Viimati muudetud:

Blackjack

Kas tahad mängida blackjacki? Siit lehelt leiad kõik, mida vajad alustamiseks. Playin.ee on koondanud sellele lehele parimad kasiinopakkumised ja erilised boonused, mis muudavad blackjacki mängimise põnevamaks. Kui tahad asuda kohe mängima ja sa ei ütleks ära väikesest lisaboonusest, vaata allpool olevat nimekirja ja vali endale parim kasiino.

Kui sa pole aga veel hästi kursis sellega, kuidas blackjacki mängitakse, uuri julgelt allpoolt meie juhiseid, mille käigus tutvustame lähemalt blackjacki reegleid ja strateegiaid. Tegemist pole üldse keerulise mänguga, kuid tänu meie põgusale juhisele on mängimisega alustamine algajate jaoks veelgi lihtsam.

Loe rohkem
2.4/5
Mai parim boonus
200% kuni 500€ Boonus
Soovitatud
4.1/5
Luminor logo Swedbank LOGO SEB logo +1
 • Üle 4000 sloti- ja live-kasiino mängu
 • Kiire kontovaba kasiino
 • Eestis registreeritud ja litsentseeritud
Maksa ja mängi
4.1/5
Min. sissemakse 20€
Väljamaksekiirus Kohene
ee
Tegevusluba Eesti
Luminor logo Swedbank LOGO SEB logo +1
Maksemeetodid
Luminor logo
Swedbank LOGO
SEB logo
LHV logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
20€
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Maksuvabad võidud
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse boonuse protsent
-
1. sissemakse boonuse summa
-
Boonuse läbimängunõue
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Nimi
Casino Days
Asutamisaasta
2022
Ettevõte
Play Well Media Limited
Uus kasiino
Ainult siin
4.8/5
LHV logo SEB logo Skrill logo +5
 • Üle 2000 mängu
 • Igapäevased garanteeritud jackpotid
 • Võidud kätte koheselt
Tasuta spinnid
50
Boonus
100€
4.8/5
Min. sissemakse 10€
Väljamaksekiirus 24 tundi
ee
Tegevusluba Eesti
LHV logo SEB logo Skrill logo +5
Maksemeetodid
LHV logo
SEB logo
Skrill logo
Luminor logo
Swedbank LOGO
Mastercard logo
Visa logo
Neteller logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
10€
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Maksuvabad võidud
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse boonuse protsent
200%
1. sissemakse boonuse summa
100€
Boonuse läbimängunõue
25x (B+D) / 14D
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Nimi
Nutz
Asutamisaasta
2021
Ettevõte
Optiwin OÜ
4.4/5
Rapid transfer Trustly logo Skrill logo +4
 • Arvelda krüptorahas ja teeni passiivset tulu
 • Põnev statistika saadaval iga mängu kohta
 • Sagedased sotsiaalmeediakampaaniad boonuste teenimiseks
Tasuta spinnid
140
Boonus
100 000€
4.4/5
Min. sissemakse 20€
Väljamaksekiirus Kohene
cw
Tegevusluba Curaçao
Rapid transfer Trustly logo Skrill logo +4
Maksemeetodid
Rapid transfer
Trustly logo
Skrill logo
bitcoin logo
Mastercard logo
Visa logo
Neteller logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
20€
Sissemaksetasu
Tasud võivad olla õuned
Väljamaksetasu
Tasud võivad olla õuned
Maksuvabad võidud
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse boonuse protsent
100%
1. sissemakse boonuse summa
100% / 100 000€ + 30 TS
Boonuse läbimängunõue
60x
Spinnide läbimängunõue
60x
Põhiandmed
Nimi
Fairspin
Asutamisaasta
2018
Ettevõte
Techcore Holding B.V.

Blackjack on üks tuntumaid kasiinomänge, mis on järjest rohkem kuulsust kogunud ka eestlaste seas, eriti tänu live-kasiinodele, kus saab mängida Blackjacki kauni krupjeega.

Üks põhjuseid, miks see kaardimäng on niivõrd paljude mängijate südamed võitnud, on selle võrdlemisi lihtsad reeglid ent ka omamoodi strateegiline “nõks” – tegemist ei ole mänguga, mille reeglid sa saad selgeks õppida paari minutiga ning see on üks vähestest kasiinomängudest, kus on võimalik kasutada teatud strateegijaid.

Blackjacki valik erinevates Eesti kasiinodes on väga mitmekülgne. On kasiinosid, kus on valikus paar lauda, on neid, kust leiad mitukümmend versiooni. Meie lehelt leiad soovitused kõikidest parimatest kasiinodest, kus saad vabalt harjutada Blackjacki mängimist ning ka teenida pisut raha hea õnne korral!

Blackjacki eesmärk

Blackjacki reeglid

Blackjacki olemus on tegelikult imelihtne. Kogu mäng tugineb kaartide numbrilistele väärtustele. Näiteks äss on võrdne ühega, pildikaardid võrduvad kümnega ning teiste kaartide väärtus vastab nende numbriväärtusele, mis on kaardilgi peal.

Kogu mängimine toimub diileri vastu, seega Blackjackis ei saa mängida teiste mängijate vastu nagu pokkeri puhul. Kõik laua ümber olevad mängijad mängivad maja vastu, mitte üksteise vastu.

Blackjackis on sul üks eesmärk: saada oma kaartide väärtusega võimalikult lähedale numbrile 21, ilma, et kaartide väärtus ületaks seda. Kui kaartide väärtus kokku on suurem kui 21, on see automaatne kaotus – näiteks, kui su kaartideks on 2 pildikaarti ja number 4, lähed sa “lõhki” ja kaotad, kuna summa on 24. Kui sul on aga 2 pildikaarti, on summaks 20 ja see on perfektne, kuna jääb täpselt alla 21.

Enne, kui diiler hakkab kaarte jagama, tuleb teha oma panus. Seejärel paneb diiler kaks kaarti maha, pilt ülespoole. Lisaks paneb diiler ühe kaardi maha pilt allapoole ja mängija saab valida, kas soovib veel kaarte või soovib jääda saadud kaartidega. Nii mängitakse seni, kuni mängija on kaartidega rahul või kui ta skoor ületab numbrit 21.

Veel üks eripära seejuures on fakt, et diileri enda kaardid ei tohi ületada summat 17 – kui summaks on vähemalt 17, peab diiler lõpetama kaartide võtmise.

Erinevates kasiinodes võib Blackjack olla väga erinev, kuid alati on olemas üks teatud kombinatsioon, mis on nö kõrgeim kombinatsioon – üks kaartidest on äss ja teine on võrdne kümne punktiga. Seda kombinatsiooni kutsutaksegi Black Jackiks ja see tähendab, et oled koheselt võitnud. Paljudes kasiinodes tähendab sellise käe saamine ka kõrgemat väljamakset.

Blackjacki terminid

Kui mängid Blackjacki arvuti vastu või kasvõi krupjee vastu, kuuled teatud termineid, mida peaksid kindlasti teadma. Siin on põgus ülevaade:

 • Hit – kui sa ütled Blackjacki mängides „hit“, antakse sulle juurde üks kaart;
 • Stand – nagu ka sõnast võib aimata, tähendab see käsklus, et sa ei soovi rohkem kaarte juurde;
 • Double down – see on termin, mida kasutada siis, kui oled endas väga kindel. Double down tähendab, et soovid veel ühte kaarti ja soovid samas ka suurendada oma panust topelt;
 • Split – see tähendab soovi jagada oma esialgu olnud kätt;
 • Surrender – kui sulle tundub, et kõik hakkab luhta minema, siis see termin tähendab, et soovid panusest loobuda.

Blackjack on omamoodi huvitav kooslus õnnemängust ja strateegiast. Paraku ei saa sa kunagi mõjutada ega ette näha seda, millised kaardid su kätte tulevad, seega on tegemist täielikult õnnemänguga.

Mida sa aga saad teha, on teha häid valikuid ning taibata momenti, millal on mõistlik lõpetada kaartide juurde võtmine. Harjutamine teeb meistriks ning mida rohkem sa harjutad, seda paremini hakkad mõistma Blackjacki nüansse.

Kuidas hakata internetis blackjacki mängima

Kas tahad ka proovida kätt blackjackis ning näha, kui hea blackjackihai sa oled? Järgi neid lihtsaid samme, et avada kasiinos konto ning hakata blackjacki mängima.
Kui kaua: 10 min
Sul on vaja: Internetiühendus
Lisaks on vaja: Eelarve
Vali parim kasiino
1. Vali parim kasiino
Esmalt on sul vaja kontot usaldusväärses kasiinos. Leia Playin.ee lehelt endale kasiino – oleme sinu jaoks reastanud kõik usaldusväärsed Eesti kasiinod.
Ava konto
2. Ava konto
Ava valitud kasiinos konto. Selle jaoks pead vaid sisestama mõnged isikuandmed ning läbima ka isikutuvastuse, ent see kõik on väga lihtne.
Tee sissemakse
3. Tee sissemakse
Kui konto on avatud ja kinnitatud, peaksid tegema ka esimese sissemakse (kui sa just ei kavatse tasuta blackjacki mängida). Tee soovitud sissemakse valitud sissemaksemeetodi kaudu.
Mängi blackjacki
4. Mängi blackjacki
Kui sissemakse on laekunud, vali blackjackilaudade osa ning leia endale sealt sobiv mäng. Blackjacki saad nautida vabalt ka tasuta versioonis, mängides mänguraha eest.

Kuidas diiler blackjackis töötab

Selleks, et mõista kogu blackjacki käiku, pead sa muidugi mõistma, kuidas diiler tegutseb. Sinu ülesanne blackjackis on eelkõige diiler nö üle kavaldada, tehes ise häid otsuseid. Diileritele kehtivad teatud reeglid, mis on kehtestatud kasiino poolt – diilerid ei saa ise otsustada, mida teha, vaid nad peavad käituma vastavalt reeglitele.

Siin on mõned levinud asjad, mida võid täheldada diilerite puhul (ehkki pea silmas, et reeglid võivad erineda kasiinoti):

 • diilerid peavad alati juurde võtma, kui neil on parasjagu alla 16;
 • diilerid peavad alati jääma püsima, kui neil on vähemalt 18;
 • kui diileril on pehme 17 (ässaga 17), on olukord natuke keerulisem. Mõnes kasiinos peab diiler kaarte juurde võtma, mõnes püsima jääma;
 • diiler tegutseb alati viimasena. See reegel on loodud kasiino kaitsmiseks, sest see, kes esimesena üle 21 läheb, kaotab – seega on suurem tõenäosus, et mängija kaotab enne.

See, et diiler ei saa otsuseid teha, on aga jällegi sinu eelis, kuna erinevalt diilerist saad sa tegutseda vabalt – see tähendab, et sa võid vahel hea õnne korral võita ka siis, kui sul on käes näiteks 16 ja sa teed targa otsuse.

7 strateegianõuannet

Parimad blackjacki strateegiad

Esiteks rõhutame uuesti, et blackjack on eelkõige õnnemäng, seega ei ole maailmas ühtegi strateegiat, mis tagaks 100% alati võite. Blackjack on aga tõepoolest üks kõige strateegilisemaid õnnemänge. Parim, mida saame soovitada, on tasuta blackjacki proovimine ja tasuta versioonis oma strateegia rafineerimine.

Iga strateegia on eelkõige loodud selleks, et sinu eelarvet pikendada ja sellest võimalikult palju „välja võtta“, seega tasub katsetada ja harjutada tasuta versioonis. Niiviisi saad ajapikku kujundada omaenda sobiva strateegia.

Siin on aga mõned nipid, mis võivad sulle anda ideid oma strateegia loomiseks:

 1. Duubelda alati kõva 11 peal. Üldise reeglina on mõistlik duubeldada kõva 11 peal, olenevalt olukorrast. Ainus erand on olukord, kus sa mängid mitme kaardipakiga ning diiler peab jääma püsima pehme 17 peale.
 2. Jaga alati kaheksate ja ässade paar. Ükskõik, milline on diileri avatud kaart, ässad ja kaheksad tuleks alati pooleks jagada. Sul on tunduvalt paremad võimalused, kui sul on kaks kätt, mille alguspunkt on kaheksa, selle asemel, et mängida 16 skooriga käega.
 3. Ära jaga viisi ega kümneid. See ei vaja väga palju selgitust – kaks kümmet on 20, seega on võiduvõimalus suurepärane. Samuti on mõistlik jätta viieste paar alles, sest sul on mõistlikum võtta lihtsalt kaart juurde, et saada parem skoor.
 4. Duubelda pehme 13 kuni 18, kui diileril on 5 või 6. See reegel sõltub aga ka sellest, mitme kaardipakiga mängitakse ning millised on täpsemad mängureeglid. Üldiselt peab aga paika see reegel, et duubeldada tasub A-2 kuni A-7 peal.
 5. Kui sul on 9-te paar, ära võta kaarte, kui diileril on 7. Enamus inimesi arvavad, et nad peaksid 9-te paari jagama, kui diileril on alla 9. Parim variant on aga jääda 7 korral paigale, sest sul on parem potentsiaal teenida natuke rohkem raha püsima jäädes kui jagades. Sinu 18-ne käsi võib jõuda sellises olukorras kaugemale.
 6. Anna alla kõva 16 korral, kui diileril on 9, 10 või äss/anna alla, kui sul on 15 ja diileri avatud kaart on 10. Kõva 15 ja 16 on halvimad käed blackjackis, eriti, kui diileril on samal ajal väga tugev käsi. Oma kaotuse vähendamiseks on mõistlik lihtsalt alla anda, sest pikas perspektiivis säästad sa niimoodi rohkem raha.
 7. Ära võta kindlustust mitte kunagi. Iga professionaalne blackjackimängija teab, et kindlustust ei tohi kunagi võtta. Isegi, kui see tundub mõistlik, oled sa lõppude lõpuks kindlustusega ikkagi kaotaja, kes laseb endale lihtsalt villa silmadele tõmmata.

Blackjacki boonused ja turniirid

Üks põhjuseid, miks tasub eelistada online kasiinosid, on nende pakutavad turniirid ja boonused. Boonuste tingimused võivad tihtipeale olla karmid, aga see-eest võid saada boonustega ligipääsu lisavõimalustele. Paljud Eesti online kasiinod pakuvad boonuseid live-kasiinos mängimiseks ning kuna blackjack on kõige popim live-kasiino mäng, on sul suurepärane võimalus nautida natuke lisaraha.

Lisaks tavalisele boonusrahale, mida saad vabalt kasiinos kasutada, saad mitmetes Eesti kasiinodes osaleda ka blackjackiturniiridel. Turniiridel saad võistelda teiste mängijatega, kogudes turniiripunkte ning võites pärisraha siis, kui jõuad edetabeli tippu. Mõnel turniiril saab võita isegi kuni 1000 eurot, lihtsalt selle eest, et naudid blackjacki mängimist ning oled selles edukas.

Kui tahad leida parimad boonused blackjacki mängimiseks, hoia ikka silma peal Playin.ee võrdlustabelitel – oleme sinu jaoks reastanud Eesti parimad kasiinoboonused, et saaksid pikendada blackjackirõõme. Loe alati ka boonuse tingimusi, kuna enamasti pead täitma läbimängunõude, seda vahel isegi oma sissemakse kohta. Boonuse tingimused on ääretult olulised!

4.2/5
Boonus
1200€
Keerutused
220
Võta boonus
Maksemeetodid
Rapid transfer
Neteller logo
Skrill logo
ecoPayz logo
Trustly logo
PaySafeCard logo
Mastercard logo
Visa logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
Tasuta spinnid mängudele
Big Bass Bonanza, Joker Stoker, Starburst, Book of Fallen
Spinnide läbimängunõue
30x
Põhiandmed
Tegevusluba
Curaçao
Loodud
2022
Domeen
verdecasino.com
4.1/5
Maksa ja mängi
Võta boonus
Maksemeetodid
Luminor logo
Swedbank LOGO
SEB logo
LHV logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
5 000€ / päevas
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
5 000€ / päevas
Tasuta spinnid mängudele
Spinnide läbimängunõue
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2022
Domeen
casinodays.com
4.8/5
SafePlay
Boonus
100€
Keerutused
50
Võta boonus
Maksemeetodid
LHV logo
SEB logo
Skrill logo
Luminor logo
Swedbank LOGO
Mastercard logo
Visa logo
Neteller logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
Tundmatu
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
Tundmatu
Tasuta spinnid mängudele
Nitropolis, Chaos Crew, San Quentin, East Coast vs West Coast või Money Train 2 + Divine Fortune
Spinnide läbimängunõue
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2021
Domeen
nutz.ee
3.8/5
SafePlay
Iganädalased rahalised auhinnad
Võta boonus
Maksemeetodid
Luminor logo
LHV logo
SEB logo
Swedbank LOGO
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
10 000€ kuus
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
10 000€ kuus
Tasuta spinnid mängudele
Spinnide läbimängunõue
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2022
Domeen
buumi.com
4.6/5
100% kuni 100€ Boonus
Võta boonus
Maksemeetodid
LHV logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
Bank-transfer logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
10 000€ päevas
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
10 000€ päevas
Tasuta spinnid mängudele
Spinnide läbimängunõue
Põhiandmed
Tegevusluba
Estonia
Loodud
2023
Domeen
firespin.com

Korduma kippuvad küsimused

 • Kas blackjackiga saab raha teenida?
  Blackjack on küll tuntud oma strateegilise külje poolest, ent see pole kaugeltki viis, kuidas raha teenida. Blackjack on ja jääb alati õnnemänguks, mitte raha teenimise viisiks.
 • Milline blackjacki strateegia on parim?
  Blackjackis on võimalik kasutada mitmeid erinevaid strateegiaid, kuid lõppude lõpuks tugineb kõik sinu enda oskustele. Soovitame mängida blackjacki tasuta versioonis, et saaksid harjutada ja rafineerida oma blackjackioskuseid.
 • Kui suur on blackjacki maja eelis?
  Blackjackis on maja eelis umbes 2%, tihtipeale isegi sellest madalam, mistõttu ongi blackjack tuntud ühe kõige nö tulusama õnnemänguna.
 • Kus blackjacki tasuta mängida?
  Blackjack on tasuta saadaval pea igas online kasiinos, seda eelkõige arvutipõhises versioonis, kus saad automaatse arvutiprogrammi vastu mängida nö mängurahaga.
 • Milline kasiino pakub parimaid blackjacki boonuseid?
  Eestis on mitmeid suurepäraste boonustega blackjackikasiinosid. Kui tahad leida parimad boonused, viska pilk peale Playin.ee lehel olevatele võrdlustele – leiad siit parimad Eesti kasiinoboonused!
Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.

Loe ka lisainfot

Blackjacki reeglid, mida igaüks peaks teadma

Kõige olulisemad blackjacki reeglid Selleks, et blackjackis rohkem raha teenida, peaksid sa esmalt endale selgeks tegema blackjacki reeglid. Need ei...

Tasuta Blackjack

Mängi tasuta Kus mängida Kui sa pole varem Blackjackiga kokku puutunud, siis selle põhimõte on lihtne: sinu eesmärk on saada...

11 asja Blackjacki kohta, mida sa varem ei teadnud

1. Blackjackis on maja eelis väiksem kui 1% Maja eelis on iga mängija suurim vaenlane, kuid üks põhjuseid, miks Blackjack...

Kas Craps on uus Blackjack?

1. Crapsil on madal maja eelis Kui sa arvasid, et blackjackil on madal eelis, siis craps üllatab sind veelgi, kuna...