GrandX talveralli paneb kasiinosõprade rattad käima

03.12.2018

GrandX talveralli paneb kasiinosõprade rattad käima

Kas sa oled juba talvehoos? Kui mitte, siis GrandX internetikasiino toob südamesse nii jõulu- kui talverõõmu oma talveralli kampaaniaga, mille 10 päeva jooksul on võimalik võistelda eesmärgiga jõuda edetabeli tippu ning võita endale osake 2000-eurosest auhinnafondist.

Talveralli kampaania on sisuliselt slotiturniir, mille käigus on absoluutselt igaühel võimalus võita raha. Turniiri põhimõte on lihtne: mida rohkem keerutad, seda suurem on ka võimalus võita. Nimelt saad 1 turniiripunkti iga 10 euro eest, mis on slotikates panustatud, seda muidugi pärisraha eest. Seega mida rohkem panustad, seda suurem on ka võimalus saada endale osake talveralli auhinnapajast.

Selleks, et turniiris osaleda, pead olema muidugi GrandX kasiino liige – kui sa ei ole seda, saad seda teha sellesama artikli allosas oleva nupu kaudu. Kui oled GrandX liikmeks saanud, pead suunduma turniiride lehele või saatma lihtsalt oma kasutajanime kasiino klienditeenindusele. Kui oled turniiriga liitunud, ongi sul võimalus võita!

Talveralli turniir kestab tervelt 10. detsembrini, seega on aega veel lausa nädalake, et võistlustulle astuda ja tõusta edetabeli tippu.

Turniiris osalemise tingimused

Kui oled varasemalt GrandX slotiturniiridel osalenud, siis on ilmselt ka osalemistingimused üsna selged, kuid alljärgnevalt toome välja mõned olulisemad tingimused, millele tuleks kindlasti vastata:

  • Turniir toimub edetabelipõhiselt. Iga 10 panustatud euro pealt teenid 1 turniiripunkti ning mida rohkem punkte kogud, seda parema auhinna ka saad.
  • Turniiril võidetav raha antakse boonussummana, mis tähendab, et pärast selle saamist tuleb võidusumma vähemalt ühekordselt läbi mängida 14 päeva jooksul.
  • Kampaanias osalemisel lähevad arvesse ainult panused, mis on tehtud pärisraha eest, st sinu sissemakse eest.

Mis puudutab auhinnafondi, siis esimesele kohale antakse lausa 500 eurot ning tasustatud on esimesed 29 kohta. Esiviisik saab üle 100-eurosed võidusummad, teise koha omanikule antakse lausa näiteks 400 eurot. Sellise summaga annaks korraldada juba päris vinge jõulupeo, või mis?

Kui tahad osa saada GrandX jõuluhõngulisest talveralli kampaaniast, suundu lihtsalt kasiino lehele, ava konto ning tee sissemakse ja asu panustama põnevatel slotimängudel. Lõbus kogemus ja võiduvõimalus on kõik ühes, ootamas sind GrandX lehel.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.