GrandX saab 8-aastaseks: võta osa metsikust sünnipäevaturniirist

08.09.2019

Veebruar on eriline kuu, kuna Eesti tuntud online kasiino GrandX saab kaheksa aastaseks. Sellega seoses korraldab kasiino oma portaalis meeletu sünnipäevapeo, mille raames saavad kõik GrandX mängijad osa rohketest boonustest ja kingitustest. Sünnipäevapeo turniiri auhinnafond on lausa 2000 euro suurune ning sisaldab ka 10 000 tasuta keerutust!

Esimese boonusena saad nautida igal päeval terve veebruarikuu jooksul üllatuspakkumisi GrandX sünnipäevakalendri kaudu. Sünnipäevakalender sarnaneb advendikalendrile: iga päev saab avada ühe kalendriakna, mille taga on peidus kena boonus. Täna on näiteks võimalik endale krabada 50 tasuta keerutust!

Sünnipäevakalender pole aga ainus, mis võib sulle anda üllatavalt kõrgeid boonuseid. GrandX sünnipäevapeo suurim atraktsioon on suurejooneline kasiinoturniir, mis kestab 10. veebruarini. Kui mängid turniiri käigus oma lemmikuid slotikaid, on sul võimalik tõusta turniiritabelisse, kus esikoht saab endale suisa 500 eurot ja 500 tasuta spinni!

Turniiritabelis tõusmine on lihtne: iga panustatud 10 euro eest antakse 1 turniiripunkt. Mida rohkem mängida, seda suurem on seega ka võiduvõimalus!

Kui panustad päeva jooksul aga vähemalt 100 eurot, võid endale saada kuni 100 tasuta keerutust. Turniiri käigus loositakse iga päev välja rohkelt tasuta keerutusi: 5×100 tasuta spinni ja 10×20 tasuta spinni.

Olulised turniiritingimused, mida järgida:

Edukaks osalemiseks tuleks tähele panna ka järgnevaid reegleid:

  • turniriis osalemiseks tuleb mängida ükskõik milliseid slotikaid. Iga 10 euro eest saab teenida 1 punkti; lisapunkte saab juurde teenida ka igal päeval toimuvate väljakutsete eest;
  • esikoha võidab see, kes kogub turniiri vältel kokku kõige rohkem punkte;
  • lisanduvaid boonuseid võivad saada ka need mängijad, kes saavad päeva jooksul kõige rohkem punkte;
  • kõik auhinnad on sisuliselt boonusraha, mis tuleb vähemalt 1-kordselt läbi mängida 14 päeva jooksul. Pärast summa läbimängimist saab selle oma pangakontole välja maksta;
  • turniiris osalemiseks tuleb teha üksnes pärisraha panuseid.

Turniiritabelisse kvalifitseeruvad esimesed 30 kohta ning kõik esimesed 30 mängijat saavad nii boonusraha kui ka tasuta keerutusi.

Ainus, mida pead tegema turniiril osalemiseks, on liituma GrandX kasiinoga, tegema esimese sissemakse ning mängima oma lemmikuid slotimänge – täpselt nii lihtne see ongi! Ära maga seda võimalust maha: sünnipäev tuleb siiski kord aastas ning GrandX tähistab seda tänavu eriti suurejooneliselt.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.