Jõulukuu toob rahasaju: kuni 400 eurot tervitusboonust GrandX kasiinos

Jõulukuu toob rahasaju kuni 400 eurot tervitusboonust GrandX kasiinos

Jõulukuu toob rahasaju kuni 400 eurot tervitusboonust GrandX kasiinosJõulukuul ei ole tarvis oodata üksnes päkapiku üllatuste ilmumist sussi sisse, kuna GrandX kasiino hoolitseb selle eest, et igaühel oleks põhjust rõõmustada. Terve jõulukuu ajal pakutakse uutele kasiinosõpradele võimalust kasutada suurt tervitusboonust, mis annab sedavõrd rohkem rõõmu kasiino tutvumisel.

Kui sa pole veel GrandX kasiino liige, siis see pakkumine on just sulle, kuna boonus on mõeldud uutele tulijatele. Tervitusboonus on kaheosaline:

  • kui teed esimese sissemakse pärast konto avamist, võid saada 150% boonust kuni 250 euro ulatuses;
  • kui teed ka teise sissemakse, võid saada 50% boonust kuni 150 euro ulatuses.

See tähendab kokku tervelt 400 eurot boonust! Kui teed näiteks esimese sissemakse 100 euro ulatuses, saad boonusraha 150 eurot ning sul on kokku mängimiseks 250 eurot. GrandX maksab sisuliselt peale selleks, et muuta sinu esimene mängukogemus lahedamaks.

Ainus, mida tegema pead, on sisestama esimese sissemakse tegemisel vastavale boonuskoodi väljale tervitusboonuse kood DETSEMBER. Kui toimid nii, on boonus sinu kasiinokontol nähtav vaid hetke pärast.

Selleks, et saada osa ka teisest sissemakseboonusest, pead lihtsalt vajutama väikest kastikest ning seejärel ongi boonus rakendatud. Pea aga meeles, et teine boonus on saadaval vaid siis, kui kasutasid boonuskoodi esimesel sissemaksel.

Mõned tingimused, mida tuleks täita

Tervitusboonuse nautimiseks tuleb täita ka mõningaid tingimusi. Boonustingimuste täistekst on saadaval GrandX lehel, seega tasub enne boonuse kasutamist sinna piiluda, kuid toome siinkohal välja ka mõned tähtsamad punktid:

  • boonuse saamiseks peab olema sissemakse vähemalt 10 euro suurune. Esimene boonus on maksimaalselt 250-eurone, teine maksimaalselt 150-eurone;
  • sissemakseboonus on mõeldud üksnes esimese sissemakse tegijatele, st uutele liitujatele;
  • boonusrahal on ka läbimängimisnõue: see on 40-kordne ning see tuleb täita 14 päeva jooksul, vastasel korral kaob boonus ning ka sellega saadud võidud;
  • boonuse läbimängimisel on ka mõned piirangud: näiteks võetakse videopokkeri puhul arvesse 20% mängukäibest ning üldse ei võeta arvesse mänge nagu Royal, Real Roulette ja Blackjack.

Kampaania kestab terve jõulukuu vältel, seega kui tahad pisut panna oma õnne proovile ning oled mõelnud, et sooviksid katsetada kasiinomänge, proovi järgi GrandX kasiino – ava konto ja kasuta tervitusboonust seni, kuni selleks on veel võimalus.

Vastavad artiklid