GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge

05.07.2023

Kui GrandX kasiino üks olulistest miinustest on seni olnud teiste kasiinodega võrreldes väiksemad boonused, siis nüüd lahendas kasiino selle küsimuse oma uue tervituspaketiga, mille suuruse poolest võiks lausa asetada boonuse Eesti suurimate hulka!

GrandX uus tervituspakett ulatub lausa 1000 euroni ning pealekauba antakse veel ka 250 tasuta keerutust, mida saab jagada mitme erineva slotika vahel. Niiviisi jätkub mängurõõmu kauemaks ja samas ei ole sa aheldatud ühe kindla mängu külge, vaid sul on suurem valikuvabadus.

Tervituspakett on neljaosaline ja on mõeldud nelja esimese sissemakse jaoks. Kuna sisult on tegemist tervitusboonusega, siis on see mõeldud üksnes neile mängijatele, kes liituvad GrandX kasiinoga või kes on juba liitunud, aga pole veel teinud ühtegi sissemakset.

Mida boonusega täpsemalt saab?

Nagu mainitud, siis boonus on neljaosaline – 1000 eurot ja 250 tasuta keerutust jagunevad nelja esimese sissemakse vahele. See tähendab sinu kui mängija jaoks jällegi rohkem vabadust, kuna sa võid vabalt teha esimese sissemaksena väiksema ülekande ja saada pisut väiksema boonuse, kuid võid juba järgmise või ülejärgmise sissemaksega nautida suuremat boonust.

Boonus jaguneb järgnevalt:

  1. Esimene sissemakse – kui teed vähemalt 10-eurose sissemakse, antakse 100% boonust 300 euro ulatuses ja lisaks saab kasutada 100 tasuta spinni mängudel Allways Fruits, Enchanted Cleapantra või Dragon’s Gift. Boonuse läbimängimisnõue on 40x.
  2. Teine sissemakse – kui teed teise sissemakse, võid saada 50% boonust 300 euro ulatuses ja 50 tasuta keerutust, mis on mõeldud slotikatele Wild Dragon, Party Time või Allways Win. Boonuse läbimängimisnõue on 30x.
  3. Kolmas sissemakse – kui oled hoos ja teed kolmanda sissemakse, saad 60% boonust 200 euro ulatuses ja veel 50 keerutust, mida saab kasutada slotikatel Dragons Kingdom, Hot Twenty või Diamond Cats. Läbimängimisnõue on ka siinkohal 30x.
  4. Neljas sissemakse – neljanda ja boonuspaketi viimase osa korral kingib GrandX sissemakse tegemisel 70% boonust 200 euro ulatuses ja annab viimased 50 tasuta keerutust, mis on mõeldud slotikatele Star, King’s Crown või Wild 7. Läbimängimisnõue on taaskord 30x.

Boonuse läbimängimisnõue on küll suur, kuid ka boonus ise on suur, rääkimata veel tasuta spinnide mitmekülgsusest. Tänu sellisele võimalusele on nüüd igal uuel mängijal võimalik GrandX kasiinoga tutvuda veelgi mugavamalt – kui oled seda plaaninud teha, siis just nüüd on kõige õigem aeg. Kui kavatsed GrandX kasiinos mängida, kasuta ka tervitusboonust, et saada mänguraha ja tasuta spinne juurde.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu
Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu

Üks kasiino, mis ei väsi kunagi üllatamast, on kahtlemata Optibet. Maikuu löödi käima võimsa kampaaniaga,…

TonyBeti Monster Millions: kasiinoboonused täiesti uuel tasandil
TonyBeti Monster Millions: kasiinoboonused täiesti uuel tasandil

Tänavu juulis avaldas TonyBet kasiino täiesti uudse boonuspakkumiste paketi nimega Monster Millions, mis koosneb neljast…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee