Viimati muudetud:

ReSpin kasiino

4/5
 • Mõnusalt hubane keskmise suurusega kasiino
 • Maksed Zimpler maksesüsteemiga
 • Eesti litsentsiga kasiino kogenud kasiinomaailma gurult!
Tasuta spinnid
-
Boonus
300€
4/5
Min. sissemakse 10€
Väljamaksekiirus 10 minutit
ee
Tegevusluba Eesti
Tugi Eesti keel
Boonuskood:-

ReSpin on uus Eesti kiirkasiino, mis on tegutsenud küll lühikest aega, kuid saanud juba rohkelt kiidusõnu. Kasiino lojaalsusprogramm, helde tervitusboonus ja ligi kahetuhandepealine mänguvalik on tõmmanud nii uute kui juba kogenud hasartmängijate tähelepanu ning kasiinoga liitub mängijaid kiiremini kui ettevõte oodatagi oskas. Riburadamisi lisatakse juurde nii mänge, kampaaniaid kui erinevaid abimaterjale ja võimalusi mängukogemuse parandamiseks, seega on  ReSpinil väga hea võimalus tõusta üheks Eesti populaarsemaks online kasiinoks.

ReSpin kasiinot haldab Eestis 2023. aastal registreeritud ettevõte Ducks In A Row OÜ ning ettevõtte juht on iGamingu sektori veteran Jan Svendsen, kelle osalusel on varasemalt saavutanud üleriigilise tuntuse mitmed muud kasiinod ja spordiennustusega tegelevad ettevõtted. ReSpin keskendub vaid kasiinomängude pakkumisele, seega kui oled huvitatud lahendusest, kus kasiinomängud ja spordikihlvedude tegemise võimalus on samasse portaali kokku toodud, siis ReSpin ei ole Sinu jaoks perfektne valik.

Tutvume selles ülevaates kõige olulisega, mida hasartmängudest huvitatud mängijad peaks enne kasiinoga liitumist teadma. Kui oled ülevaate läbi lugenud ja leiad, et ReSpin on just Sulle sobiv valik, võta jalad selga ja lippa kasiino kodulehele nende reeglite ja tingimustega täpsemalt tutvuma.

Loe rohkem
ReSpin 1 ReSpin 2 ReSpin 3 ReSpin 4 ReSpin 5
Plussid
Väga korralik kasiinomängude valik
Lojaalsusprogramm kõigile mängijatele
Kiire registreerimine
Vahva tervitusboonus, mida jätkub pikaks ajaks
Miinused
Tervitusboonuse kirjeldus on kodulehel segane
Hetkel ei toeta maksesüsteem panku Coop Pank ja Citadele
Klienditoe vastamiskiirus: Paar minutit
Väljamakse kiirus: Kohene
KYC protsessi kestus: Kuni 72 tundi

Mida me arvame kasiinost ReSpin?

Oleme nüüd põhjalikult üle vaadanud kõikvõimalikud kasiino kohta käivad faktid ja võime anda oma lõpparvamuse. Kasiinos registreerimine on mugav ja lihtne, mängija saab kiirelt keerutama asuda ning minimaalse sissemakse summa on väga mõistlik 10 eurot. Kasiino pole veel välja tulnud spetsiaalse mobiilirakendusega, kuid kasiinot on väga mugav kasutada nii mobiilis kui ka tahvelarvutis. Klienditugi suhtleb eesti keeles ilma ühegi probleemita ja KKK-sektsioon on väga hästi koostatud.

Kuid meepotis leidub ka üks tõrvatilk. Kuigi tegu on Eestis registreeritud kasiinoga, leidub kasiino kodulehel, eriti reeglite ja tingimuste seas nii segaselt sõnastatud lauseid kui tõlkevigasid. Ettevõte on kehtestanud reegli, et kui kampaaniate või üldreeglid on eesti keeles ja inglise keeles erinevad, kehtib nende inglisekeelne versioon.

Võta boonus

ReSpin

Põhiandmed
NimiReSpin
Asutamisaasta2023
TegevuslubaEesti
OmanikDucks In A Row OÜ
PlatvormDucks In A Row OÜ
Veebilehtrespin.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mobiilne kasiino
Eesti keel
VIP programm
Mängustamine
Tegevusloa number HKL000444
Boonused
Tervitusboonus
Esimese sissemakse boonus 100%
Maksimaalne esimese sissemakse boonus 300€
Boonuse läbimängimisnõue -
2. sissemakseboonus -
3. sissemakseboonus -
4. sissemakseboonus -
5. sissemakseboonus -
Boonuskood -
Non-sticky boonus
Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks 10€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid -
Tasuta spinnid mängule -
Tasuta spinnide läbimängimisnõue -
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Vaba raha -
Muud boonused
Live-kasiino boonus -
Spordipanustamise boonus -
Sisse- ja väljamaksed
Sissemakse
Min. sissemakse 10€
Teenustasud Tasud puuduvad
Väljamakse
Min. väljamakse 10€
Väljamakselimiit 50 000 €
Teenustasud Tasud puuduvad
Maksemeetodid
Mänguliigid
Mobiilne kasiino
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivsed jackpotid
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

4/5.0
Boonused
3.0
Mänguvalik
4.5
Veebilehe disain
4.0
Kasutussõbralikkus
4.0
Klienditeenindus
4.5
Maksed
4.0

Kuidas me kasiinosid hindame?

Vaatame uue online-kasiino alati hoolikalt üle ja uurime seda enne selle oma saidile lisamist. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma lugejatele ainult kontrollitud, turvalisi ja usaldusväärseid kasiinosid. Tavaliselt saame materjale olemasolevate kasiinode kohta või saame teada eelseisvatest uutest avamistest ning seejärel uurime neid hoolikalt, et näha, kas need vastavad meie hasartmängusaitide miinimumstandarditele. Kui põhistandardid on paigas, siis hindame kasiinosid meie kriteeriumite alusel, mis moodustavad lõpliku hinnanguskoori.

Loe rohkem

Arvustused

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne - peamine on see, et see põhineb sinu enda kogemusel. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib selle avaldamine võtta aega mõne tunni.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas sa tegid sissemakse?
Hinnang:


ReSpin kasiino pakutavad boonused, tasuta keerutused ja kampaaniad

Hoolimata sellest, et ReSpin on Eesti kasiinomaastikul üsna uus tulija, on kasiino nii uutele kui juba registreerida jõudnud klientidele loonud mitmeid kutsuvaid boonuseid. Valdav osa hetkel aktiivsetest boonustest on tähtajatud, kuid võib oodata, et kasiino lisab oma boonuspakkumiste hulka ka hooajalisi või spetsiaalsete sündmustega seotud mängukampaaniaid. Vaatame üle, millised kutsuvad kampaaniad ReSpin kasiinos mängijaid ootavad ja tulevikus oodata võivad.  

Tervitusboonus uutele klientidele

ReSpin kasiino pakub oma uutele, äsja registreerunud klientidele võimalust aktiveerida tervitusboonus, milleks on 300 euro väärtuses boonusraha. Võrreldes konkurentide pakkumistega on see tervitusboonus üsna omapärane, kuna tavaliselt kehtivad boonusrahale erinevad reeglid nii läbimängimise osas kui ka näiteks ajalised või rahalised limiidid boonusraha kasutamiseks. 

Tervitusboonus on jagatud kolmekümnesse osasse, neist igaüks väärtusega 10 €. Tervitusboonuse kampaanialehel on ekslikult kirjutatud, et boonus “koosneb kümnest võrdsest osast”, kuid tingimustes on välja toodud reaalne tervitusboonuse jagunemise skeem. Iga boonusraha osa “lahti lukustamiseks” on tarvis teenida XP-punkte. Punktide teenimine toimub kasiinomängude mängimisel ja iga panustatud euro võrdub tavaliselt ühe XP-punktiga. 400 punkti teenimisel tehakse mängija kontole järgmine tervitusboonuse 10 euro suurune osamakse.

Boonus ja sellele kehtivad reeglid 
Tervitusboonus🏆 300 € boonusraha + õnneratta keerutamise võimalus esimese sissemakse eest
Minimaalne sissemakse10 €
LäbimängimiskohustusPuudub
Kampaania piirangudKui aktiivset boonuse osa ei aktiveerita 7 päeva jooksul, siis kuulub see tühistamisele.
Tervitusboonusele ei laiene ühtegi mänguvalikupiirangut.
Boonusrahale ei kehti sisse- ja väljamaksetega seotud piiranguid.

Muud tervitusboonusele kehtivad tingimused ja piirangud

Lisaks ülaltoodud tingimustele kehtivad tervitusboonusele ka mõned muud tingimused ja piirangud:

 • Tervitusboonuse kasutamine on registreerimisel vaikimisi valikuvariant. 
 • Kui loobusid registreerimisel tervitusboonuse kasutamise võimalusest, on Sul siiski võimalik tervitusboonus hiljemalt 30 päeva jooksul peale registreerimist aktiveerida sektsioonis “Minu preemiad”. 
 • Samuti on kehtestatud 7-päevane ajalimiit iga teenitud boonusraha osa väljavõtmiseks. 
 • Peale 7 päeva möödumist tühistatakse välja võtmata boonus.
 • Erinevad mängud annavad erineva koguse XP-punkte, punktikogumise kohta leiab rohkem informatsiooni kampaanialehel.

Muud ReSpin boonused ja pakkumised

ReSpinis on võimalik saada osa ka muudest regulaarsetest boonustest. Üks hasartmängijate jaoks tõmbavamaid boonuseid on kindlasti cashback-boonus, mis makstakse välja igapäevaselt. Cashbacki summa on minimaalselt 2 eurot, maksimaalselt 1000 eurot päevas ning pakkumine kehtib kõigile kasiinomängudele. Cashbacki protsent sõltub lojaalsusprogrammis saavutatud tasemest ja cashbacki summa on tarvis kinnitada 7 päeva jooksul peale selle laekumist. 

Õnneratas annab võimaluse teenida tasuta keerutusi, mis tuleb kinnitada ja kasutada 7 päeva jooksul. Õnneratas ilmub mängija ette iga uue lojaalsusprogrammi taseme saavutamisel või ka muude kasiinokampaaniate ajal. Keerutusi on kolme tüüpi:

 • Tasuta keerutused väärtusega 0,10 eurot keerutuse kohta
 • Super spinnid väärtusega 0,50 eurot keerutuse kohta
 • Mega keerutused väärtusega 1 euro keerutuse kohta

ReSpin lojaalsusprogramm annab mängijatele võimaluse teenida kasiinomängude mängimisel punkte ja saavutada programmis kõrgemaid tasemeid. Üldreeglina on üks mängus panustatud euro võrdne ühe XP-punktiga, kuid panuste eest teenitud XP-punktide kogus sõltub mängutüübist või mängust. Lauamängudes ja live-kasiinomängudes panustamise eest teenib vähem punkte kui slotikate mängimisel. Täielik nimekiri XP-määradest ja individuaalsetest mängudest on saadaval lojaalsusprogrammi tingimustes. Iga uue taseme saavutamise eest teenib mängija õnneratta-keerutusi ja kindlatele tasemete jõudmise eest kõrgema cashback-protsendi.

ReSpin kasiino ohutus ja litsentsid

ReSpin kasiinot haldab Ducks in a Row OÜ, mis on Äriregistris registreeritud aastal 2023. ReSpin on ettevõtte ainus kasiinobränd ning seega on tegu ühe kõige uuema Eestis litsentseeritud kasiinoga. Ettevõte on leitav Eesti Maksu- ja Tolliameti seaduslike hasartmängukorraldajate nimekirjast ning sellele on Majandusregistri andmetel väljastatud järgnevad litsentsid:

 • Hasartmängude korraldamise tegevusluba HKT000080 (2023-tähtajatu)
 • Hasartmängude korraldamise tegevusluba HKT000081 (2023-tähtajatu)
 • Hasartmängu korraldusluba HKL000444 (2023-2028)

ReSpin ei ole oma kodulehel välja toonud konkurentide avalehtedel leitavaid märgiseid nagu “SSL-Secure” või “RNG Certified”. Eestis kehtivate tegevuslubade olemasolu näitab siiski, et tegu on usaldusväärse kasiinoga, mis on eestlaste jaoks turvaline valik – tegevusloa saamiseks pidi kasiino tõestama, et kasutatavad maksemeetodid, isikliku infoga seotud andmevahetus ja kasiinos pakutavad mängud on turvariskidest vabad.

Kasiinos leiab ka sektsiooni jätkusuutliku ehk vastutustundliku mängimise kohta, kus on välja toodud, milliseid tööriistu saab mängija oma mängukäitumise kontrollimiseks kasutada:

 • Kaotuste limiit
 • Panustamise limiit
 • Enesevälistus

Selles sektsioonis leiab ka informatsiooni nii Eesti kui ka rahvusvaheliste hasartmängusõltuvuse abiorganisatsioonide kohta.

ReSpin kasiino mänguvalik

Oleme ülevaates juba korduvalt maininud, et tegu on ühe uuema Eestis tegutseva kasiinoga, kuid lühike tegutsemisaeg ei tähenda seda, et mänguvalik oleks oluliselt väiksem või kehvem kui juba aastaid tegutsenud konkurentidel. Slotikate valiku lehel võibki pea lõputult kerima jääda ning ülevaate kirjutamise ajal 1500-kanti jääv slotivalik kasvab sama kiirelt nagu sügisesed kukeseened Setumaa metsades. Muidugi pole slotid ainsad ReSpinis mängitavad mängud – valikus leiab ka kaardimänge, täringumänge, crash-mänge, õnnerattaid ja muud tüüpi lõbusaid kasiinomänge. Hetkel on valikust puudu kraapekad, keno ja bingo, aga need võivad igal hetkel mänguvalikusse lisanduda. 

Live-kasiinos leiab mängija valiku mängušõusid, klassikalisi lauamänge blackjack, rulett, bakaraa ja pokker ning ka täringumänge. Eksklusiivset elamust otsiv mängija saab liituda VIP-laudadega, kus on panused kõrgemad ja iga mänguring toob korraliku adrenaliinilaksu. Kokku on live-mänge mitusada ning ka nende valik võib kiirelt kasvada.

Mängustuudiotest on esindatud nii popimad NetEnt, Games Global ja Pragmatic Play, stuudio Play’n GO mänge siit hetkel ei leia. See-eest on võimalik mängida veel kümnete erinevate mängustuudiote nagu Hacksaw Gaming, Spinomenal ja Thunderkick kuumimaid kasiinomänge.

Slotimängud ReSpin kasiinos

Slotikad on jagatud oma funktsioonide, võimaluste ja teemade järgi kategooriatesse, mille abil on mugavalt võimalik leida just selliseid mänge, mis Sulle huvi pakuvad. Eraldi kategooriates on näiteks:

 • Progressiivsed jackpotimängud – paarikümnepealine progressiivsete jackpotimängude paremik on ReSpinis viisakalt esindatud (Mega Moolah ja selle mitmed variatsioonid, Cash ‘n Riches WOWPot Megaways ning muud WOWPot jackpotimängud)
 • Tavalised jackpotimängud – ligi kakssada kuuma jackpotimängu igale maitsele
 • Megawaysmängud – enam kui sada populaarsemat ja uut Megaways-mängu
 • Book of”-mängud – poolsada raamatuteemalist slotikat
 • Boonuste ostmise võimalustega mängud
 • Uued ja kuumad mängud

Kasiino ei paku lokaalseid jackpotte, kuid see-eest teenib mängija igas mängus panustades hoopis lojaalsusprogrammis järgmistele tasemele jõudmiseks vajalikke XP-punkte. Kategooriatele lisaks on kasiinos väga omalaadne otsingufunktsioon, mis annab võimaluse otsida mänge nii nime kui ka spetsiifiliste mängus pakutavate võimaluste järgi.

Muud ReSpinis mängitavad mängud

Muude mängude valik on veel võrdlemisi väike – mitte-slotikaid on kasiinosektsioonis parimal juhul ehk sadakond, kuid nende seas on esindatud pea kõik, mida mängija ootaks – crash-mängud (Aviator, Spaceman ja mõned muud), Plinko, õnnerattad, virtuaalsed kaardi- ja täringulauad ja kategoriseerimata mängud nagu Hacksaw Gamingu Colors ja Boxes Dare2Win.

Live-kasiino võimalused

Live-kasiinomängud on täiesti omaette sektsioonis ning neid on kokku enam kui sada. Nende seas leiab mitukümmend blackjack-mängu, bakaraa-lauda ja ruletiratast. Veidi väiksem, vähem kui kahekümne erineva mänguga on valik live-pokkeri ja täringumängude sektsioonis. Põnevust või keeleoskuse harjutamise võimalust otsiv mängija leiab live-kasiinos mitukümmend VIP-lauda ja ka muukeelsete (brasiilia portugali, hispaania, hindi, korea ja mitmed teised) krupjeedega mänge.

Live-kasiinomänge pakuvad ReSpinis järgmised tuntud mängustuudiod:

Playtechi stuudiomängude mängimise võimalust ReSpinis hetkel ei leia. Lisaks lauamängudele pakub ReSpin võimalust mängida mitukümmet erinevat mängušõud, nagu telerist tuntud “Võta või jäta”, Monopol või vürtsikas Mehhiko-teemaline Extra Chilli Epic Spins Live. Võid valida ka mitme erineva õnneratta keerutamise või kulli ja kirja viskamise mängus Crazy Coin Flip Live – erinevaid meelelahutusvõimalusi on igale maitsele.

Kuidas registreerida ReSpin kasiinos?

Kui ReSpini vahvad mängud, rohked kampaaniad või mõni muu selles ülevaates välja toodud aspekt on Sinu jaoks kutsuv ning soovid ReSpiniga liituda, võime rõõmuga öelda, et seda soovi on lihtne täita! Kuna tegu on kiirkasiinoga, on registreerimise protsess äärmiselt kiire. Tegu on nii-öelda kontovaba kasiinoga ning konto loomine käib esimese makse tegemise kaudu. Sinu teha on vaid õigetele nuppudele vajutamine ja minuti (äärmisel juhul paari) möödudes oledki valmis ReSpini parimate mängudega oma meelt lahutama!
Kui kaua: 7 min
Sul on vaja: Internetiühendus
Lisaks on vaja: Sissemakse
Veendu, et kasiino pakutav läheb Sinu ootustega kokku
1. Veendu, et kasiino pakutav läheb Sinu ootustega kokku
Kui oled ülevaates väljatoodud informatsiooniga korralikult tutvunud ning end kasiino positiivsete ja negatiivsete külgedega kurssi viinud, on kõige ajamahukam töö juba tehtud. Kui soovid mängida just ReSpin kasiinos, liigu kasiino kodulehele ning leia lehekülje paremast ülemisest nurgast nupuke “Liitu”.
Vali oma asukohariik ja sisesta esimese sissemakse summa
2. Vali oma asukohariik ja sisesta esimese sissemakse summa
Liitumisel avaneb mängijale võimalus valida oma asukohariik: valikus on Eesti ja Soome. Kuna ReSpin on Eestis registreeritud kasiino, on vaikimisi asukohavalikuks Eesti. Sissemakse summa väljale saab kas valida ühe etteantud sissemaksesummadest või kirjutada oma soovitud maksesumma. Minimaalne sissemakse suurus on 10 eurot.
Vajuta nupul “Jätka” ja logi oma panka sisse
3. Vajuta nupul “Jätka” ja logi oma panka sisse
Nupul vajutades avaneb Zimpler maksesüsteemi lehekülg, kus on võimalik valida nelja erineva panga seast oma soovitud pank. Panga logole vajutades avaneb sisselogimise aken ning kasutaja saab mugavalt Smart-ID, Mobiil-ID või mõne muu meetodi abil sisse logida. 

Juhime tähelepanu faktile, et pangavalikust on ülevaate kirjutamise ajal puudu paljude eestlaste kodupangad Coop Pank ja Citadele!
Kinnita maksesoov ja asu mängima
4. Kinnita maksesoov ja asu mängima
Peale panka sisselogimist on tarvis vaid kinnitada makse sooritamise soov ning mängija suunatakse automaatselt tagasi kasiino kodulehele – konto on nüüd loodud ja mängud ootavad mängimist.

ReSpini tunne oma klienti (KYC) protsess ning kasutaja verifitseerimine

Kuigi konto loomine käib sissemakse tegemise kaudu ning panka sisselogimisel on mängija isik juba kinnitatud, võib olla vajalik esitada kasiinole lisadokumente – perioodiliselt viiakse läbi juhuslikke kontrolle. Oma isiku kinnitamiseks sobivad dokumendid on:

 • Pass
 • ID-kaart
 • Juhiluba

Konto kinnitamine on üldiselt kiire protsess, kuid mõnel juhul võib konto kinnitamine võtta aega kuni 72 tundi. Konto kinnitamise protsessi lõppemisel saadetakse mängijale e-kirja teel teavitus. Samamoodi saabub mängija e-mailile ka teade selle kohta, kui konto kinnitamine mingil põhjusel ei õnnestunud ning dokument on tarvis uuesti üles laadida. 

ReSpini klienditugi ja abimaterjalid

Kasiinos on olulistele küsimustele kiirete vastuste saamiseks KKK ehk korduma kippuvate küsimuste sektsioon, kust leiab vastuseid nii maksete, boonusprogrammide, isikutuvastuse kui ka tehniliste probleemide kohta. Klienditoega suhtlemiseks pakub ReSpin kahte varianti:

 • Otsevestlus vestlusaknas
 • Saada kiri oma mure või küsimusega aadressile [email protected] 

E-kirjale vastamise aeg ei ole kodulehel välja toodud, kuid võib oodata, et vastus saabub umbes tunni aja jooksul ning samas ajavahemikus kui on aktiivne ka otsevestluse võimalus. Reaalajas vestlus on kasutatav igapäevaselt 09:00-00:00, vestlusakna avamisel tuleb vaiketekst ette inglisekeelsena. Valides jutuaknas nupukese “Talk to human” on enne agendiga ühendamist vaja läbida kolm kiiret sammu:

 • Sisesta oma vestlusnimi
 • Sisesta oma e-mailiaadress
 • Vali vestluskeel

Vestluskeelte valik on ootamatult lai ning oodatud eesti, inglise ja soome keele kõrval leiab võimaluse suhelda ka Norra, Tšiili ja Peruu klienditoega. Vene keelt otsevestlusakna keeltevalikust hetkel ei leia, kuid see võib sinna veel lisanduda – kasiino on alles imikueas ning kindlasti muutub selles lähimate aastate jooksul veel palju.

ReSpin kasiino sisse- ja väljamakseviisid

ReSpin pakub oma Eesti klientidele võimalust teha makseid oma kodupangast, kasutades Zimpler maksemeetodit. Zimpleri kaudu on võimalik teha makseid pankadest Swedbank, SEB, LHV ja Luminor.

MaksemeetodSissemaksedVäljamaksedVäljamakse töötlemise aegMin. sissemakseMin. väljamakseMaksimaalne väljamakse
💳 Pangamaksedxx1-5 tööpäeva10 €10 €50 000 €

Sissemaksete arv ega summa ei ole piiratud. Kasiinos saab iga 24 tunni jooksul välja võtta kuni 50 000 eurot, kasiino üldtingimustest leiab väljamaksete kohta ka olulise infokillu: ettevõttel on õigus piirata tasuta väljamaksete arvu ühega nädalas ning rakendada järgnevatele väljavõtetele 4% suurust tasu. 

Väljamaksed kinnitatakse kuni 24 tunni jooksul peale nende taotlemist ning kinnituse kohta saadetakse mängija e-mailile ka teavitus. Kui väljamakse ebaõnnestub, peaksid kontrollima, ega rahale ei kehti läbimängimiskohustust või kas see on seotud mõne parasjagu aktiivse boonusega.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad kasiinod on ära tüütanud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Alati on saadaval mõni uus valik, kuna uusi kasiinosid tekib peaaegu iga nädal. Siin on mõned värsked valikud.
3.8/5
SafePlay
200 Tasuta spinni
Võta boonus
Maksemeetodid
Zimpler logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
LHV logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
4 000€
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
4 000€
Tasuta spinnid mängudele
Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
Spinnide läbimängunõue
0x
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
fruta.com
3.5/5
Kõrged kasiinoreitingud
Võta boonus
Maksemeetodid
LHV logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
10 000€ / kuus
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
10 000€ / kuus
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
hillo.com
4.2/5
Boonus
1200€
Keerutused
220
Võta boonus
Maksemeetodid
Rapid transfer
Neteller logo
Skrill logo
ecoPayz logo
Trustly logo
PaySafeCard logo
Mastercard logo
Visa logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
-
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
-
Tasuta spinnid mängudele
Big Bass Bonanza, Joker Stoker, Starburst, Book of Fallen
Spinnide läbimängunõue
30x
Põhiandmed
Tegevusluba
Curaçao
Loodud
2022
Domeen
verdecasino.com