Viimati muudetud:

Trickz kasiino

4.3/5
4.3/5
 • Kontovaba Trustly-põhine kasiino
 • 5000 kasiinomängu
 • Igapäevased cashback-boonused
300 Tasuta spinni
Min. sissemakse 20€
Kiireim väljamakse 1 tund
ee
Tegevusluba Eesti
Klienditugi Eesti keel

Kiire ülevaade: Trickz kasiino

Trickz on nutikas uus registreerumisvaba Eesti kasiino, kus saad nautida üle 5000 kasiinomängu otsekohe ilma registreerumata. Kraba oma esimesel sissemaksel ka kopsakas boonus!

Loe rohkem
 • Trickz 1
 • Trickz 2
 • Trickz 3
 • Trickz 4
 • Trickz 5
Plussid
Mobiilisõbralik veebileht
Ülikiired maksed tänu Trustly süsteemile
Hiiglaslik slotivalik - üle 5000
Registreeritud ja litsentseeritud Eestis
Miinused
Jackpotislotikaid natuke vähe
Väljamaksetel fikseeritud 2-eurone tasu
Boonuste tingimused pole selgelt välja toodud
Klienditoe vastamisaeg: Paar minutit
Väljamaksekiirus: 1 - 24 tundi
KYC protsessi kiirus: Paar minutit

Mida me arvame kasiino Trickz kohta?

Trickz kasiino on värske Eesti online kasiino, mis sai tuule tiibadesse alles 2022. aastal. Terava pilguga kasiinomängurid on ilmselt aga juba Trickzile pilgu peale pannud. Kasiino tulek on sedavõrd vähem üllatav kogenud mänguritele, kes on hoidnud pilku peal Eestis registreeritud (ja litsentseeritud) kasiinofirma Hitz Gaming OÜ tegevustel. Nimelt on seesama ettevõte ka teiste hiljuti loodud kasiinode taga: Wisho ja Winnerz on mõlemad Hitzi repertuaarist. Sarnaselt nendele kahele kasiinole on ka Trickz kasiino registreerumisvaba kasiino, st kasiinos saab mängida ainult panga kaudu, ilma registreerumata.

Kas Trickz kasiinost saab Hitz Gaming OÜ uus hitt-toode? Playin.ee vaatles lähemalt Trickz kasiino lehte, mänguvõimalusi, tingimusi ja muid olulisi punkte ning selgitab alljärgnevalt, mida võid Trickz kasiinost täpsemalt oodata.

Võta boonus

Trickz kasiino info ja boonused

Oma 5000-pealise kasiinomänguvalikuga toob Trickz kasiino sinuni tõelise meelelahutuse. Alusta oma kasiinoseiklust, krabades endale kuni 300 tasuta spinni 2 esimesel sissemaksel.
Põhiandmed
NimiTrickz
Loomisaasta2022
Tegevusluba Eesti
Omanik Hitz Gaming OÜ
PlatvormHitz Gaming OÜ
Veebilehttrickz.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mänguautomaadid
Eesti keel
VIP-programm
Mängustamine
Tegevusloa number HKT000062, HKL000371
Boonused
Tervitusboonus
1. sissemakse boonus 100 FS
Maks. 1. sissemakse boonus 100 FS
Boonuse lunastamisnõuded -
2. sissemakse boonus 200 FS
3. sissemakse boonus -
4. sissemakse boonus -
5. sissemakse boonus -
Boonuskood -
Non-sticky boonus
Min. sissemakse boonuseks 20€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid 300
Riskivabad keerutused -
Riskivabade spinnide tingimused 25x
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Tasuta raha -
Lisaboonused
Live-kasiino boonus -
Panustamisboonus -
Sisse- ja väljamakse
Sissemakse
Min. sissemakse 20€
Teenustasu Lisatasusid pole
Väljamakse
Min. väljamakse 25€
Väljamakselimiit Tundmatu
Teenustasu 2€
Makseviisid
Mänguvõimalused
Mänguautomaadid
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivne jackpot
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

4.3/5.0
Boonused
3.0
Mänguvalik
5.0
Veebilehe disain
5.0
Kasutussõbralikkus
5.0
Klienditeenindus
3.5
Maksed
4.0

Kuidas me kasiinosid hindame?

Me uurime, analüüsime ja hindame iga uut online kasiinot hoolikalt enne selle avaldamist oma lehel. Meie peamine eesmärk on tuua lugejateni ainult kontrollitud, turvalised ja usaldusväärsed kasiinod. Me saame tihti informatsiooni olemasolevate kasiinode või uute kasiinode kohta ning seejärel uurime neid hoolikalt veendumaks, et portaal vastab meie standarditele. Kui põhistandardid on paigas, hindame kasiinot vastavalt meie kriteeriumile ning sellest moodustub ka lõplik skoor.

Loe rohkem

Arvustused

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne, kui see on vähegi sinu enda kogemus olnud. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib arvustuse avaldamine võtta aega mõned tunnid.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas tegid sissemakse?
Hinnang:


Trickz kasiino boonused

Muidugi ei saa ükski uus kasiino tulla turule ilma boonuseid pakkumata ning seega saad ka Trickz kasiinost oodata erinevaid boonuspakkumisi. Esimene ja peamine kasiinoboonus Trickz kasiino valikus on esimesele kahele sissemaksele rakenduv tasuta spinnide boonus. Esimesel sissemaksel saad lunastada 100 tasuta spinni, teisel sissemaksel aga 200 tasuta spinni, seega kokku kuni 300 tasuta keerutust, et anda oma slotikogemusele korralik hoog sisse.

Suurem osa Trickz kasiino boonustest on seotud regulaarsete sissemaksetega. Näiteks võid saada teisipäeviti üllatuskingitusi, just tasuta keerutusi, mis on mõeldud populaarsetele slotimängudele. Sarnane boonus on saadaval neile, kes teevad uusi sissemakseid nädalavahetusel. Lojaalseid mängijaid premeerib Trickz kasiino lojaalsusprogrammiga – selle raames saad nautida erilisi boonuseid, sealhulgas tasuta spinne, millel pole üldse läbimängimiskohustust.

Üks põhilisi boonuseid, mille poolest Hitz Gamingu kasiinod on populaarsed, on iganädalane cashback. Kui kaotad kasiinos mängides raha, annab Trickz natuke rahast tagasi cashbacki näol. See omapärane, ent armastatud boonus annab võimaluse kasiinokogemuse jätkamiseks ilma uusi sissemakseid tegemata.

On aga üks asi, mis meile Playin.ee tiimis väga ei istunud Trickz kasiino boonuste juures: kasiino ei ole selgelt ja nähtavalt välja toonud iga boonuse tingimusi kohe boonuse juures. See on üpris tavatu, kuna enamasti selgitavad kasiinod tingimusi kohe boonuse juures. Trickz kasiinos tegutsedes pead aga natuke põhjalikumalt uurima enne, kui leiad boonustega seonduvad tingimused (ja peame tõdema, et see pole kõige läbipaistvam praktika).

Reeglite ja tingimuste lähemal uurimisel selgub aga tõsiasi, et kasiino pakutavad boonused tuleb 25-kordselt läbi mängida enne, kui saad teha väljamaksepäringu. Muidugi saad reeglitega tutvuda enne boonuse aktiveerimist, kuid siiski tahaksime näha, et Trickz toob tingimused väga selgelt esile otse kampaanialehel.

Trickz kasiinomängud

Kas oled kunagi mänginud online kasiinos, kus on saadaval üle 5000 kasiinomängu? Ilmselt mitte. Nüüd on aga selleks võimalus Trickz kasiinoga, kuna mängulehel on saadaval just nimelt niivõrd palju slotikaid!

Trickz on kasiinomängude valiku poolest üpris tüüpiline mänguplatvorm, kuna valikus on eelkõige kahte tüüpi mängud: slotid ja live-kasiino. Kogu Trickz kasiino mänguvalik on jagatud järgnevatesse kategooriatesse:

 • Uued – Seda kategooriat ei pea palju selgitama – just sealt leiad Trickzi viimati lisatud mängud (neid lisandub üpris tihti).
 • Live-kasiino – Kõik live-kasiino mängud on sätitud ühe kategooria alla, seega täpsemalt ei saa välja sõeluda näiteks eraldi blackjacki või ruletilaudu. Küll aga on valikus kümneid live-stuudio mänge Evolution Gamingult ja Pragmatic Play’lt. Muuhulgas saab mängida kõikvõimalikke moodsaid ruletiversioone, blackjacki ja moodsaid gameshow-tüüpi mänge nagu Crazy Time või Crazy Coinflip.
 • Trickz valik – Selles kategoorias on kõige populaarsemad ja armastatumad kasiinomängud. Muuhulgas leiad sealt paljud tippslotid nagu Wolf Gold, Vikings Go Berzerk või Fire Joker.
 • Megaways – Megaways-slotid on ühed kõige revolutsioonilisemad üldse. Trickz kasiinost leiad kümneid Megaways-slotte, sealhulgas Bonanza, Dog House Megaways või Buffalo King Megaways.
 • Boonuse ostmine – Paljud meist ei viitsi oodata, kuni tasuta spinnid või boonusvoorud aktiveeruvad. Kui nii on lood ka sinuga, tasub uurida seda Trickz kasiino mänguvalikut – sealt leiad slotid, kus on võimalik otse osta tee boonusmänguni. Teiste hulgas on esindatud slotid nagu Fruit party või Money Train 2.

Mänge saab otsida ka nime järgi või filtreerida mängutootja järgi (neid on kasiinos kokku paarkümmend, sh tuntud NetEnt, Microgaming, Play’n Go, Pragmatic Play jt).

Ülaltoodut arvestades võid juba mõelda, kuidas siis saab leida üles sobivad mängud, kui neid on kokku 5000 ja kategooriaid/filtreid on kokku sisuliselt vaid 5? Tõtt öeldes, siis ka Playin.ee leiab, et see on koht, mida Trickz saab märgatavalt parandada. Paremaks filtreerimiseks ja sobivate mängude leidmiseks võiks kasiinos tõesti olla märksa rohkem kategooriaid ja filtreerimisvõimalusi – näiteks võiksid olla mängud lahterdatud teemade või funktsioonide põhjal.

Teise miinusena: kasiino pole eraldi välja toonud jackpotislotikaid ning kui mõnda konkreetset jackpotimängu otsida kasiinost, ei leia seda. Seega võib hetkel öelda, et progressiivsete jackpottidega slotid ei ole just Trickzi tugevus.

Plusspoolelt meeldib meile aga see, kuidas mängude pisipildid on disainitud – Trickz saab disaini poolest kahtlemata tippskoori.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Rääkides juba disainist, siis kui me leiame, et Trickz saab teha teatud aspektides uuendusi, siis kasutajasõbralikkus, mobiilsus ja disainilahendus on üks punkt, mida kasiino ei pea absoluutselt täiendama. Tegelikult on raske leida hetkel kasiinot, mis oleks sõbralikuma disainiga kui Trickz. Alates värvivalikust kuni navigatsioonini – kogu kasiino on disainitud mobiilisõbralikuks ning näebki kõige parem välja nutiseadme kaudu mängides.

Ainus nõrk külg Trickz kasiino disainis on hetkel eelmainitud mängulehe filtreerimisvõimalused, kuid kui see kõrvale jätta, on Trickz kasiino üks kõige sõbralikuma välimusega kasiinolehti, kus ei tohiks tehnilise või kasutuspoole pealt probleeme tekkida.

Klienditeenindus ja makseviisid

Nüüd jõuame aga Trickz kasiino kõige suurema trikini: maksesüsteem. Nimelt, Trickz kasiino liitub praeguse kasiinotööstuse trendiga ning on registreerumisvaba online kasiino. Kui vanasti tuli kasiinos mängimiseks avada konto, sisestades registreerumisvormile mitmed isiku- ja kontaktandmed, siis kontovabades kasiinodes seda teha ei tule. Selle asemel tugineb kogu kasiino Trustly maksesüsteemile, mis ühendab sind kohe sinu kodupanka. Pangas tuleb anda nö volitus selleks, et lubada enda ühendamine kasiinosse ja niimoodi saab sinu isik ühekorraga tuvastatud.

See revolutsiooniline süsteem muudab kasiinos maksete tegemise ja mängimise märksa turvalisemaks ning samas ka kiiremaks. Ka väljamaksed tehakse otse samale pangakontole ja seda enamasti samal päeval (või isegi samal tunnil).

Mis puudutab maksete tegemist Trickz kasiinos, siis kasutusel ongi ainult Trustly, seega ei saa teha makseid näiteks e-rahakottide või pangakaardi kaudu. Samuti tasub meeles pidada, et minimaalne sissemakse on 20€, väljamakse aga 25€. Peamine maksete miinus on Trickz kasiino küsitav 2-eurone väljamaksetasu – iga kord, kui teed väljamakse, tuleb selle 2-eurose lisaväljaminekuga arvestada.

Kui sul peaks tekkima kasiinos mängides probleeme, on Trickzil kasutusel mugav live-chat (ning ka e-posti tugi), kuid kasiino pakub kliendituge eelkõige inglise keeles, seega tuleb sellega arvestada.

Kokkuvõte

Trickz kasiino on uus, põnev ja tekitab kindlasti palju mängumõtteid või emotsioone igas hasartmängusõbras. Samas aga võivad mõned mängurid olla ka natuke pettunud, kuna Trickz on niivõrd sarnane oma sõsarkasiinode Wisho ja Winnerziga. Olgugi, et Trickz ei pruugi sisuliselt tuua midagi ülemäära uut turule, võib see olla hea mänguplatvorm slotisõpradele. Iga päev just ei leia kasiinot, kus on üle 5000 mängu.

Kui oled otsinud online kasiinot, kus saad mängida kiirelt ja sujuvalt, võib Trickz olla hea variant. Ära unusta kasutada ka esimesel ja teisel sissemaksel tasuta spinne, et anda oma mänguseansile hoogu juurde (ent loe ka kasiino kasutustingimused läbi enne, kui otsustad boonuse vastu võtta).

Trickz kasiino korduma kippuvad küsimused

 • Kas Trickz kasiino on usaldusväärne?
  Jah, Trickz on kasiinobränd, mille omanik ja haldaja on Eestis registreeritud firma Hitz Gaming OÜ. See firma on omakorda seotud tuntud kasiinofirmaga Spinwise, seega on Trickz igati reaalne ja usaldusväärne kasiinobränd.
 • Kuidas Trickz kasiinos registreeruda?
  Trickz kasiino on kontovaba ehk Pay N Play kasiino. See tähendab, et Trickzis ei saagi õigupoolest registreeruda – selle asemel saad kohe hakata sissemakseid tegema, ilma, et peaksid oma isikuandmeid lähemalt jagama (v.a. andmed, mis tulevad otse pangast sissemakse tegemisel).
 • Kas Trickz kasiinol on tegevusluba?
  Jah, Trickz kasiinot haldab Eestis registreeritud ja EMTA-poolse tegevusloaga pärjatud firma Hitz Gaming OÜ. Kasiinol on ametlikud litsentsid numbritega HKT000062 ja HKL000371.
 • Mida Trickz kasiinos mängida saab?
  Trickz kasiino keskendub oma 5000 kasiinomänguga eelkõige slotimängudele – suurem osa valikust on seotud slottidega. Lisaks saab aga mängida ka live-kasiino mänge, sh blackjacki, ruletti jne.
 • Kas Trickz pakub mingeid boonuseid?
  Jah, ikka! Trickz kasiino pakub mitmeid erinevaid boonuseid, sh tasuta spinne esimesele sissemaksele ja isegi igapäevast cashbacki.
Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad online kasiinod on igavaks muutunud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Pea iga nädal tuleb välja uusi online kasiinosid. Siin on mõned hiljutised uustulnukad.
 • 3.7/5
  Boonus
  1000€
  Spinnid
  100
  Võta boonus
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000 € / kuus
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000 € / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  35x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2021
  Domeen
  slotbox.com
 • 3.6/5
  Boonus
  1600€
  Spinnid
  300
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  100,000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  100,000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  Book of Dead
  Keerutuste läbimängunõue
  45x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Estonia
  Loodud
  2018
  Domeen
  duelz.com
 • 4/5
  Boonus
  1850€
  Spinnid
  500
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tundmatu
  Väljamaksetasu
  Tundmatu
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Kahnawake
  Loodud
  2018
  Domeen
  locowin.com