Viimati muudetud:

Trickz kasiino

4.3/5
 • Kontovaba Trustly-põhine kasiino
 • 5000 kasiinomängu
 • Igapäevased cashback-boonused
300 Tasuta spinni
4.3/5
Min. sissemakse 20€
Väljamaksekiirus 1 tund
ee
Tegevusluba Eesti
Tugi Eesti keel

Trickz on nutikas uus registreerumisvaba Eesti kasiino, kus saad nautida üle 5000 kasiinomängu otsekohe ilma registreerumata. Kraba oma esimesel sissemaksel ka kopsakas boonus!

Loe rohkem
Trickz 1 Trickz 2 Trickz 3 Trickz 4 Trickz 5
Plussid
Mobiilisõbralik veebileht
Ülikiired maksed tänu Trustly süsteemile
Hiiglaslik slotivalik - üle 5000
Registreeritud ja litsentseeritud Eestis
Miinused
Jackpotislotikaid natuke vähe
Väljamaksetel fikseeritud 2-eurone tasu
Boonuste tingimused pole selgelt välja toodud
Klienditoe vastamiskiirus: Paar minutit
Väljamakse kiirus: 1 - 24 tundi
KYC protsessi kestus: Paar minutit

Mida me arvame kasiinost Trickz?

Trickz kasiino on värske Eesti online kasiino, mis sai tuule tiibadesse alles 2022. aastal. Terava pilguga kasiinomängurid on ilmselt aga juba Trickzile pilgu peale pannud. Kasiino tulek on sedavõrd vähem üllatav kogenud mänguritele, kes on hoidnud pilku peal Eestis registreeritud (ja litsentseeritud) kasiinofirma Hitz Gaming OÜ tegevustel. Nimelt on seesama ettevõte ka teiste hiljuti loodud kasiinode taga: Wisho ja Winnerz on mõlemad Hitzi repertuaarist. Sarnaselt nendele kahele kasiinole on ka Trickz kasiino registreerumisvaba kasiino, st kasiinos saab mängida ainult panga kaudu, ilma registreerumata.

Kas Trickz kasiinost saab Hitz Gaming OÜ uus hitt-toode? Playin.ee vaatles lähemalt Trickz kasiino lehte, mänguvõimalusi, tingimusi ja muid olulisi punkte ning selgitab alljärgnevalt, mida võid Trickz kasiinost täpsemalt oodata.

Võta boonus

Trickz kasiino info ja boonused

Oma 5000-pealise kasiinomänguvalikuga toob Trickz kasiino sinuni tõelise meelelahutuse. Alusta oma kasiinoseiklust, krabades endale kuni 300 tasuta spinni 2 esimesel sissemaksel.
Põhiandmed
NimiTrickz
Asutamisaasta2022
TegevuslubaEesti
OmanikHitz Gaming OÜ
PlatvormHitz Gaming OÜ
Veebilehttrickz.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mobiilne kasiino
Eesti keel
VIP programm
Mängustamine
Tegevusloa number HKT000062, HKL000371
Boonused
Tervitusboonus
Esimese sissemakse boonus 100 FS
Maksimaalne esimese sissemakse boonus 100 FS
Boonuse läbimängimisnõue -
2. sissemakseboonus 200 FS
3. sissemakseboonus -
4. sissemakseboonus -
5. sissemakseboonus -
Boonuskood -
Non-sticky boonus
Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks 20€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid 300
Tasuta spinnid mängule -
Tasuta spinnide läbimängimisnõue 25x
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Vaba raha -
Muud boonused
Live-kasiino boonus -
Spordipanustamise boonus -
Sisse- ja väljamaksed
Sissemakse
Min. sissemakse 20€
Teenustasud Lisatasusid pole
Väljamakse
Min. väljamakse 25€
Väljamakselimiit Tundmatu
Teenustasud 2€
Maksemeetodid
Mänguliigid
Mobiilne kasiino
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivsed jackpotid
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

4.3/5.0
Boonused
3.0
Mänguvalik
5.0
Veebilehe disain
5.0
Kasutussõbralikkus
5.0
Klienditeenindus
3.5
Maksed
4.0

Kuidas me kasiinosid hindame?

Vaatame uue online-kasiino alati hoolikalt üle ja uurime seda enne selle oma saidile lisamist. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma lugejatele ainult kontrollitud, turvalisi ja usaldusväärseid kasiinosid. Tavaliselt saame materjale olemasolevate kasiinode kohta või saame teada eelseisvatest uutest avamistest ning seejärel uurime neid hoolikalt, et näha, kas need vastavad meie hasartmängusaitide miinimumstandarditele. Kui põhistandardid on paigas, siis hindame kasiinosid meie kriteeriumite alusel, mis moodustavad lõpliku hinnanguskoori.

Loe rohkem

Arvustused

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne - peamine on see, et see põhineb sinu enda kogemusel. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib selle avaldamine võtta aega mõne tunni.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas sa tegid sissemakse?
Hinnang:


Trickz kasiino boonused

Muidugi ei saa ükski uus kasiino tulla turule ilma boonuseid pakkumata ning seega saad ka Trickz kasiinost oodata erinevaid boonuspakkumisi. Esimene ja peamine kasiinoboonus Trickz kasiino valikus on esimesele kahele sissemaksele rakenduv tasuta spinnide boonus. Esimesel sissemaksel saad lunastada 100 tasuta spinni, teisel sissemaksel aga 200 tasuta spinni, seega kokku kuni 300 tasuta keerutust, et anda oma slotikogemusele korralik hoog sisse.

Suurem osa Trickz kasiino boonustest on seotud regulaarsete sissemaksetega. Näiteks võid saada teisipäeviti üllatuskingitusi, just tasuta keerutusi, mis on mõeldud populaarsetele slotimängudele. Sarnane boonus on saadaval neile, kes teevad uusi sissemakseid nädalavahetusel. Lojaalseid mängijaid premeerib Trickz kasiino lojaalsusprogrammiga – selle raames saad nautida erilisi boonuseid, sealhulgas tasuta spinne, millel pole üldse läbimängimiskohustust.

Üks põhilisi boonuseid, mille poolest Hitz Gamingu kasiinod on populaarsed, on iganädalane cashback. Kui kaotad kasiinos mängides raha, annab Trickz natuke rahast tagasi cashbacki näol. See omapärane, ent armastatud boonus annab võimaluse kasiinokogemuse jätkamiseks ilma uusi sissemakseid tegemata.

On aga üks asi, mis meile Playin.ee tiimis väga ei istunud Trickz kasiino boonuste juures: kasiino ei ole selgelt ja nähtavalt välja toonud iga boonuse tingimusi kohe boonuse juures. See on üpris tavatu, kuna enamasti selgitavad kasiinod tingimusi kohe boonuse juures. Trickz kasiinos tegutsedes pead aga natuke põhjalikumalt uurima enne, kui leiad boonustega seonduvad tingimused (ja peame tõdema, et see pole kõige läbipaistvam praktika).

Reeglite ja tingimuste lähemal uurimisel selgub aga tõsiasi, et kasiino pakutavad boonused tuleb 25-kordselt läbi mängida enne, kui saad teha väljamaksepäringu. Muidugi saad reeglitega tutvuda enne boonuse aktiveerimist, kuid siiski tahaksime näha, et Trickz toob tingimused väga selgelt esile otse kampaanialehel.

Trickz kasiinomängud

Kas oled kunagi mänginud online kasiinos, kus on saadaval üle 5000 kasiinomängu? Ilmselt mitte. Nüüd on aga selleks võimalus Trickz kasiinoga, kuna mängulehel on saadaval just nimelt niivõrd palju slotikaid!

Trickz on kasiinomängude valiku poolest üpris tüüpiline mänguplatvorm, kuna valikus on eelkõige kahte tüüpi mängud: slotid ja live-kasiino. Kogu Trickz kasiino mänguvalik on jagatud järgnevatesse kategooriatesse:

 • Uued – Seda kategooriat ei pea palju selgitama – just sealt leiad Trickzi viimati lisatud mängud (neid lisandub üpris tihti).
 • Live-kasiino – Kõik live-kasiino mängud on sätitud ühe kategooria alla, seega täpsemalt ei saa välja sõeluda näiteks eraldi blackjacki või ruletilaudu. Küll aga on valikus kümneid live-stuudio mänge Evolution Gamingult ja Pragmatic Play’lt. Muuhulgas saab mängida kõikvõimalikke moodsaid ruletiversioone, blackjacki ja moodsaid gameshow-tüüpi mänge nagu Crazy Time või Crazy Coinflip.
 • Trickz valik – Selles kategoorias on kõige populaarsemad ja armastatumad kasiinomängud. Muuhulgas leiad sealt paljud tippslotid nagu Wolf Gold, Vikings Go Berzerk või Fire Joker.
 • Megaways – Megaways-slotid on ühed kõige revolutsioonilisemad üldse. Trickz kasiinost leiad kümneid Megaways-slotte, sealhulgas Bonanza, Dog House Megaways või Buffalo King Megaways.
 • Boonuse ostmine – Paljud meist ei viitsi oodata, kuni tasuta spinnid või boonusvoorud aktiveeruvad. Kui nii on lood ka sinuga, tasub uurida seda Trickz kasiino mänguvalikut – sealt leiad slotid, kus on võimalik otse osta tee boonusmänguni. Teiste hulgas on esindatud slotid nagu Fruit party või Money Train 2.

Mänge saab otsida ka nime järgi või filtreerida mängutootja järgi (neid on kasiinos kokku paarkümmend, sh tuntud NetEnt, Microgaming, Play’n Go, Pragmatic Play jt).

Ülaltoodut arvestades võid juba mõelda, kuidas siis saab leida üles sobivad mängud, kui neid on kokku 5000 ja kategooriaid/filtreid on kokku sisuliselt vaid 5? Tõtt öeldes, siis ka Playin.ee leiab, et see on koht, mida Trickz saab märgatavalt parandada. Paremaks filtreerimiseks ja sobivate mängude leidmiseks võiks kasiinos tõesti olla märksa rohkem kategooriaid ja filtreerimisvõimalusi – näiteks võiksid olla mängud lahterdatud teemade või funktsioonide põhjal.

Teise miinusena: kasiino pole eraldi välja toonud jackpotislotikaid ning kui mõnda konkreetset jackpotimängu otsida kasiinost, ei leia seda. Seega võib hetkel öelda, et progressiivsete jackpottidega slotid ei ole just Trickzi tugevus.

Plusspoolelt meeldib meile aga see, kuidas mängude pisipildid on disainitud – Trickz saab disaini poolest kahtlemata tippskoori.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Rääkides juba disainist, siis kui me leiame, et Trickz saab teha teatud aspektides uuendusi, siis kasutajasõbralikkus, mobiilsus ja disainilahendus on üks punkt, mida kasiino ei pea absoluutselt täiendama. Tegelikult on raske leida hetkel kasiinot, mis oleks sõbralikuma disainiga kui Trickz. Alates värvivalikust kuni navigatsioonini – kogu kasiino on disainitud mobiilisõbralikuks ning näebki kõige parem välja nutiseadme kaudu mängides.

Ainus nõrk külg Trickz kasiino disainis on hetkel eelmainitud mängulehe filtreerimisvõimalused, kuid kui see kõrvale jätta, on Trickz kasiino üks kõige sõbralikuma välimusega kasiinolehti, kus ei tohiks tehnilise või kasutuspoole pealt probleeme tekkida.

Klienditeenindus ja makseviisid

Nüüd jõuame aga Trickz kasiino kõige suurema trikini: maksesüsteem. Nimelt, Trickz kasiino liitub praeguse kasiinotööstuse trendiga ning on registreerumisvaba online kasiino. Kui vanasti tuli kasiinos mängimiseks avada konto, sisestades registreerumisvormile mitmed isiku- ja kontaktandmed, siis kontovabades kasiinodes seda teha ei tule. Selle asemel tugineb kogu kasiino Trustly maksesüsteemile, mis ühendab sind kohe sinu kodupanka. Pangas tuleb anda nö volitus selleks, et lubada enda ühendamine kasiinosse ja niimoodi saab sinu isik ühekorraga tuvastatud.

See revolutsiooniline süsteem muudab kasiinos maksete tegemise ja mängimise märksa turvalisemaks ning samas ka kiiremaks. Ka väljamaksed tehakse otse samale pangakontole ja seda enamasti samal päeval (või isegi samal tunnil).

Mis puudutab maksete tegemist Trickz kasiinos, siis kasutusel ongi ainult Trustly, seega ei saa teha makseid näiteks e-rahakottide või pangakaardi kaudu. Samuti tasub meeles pidada, et minimaalne sissemakse on 20€, väljamakse aga 25€. Peamine maksete miinus on Trickz kasiino küsitav 2-eurone väljamaksetasu – iga kord, kui teed väljamakse, tuleb selle 2-eurose lisaväljaminekuga arvestada.

Kui sul peaks tekkima kasiinos mängides probleeme, on Trickzil kasutusel mugav live-chat (ning ka e-posti tugi), kuid kasiino pakub kliendituge eelkõige inglise keeles, seega tuleb sellega arvestada.

Kokkuvõte

Trickz kasiino on uus, põnev ja tekitab kindlasti palju mängumõtteid või emotsioone igas hasartmängusõbras. Samas aga võivad mõned mängurid olla ka natuke pettunud, kuna Trickz on niivõrd sarnane oma sõsarkasiinode Wisho ja Winnerziga. Olgugi, et Trickz ei pruugi sisuliselt tuua midagi ülemäära uut turule, võib see olla hea mänguplatvorm slotisõpradele. Iga päev just ei leia kasiinot, kus on üle 5000 mängu.

Kui oled otsinud online kasiinot, kus saad mängida kiirelt ja sujuvalt, võib Trickz olla hea variant. Ära unusta kasutada ka esimesel ja teisel sissemaksel tasuta spinne, et anda oma mänguseansile hoogu juurde (ent loe ka kasiino kasutustingimused läbi enne, kui otsustad boonuse vastu võtta).

Trickz kasiino korduma kippuvad küsimused

 • Kas Trickz kasiino on usaldusväärne?
  Jah, Trickz on kasiinobränd, mille omanik ja haldaja on Eestis registreeritud firma Hitz Gaming OÜ. See firma on omakorda seotud tuntud kasiinofirmaga Spinwise, seega on Trickz igati reaalne ja usaldusväärne kasiinobränd.
 • Kuidas Trickz kasiinos registreeruda?
  Trickz kasiino on kontovaba ehk Pay N Play kasiino. See tähendab, et Trickzis ei saagi õigupoolest registreeruda – selle asemel saad kohe hakata sissemakseid tegema, ilma, et peaksid oma isikuandmeid lähemalt jagama (v.a. andmed, mis tulevad otse pangast sissemakse tegemisel).
 • Kas Trickz kasiinol on tegevusluba?
  Jah, Trickz kasiinot haldab Eestis registreeritud ja EMTA-poolse tegevusloaga pärjatud firma Hitz Gaming OÜ. Kasiinol on ametlikud litsentsid numbritega HKT000062 ja HKL000371.
 • Mida Trickz kasiinos mängida saab?
  Trickz kasiino keskendub oma 5000 kasiinomänguga eelkõige slotimängudele – suurem osa valikust on seotud slottidega. Lisaks saab aga mängida ka live-kasiino mänge, sh blackjacki, ruletti jne.
 • Kas Trickz pakub mingeid boonuseid?
  Jah, ikka! Trickz kasiino pakub mitmeid erinevaid boonuseid, sh tasuta spinne esimesele sissemaksele ja isegi igapäevast cashbacki.
Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad kasiinod on ära tüütanud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Alati on saadaval mõni uus valik, kuna uusi kasiinosid tekib peaaegu iga nädal. Siin on mõned värsked valikud.
4/5
Boonus
300€
Keerutused
-
Võta boonus
Maksemeetodid
Bank-transfer logo
Mastercard logo
Visa logo
Zimpler logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
50 000 €
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
50 000 €
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
respin.com
3.5/5
Kõrged kasiinoreitingud
Võta boonus
Maksemeetodid
LHV logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
10 000€ / kuus
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
10 000€ / kuus
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
hillo.com
4.2/5
Boonus
1200€
Keerutused
220
Võta boonus
Maksemeetodid
RapidTransfer logo
Neteller logo
Skrill logo
ecoPayz logo
Trustly logo
PaySafeCard logo
Mastercard logo
Visa logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
-
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
-
Tasuta spinnid mängudele
Big Bass Bonanza, Joker Stoker, Starburst, Book of Fallen
Spinnide läbimängunõue
30x
Põhiandmed
Tegevusluba
Curaçao
Loodud
2022
Domeen
verdecasino.com