GrandX nädala mängu kampaania paneb mängurite silmad särama

10.07.2021

Tänavune juuni tuleb kasiinomängijate jaoks erakordselt pakkumisterohke, eriti tasuta spinnide osas. Nimelt, GrandX kasiino käivitas ägeda kampaania, mille raames on võimalik iga nädal saada endale kuni 100 tasuta spinni kauba peale!

Iga nädal on GrandX kasiinos esiletõstetud üks mäng, mis on nö nädala mäng. Kui proovid vastavat mängu, ongi sul võimalus uuel nädalal saada oma kasiinokontole terve hunnik tasuta keerutusi.

Kampaanias osalemiseks ei pea tegema muud, kui avama konto GrandX kasiinos ning liituma pakkumisega, sisestades oma e-posti vastavale väljale, mis võimaldab pakkumisega liituda. PS: Juhul, kui oled juba GrandX kasiino liige ning sul ei olnud mahti sisestada oma e-posti aadressit õigesse kohta, saad paluda GrandX klienditeenindusel enda lisamist nimekirja.

Tasuta spinnide saamiseks pead muidugi ka omalt poolt midagi tegema. Tasuta spinnide saamiseks pead läbima kaks etappi: sissemakse ja panustamine. Auhindu jagatakse järgneval põhimõttel:

  • Kui teed 20-eurose sissemakse ja panustad vähemalt 20 eurot nädala valitud mängus, antakse sulle 30 spinni;
  • Kui teed topelt suurema sissemakse ehk 40-eurose deposiidi ja mängid samuti selles ulatuses nädala mängus, saad 50 spinni;
  • 100 tasuta spinni saamiseks pead tegema 100-eurose sissemakse ja ühtlasi ka panustama nädala mängus 100 eurot.

Kampaaniaperiood kestab teisipäevast kuni järgmise nädala esmaspäevani (ja sedasi iga nädal). Teisipäeval jagatakse laiali tasuta spinnid nendele mängijatele, kes täitsid eelneva nädala tingimused. Seega, kui täidad see nädal ühe ülalmainitud ülesannetest, antakse sulle vastav spinnikogus järgmisel teisipäeval. Pane aga seejuures tähele, et arvesse läheb vaid üks tingimustest – st, kui sa teed 20-eurose sissemakse juba ära, ei saa sa kasutada hiljem 100-eurose sissemakse korral viimase tasandi ülesannet.

Iga nädal on kampaania fookuses erinev slotimäng, seega on avastamisrõõmu küllaga, eriti, kuna GrandX kasiino teeb koostööd unikaalse mängutootjaga Amatic.

Tähelepanuväärne on aga see, et kõik saadud tasuta keerutused tuleb läbi mängida vaid 10-kordselt, mistõttu on võidud palju ahvatlevamad. Tasuta keerutuste kasutamiseks on aega 7 päeva.

Kas oled valmis mängima põnevaid slotimänge ja saama ka niisama peale kauba tasuta spinne? Kui otsid parasjagu tasuta spinne või tahad lihtsalt natuke mängurõõmu nautida, uuri kindlasti GrandX kasiino pakkumist lähemalt kasiino kodulehelt.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee