GrandX jõuluspinnid toovad magusaid auhindu

10.07.2021

Teise advendi tulek tähendab seda, et veel on mitu nädalat aega nautida jõuluaegseid pakkumisi. Nagu võid juba teada, on enamikes online kasiinodes jõulukuul mitmeid boonuseid ning GrandX kasiino pole mingi erand. Tuntud Eesti kasiino võtab jõulurallist sel aastal osa suure jõulurattakampaaniaga, mille raames on võimalik võita iga päev lahedaid auhindu.

Kuni 24. detsembrini on GrandX kasiinos keerutada jõuluratast, millel on saadaval erinevad auhinnad – nende hulgas tasuta spinnid ja boonusraha. Pärast keerutamist antakse sulle boonuskood, mis tuleks kasutada ära samal päeval selleks, et boonus kätte saada.

Kampaanias osalemine on imelihtne ning peamine eeldus on see, et sul oleks aktiivne kasutajakonto GrandX kasiinos (selle võid vabalt ka avada kampaania ajal). Siin on kampaania olulisemad tingimused:

  • päevas saab kasutada ühte promokoodi ning koodid kaotavad kehtivuse päeva lõpuks;
  • boonuse kättesaamiseks tuleb teha sissemakse ning kasutada sissemakse tegemise lehel boonuskoodi. Kui teed sissemakse ilma promokoodita, siis paraku boonust kasutada ei saa;
  • boonuse saamiseks tuleb teha minimaalselt 10-eurone sissemakse;
  • kui oled boonuse edukalt kätte saanud, on aega selle läbimängimiseks 14 päeva. Kui sinu boonuseks olid aga tasuta keerutused, tuleb need ära kasutada ühe päeva jooksul;
  • rääkides läbimängimistingimustest, siis rahalistel boonustel on 40-kordne läbimängimisnõue, kuid tasuta spinnide läbimängimisnõue on poole väiksem ehk 20-kordne. Kui peaksid saama nii raha kui spinnid ühe paketina, kehtib sellele boonusele siiski 40-kordne läbimängimisnõue.

GrandX kasiinos toimub jõulukuul ka muud põnevat. Igal pühapäeval toimub näiteks väike väljakutse, mille auhinnafond on 400 eurot. Tegemist on sisuliselt kasiinoturniiriga – kui mängid slotikaid, saad koguda turniiripunkte ning 15 parimat mängijat saavadki võimaluse võita endale osa turniirirahast. Esikoha omanik saab suisa 150 eurot ja niimoodi iga pühapäev.

Pühapäevaturniiri tingimused on ka märksa paindlikumad. Näiteks on võidurahal vaid 1-kordne läbimängimisnõue ning ka tasuta spinnide läbimängimisnõue on madalam. Ainus, mida pead tegema, on mängima oma lemmikslotikaid ning iga 10 panustatud euro pealt teenid turniiripunkti.

GrandX kasiino on jõulude eel eriti põnev tänu oma boonustele ja põnevatele mängudele. Kui sa pole veel GrandX online kasiinoga tutvust teinud, siis võib detsember olla selle jaoks väga hea kuu.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Playin.ee