga vähe
 • Disain on pisut vanamoeline
GrandX

Kuni 1000 eurot boonust

Mängi nüüd Mängi nüüd