GrandX peibutab igapäevaste rahaboonuste ja tasuta spinnidega

13.09.2019

Üks mainekamaid Eesti kasiinosid GrandX pole võib-olla paljudele mängijatele seni oma boonuste poolest silma jäänud, kuid terve septembrikuu vältel kestev uus kampaania tõestab vastupidist. Nimelt, GrandX kasiino pakub terve kuu iga päev täiesti uut boonust. Kampaania struktuur sarnaneb advendikalendrile: iga päev ootab ees midagi uut.

Mida võib täpsemalt oodata kasiinost? Siin on mõned näited võimalikest pakkumistest, mida võib veel septembri jooksul GrandX kasiinos kasutada:

  • tasuta spinnid mitmetel erinevatel päevadel. Ühel päeval antakse 1 tasuta spinn iga kaotatud euro eest!
  • teatud määral Cashbacki (nt 10% cashback kuni 200 euroni);
  • 80%-ne reload boonus;
  • 60%-ne sissemakseboonus.

GrandX on muutnud ka oma boonuste tingimusi palju mahedamaks. Tasuta spinnide läbimängimisnõue on langetatud vaid 10x peale, mis on kasiinotööstuses lausa haruldaselt madal nõue. Kui varasemalt küündis kasiino läbimängimisnõue pigem 40x kanti, siis on nii madal nõue väga kiiduväärt. Boonusrahal on küll endiselt 40x läbimängimisnõue, kuid tasuta spinnide nõue üksi juba on positiivne muutus.

GrandX kasiino pakub ka VIP-klubi

GrandX on jäänud esialgu küll online kasiinode maailmas natuke tahaplaanile, kuid hiljutised uuendused lükkavad selle peatselt ümber.

Üks sellistest uuendustest on VIP-klubi, millega on võimalik liituda igal aktiivsel mängijal. VIP-klubiga liitumiseks tuleb teha iga kuu vähemalt 500 euro eest sissemakseid ja vähemalt 2500 euro eest panuseid.

Mida VIP-klubi liikmena saab? Mitmeid erinevaid lisaboonuseid, mis panevad sind tundma kuningana. Selliste boonuste hulgas on näiteks spetsiaalsed igakuised lojaalsusboonused, pääsmed turniiridele, personaalne haldur, tavapärasest kiiremad väljamaksed jms.

Kuna GrandX pakub üksnes Amaticu slotikaid, olles selle poolest ainus Eestis, on mängukogemus selles kasiinos kahtlemata täiesti teistsugune kui mujal. Kui oled juba pannud kunagi GrandX kasiinole pilgu peale, kuid pole tihanud mängida, siis võib september olla proovimiseks hea kuu, kuna saad mõnele Amaticu mängule hunniku tasuta keerutusi. Tänu madalale läbimängimisnõudele on boonuse kasutamine lihtsamast lihtsam. Pealegi, kuna tegemist on Eestis litsentseeritud kasiinoga, on kõik võidud maksuvabad, lisades veel mängurõõmu sedasi juurde.

Kasiinos mängimiseks suundu lihtsalt GrandX kodulehele, kasutades näiteks Playin.ee lehel olevaid nupukesi ning ava konto. Pea aga meeles, et igal platvormil tuleb mängida vastutustundlikult – naudi GrandX mänge ja kampaaniaid mõistusega, et mängurõõm ei lõppeks halva maiguga.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.