Viimati muudetud:

Vulkan Vegas kasiino

4.9/5
 • Hiiglaslik slotikataloog
 • Põnev lojaalsusprogramm
 • Auhinnarohked turniirid ja võistlused
Tasuta spinnid
150
Boonus
1500€
4.9/5
Min. sissemakse 10€
Väljamaksekiirus 5 min
cw
Tegevusluba Curaçao

Vulkan Vegas on eriline välismaa online kasiino, mis on justkui kasiino steroididel: sellist slotielamust ei pruugi leida paljudest kohtadest. Vulkan Vegas muudab kasiinos mängimise elavamaks oma põneva mänguvaliku ja meeliülendavate boonuste ning kampaaniatega. Erakordsele mänguvalikule lisaks tervitab Vulkan Vegas uusi mängureid kuni 1500€ tervitusboonuse ja 150 tasuta keerutusega.

Loe rohkem
Vulkan Vegas 1 Vulkan Vegas 2 Vulkan Vegas 3 Vulkan Vegas 4 Vulkan Vegas 5
Plussid
Lahedad kasiinoturniirid ja boonuspakkumised
Originaalne lojaalsusprogramm
Kasutajasõbralik ja rikkalike funktsioonidega
Ülimalt mitmekesine slotikataloog
Miinused
Pole eestikeelne ega Eesti tegevusloaga
Pole spordiennustusi ega pokkerit
Jackpotislotikate valik on puudulik
Klienditoe vastamiskiirus: Paar sekundit
Väljamakse kiirus: 5 min
KYC protsessi kestus: Paar minutit

Mida me arvame kasiinost Vulkan Vegas?

Meeldejääva nimega Vulkan Vegas kasiino on eestlastele veel võõras, kuid see välismaisete juurtega veebikasiino tervitab hasartmängusõpru erakordse mänguelamusega. Kuigi paljud kasiinod üritavad eristuda massist, on Vulkan Vegas oma põneva disaini, ägeda lojaalsusprogrammi ja mänguliste funktsioonidega võitnud tänaseks tuhandete inimeste südamed, jättes teised online kasiinod enda varju.

Vulkan Vegas ootab mängima eelkõige slotisõpru, kes otsivad uusi elamusi ning ei ütle seejuures ära kasiinoturniiridest ja auhinnafondidest.

Võta boonus

Vulkan Vegas kasiino info ja boonused

Vulkan Vegas kasiino nimi ei pruugi olla veel eestlastele tuntud, kuid on aeg see viga parandada. Tegemist on tõusva tähega online kasiinode maastikul. See kasiino ei paku mitte lihtsalt slotimänge, vaid viib kasiinoelamuse uuele tasandile. Vulkan Vegasest leiad tuhandeid slotimänge igast võimalikust kategooriast ja teemast. Mänguelamust täiendavad aga auhinnarohked võistluslikud turniirid ning originaalne lojaalsusprogramm, mis annab põhjust iga päev oma õnne proovile panemiseks. Kui liitud nüüd Vulkan Vegasega, võid saada tervituseks kuni 1500€ kasiinoboonust koos 150 tasuta spinniga!
Põhiandmed
NimiVulkan Vegas
Asutamisaasta2016
TegevuslubaCuraçao
OmanikBrivio Limited
PlatvormBrivio Limited
Veebilehtvulkanvegas.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mobiilne kasiino
Eesti keel
VIP programm
Mängustamine
Boonused
Tervitusboonus
Esimese sissemakse boonus 390%
Maksimaalne esimese sissemakse boonus 1500€
Boonuse läbimängimisnõue 40x
2. sissemakseboonus 500€
3. sissemakseboonus 500€
4. sissemakseboonus -
5. sissemakseboonus -
Boonuskood -
Non-sticky boonus
Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks 10€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid 150
Tasuta spinnid mängule Big Bass Bonanza, 3x3 Hold the Spin, Book of Rebirth
Tasuta spinnide läbimängimisnõue 30x
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Vaba raha -
Muud boonused
Live-kasiino boonus -
Spordipanustamise boonus -
Sisse- ja väljamaksed
Sissemakse
Min. sissemakse 10€
Teenustasud Võib olla lisatasusid
Väljamakse
Min. väljamakse 10€
Väljamakselimiit 5 000€
Teenustasud Võib olla lisatasusid
Maksemeetodid
Mänguliigid
Mobiilne kasiino
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivsed jackpotid
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

4.9/5.0
Boonused
4.9
Mänguvalik
5.0
Veebilehe disain
4.8
Kasutussõbralikkus
4.9
Klienditeenindus
5.0
Maksed
4.9

Kuidas me kasiinosid hindame?

Vaatame uue online-kasiino alati hoolikalt üle ja uurime seda enne selle oma saidile lisamist. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma lugejatele ainult kontrollitud, turvalisi ja usaldusväärseid kasiinosid. Tavaliselt saame materjale olemasolevate kasiinode kohta või saame teada eelseisvatest uutest avamistest ning seejärel uurime neid hoolikalt, et näha, kas need vastavad meie hasartmängusaitide miinimumstandarditele. Kui põhistandardid on paigas, siis hindame kasiinosid meie kriteeriumite alusel, mis moodustavad lõpliku hinnanguskoori.

Loe rohkem

Arvustused

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne - peamine on see, et see põhineb sinu enda kogemusel. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib selle avaldamine võtta aega mõne tunni.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas sa tegid sissemakse?
Hinnang:


Vulkan Vegas boonused, tasuta spinnid ja pakkumised

Kui liitud nüüd Vulkan Vegas kasiinoga, võid endale tervituspakkumise raames napsata eriti magusa boonuse: lunasta kuni 1500€ boonusraha koos 150 tasuta keerutusega!

Vulkan VegasBoonuse sisu
TervitusboonusKuni 1500€ + 150 tasuta keerutust
Läbimängunõue40x (30x tasuta spinnidel)
Maks. võidusummax5
Muud tingimusedBoonus kehtib esimesele 3 sissemaksele

Boonuse tingimused

Peame siinkohal tõdema, et Vulkan Vegase boonuspakkumiste tingimused on selgelt ja läbipaistvalt kirjas: mitte mingeid peidetud tingimusi või keeruliselt kirjapandud punkte. See pisiasi tähendab, et sul on Vulkan Vegases alati selge arusaam sellest, mida sa oma boonusega saad – on vaid vaja tingimustele pilk peale visata, kuid leiad need kenasti otse boonuse alt.

Rääkides tervitusboonusest lähemalt, siis ülalmainitud summa jaguneb 3 sissemakse vahele:

 • 1. sissemakse: 120% + 70 tasuta spinni slotile “Big Bass Bonanza”. Minimaalne vajalik sissemakse on 10€;
 • 2. sissemakse: 150% + 30 tasuta spinni slotile “3×3 Hold the Spin” (min. sissemakse 15€);
 • 3. sissemakse: 120% + 50 tasuta spinni slotimängule “Book of Rebirth” (min. sissemakse jällegi 15€).

Kõigi sissemakseboonuste korral rakendub 40-kordne läbimängunõue kogu boonusrahale, kuid tasuta spinnide võitudele kehtib 30-kordne läbimängutingimus.

Tervitusboonusel on aga üks konksukoht: esimesed kolm sissemakset tuleb teha 2 päeva jooksul alates boonuse aktiveerimisest (ja pakkumine on üleüldse saadaval 5 päeva pärast registreerumist). Aega seega raisata ei ole.

Seni, kuni kasutad boonusraha, on lubatud teha maksimaalselt 5-euroseid panuseid – pane seda läbimängunõude täitmisel tähele.

Muud boonused

Tervitusboonus on alles Vulkan Vegase pakkumiste algus. Ühed kõige lahedamad osad Vulkan Vegase lehel on regulaarne cashback-boonus ja eriline lojaalsusprogramm, mis annab pisut adrenaliini ja mängurõõmu juurde.

Absoluutselt kõik Vulkan Vegase mängijad saavad osa cashback-boonusest, mis võib ulatuda 2000 euroni. Täpne summa sõltub muidugi sellest, kui palju sa nädala jooksul kaotasid, samuti võetakse arvesse sinu lojaalsustaset. Kõrgeima lojaalsustaseme mängijad saavad aga 12% cashback-boonust iga nädal. Saadud cashback-boonus tuleb läbi mängida 5-kordselt.

Vulkan Vegase lojaalsusprogramm on sisuliselt kogu online kasiino tugipunkt – kasiino korraldab näiteks erilisi iganädalasi boonuseid spetsiaalselt lojaalsusprogrammis osalevatele mänguritele, kes on saavutanud vähemalt 10. taseme. Lojaalsusprogrammis edenemiseks tuleb lihtsalt mängida ja teha panuseid: iga kulutatud 10€ eest antakse vastu 1 lojaalsuspunkt. Kokku on programmis 10 taset ning mida kõrgemale tõused, seda suuremaks kasvab sinu iganädalane boonus, cashback-määr ja sünnipäevaboonus.

Väikese vihjena: kõrgeima taseme mängijad saavad sünnipäevaboonusena 200€ ja iganädalaselt saavad nad osa 200%-sest sissemakseboonusest, mis sisaldab veel 100 tasuta keerutust! Nagu näed, siis sul on Vulkan Vegases alati võimalik kõrgemale pürgida.

Vulkan Vegas kasiino tegevusluba ja turvalisus

Hasartmänguluba on faktor, millest ei tohiks ükski mängur kõrvale vaadata. Vulkan Vegase kasiino omanik on Brivio Limited, mis on registreeritud Küprosel – see tähendab, et sisult on Vulkan Vegas tegelikult Euroopa Liidu liikmesriigis registreeritud. Hasartmänge korraldatakse aga ettevõtte Invicta Networks N.V. alt, mis on ametlikult registreeritud Curaçao saarel ja omab ka sealset hasartmänguluba (numbriga 8048/JAZ2012-009). Vulkani brändi enda omanik on teine Küprosel registreeritud firma Dareos LTD.

Kõike seda kokku võttes: Vulkan Vegasel on Curaçao hasartmänguluba ning hetkel Eesti hasartmänguluba ettevõttel ei ole. See muidugi tähendab, et kui võidad Vulkanis mängides raha, siis pead väljamaksed tuludeklaratsioonile kandma ning tasuma 20% tulumaksu (erinevalt Eesti kasiinodest, kus tulumaksukohustust ei teki).

Arusaadavalt ei pruugi selline fakt paljudele istuda, kuid Curaçao tegevusluba kui selline on endiselt igati tunnustatud – turvalisuse pärast ei tasu muretseda. Paljud tippklassi online kasiinod on litsentseeritud Curaçaol või Maltal. Kui oled otsinud eestivälist online kasiinot, võib Vulkan Vegas olla hea variant. Kusjuures, kasiino on saanud tunnustuse eCogra poolt – tegemist on ühe organisatsiooniga, mis tegeleb hasartmängumaailma kontrollimise ja turvalisusega. Tänaseks teeb Vulkan Vegas koostööd kümnete tunnustatud mängutootjate, makseviiside ja veebilehtedega, mis kõik lisab Vulkani turvalisuse patta punkte juurde.

Vulkan Vegas mänguvalik

Vulkan Vegas on tüüpiline online kasiino, kus saad mängida tuhandeid hasartmänge. Kõik kasiinomängud on mõeldud kiirete, adrenaliinirohkete elamuste jaoks, seega leiad valikust slotimängud, live-kasiino lauad, nö instant games hasartmängud ja palju muud.

Kõige hämmastavam on aga Vulkan Vegase lehel olev üldine mitmekesisus ja mängutootjate valik. Ütleme ilma liialduseta, et Vulkan Vegases on üks suurimaid mängutootjate valikuid, mida oleme näinud. Valik on suisa nii suur, et kui klõpsad tootjate filtril, pead seal pikalt lehitsema või suisa trükkima nime selleks, et leida soovitud tootja. Teiste hulgas on Vulkanis saadaval näiteks 1x2gaming, Kalamba, Microgaming, Belatra, Betsoft, Play’n Go, Evoplay, Red Tiger Gaming, Foxium, Spribe, Genesis, Swintt jne. See nimekiri võibki aina jätkuda.

Slotid

Üks asi torkab kohe Vulkan Vegases silma ja selleks on detailideni läbimõeldud disain. Selle all mõtleme seda, et kui mõni online kasiino sätib tuhanded slotimängud lihtsalt üksteise alla ja loodab, et mängijad lehitsevad nimekirja tuimalt, siis Vulkan Vegase lehel on mitmeid menüüvalikuid ja filtreid, mille kaudu leiad palju kergemini üles soovitud mängud.

Esiteks, pööra tähelepanu nupule “I’m Feeling Lucky”. Sellele klõpsates laaditakse sulle täiesti suvaline slotikas – see on ütlemata lahe funktsioon, kuna saad omamoodi õnne proovida sellega, milline slotikas sinu ette maandub. Laadinud slotimängu juurest leiad veel mitmeid valikuid, mis aitavad sul soovi korral järgmise mängu juurde liikuda: näiteks on slotika all valikud “Favorites”, “Recently played”, “Random slots” jne.

Vasakul serval näed mõningaid hiljutisi võidusummasid erinevates slotimängudes – see on jällegi kasulik funktsioon, mille kaudu leiad inspiratsiooni (näed, et keegi teine võitis raha – tuleb endalgi tunne, et võiks selles mängus õnne proovida).

Meie jaoks on aga suurim jackpot Vulkan Vegase slotilehel peituv teemade filter. Kes on vähegi slotikaid mänginud, see teab, kui väärtusliku filtriga tegemist on. Sealt saad välja valida konkreetse temaatikaga slotimängud. Teiste hulgas on eraldi väljasõelutavad looma- või draakoniteemalised slotid, toiduslotid, jokkeritega mängud, maagia- või piraadislotid, seksikad slotimängud ja palju muud.

See ei ole aga jällegi veel kõik. Siin on veel mõned menüünupukesed, mille kaudu leiad slotivalikuid:

 • Megaways
 • Buy Feature
 • Classic Slots
 • Drops & Wins

Ainus, mis Vulkan Vegasest puudu on, on jackpotislotid. Paraku ei ole Vulkanis ka Mega Moolah või WowPot slotimänge, seega suuri jackpotte jahtida ei saa. Selle parandamiseks saad uurida Megaways-slotikaid või teisi põnevaid mänge. Kokku leiad tuhandeid slotimänge kümnetelt ja kümnetelt tootjatelt, seega valikus suuremas osas pettuma ei pea.

Live-kasiino

Me oleme küll Vulkan Vegase slotivalikust vaimustunud, kuid kasiino live-mängude valik on võrdväärselt vinge. Tasub mainida, et on vähe online kasiinosid, kus on niivõrd palju erinevaid live-mängutootjaid korraga saadaval. Lisaks Evolutioni ja Pragmatic Play legendaarsetele live-mängudele saad nautida näiteks Ezugi, Amusneti ja Swintt live-mänge.

Kahjuks ei saa live-mänge spetsiifiliselt filtreerida kategooriate kaupa, kuid saad lehitseda ringi või otsida mänge nime järgi. Sind ootavad ees otseses mõttes kümned ruletilauad, blackjackimängud ja gameshowd. Julgeme öelda, et iga mängur leiab valikust midagi, kuid mõned lahedad live-mängud, mida tasub kindlasti proovida on näiteks “Sweet Bonanza Candyland”, “Crazy Coin Flip”, “Monopoly Live” või “Crazy Time”.

Muud kasiinomängud

Slotimängude ja live-kasiinoga valik veel ammendatud pole. Üks eriti lahe kategooria, mida saab Vulkan Vegase kasiinos nautida, kannab nime Instant games. Sinna on koondatud uue ajastu hasartmängud, mis on pisut omamoodi: enamus mänge seisnevad kiires panustamises ja on seega märksa hasartsemad. Teiste hulgas on Vulkan Vegases saadaval legendaarne “Aviator” mäng, “Spaceman”, “Mines” ja eksklusiivne “VulkanVegas Man”.

Eraldi kategooriast leiad veel ka videopokkeri – valikus on pisut alla 10 videopokkerivariandi, kuid see toob hea vahelduse slotikatele ja teistele hasartmängudele.

Kuidas Vulkan Vegas kasiinos registreeruda

Vulkan Vegas on igast küljest kasutajasõbralik online kasiino. Seda saab näha juba registreerumisel. Ehkki Vulkan ei ole kontovaba kasiino, ei võta registreerumine aega kauem kui paar minutit. Siin on kiire ülevaade sellest, kuidas oma Vulkan Vegase konto hõlpsalt avada:
Kui kaua: 10 min
Sul on vaja: Internetiühendus
Lisaks on vaja: Eelarve
Alusta registreerumist
1. Alusta registreerumist
Kõigepealt ava Vulkan Vegas koduleht (kasuta siin Playin.ee lehel olevaid nupukesi, mis suunavad sind õigesse kohta). Klõpsa nupul “Sign Up”, mis avab väikese registreerumisvormi. Registreeru kas e-postiga või kasuta sotsiaalmeediakontot. Näiteks Google’i kaudu registreerumine vajab otseses mõttes 2 nupuvajutust.
Kinnita oma meiliaadress
2. Kinnita oma meiliaadress
Enne, kui saad kontole ligipääsu, pead kinnitama oma e-posti aadressi. Klõpsa nupule, mis sulle meiliga saadeti, misjärel on sinu meiliaadress kenasti kinnitatud.
Tee sissemakse
3. Tee sissemakse
Nüüd ongi sinu konto avatud, kuid mängimiseks tuleb lisada ka natuke raha kontole. Klõpsa nupule “Deposit”, vali sobiv makseviis ning kinnita oma makse vastavalt makseviisi juhistele.
Kasuta boonuseid ja mängi 
4. Kasuta boonuseid ja mängi 
Kõik ülalmainitud sammud võtavad sinu jaoks aega maksimaalselt 2-3 minutit. Nüüd peakski olema kontol raha ja saad alustada mängimist. Ära unusta uurida boonuste valikut, kuna saad esimesel sissemaksel kasutada ka tervitusboonust!

Isikutuvastus

Väljamaksete tegemiseks pead aga tegema pisut rohkemat: pead esitama oma isikuandmeid ning läbima isikutuvastuse, tulenevalt rahapesu tõkestamise reeglitest. Kõigepealt pead sisestama põhiandmed, sh oma nime, aadressi ja telefoninumbri. Kui oled selle ära teinud, saad liikuda väljamaksete juurde.

Kõige olulisem protsess puudutab aga isikutuvastust ehk KYC protsessi. Selle jaoks pead avama oma profiili seaded, kust leiad nupukese “KYC Verification”. Just selle lehe kaudu saad üles laadida kõik oma dokumendid, misjärel vaatab Vulkan Vegase tiim andmed üle ning kinnitab su konto.

Isikutuvastuse läbimiseks tuleb üles laadida järgnevad dokumendid:

 1. ID tõestus – võid laadida üles oma passi, juhiloa või ID-kaardi koopia:
 2. Aadressitõestus – näiteks kommunaalarve või telefoniarve, kus on sinu täisnimi ja aadress kirjas;
 3. Maksevahendi tõestus – pilt või ekraanitõmmis, kus on näha sinu internetipanka/Skrilli kontot vms koos tehtud sissemaksega;
 4. Sissetulekutõestus – pangakonto väljavõte, palgatõestus vms dokument, mis tõestab sinu sissetuleku päritolu.

Isikutuvastus ei tohiks võtta aega oluliselt kaua ning õnneks saad kõike jälgida otse oma konto seadete vahendusel.

Klienditeenindus

Klienditeeninduse osas on Vulkan Vegasel osaliselt tugevusi ja osaliselt nõrkusi. Kasiino suurim nõrkus on keelevalik. Nimelt, Vulkan Vegas on eelkõige inglisekeelne online kasiino ja kuna kasiinol pole Eestis veel tegevusluba, pole ka kasiinos saadaval eesti keelt. Klienditeeninduses tegutsedes tuleb seega hakkama saada inglise keelega.

Teisest küljest on aga Vulkan Vegase klienditoega ülimalt lihtne ühendust saada. Otse lehe ülemisel serval on nupuke “Online chat”. Selle vahendusel saad kohe hüpata abifunktsiooni juurde, kuhu saad sisestada oma küsimuse. Lisaks vestlusfunktsioonile on abilehel saadaval mõned küsimused-vastused, mis võivad samuti sind abistada.

Veebivestlus on alati kõige kiirem ja lihtsam kontakteerumisviis, kuid võid lisavariandina saata kasiinole kirja aadressile [email protected].

Vulkan Vegas kasiino sisse- ja väljamaksed

Vulkan Vegases saad teha makseid mitmetel viisidel – sa pole piiratud ühe-kahe variandiga. Kasiino lubab teha sissemakseid erinevate e-rahakottide, Trustly või isegi krüptoraha vahendusel. Vulkan Vegas on üks kasiinodest, kus saad kasutada näiteks Bitcoini, Tetherit või Binance Pay variante krüptorahamaksete jaoks.

Väljamaksete üks konksukoht peitub sinu kontos ja väljamaksesummas. Esiteks, väljamaksete tegemiseks tuleb läbida isikutuvastus – ilma selleta ei saa väljamakseid teha. Teiseks, väljamaksete reaalne kiirus sõltub sellest, kui suur on soovitud väljamaksesumma:

 • kuni 500-eurone väljamakse: 5 minutit kuni 12 tundi (maksimaalselt 2 tööpäeva);
 • 500 – 5000 eurot: 5 minutit kuni 48 tundi (maksimaalselt 5 tööpäeva);
 • 5000 – 30 000 eurot: 5 minutit kuni 96 tundi (maksimaalselt 14 tööpäeva);
 • üle 30 000 euro: 5 minutit kuni 96 tundi (maksimaalselt 30 tööpäeva).

Kui sa pole veel isikutuvastust teinud, siis üle 1000-eurose väljamakse korral pead igal juhul esitama oma ID-kaardi või passi koopia.

Üldiselt peaksid aga saama väljamaksed kätte kiirelt: nagu mainitud, siis aega võib minna ka ainult 5 minutit, seda eriti siis, kui su konto on korralikult tuvastatud.

MakseviisidTeenustasudMin. sissemakseMin. väljamakseVäljamaksekiirus
💳 MiFinityPole10€10€5 min – 5 päeva
💳 NetellerPole10€10€6 min – 5 päeva
💳 SkrillPole10€10€7 min – 5 päeva
💳 TrustlyPole10€
🏦 PangaülekannePole10€50€9 min – 5 päeva
💲Krüptoraha (Bitcoin, Tether)Pole10€

Korduma kippuvad küsimused

 • Kas Vulkan Vegas on turvaline kasiino?
  Vulkan Vegas on Curacaol litsentseeritud, kuid sellele lisaks on kasiinofirma saanud mitmeid sertifikaate, olles muuhulgas heaks kiidetud tunnustatud organisatsiooni eCogra poolt. Kasiinol on veel mitmeid tunnustusi ning heakskiite, mis kõik viitavad Vulkan Vegase usaldusväärsusele.
 • Kas Vulkan Vegasel on Eestis tegevusluba?
  Vulkan Vegast haldav firma on registreeritud Küprosel ning otsapidi on Vulkanil tegevusluba Curacaol (numbriga 8048/JAZ2012-009). Eesti hasartmänguluba aga Vulkan Vegasel ei ole.
 • Kust saada Vulkan Vegase tasuta spinnid?
  Vulkan Vegas jagab tasuta keerutusi juba kohe pärast liitumist: saad tervitusboonuse raames kuni 150 tasuta keerutust. Sarnaseid boonuseid võid leida tihtipeale, üheskoos teiste pakkumistega, seega hoia Vulkan Vegase boonustel silma peal.
 • Kust leida Vulkan Vegase boonuskoodid?
  Vulkan Vegas ei kasuta tegelikult boonuskoode eriti tihti, seega enamjaolt pole promokoode vaja. Kui aga mõni boonuskood on saadaval, jagame sinuga infot siinsamas Playin.ee lehel.
 • Kuidas Vulkan Vegasega kontakteeruda?
  Küsimuste korral saad Vulkan Vegasega ühendust otse live-chati vahendusel, mis on saadaval paari nupuvajutuse kaudu. Samuti võid saata kasiinole kirja aadressile [email protected].
Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad kasiinod on ära tüütanud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Alati on saadaval mõni uus valik, kuna uusi kasiinosid tekib peaaegu iga nädal. Siin on mõned värsked valikud.
3.8/5
SafePlay
200 Tasuta spinni
Võta boonus
Maksemeetodid
Zimpler logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
LHV logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
4 000€
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
4 000€
Tasuta spinnid mängudele
Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
Spinnide läbimängunõue
0x
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
fruta.com
4/5
Boonus
300€
Keerutused
-
Võta boonus
Maksemeetodid
Bank-transfer logo
Mastercard logo
Visa logo
Zimpler logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
50 000 €
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
50 000 €
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
respin.com
3.5/5
Kõrged kasiinoreitingud
Võta boonus
Maksemeetodid
LHV logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
10 000€ / kuus
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
10 000€ / kuus
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
hillo.com