GrandX nädalamängud toovad hunnikutes tasuta spinne

10.02.2021

Kas talvine külm on juba põue pugenud? Kui oled vahepeal unustanud puuvilju nautida, siis meil on sulle hea uudis, kuna GrandX kasiinos saad puuviljaslottidega lõbutsedes nautida nädalamängu boonuspidu, mis annab sulle suisa 100 tasuta spinni. Mis aga kõige parem, tasuta spinne saab nüüd absoluutselt iga nädal!

GrandX tasuta spinnide pidu

Kui teed teisipäeval vähemalt 20-eurose sissemakse, antakse sulle kohe 30 tasuta keerutust nädala mängule. Kui tahad seejärel veel mängida ja teed minimaalselt 40-eurose deposiidi, antakse sulle juba 60 tasuta keerutust. Kui oled aga mistahes ajal varasemalt teinud sissemakse, saad automaatselt juurde veel 10 tasuta spinni. Pane aga tähele, et iga teisipäev saavad selle pakkumise lunastada ainult 200 kõige kiiremat kasiinoväisajat.

See nädal on fookuses slotikas All Ways Hot Fruits, kus on muideks veel 243 võiduliini. Kampaania toimub sisuliselt aga iga nädal teisipäevast esmaspäevani – pead olema teinud lihtsalt sissemakse ja ühtlasi pead olema ka kiire tegutseja, et mahtuda esimese 200 hulka.

Kampaania on eriline eelkõige seetõttu, et GrandX pakub boonusega omamoodi sissemakseta spinne. Kui sa oled juba GrandX kasutaja, siis saadki 10 tasuta spinni ilma sissemakset tegemata. Samas aga saavad kõik uued mängijad samamoodi hunniku tasuta spinne: sa ei pea tegema isegi suuri sissemakseid boonuse saamiseks.

Saadud tasuta spinnid kehtivad 7 päeva ja neil on ka väike läbimängimisnõue. Sissemakseta spinnid tuleb läbi mängida minimaalselt 10-kordselt ning sissemaksega saadud keerutused 20-kordselt. Pane aga tähele, et mõlemad nõued on GrandX kasiino kohta väga madalad!

Milliseid boonuseid võid veel GrandX kasiinos oodata?

GrandX kasiino on vanakooli kasiino, kus pakutakse eelkõige klassikalisi puuviljaslotikaid Amaticu valikust. Selle poolest on GrandX väga unikaalne, kuna ükski teine Eesti online kasiino ei paku niivõrd eksklusiivset puuviljaslotikate valikut.

Kasiino hindab kõrgelt lojaalseid mängijaid, pakkudes ka VIP-klubi, mille boonused kasvavad aina paremaks, mida rohkem mängid. VIP-mängijad saavad iga kuu cash-boonuseid. Iga esmaspäev saab veel nautida ka 80% VIP reload-boonust.

Kui sa pole veel GrandX kasiinoga liitunud, kasuta võimalust juba see kuu, kuna saad endale hetkel krabada ka kuni 1000-eurose tervituspaketi! Selline pakkumine soojendab küll iga kasiinosõbra südant isegi keset 20-kraadist talvekülma.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.