GrandX nädalamängud toovad hunnikutes tasuta spinne

10.07.2021

Kas talvine külm on juba põue pugenud? Kui oled vahepeal unustanud puuvilju nautida, siis meil on sulle hea uudis, kuna GrandX kasiinos saad puuviljaslottidega lõbutsedes nautida nädalamängu boonuspidu, mis annab sulle suisa 100 tasuta spinni. Mis aga kõige parem, tasuta spinne saab nüüd absoluutselt iga nädal!

GrandX tasuta spinnide pidu

Kui teed teisipäeval vähemalt 20-eurose sissemakse, antakse sulle kohe 30 tasuta keerutust nädala mängule. Kui tahad seejärel veel mängida ja teed minimaalselt 40-eurose deposiidi, antakse sulle juba 60 tasuta keerutust. Kui oled aga mistahes ajal varasemalt teinud sissemakse, saad automaatselt juurde veel 10 tasuta spinni. Pane aga tähele, et iga teisipäev saavad selle pakkumise lunastada ainult 200 kõige kiiremat kasiinoväisajat.

See nädal on fookuses slotikas All Ways Hot Fruits, kus on muideks veel 243 võiduliini. Kampaania toimub sisuliselt aga iga nädal teisipäevast esmaspäevani – pead olema teinud lihtsalt sissemakse ja ühtlasi pead olema ka kiire tegutseja, et mahtuda esimese 200 hulka.

Kampaania on eriline eelkõige seetõttu, et GrandX pakub boonusega omamoodi sissemakseta spinne. Kui sa oled juba GrandX kasutaja, siis saadki 10 tasuta spinni ilma sissemakset tegemata. Samas aga saavad kõik uued mängijad samamoodi hunniku tasuta spinne: sa ei pea tegema isegi suuri sissemakseid boonuse saamiseks.

Saadud tasuta spinnid kehtivad 7 päeva ja neil on ka väike läbimängimisnõue. Sissemakseta spinnid tuleb läbi mängida minimaalselt 10-kordselt ning sissemaksega saadud keerutused 20-kordselt. Pane aga tähele, et mõlemad nõued on GrandX kasiino kohta väga madalad!

Milliseid boonuseid võid veel GrandX kasiinos oodata?

GrandX kasiino on vanakooli kasiino, kus pakutakse eelkõige klassikalisi puuviljaslotikaid Amaticu valikust. Selle poolest on GrandX väga unikaalne, kuna ükski teine Eesti online kasiino ei paku niivõrd eksklusiivset puuviljaslotikate valikut.

Kasiino hindab kõrgelt lojaalseid mängijaid, pakkudes ka VIP-klubi, mille boonused kasvavad aina paremaks, mida rohkem mängid. VIP-mängijad saavad iga kuu cash-boonuseid. Iga esmaspäev saab veel nautida ka 80% VIP reload-boonust.

Kui sa pole veel GrandX kasiinoga liitunud, kasuta võimalust juba see kuu, kuna saad endale hetkel krabada ka kuni 1000-eurose tervituspaketi! Selline pakkumine soojendab küll iga kasiinosõbra südant isegi keset 20-kraadist talvekülma.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee