GrandX jõulukalender 2020 on avatud ja pakatab üllatustest

08.12.2020

Detsember on kõige magusam kuu aastas ja seda mitte seepärast, et me oleme kõik end juba söönud šokolaadikommiks. Oh ei, hoopis seepärast, et pea iga Eesti online kasiino pakub erilisi jõuluboonuseid ja jõulukalendreid.

Üks sellistest kasiinodest on GrandX, kes juba mitmendat aastat järjest pakub terve advendiaja vältel jõulukalendri raames erilisi boonuseid. Absoluutselt iga päev kuni 24. detsembrini saab GrandX kasiinos avada vastava päeva kalendriakna, mis paljastab enda taga uue boonuse!

Mida täpsemalt pakutakse? Seda ei teagi enne, kui oled kalendriakna avanud! Esimese nelja detsembripäeva jooksul on aga pakutud järgnevat:

  • 40 tasuta spinni, kui teha ainult 20-eurone sissemakse (ja pakkumist sai päeva jooksul kasutada kaks korda);
  • 40% boonust 100 euro ulatuses + 30 tasuta spinni
  • 20 täiesti tasuta spinni ilma sissemakseta
  • 60% boonust kuni 200 euro ulatuses ja 20 tasuta spinni

Nagu näed, siis pea iga päev on pakutud kas tasuta spinne või boonusraha või lausa mõlemat! Kui see muster jätkub, võib oodata järgnevatel päevadel aina paremaid pakkumisi.

Kuna iga boonus on erinev, on ka boonuste tingimused pisut erinevad, mistõttu julgustab Playin.ee sind tutvuma kindlasti boonuse tingimustega. Senise põhjal tundub, et läbimängimisnõue on boonusrahal või tasuta spinnidega saadud võitudel 20x või 40x, olenevalt pakkumisest.

Läbimängimiseks on aga jäetud paar nädalat aega, seega kiirustama ei pea – saad rahulikult nautida jõulukalendri pakkumisi ja muudkui mängida.

GrandX kasiinos on koht ka VIP-klientidele

Kui oled tragi mängija, on sul võimalik GrandX kasiinos saada ka suisa VIP-kliendiks. Kasiino on loonud spetsiaalse VIP-programmi eriti headele mängijatele ning programmi raames pakutakse mitmeid hüvesid:

  • erilised lojaalsusboonused iga kuu
  • pääsmed turniiridele
  • spetsiaalne kontohaldur
  • väljamakseid tehakse kiiremini
  • eriauhinnad ja üleüldiselt erilisem kohtlemine

VIP-klubi liikmeks saab siis, kui oled teinud vähemalt 500 euro ulatuses sissemakseid kuu jooksul ja oled agar panustaja, kes on vähemalt 2500 euro ulatuses teinud panuseid. See ei ole sugugi keeruline, arvestades, kui kiiresti läbimängimine tegelikult käib.

Kui tahad ergutada end sellel hallil sombusel ajal, kiika GrandX kasiinosse ja võta osa jõulukalendri kampaaniast, kus on veel 20 akent täiesti avamata!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.