Viimati muudetud:

GrandX kasiino

2.8/5
2.8/5
SafePlay
 • Klassikalised nö vanakooli videoslotid
 • Seotud tuntud Grand Prix kasiinoketiga
 • Üks suurimaid tervitusboonuseid Eestis
Boonus
1000€
Tasuta spinnid
250
Min. sissemakse 10€
Kiireim väljamakse 24 tundi
ee
Tegevusluba Eesti
Klienditugi Eesti keel

Kiire ülevaade:GrandX kasiino

GrandX online kasiino kuulub tuntud Grand Prix kasiinoketi juurde, olles kasiino veebipõhine versioon. Naudi klassikalisi puuviljaslotikaid ja muid traditsioonilisi kasiinomänge! Loe siit lehelt ka meie täielikku arvutust ja kasiino ülevaadet.

Loe rohkem
 • GrandX 1
 • GrandX 2
 • GrandX 3
 • GrandX 4
 • GrandX 5
Plussid
Unikaalne mänguvalik
Seotud maapealse GrandPrix kasiinoketiga
Eestis litsentseeritud turvaline mängukoht
Kõrge summaga tervitusboonus
Võimalik mängida ka keno lotot
Miinused
Mänguvalik on üsna piiratud
Boonuseid on väga vähe
Disain on pisut vanamoeline
SafePlay
Klienditoe vastamisaeg: Paar minutit
Väljamaksekiirus: 1 - 2 päeva
KYC protsessi kiirus: Paar minutit

Mida me arvame kasiino GrandX kohta?

GrandX on üks noorimaid Eesti internetikasiinosid, kuid selle taga peituv GrandPrix kasiinoketi ei ole sugugi niivõrd uus ja on hoopistükkis vägagi tuntud üle kogu Eesti tänu maapealsetele kasiinodele. Nüüd on ettevõte alustanud tegutsemist ka internetiavarustes ja toob kasiinoglamuuri mängijateni arvutiekraani vahendusel.

Selle kasiino puhul torkab koheselt silma eriline disain ja hoopis erilisem mänguvalik, millest räägime alljärgnevas lühiarvustuses. Pea aga meeles, et sarnaselt teistele kasiinodele saad sa ka GrandX kasiinos endale lunastada korraliku tervitusboonuse.

Selles ülevaates anname sulle lähemalt teada, mida võid GrandX kasiinost oodata, millised on selle casino plussid ja miinused ning mis on kasiino kõige unikaalsemad omadused.

Võta boonus

GrandX kasiino info ja boonused

GrandX kasiinos võib iga uus mängija saada esimese nelja sissemakse jooksul kuni 1000 eurot boonust + 250 tasuta keerutust. Esimese sissemaksega võid juba saada 100% boonust 300 euro ulatuses ning hulga keerutusi mitmetele slotikatele!
Põhiandmed
NimiGrandX
Loomisaasta2011
Tegevusluba Eesti
Omanik Alpache OÜ
PlatvormAlpache OÜ
Veebilehtgrandx.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mänguautomaadid
Eesti keel
VIP-programm
Mängustamine
Boonused
Tervitusboonus
1. sissemakse boonus 100%
Maks. 1. sissemakse boonus 300€
Boonuse lunastamisnõuded 40x
2. sissemakse boonus 50% / 300€ + 50 TS
3. sissemakse boonus 60% / 250€ + 50 TS
4. sissemakse boonus 70% / 250€ + 50 TS
5. sissemakse boonus -
Boonuskood -
Non-sticky boonus
Min. sissemakse boonuseks 10€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid 250
Riskivabad keerutused Mitu erinevat
Riskivabade spinnide tingimused 40x
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Tasuta raha -
Lisaboonused
Live-kasiino boonus -
Panustamisboonus -
Sisse- ja väljamakse
Sissemakse
Min. sissemakse 5€
Teenustasu Lisatasusid pole
Väljamakse
Min. väljamakse 5€
Väljamakselimiit 5 000€ / päevas
Teenustasu Lisatasusid pole
Makseviisid
Mänguvõimalused
Mänguautomaadid
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivne jackpot
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

2.8/5.0
(1 Arvustused)
Boonused
3.0
Mänguvalik
1.0
Veebilehe disain
2.0
Kasutussõbralikkus
3.0
Klienditeenindus
4.0
Maksed
4.0

Kuidas me kasiinosid hindame?

Me uurime, analüüsime ja hindame iga uut online kasiinot hoolikalt enne selle avaldamist oma lehel. Meie peamine eesmärk on tuua lugejateni ainult kontrollitud, turvalised ja usaldusväärsed kasiinod. Me saame tihti informatsiooni olemasolevate kasiinode või uute kasiinode kohta ning seejärel uurime neid hoolikalt veendumaks, et portaal vastab meie standarditele. Kui põhistandardid on paigas, hindame kasiinot vastavalt meie kriteeriumile ning sellest moodustub ka lõplik skoor.

Loe rohkem

Mängijate arvustused

Allpool saad lugeda kasiino arvustusi või võid jätta omaenda kommentaari kasiino kohta. Oma arvamust jagades aitad sa ka teistel kasutajatel leida parima kasiino, kuid muudad ühtlasi ka kasiino hinnangut.

 • Z
  Zoja
  Suurepärane 5/5
  Vaga tore ja soovitan
  Mitte paha ei ole

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne, kui see on vähegi sinu enda kogemus olnud. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib arvustuse avaldamine võtta aega mõned tunnid.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas tegid sissemakse?
Hinnang:


Boonused

GrandX oskab mängijaid tervitada kohe väga luksusliku boonusega. Nimelt on võimalik kõigil uutel mängijatel (või neil, kes pole veel teinud ühtegi sissemakset) lunastada endale kuni 1000 eurot boonust + kuni 250 tasuta spinni. Tänu niivõrd suurele summale on tegemist julgelt ühe Eesti suurima tervitusboonusega!

Tasuta keerutuste juures on veel eriline asjaolu, et keerutusi saab jagada mitme erineva mängu vahel, seega on sul rohkem paindlikkust keerutuste kasutamisel – tasuta spinnid pole mõeldud lihtsalt ühele mängule.

GrandX tervitusboonus on jagatud 4 esimese sissemakse vahel:

 1. Kui teed esimese sissemaksena vähemalt 10-eurose kande, on võimalik kasutada 100%-st boonust kuni 300 euro ulatuses. Lisaks antakse 100 tasuta keerutust, mida saab kasutada mängudel Allways Fruits, Enchanted Cleapantra või Dragon’s Gift.
 2. Teisel sissemaksel antakse 50% boonust kuni 300 euro ulatuses, pluss 50 tasuta keerutust, mida saab kasutada mängudel Wild Dragon, Party Time või Allways Win.
 3. Kolmanda sissemakse korral antakse 60%-st boonust 200 euro ulatuses ning lisaks kingitakse jälle 50 keerutust, mida saab kasutada slotikatel Dragons Kingdom, Hot Twenty või Diamond Cats.
 4. Kui soovid teha oma neljanda sissemakse, saad 70% boonust kuni 200 euro ulatuses ning veel 50 keerutust, mis on mõeldud slotikatele Star, King’s Crown või Wild 7.

Boonuse ainus miinus on keerutuste mõnevõrra kõrge läbimängimisnõue – see on 30-40 korra vahemikus. Läbimängimisnõude täitmine läheb tavaliselt aga kiiresti, seega ei tohiks see olla suurem probleem. Põhiline on siiski see, et tervitusboonust saab kasutada mitmel korral – seega pole sa seotud lihtsalt ühe sissemaksega, vaid võid vabalt nautida boonuseid ka hiljem.

Mänguvalik

Kui oled tüdinenud Net Entertainmenti ja Microgamingu mängudest, mis on esindatud põhimõtteliselt igas internetikasiinos, siis on GrandX täielik vaheldus. Nimelt on selle kasiino mängud loodud hoopis Amaticu poolt ja on tunduvalt traditsioonilisema lähenemisega.

Amaticu mängud on head „vanakooli“ slotikad, mis tekitavad tunde, nagu oleksid ajas pisut tagasi läinud ja sattunud ehtsasse kasiinosse. Näiteks on GrandX kasiinos eraldi kategoorias lausa puuviljaslotid. Mis muu tekitaks niivõrd ehtsa kasiino mulje, kui mitte puuviljapiltidega slotikad?

Mänguvalikust lähemalt rääkides, siis GrandX kasiinost leiab kõike seda, mida võid leida ühest tavalisest maapealsest kasiinost. Suurim rõhk on slotikatel, kuid nende kõrval on esindatud ka videopokker, lauamängud ja isegi keno.

GrandX kasiino mänguvalik on väga spetsiifiline ning seega on ka lauamängude valikus vaid 2 mängu – üks rulett ja üks Blackjack. Keno loto on samuti esindatud ühe mänguga.

Kokku on GrandX-is üle 60 mängu, mis on tõepoolest tagasihoidlik number, kuid Amaticu mänge ei saa mängida üheski teises Eesti internetikasiinos. Jällegi trumpab kvaliteet kvantiteedi ka selles kasiinos. Kõik, kes on tüdinud muudest mängudest, leiavad kindlasti tundide kaupa lõbu GrandX-st.

Kasutajasõbralikkus ja disain

GrandX kasiino tegi hiljuti läbi suure disainiuuenduse, muutes kasiino moodsamaks ja kasutajasõbralikumaks, kuna varasem disain ei sobitunud kenasti nutiseadmetega. Nüüd on see mure korda aetud – kasiinoleht sobitub ka nutiseadmetega. See tähendab, et võid vabalt mängida GrandX mänge isegi siis, kui sõidad parasjagu näiteks bussiga.

Sarnaselt Grand Prix kasiinodele on GrandX internetikasiino sinistes ja punastes toonides. See on järjekordne hea pool kasiino puhul – tumedates toonides kasiinos võib pika peale silme ees võbelema hakata.

Kiidame kasiino püüdlusi uuendada oma lehte ning mis veelgi olulisem: kogu kasiino leht on ülimalt lihtsa navigatsiooniga. Ei mingeid üleliigseid infokilde, suuri bännereid ega mitte midagi muud, mis võiks silma häirida. Kõik kasiinomängud on väga lihtsasti ülesleitavad tänu erinevatele kategooriatele. Kui üldse midagi ette heita, on see otsingufunktsiooni puudumine.

Ehkki kasiino on nüüd tunduvalt moodsama välimusega, on lehel siiski teatud vanaaegsem mulje, mis torkab silma siis, kui kõrvutada lehte mõne teise uudse kasiinoga. Õnneks trumpab aga kõik muud omadused üle kasiino lihtsus. Nagu öeldakse, siis lihtsuses peitub võlu ning GrandX on selle osas küll teinud kõik õigesti.

Klienditeenindus ja makseviisid

GrandX kasiino lehel on kenasti toimiv live-chat. See, millistel kellaaegadel see saadaval on, on küll teadmata, kuid live-chat vastab praktiliselt koheselt ja on täiesti eestikeelne, seega ei pea pead vaevama keeleprobleemi üle.

Sellele lisaks on saadaval ka KKK sektsioon, mis ei ole küll ülemäära suur, kuid vastab siiski mõningatele pakilisematele küsimustele. Kõik see tähendab, et soovi korral saad mugavalt vastuse kas abisektsioonist või lihtsalt vestlusaknasse kirjutades.

GrandX lehele integreeritud makseviisid on üsna sarnased teistele kasiinodele. Esindatud on mõistagi pangaülekanded ja krediitkaardid, kuid neile lisaks saab kasutada Skrilli, NetEllerit ja Paysafecard’i. Pangaülekannetest rääkides on GrandX üks väheseid kasiinosid, kus on integreeritud ka Coop panga pangalink. Minimaalne deposiit GrandX lehel on vaid üksnes 5 eurot ning minimaalne väljamakse 10 eurot.

Kokkuvõte

Kuigi GrandX ei ole kõige suurem internetikasiino Eestis ja nii mänguvalik kui ka boonuste hulk on piiratud, ei tähenda see, et kasiino oleks kuidagi vähem väärtuslik. Vastupidi – tegemist on seni ainsa Eesti internetikasiinoga, kus saab mängida erilisi Amaticu mänge. GrandX on panustanud ehtsa kasiinohõngu loomisele, mida sa saad nautida ka nende maapealsetes kasiinodes.

Kõik, kes otsivad lihtsat ja probleemivaba kasiinokogemust ning soovivad mängida midagi uudset, võivad tõtata GrandX kasiinosse, kus uusi mängijaid tervitatakse ka korraliku boonusrahaga.

GrandX kasiino korduma kippuvad küsimused

 • Mida GrandX kasiinos mängida saab?
  GrandX on vanakooli online kasiino, kus on saadaval vaid slotimängud ja paar lauamängu. Kasiino teeb koostööd üksnes Amaticuga, seega on kõik slotid pärit Amaticult.
 • Kas GrandX kasiino pakub boonuseid?
  Jah, ikka! GrandX boonused on seotud sissemaksetega, seega tuleb boonuste saamiseks teha eelnevalt sissemakse. Enamus GrandX boonuseid on 50-100%-sed sissemakseboonused. Täpsema info jaoks külasta GrandX boonuspakkumiste lehte.
 • Kui kiiresti GrandX kasiinost võidud kätte saab?
  GrandX kasiino väljamaksed pole eriti kiired, kuid kõik sõltub makseviisist. Enamjaolt võid raha kätte saada järgmisel tööpäeval, kuid pea silmas, et maksed võivad võtta aega ka paar päeva.
 • Kas GrandX on usaldusväärne kasiino?
  Jah, GrandX kuulub Eestis registreeritud firmale Alpache OÜ, millel on ka tegevusluba, kuid sellest olulisem on fakt, et GrandX on seotud füüsiliste GrandPrix kasiinodega, mis omakorda kasvasid välja Videomatist. Sestap on GrandX sisuliselt kõige vanem kasiino Eestis!
 • Kuidas GrandX kasiino klienditeenindusega ühendust saada?
  Kui sul peaks mängides tekkima küsimusi või probleeme, siis saad GrandX klienditoega ühendust live-chati kaudu ajavahemikus 8-24 või saates kasiinole kirja aadressile [email protected].
Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad online kasiinod on igavaks muutunud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Pea iga nädal tuleb välja uusi online kasiinosid. Siin on mõned hiljutised uustulnukad.
 • 4/5
  Boonus
  1850€
  Spinnid
  500
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tundmatu
  Väljamaksetasu
  Tundmatu
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Kahnawake
  Loodud
  2018
  Domeen
  locowin.com
 • 3.8/5
  200 Tasuta spinni
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  4 000€
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  4 000€
  Tasuta spinnid mängudes
  Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  fruta.com
 • 4/5
  Boonus
  300€
  Spinnid
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000 €
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000 €
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  -
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  respin.com