Coolbet

Coolbet on üks Eesti uusimaid tegijaid kasiinomaastikul – kasiino avati vaid paar aastat tagasi ning on seega üks Eesti noorimaid internetikasiinosid. See-eest on tegemist aga täiesti eestimaise kasiinoga, seega on see juba ka leidnud rohkelt poolehoidjaid. Tegemist on ju siiski koduse kasiinoga!

Nagu nimest võib aimata on Coolbet pööranud oma tähelepanu peamiselt spordipanustamisele. Seda võib täheldada juba siis, kui klõpsata nende portaalis logole. Nimelt viib see logo otse spordiennustuste lehele. Sümboliseerib ju nende nimigi spordipanustamist ehk bettimist!

Alljärgnevalt teeme põgusa kokkuvõte Coolbeti pakutavast, et saaksid otsustada, kas see on koht, kus tasuks mängida.

Boonused

Kasiino pakutavaid boonuseid saab näha kohe, kui klõpsad nupukesel „Kampaaniad“ – seejärel avaneb väike riba, kus on kõik parasjagu saadaval olevad kasiinoboonused. Ühe asjana tuleb mainida, et Coolbetis ei ole just kõige rohkem boonuseid, seega võib juhtuda, et boonused ei vahetu väga kiirelt. Kuna tegemist on väga uue kasiinoga, ei saa ka kõrvutada Coolbeti lojaalsete mängijate boonuste valiku osas, seega kui sa otsid eelkõige suurepäraste boonustega kasiinot, ei pruugi Coolbet su soovi rahuldada.

Rääkides aga boonustest, siis Coolbetil on paar erinevat varianti, mida pakutakse kõikidele verivärsketele klientidele. Ühena vähestest kasiinodest annab Coolbet sissemakseta tasuta spinne – 10 keerutust Starburst slotikale. Selleks, et need spinnid kätte saada, ei tule teha muud, kui avada konto. Pea aga meeles, et enne sissemakse tegemist ei saa välja kanda suuremat summat kui 500 eurot. See-eest ei ole võitudel mitte mingit läbimängimisnõuet.

Sellest magusam boonus on aga sissemaksega tervitusboonus. Selleks on 100%-ne boonus 150 euro ulatuses ja peale kauba antakse veel 200 täiesti tasuta keerutust, millel ei ole samuti läbimängimistingimust. Tegemist on kolmeastmelise boonusega:

Esimesele sissemaksele rakendub kuni 100%-ne boonus 150 euro ulatuses ja lisaks saab 50 tasuta keerutust mängule Super Flip;
Selleks, et saada 50 tasuta keerutust mängule Book Of Dead, tuleb teha vähemalt 20-eurone sissemakse. Kui soovid saada veel 100 keerutust Starbursti, pead tegema veel 30-eurose sissemakse.

Eraldi boonus on olemas ka spordisõpradele – nendele on samuti 150-eurone boonus, mille saab lunastada boonuskoodi kasutamise kaudu.

Mänguvalik

Nagu mainisime arvustuse alguses on Coolbetis peamine rõhk spordiennustusel. Lisaks mängijate lemmikaladele jalgpallile ja korvpallile saab panuseid teha ka näiteks vormelile, meelelahutusüritustele ja paljule muule. Kusjuures, Coolbet on teinud nime endale väga heade koefitsientidega ja on nii meelitanud enda poolele rohkelt spordipanustajaid.

See aga ei tähenda, et Coolbetis ei oleks mitte midagi muud peale panustamise. On küll ja rohkelt! Coolbeti kasiinokategooriast võid leida sadu slotikaid tuntud nimedelt nagu Microgaming ja NetEnt, videopokkereid ja ka lauamänge nagu rulett, Pai Gow, Blackjack ja teisi. Ei puudu ka progressiivsed slotikad nagu Arabian Nights, Mega Moolah ja Major Millions.

Kui tahad saada autentsema kasiinokogemuse osaliseks, tasuks visata pilk peale Coolbeti live-kasiino kategooriale, kus oli selle arvustuse kirjutamise ajal 7 erinevat live-lauda. Pole küll kõige suurem valik, kuid arvestades kasiino noorust, on see paras valik.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Ükskõik millise veebiteenusega poleks ka tegemist, kasutajasõbralikkus on ääretult oluline faktor, mis on suuresti otsustaja, kas kasutada teenust või mitte. Kasiinode puhul on see aga veel olulisem. Mõni üksik libastus disainis võib tähendada seda, et mängukogemus on alatiseks rikutud või veel hullem – panuseid ei saa teha korralikult.

Paraku Coolbeti puhul on see faktor, mis võib mõningaid kasutajaid häirida. Kuna tegemist on väga uue kasiinoga, võib selle muidugi mõnes mõttes andeks anda, kuid peame tõdema, et kasutajakogemus ei pruugi olla kõige sujuvam.

Esmapilgul näeb kasiino välja väga moodne, värvikas ja „kasiinolik“, kuid mis rikub kogemuse, on lehel ringiliikumine. Üks suurtest probleemidest on pidevalt lehte juurde laadiv riba ehk kui sa üritad lehel allapoole liikuda, laaditakse sulle juurde terve hunnik asju. Nii muutub aga lehe allosasse liikumine ääretult ebamugavaks.

Disain on maitse küsimus, seega jätame selle sinu otsustada, kas Coolbeti disainilahendus on sulle meelt mööda. Hoiatame aga, et sa ei pruugi rahule jääda.

Klienditeenindus ja makseviisid

Kui on üks asi, mida Coolbet on teinud igati õigesti, on selleks klienditeenindus ja makseviisid. Portaalis on nii eestikeelne kui inglisekeelne klienditugi, kuid miinuspoolelt tuleb mainida, et eestikeelne teenindus pole avatud sugugi nii kaua kui inglisekeelne teenindus. Samuti on vahel klienditoe kättesaadavus üldse piiratud.

Eelnev kõrvale jättes on kasiinos olemas live-chat ning muidugi saab ka kirjutada-helistada. Live-chatis on lubatud ooteajaks umbes 15 sekundit, mis on märkimisväärselt kiire. Lehelt ei puudu ka korralik KKK sektsioon, mis vastab kõikidele olulistele küsimustele.

Makseviiside osas on Coolbeti valik võrdlemisi hea – lisaks pangalinkidele ja paarile e-rahakotile saab kasutada maksete tegemiseks ka Trustlyt.

Kokkuvõte

Kas Coolbet on turvaline kasiino? Absoluutselt, eriti arvestades, et tegemist on Eestis registreeritud kasiinoga. Kas Coolbet on parim kasiino Eestis? Paraku veel mitte. Kasiino näeb küll välja värvikas ja moodne, kuid mõned miinused häirivad liialt mängukogemust. Samuti ei hiilga kasiino kõige suurema boonustevalikuga, mis tähendab, et boonusejanulised mängijad jäävad hetkel pika ninaga.

See-eest on tegemist kodumaise kasiinoga, mis on igati turvaline ja funktsionaalne ning kostitab spordipanustajaid väga heade koefitsientidega. Kui sa oled tüdinud teistest kasiinodest ja tahad katsetada midagi uut, on Coolbet igati hea koht, kus natuke meelt lahutada ja katsetada uutmoodi kasiinokogemust, eriti spordipanustamise osas, mis on Coolbeti leivanumber.

Plussid & miinused
  • Eestimaise päritoluga ja Eestis registreeritud
  • Väga suur mänguvalik
  • Turvaline mängutarkvara ja rohkelt makseviise
  • Pole kõige kasutajasõbralikum
  • Boonuseid pole väga palju
  • Väga uus, seega võib sisaldada probleemkohti
  • Eestikeelne klienditeenindus pole nii hästi kättesaadav
Coolbet

100% sissemakseboonus kuni 150 €

Mängi nüüd Mängi nüüd