Viimati muudetud:

Slotbox kasiino

3.7/5
3.7/5
SafePlay
 • Eksootilised mängustuudiod
 • Seitsmetasemeline lojaalsusprogramm
 • Maksed e-rahakoti ja krüptorahaga
Boonus
1000€
Tasuta spinnid
100
Min. sissemakse 20€
Kiireim väljamakse Kohene
ee
Tegevusluba Eesti
Klienditugi Eesti keel

Kiire ülevaade: Slotbox kasiino

Slotbox on üks uuemaid Eesti online kasiinosid – 2024. aasta esimeses pooles hangitud Eesti tegevusloaga kasiino ei ole alustanud ei vaikselt ega tagasihoidlikult. Juba praegu on kasiinos võimalik mängida enam kui 3000 erinevat kasiinomängu ja välja on töötatud ka seitsmetasemeline lojaalsusprogramm. Selleks, et saaksid kasiino pakutavast maksimumi võtta, on Slotbox kokku pannud stardipaketi boonusrahast ja tasuta keerutustest.

Loe rohkem
 • Slotbox 1
 • Slotbox 2
 • Slotbox 3
 • Slotbox 4
Plussid
Minimalistlik ja kiirelt laadiv koduleht
80+ erinevat mängupakkujat
3000+ kasiinomängu
Loogiliselt organiseeritud kategooriad
Miinused
Vähe regulaarseid kampaaniaid
Puudub spordiennustuste sektsioon
SafePlay
Klienditoe vastamisaeg: Paar minutit
Väljamaksekiirus: Kohene
KYC protsessi kiirus: Mõned päevad

Mida me arvame kasiino Slotbox kohta?

2021. aastal kasiinomängusid pakkuma hakanud Slotbox on lõpuks jõudnud ka Eestisse – 2024. aastal siinmail hasartmänge pakkuma hakanud kasiino väärib kõigi kasiinohuviliste tähelepanu. Verivärske kasiino varamus on enam kui 3000 hasartmängu, millest 95% on rohkem ja vähem tuntud slotikad. Eesti mängijate rõõmuks on Küprose ettevõte Slotbox Limited Eesti turule sisenemiseks oma kasiino ka viisakasse eesti keelde tõlkinud ja tänu sellele on siin suisa lust mängida.

Slotboxi teeb eriliseks ka siinne maksevõimaluste rohkus: sissemakseid saab teha enam kui 15 erineva meetodiga ning nende seas on ka kohalikes kasiinodes kuuvarjutusena esinevad krüptomaksed. Kui jääd makse tegemisel või mõne muu murega hätta, saad klienditoest kiirelt eestikeelse vastuse. Konto loomise protsess võtab vaid minuti ja isikukinnitus saab tehtud kuni 72 tunniga, seega ei pea esimeste panuste tegemiseks pikalt ootama. Kasuta võimalust ja lunasta ka kasiino tervitusboonus, milleks on kuni 1000 € boonusraha ja 100 tasuta keerutust. Arvame, et Slotbox on väärt Sinu tähelepanu.

Võta boonus

Kasiino Slotbox info ja boonused

Kasiino Slotbox varalaegas ajab mängudest üle – keeruta rullikuid ligi 3000-s slotimängus ja tee panuseid 190+ live-mängus! Tervitusboonusena pakub Slotbox uutele klientidele kuni 1000 € boonusraha ja 100 tasuta keerutust.
Põhiandmed
NimiSlotbox
Loomisaasta2021
Tegevusluba Eesti
Omanik Slotbox N.V.
PlatvormSlotbox N.V.
Veebilehtslotbox.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon
Mänguautomaadid
Eesti keel
VIP-programm
Mängustamine
Boonused
Tervitusboonus
1. sissemakse boonus 100%
Maks. 1. sissemakse boonus 100% / 100€ + 100 TS
Boonuse lunastamisnõuded 35x
2. sissemakse boonus 50% / 200€
3. sissemakse boonus 25% / 700€
4. sissemakse boonus -
5. sissemakse boonus -
Boonuskood -
Non-sticky boonus
Min. sissemakse boonuseks 20€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid 100
Riskivabad keerutused -
Riskivabade spinnide tingimused 35x
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Tasuta raha -
Lisaboonused
Live-kasiino boonus -
Panustamisboonus -
Sisse- ja väljamakse
Sissemakse
Min. sissemakse 10€
Teenustasu Tasud puuduvad
Väljamakse
Min. väljamakse 20€
Väljamakselimiit 50 000 € / kuus
Teenustasu Tasud puuduvad
Mänguvõimalused
Mänguautomaadid
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivne jackpot
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

3.7/5.0
Boonused
4.0
Mänguvalik
3.0
Veebilehe disain
4.0
Kasutussõbralikkus
3.5
Klienditeenindus
4.0
Maksed
3.5

Kuidas me kasiinosid hindame?

Me uurime, analüüsime ja hindame iga uut online kasiinot hoolikalt enne selle avaldamist oma lehel. Meie peamine eesmärk on tuua lugejateni ainult kontrollitud, turvalised ja usaldusväärsed kasiinod. Me saame tihti informatsiooni olemasolevate kasiinode või uute kasiinode kohta ning seejärel uurime neid hoolikalt veendumaks, et portaal vastab meie standarditele. Kui põhistandardid on paigas, hindame kasiinot vastavalt meie kriteeriumile ning sellest moodustub ka lõplik skoor.

Loe rohkem

Arvustused

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne, kui see on vähegi sinu enda kogemus olnud. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib arvustuse avaldamine võtta aega mõned tunnid.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas tegid sissemakse?
Hinnang:


Slotbox kasiino tervitusboonus, kampaaniad ja muud boonused

Slotbox toetab värskelt registreerunud kliente priske tervitusboonusega, milleks on kuni 1000 eurot boonusraha ja 100 tasuta keerutust, mille lunastamine on ära jagatud kolme sissemakse peale.

SissemakseBoonuse protsentMaksimaalne boonusTasuta keerutusedMinimaalne sissemakseLäbimängutingimused
🏆 Esimene100 %100 €🎰 10020 €35x boonusraha ja tasuta keerutused
🏆 Teine50 %200 €20 €35x
🏆 Kolmas25 %700 €20 €35x

Boonusraha protsendimäär muutub iga makse tegemisel küll järjest väiksemaks, kuid selle eest kasvab iga järgmise maksega võimalik maksimaalne boonussumma. Meile jäi tervitusboonusega tutvumise ajal silma boonusraha ja tasuta keerutuste võrdlemisi kõrge läbimängimiskohustus, kuid kasiinos on piisavalt palju meelelahutusvõimalusi, et hasartmänguentusiast ei tohiks nende täitmisel hätta jääda.

Tervitusboonusele kehtivad tingimused

Nagu kasiinode tervituspakkumistele kombeks, kehtivad ka Slotboxi pakkumisele mitmed erinevad piirangud ja tingimused, millega peaks enne boonuse kasutamist põhjalikult tutvuma. Olulisemad tingimused, millega peaksid kindlasti enne boonuse krabamist kursis olema, on järgnevad:

 • Tervitusboonus on vaja makse tegemisel ise aktiveerida.
 • Läbimängukohustuse täitmiseks on aega seitse päeva, seda nii boonusrahale kui tasuta keerutustele.
 • Boonusraha ja sissemakstud raha ei saa enne läbimängukohustuse täitmist välja võtta.
 • Tasuta keerutused saabuvad kontole kümne kaupa kümne päeva jooksul.
 • Tasuta keerutusi saab kasutada 24 tunni jooksul peale nende kontole laekumist.

Täielik tingimuste ja reeglite kogumik on saadaval kasiino tervituspakkumise alalehel.

Muud Slotbox kasiino kampaaniad ja boonused

Slotbox ei paku Eesti mängijatele veel hooajalisi või eksklusiivseid kampaaniaid, kuid kõik kasiinos registreerunud mängijad liituvad automaatselt kasiino SlotClub VIP-klubiga ehk lojaalsusprogrammiga. 

Lojaalsusprogrammis on seitse taset ning iga järgmise taseme saavutamine toob endaga kaasa vahvaid preemiaid, nagu:

 • Igakuine taaslaadimine ehk cashback vastavalt saavutatud VIP-tasemele
 • Nädalapreemiad
 • LevelUp preemiad
 • Sünnipäevaboonus

Esimese taseme saavutamiseks on tarvis vaid teha oma esimene sissemakse, kõrgemale tõusmiseks on tarvis koguda piisav arv punkte. Punktide teenimise ja järgmistele tasemetele jõudmiseks vajalike punktisummade kohta leiab põhjaliku ülevaate kasiino SlotClub lojaalsusprogrammi kodulehel.

Selleks, et Slotboxi tulevastest kampaaniatest ja pakkumistest mitte ilma jääda, saab juba registreerunud kasutaja tellida e-mailile uudiskirju ja teavitusi. 

Kasiino Slotbox litsentsid ja ohutus

Slotbox on küll algselt Küprose päritolu ettevõtte Slotbox Limited kasiino, kuid Eesti mängijad rõõmustavad kindlasti selle üle, et kasiino on siinkandis tegutsemiseks läbinud Eesti Maksu- ja Tolliameti litsentseerimisprotsessi. Slotbox saab uhkusega ette näidata:

 • Hasartmängude korraldamise tegevusloa HKT000074 (mai 2023–tähtajatu)
 • Hasartmängu korraldusloa HKL000446 (veebruar 2024–veebruar 2029)

See online kasiino sisenes Eesti turule alles hiljaaegu ja seetõttu ei ole Slotbox veel saavutanud laialdast tuntust. Võõrast nime ei pea aga sugugi kartma – Eesti tegevusloa olemasolu näitab, et mängupakkuja vastab isikuandmete turvalisuse, maksemeetodite ja mängude tööpõhimõtete osas kõigile Eestis ja Euroopa Liidus kehtestatud nõudmistele. 

Slotbox hoolib ka mängijate heaolust ja on oma vastutustundliku mängimise alalehel kirjeldanud erinevaid meetodeid, millega mängija saab oma hasartmängimist piirata. Vajaduse või soovi korral saab Slotbox kasiinos keerutav ja panustav inimene seada omale:

 • Nädalase ja kuise netosissemakse limiidi
 • Päevase, nädalase ja kuise kaotuste limiidi
 • “Aeg maha” kuni nädalapikkuse rahunemispausi
 • 2, 3 või 6 kuu pikkuse mängupausi

Samal alalehel leiab lugeja ka juhendi oma mänguharjumuste hindamiseks ning soovitusi abiliinide poole pöördumiseks. Kuigi kasiino on Eesti mängijate jaoks väga hästi lokaliseeritud, võib abiotsija tunda puudust kohalike abiorganisatsioonide kontaktinfost – alalehel leiab lingid vaid suuremate rahvusvaheliste abiliinide nagu BeGambleAware ja GamblersAnonymous kodulehekülgedele.

Kasiino Slotbox mänguvalik

Ehk ei tule lugejale üllatusena, et Slotboxi-nimeline kasiino on keskendunud slotimängude pakkumisele. Siiski võib külastaja istuda ka live-kasiino laudade taha ning õige sõna otsingusse tippimisel tulevad ette ka erinevad virtuaalsed lauamängud.

Mänguvalik on tõeliselt hiiglaslik – veidi enam kui 3000 kasiinomängu ootavad õnnelikke panustajaid. Sama muljetavaldav on ka pakutavate mängude tootjate valik: Slotboxis on saadaval suurte tootjate nagu Games Global, NetEnt, Play’n GO ja Pragmatic Play mängud, aga ka 80+ väiksema tootja mänguparemik. Kui Sa pole varem mänginud selliste tootjate nagu PearFiction Studios, Slingo või Fortune Factory mänge, on Slotbox perfektne koht nende ja ka teiste väiketootjate slottide esmaseks ja korduvaks mängimiseks.

Slotboxi slotid

Kui mainisime mängude koguarvu jäävat umbes 3000 ringi, siis slotiarmastajale toob naeratuse näole teadmine, et 95% siinsetest mängudest on slotikad. Slotikad on jagatud 16 kategooriasse kas oma temaatika või eriliste omaduste järgi. Eriliste omaduste alla kuuluvad näiteks Sticky Wilds ehk “kleepuvad” wild-sümbolid, tasuta keerutused ja Megaways-mängud. Nendest kategooriatest viimane on konkurentidega võrreldes eriti priske: enam kui 150 erinevat Megaways-mängu erinevatelt tootjatelt lubavad Sul tuhandetel eri viisidel võita nii väiksemaid kui suuremaid auhindu.

Eraldi alalehel “Jackpotid” leiab mängija Slotboxi jackpotisüsteemidesse kuuluvad slotimängud. Progressiivsetes jackpotislottides miljoneid jahtivad hasartmänguhaid saavad õnne proovile panna kümmekonnas WOWPot-süsteemiga liitunud slotimängus ja ligi 20-s Mega Moolah jackpotislotikas. Muidugi on Sinu päralt ka kümned erinevad iseseisvate jackpottidega hasartmängud ja kasiino kodulehel on suurelt reklaamitud ka lokaalset jackpotti, kuid selle teenimise võimaluse kohta ei ole avaldatud täpsemat informatsiooni – võime eeldada, et hetkel mitme miljoni euro suuruse varanduse teenib oma kontole üks üliõnnelik Slotboxi mängija.

Kui otsid kindlat mängu, mis ei kuulu ühtegi kasiino poolt ette määratud kategooriasse, võid selle leida otsingufunktsiooni kaudu.

Slotboxi slotid

Muud kasiinomängud kasiinos Slotbox

Kui soovid nautida virtuaalseid lauamänge, lotomänge või ülipopulaarseid crash-mänge, pead neid kas mängu nime või tüübi järgi ise otsima hakkama – kasiinos ei ole eraldi alasektsioone muude kasiinomängude jaoks. Siiski tuleb otsingufunktsiooni sõna “crash”, “scratch” või “bingo” kirjutamisel ette käputäis sama tüüpi mänge. Kindlate crash-mängude otsimisel peab siiski kasutama ka selle nime – tippides väljale sisse näiteks “Aviator” tuleb õige mäng koheselt ette.

Slotbox live-kasiino

Live-kasiino on Slotboxi teine maiuspala, mis on ära teeninud omaette alalehe – ligi 200 erinevat mängutuba ootavad siin neid hasartmängureid, kes eelistavad rullikute keerutamisele hoopis ruletilauda keerlema panna või blackjackis õige koguse punkte kokku koguda.

Tootjate valik on korralik – esindatud on selliste mängutootjate nagu Evolution Gaming, Pragmatic Play, Stakelogic, Games Global ja Amusnet tuntud ja armastatud live-mängud. Tähelepanelik ja kogenud hasartmängija võib aga tähele panna, et mängutubade eelvaadetel on kasutatud Games Globali ja Amusneti vanu nimesid – Microgaming ja EGT. See on siiski pisiasi, mille kallal ei tasu norida, sest mängud on siiski aktiivsed ja ootavad liitujaid ööpäevaringselt.

Ka siin on mängud oma tüübi järgi ära jaotatud: eraldi kategooriates on nii pokker, bakaraa, blackjack kui rulett ja omaette alasektsiooni on saanud ka telemängud. Live-kasiinos on saadaval armastatud ja hinnatud eestlaste lemmiktelemängud nagu Sweet Bonanza Candyland ja Boom City ning valikule annavad vürtsi ka uued stuudiomängud nagu Snakes & Ladders stuudiolt Pragmatic Play ja Stakelogicu edastatud Super Stake Blackjack. 

Kuidas registreeruda Slotbox kasiinos?

Kas oled valmis ise järgi proovima, mida Slotbox Sulle pakub? Kui vastad küsimusele sõnaga “jah”, siis jätka selle peatüki lugemisega; kui oled veel kahtleval seisukohal, tutvu ka maksete ja klienditoe kohta käive informatsiooniga ja tule siia hiljem tagasi.  Kuna Slotbox on välismaist päritolu kasiino, ei saa siia luua mugavat Mobiil-ID või Smart-ID sisselogimise ja automaatse isikukinnitusega kiirkontot. Sellest hoolimata on konto loomine lihtne – protsess võtab aega vaid mõne minuti.
Kui kaua: 7 min
Sul on vaja: Internetiühendus
Vajad ka seda: Eelarve
 • Leia ülevaate juurest nupuke, mis viib Sind kasiino kodulehele
  1. Leia ülevaate juurest nupuke, mis viib Sind kasiino kodulehele
  Oleme õigesse kasiinosse navigeerimise Sinu jaoks lihtsaks teinud – vajuta vaid õigele lingile või nupule ja Sinu ees avanebki Slotboxi minimalistlik, lilla ja valge türkiissinise tekstiga koduleht.
 • Vajuta nupule “Registreeru”
  2. Vajuta nupule “Registreeru”
  Kasiinolehe ülemises vasakus nurgas (mobiilikasutajate jaoks alumisel menüüribal) leiad registreerima kutsuva nupukese, mis avab registreerimisankeediga hüpikakna.
 • Sisesta oma e-mail ja loo sisselogimiseks PIN-kood
  3. Sisesta oma e-mail ja loo sisselogimiseks PIN-kood
  Slotbox kasutab tavalise salasõna-süsteemi asemel sisselogimiseks hoopis 4–6-kohalist PIN-koodi. Koodina ei saa kasutada oma sünnikuupäeva ning samamoodi ei tohi kood koosneda vaid üksteisele järgnevatest numbritest nagu 123456.
 • Täida ka järgmised väljad vajaliku infoga
  4. Täida ka järgmised väljad vajaliku infoga
  Ankeeti on vaja ka kirja panna oma nimi, postiindeks, aadress, sünnikuupäev ja isikukood. Ankeedi ära saatmiseks pead ka kinnitama, et nõustud kasiino kasutajatingimustega ning oled nõus saama uudiskirju (ehkki nendest saab peale registreerumist ka loobuda).
 • Kinnita oma mobiilinumber ja asu kasiino võimalusi avastama
  5. Kinnita oma mobiilinumber ja asu kasiino võimalusi avastama
  Viimase sammuna saadetakse sisestatud mobiilinumbrile kahekohaline kinnituskood. Selle sisestamisel ongi konto loomise protsess lõppenud ja Sa saad koheselt asuda kasiino pakkumiste ja mängudega tutvuma.

Slotboxi KYC ja konto verifitseerimine

Kuna konto loomisel ei kasutata automaatset isikutuvastust nagu Eesti kiirkasiinodes, tuleb enne raha eest mängima asumist läbida ka isikutuvastuse protsess. Konto kinnitamiseks on tarvis klienditeenindusele saata isikut kinnitava dokumendi koopia, vajadusel küsitakse ka muid dokumente nagu nimeline aadressiga kommunaalarve või panga/e-rahakoti väljavõte maksemeetodi kinnituseks.

Dokumentide kontroll võib võtta aega kuni 72 tundi, kuid e-mailile saadetav kinnituskiri protsessi lõppemise kohta võib saabuda ka samal päeval – kiirus oleneb suuresti sellest, kui palju teisi kliente on parasjagu sama protsessi ette võtnud.

Slotbox kasiino klienditeenindus

Abimaterjalid ja klienditoega suhtlemise võimalused on kokku kogutud alalehele “Klienditugi”. Siin on olemas link otsevestluse alustamiseks ja kiirlink e-maili saatmiseks aadressile [email protected]. Mõlemal viisil saab klienditeenindajaga suhelda eesti keeles, kuid saabuvad vastused on inglise keelest masintõlgitud – iga vestluse juures on ka lingike “Näita originaali”, mis paljastab inglisekeelse originaalvastuse.

Otsevestluse kasutamisel ühendatakse Sind agendiga umbes poole minutiga. E-mailid saavad vastuse veidi vähem kui tunniga, kuid öötundidel võib vastust ka tunnist pikemalt oodata. Otsevestluse võimalust saab kasutada ajavahemikul 08:00 kuni 05:00 Eesti aja järgi. 

Kui Sa pole eriline suhtleja, võid enamlevinud küsimustele leida kiiresti vastuse kasiino KKK-sektsioonist, mis on osa “Klienditoe” alalehest. Küsimused-vastused puudutavad selliseid kuumi teemasid nagu konto loomine ja kinnitamine, maksed, boonused, vastutustundlik mängimine ja palju muudki.

Slotbox kasiino sissemaksed ja väljamaksed

Kuna Slotbox ei ole vaid pangalinke kasutav kiirkasiino, saab sissemakseid teha ka muude kasiinodes enamlevinud meetoditega. 

SissemaksedVäljamaksedMinimaalne sissemakse (€)Maksimaalne sissemakse (€)Minimaalne väljamakse (€)Maksimaalne väljamakse (€)
💳 Pangaülekannexx105000204000
💳Kaardimakse (deebet, krediit)xx105000204000
💳 Revolutxx10900204000
💳 PayDoWalletxx10900204000
💳 Paysafecardxx101000204000
💳 WebPayzxx201000204000
💳 eZeeWalletxx102500204000
💳 MiFinityxx102500204000
💳 MuchBetterxx104000204000
💳 Luxonpayxx105000204000
💳 Neosurfxx105000204000
💳 Jeton Cashxx105000204000
💳 Flexepinxx109999204000
💳 Jetonxx109999204000
💳 Skrillxx109999204000
💳 Netellerxx109999204000
💲 Krüptorahaxx109999204000

Kahjuks ei ole väljamaksete võimalused sama uhked kui sissemaksete omad: kui kontole saab raha kanda enam kui viieteistkümne erineva meetoditega, siis väljavõtmiseks saab Eestis elav klient kasutada vaid pangaülekannet. Pangaülekande suurus on piiratud 4000 euroga ning sama suur on ka kasiino väljavõetava raha päevalimiit. Iganädalaselt saab kontolt välja võtta 16 000 eurot, igakuiselt kuni 50 000 eurot. Väljamaksed saabuvad pangakontole 1–5 tööpäevaga.

Slotbox kasiino sobivus Eesti mängijatele

Slotbox on küll uus tulija, kuid pole kahtlustki, et Eestimaal alles poisikesepõlves kasiinol on potentsiaali saada siinsete slottidele keskendunud kasiinodele tõsiseks konkurendiks. Slotboxi kasuks räägivad selle imelai mänguvalik, kiire registreerimisprotsess ning võimalus teha sissemakseid ka krüptoraha eest – see võimalus ei tule Eesti litsentsiga kasiinodes sageli ette.

Kasiino on korralikult lokaliseeritud, erandiks on vaid boonuste tingimused ja tervitusboonuse kohta käiv info, mis on jäänud inglisekeelseks. Samuti rõõmustab meid võimalus saada eestikeelsetele küsimustele eestikeelsed vastused – isegi siis, kui tõlkemootor on neid vahepeal ühest keelest teise ümber pannud. Playin.ee hinnangul on Slotbox igati proovimist väärt ning slotimängijad võivad siit leida hulganisti selliseid maiuspalu, mida teised ei paku.

Korduma kippuvad küsimused

 • Kuidas luua konto Slotbox kasiinos?
  Kuna Slotbox ei ole kiirkasiino, on registreerimisel vaja täita isikuandmetega ankeet ja läbida isikutuvastuse protsess. Leia täpsem juhend meie ülevaatest.
 • Kas Slotbox kasiino pakub uutele mängijatele boonuseid?
  Jah, ülevaate kirjutamise ajal annab Slotbox igale värskelt registreerunud mängijale võimaluse lunastada stardiboonusena kui 1000 € boonusraha ja 100 tasuta keerutust. Boonuse lunastamine on vabatahtlik.
 • Milliseid sissemaksemeetodeid saab Slotbox kasiinos kasutada?
  Slotbox hiilgab meetodite rohkusega: enam kui 15 erinevat viisi sissemaksete tegemiseks! Eestis elavatele kasutajatele võimaldatakse maksete tegemist pangakontodelt ja pangakaartidelt, populaarsemate e-rahakottide kaudu ja ka krüptovaluutas. 
 • Kas Slotbox kasiino on saadaval ka nutiseadmes?
  Jah, kuigi kasiinol ei ole eraldi rakendust, töötab see väikeses nutiseadmes sama jõudsalt kui mänguritele mõeldud lauaarvutites.
 • Kas Slotbox on ohutu kasiino?
  Slotbox on Eestis litsentseeritud kasiino, mis tähendab, et see on Eesti mängijate jaoks väga hea valik. Kasiino on läbinud ranged turvakontrollid veendumaks, et kasutajate raha ja isikuandmed on kindlates kätes ja mängude tulemused on juhuslikud.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad online kasiinod on igavaks muutunud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Pea iga nädal tuleb välja uusi online kasiinosid. Siin on mõned hiljutised uustulnukad.
 • 3.6/5
  Boonus
  1600€
  Spinnid
  300
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  100,000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  100,000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  Book of Dead
  Keerutuste läbimängunõue
  45x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Estonia
  Loodud
  2018
  Domeen
  duelz.com
 • 4/5
  Boonus
  1850€
  Spinnid
  500
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tundmatu
  Väljamaksetasu
  Tundmatu
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Kahnawake
  Loodud
  2018
  Domeen
  locowin.com
 • 3.8/5
  200 Tasuta spinni
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  4 000€
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  4 000€
  Tasuta spinnid mängudes
  Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  fruta.com