GrandX peibutab igapäevaste rahaboonuste ja tasuta spinnidega

06.02.2023

Üks mainekamaid Eesti kasiinosid GrandX pole võib-olla paljudele mängijatele seni oma boonuste poolest silma jäänud, kuid terve septembrikuu vältel kestev uus kampaania tõestab vastupidist. Nimelt, GrandX kasiino pakub terve kuu iga päev täiesti uut boonust. Kampaania struktuur sarnaneb advendikalendrile: iga päev ootab ees midagi uut.

Mida võib täpsemalt oodata kasiinost? Siin on mõned näited võimalikest pakkumistest, mida võib veel septembri jooksul GrandX kasiinos kasutada:

  • tasuta spinnid mitmetel erinevatel päevadel. Ühel päeval antakse 1 tasuta spinn iga kaotatud euro eest!
  • teatud määral Cashbacki (nt 10% cashback kuni 200 euroni);
  • 80%-ne reload boonus;
  • 60%-ne sissemakseboonus.

GrandX on muutnud ka oma boonuste tingimusi palju mahedamaks. Tasuta spinnide läbimängimisnõue on langetatud vaid 10x peale, mis on kasiinotööstuses lausa haruldaselt madal nõue. Kui varasemalt küündis kasiino läbimängimisnõue pigem 40x kanti, siis on nii madal nõue väga kiiduväärt. Boonusrahal on küll endiselt 40x läbimängimisnõue, kuid tasuta spinnide nõue üksi juba on positiivne muutus.

GrandX kasiino pakub ka VIP-klubi

GrandX on jäänud esialgu küll online kasiinode maailmas natuke tahaplaanile, kuid hiljutised uuendused lükkavad selle peatselt ümber.

Üks sellistest uuendustest on VIP-klubi, millega on võimalik liituda igal aktiivsel mängijal. VIP-klubiga liitumiseks tuleb teha iga kuu vähemalt 500 euro eest sissemakseid ja vähemalt 2500 euro eest panuseid.

Mida VIP-klubi liikmena saab? Mitmeid erinevaid lisaboonuseid, mis panevad sind tundma kuningana. Selliste boonuste hulgas on näiteks spetsiaalsed igakuised lojaalsusboonused, pääsmed turniiridele, personaalne haldur, tavapärasest kiiremad väljamaksed jms.

Kuna GrandX pakub üksnes Amaticu slotikaid, olles selle poolest ainus Eestis, on mängukogemus selles kasiinos kahtlemata täiesti teistsugune kui mujal. Kui oled juba pannud kunagi GrandX kasiinole pilgu peale, kuid pole tihanud mängida, siis võib september olla proovimiseks hea kuu, kuna saad mõnele Amaticu mängule hunniku tasuta keerutusi. Tänu madalale läbimängimisnõudele on boonuse kasutamine lihtsamast lihtsam. Pealegi, kuna tegemist on Eestis litsentseeritud kasiinoga, on kõik võidud maksuvabad, lisades veel mängurõõmu sedasi juurde.

Kasiinos mängimiseks suundu lihtsalt GrandX kodulehele, kasutades näiteks Playin.ee lehel olevaid nupukesi ning ava konto. Pea aga meeles, et igal platvormil tuleb mängida vastutustundlikult – naudi GrandX mänge ja kampaaniaid mõistusega, et mängurõõm ei lõppeks halva maiguga.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge
GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge

Kui GrandX kasiino üks olulistest miinustest on seni olnud teiste kasiinodega võrreldes väiksemad boonused, siis…

Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu
Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu

Üks kasiino, mis ei väsi kunagi üllatamast, on kahtlemata Optibet. Maikuu löödi käima võimsa kampaaniaga,…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee