GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge

GrandX uus tervituspakett suurem, parem ja igati vinge

Kui GrandX kasiino üks olulistest miinustest on seni olnud teiste kasiinodega võrreldes väiksemad boonused, siis nüüd lahendas kasiino selle küsimuse oma uue tervituspaketiga, mille suuruse poolest võiks lausa asetada boonuse Eesti suurimate hulka!

GrandX uus tervituspakett ulatub lausa 1000 euroni ning pealekauba antakse veel ka 250 tasuta keerutust, mida saab jagada mitme erineva slotika vahel. Niiviisi jätkub mängurõõmu kauemaks ja samas ei ole sa aheldatud ühe kindla mängu külge, vaid sul on suurem valikuvabadus.

Tervituspakett on neljaosaline ja on mõeldud nelja esimese sissemakse jaoks. Kuna sisult on tegemist tervitusboonusega, siis on see mõeldud üksnes neile mängijatele, kes liituvad GrandX kasiinoga või kes on juba liitunud, aga pole veel teinud ühtegi sissemakset.

Mida boonusega täpsemalt saab?

Nagu mainitud, siis boonus on neljaosaline – 1000 eurot ja 250 tasuta keerutust jagunevad nelja esimese sissemakse vahele. See tähendab sinu kui mängija jaoks jällegi rohkem vabadust, kuna sa võid vabalt teha esimese sissemaksena väiksema ülekande ja saada pisut väiksema boonuse, kuid võid juba järgmise või ülejärgmise sissemaksega nautida suuremat boonust.

Boonus jaguneb järgnevalt:

  1. Esimene sissemakse – kui teed vähemalt 10-eurose sissemakse, antakse 100% boonust 300 euro ulatuses ja lisaks saab kasutada 100 tasuta spinni mängudel Allways Fruits, Enchanted Cleapantra või Dragon’s Gift. Boonuse läbimängimisnõue on 40x.
  2. Teine sissemakse – kui teed teise sissemakse, võid saada 50% boonust 300 euro ulatuses ja 50 tasuta keerutust, mis on mõeldud slotikatele Wild Dragon, Party Time või Allways Win. Boonuse läbimängimisnõue on 30x.
  3. Kolmas sissemakse – kui oled hoos ja teed kolmanda sissemakse, saad 60% boonust 200 euro ulatuses ja veel 50 keerutust, mida saab kasutada slotikatel Dragons Kingdom, Hot Twenty või Diamond Cats. Läbimängimisnõue on ka siinkohal 30x.
  4. Neljas sissemakse – neljanda ja boonuspaketi viimase osa korral kingib GrandX sissemakse tegemisel 70% boonust 200 euro ulatuses ja annab viimased 50 tasuta keerutust, mis on mõeldud slotikatele Star, King’s Crown või Wild 7. Läbimängimisnõue on taaskord 30x.

Boonuse läbimängimisnõue on küll suur, kuid ka boonus ise on suur, rääkimata veel tasuta spinnide mitmekülgsusest. Tänu sellisele võimalusele on nüüd igal uuel mängijal võimalik GrandX kasiinoga tutvuda veelgi mugavamalt – kui oled seda plaaninud teha, siis just nüüd on kõige õigem aeg. Kui kavatsed GrandX kasiinos mängida, kasuta ka tervitusboonust, et saada mänguraha ja tasuta spinne juurde.

Vastavad artiklid