Viimati muudetud:

Fruta kasiino

3.8/5
SafePlay
  • Kiire konto loomine
  • 2500+ magusat mängu
  • Ilma laeta lojaalsusprogramm
200 Tasuta spinni
3.8/5
Min. sissemakse 20€
Väljamaksekiirus 1 päev
ee
Tegevusluba Eesti
Tugi Eesti keel

Fruta on Eestis litsentseeritud Küprose ettevõtte Happy Hour Solutions Ltd teine e-kasiino, mis on mõnusalt värske disainiga ja lubab keerutama asuda vaid loetud minutitega. Fruta on saadaval nii Eesti kui Soome klientidele, lisaks on mängijatel võimalik kasutada ka veebikasiino rahvusvahelist varianti. Vaatame ülevaates järele, kas Fruta võiks olla ära teeninud kõige mahlasema värske kasiino tiitli.

Loe rohkem
Fruta 1 Fruta 2 Fruta 3 Fruta 4 Fruta 5
Plussid
Spetsiaalselt välja toodud nädala mängud
Tasuta keerutuste teenimise võimalus
Põhjalik info vastutustundlikust mängimisest
Üllatusboonused lojaalsetele mängijatele
Miinused
Kohmakas eestindus
Puudub mobiilirakendus
SafePlay
Klienditoe vastamiskiirus: Paar minutit
Väljamakse kiirus: 1-5 päeva
KYC protsessi kestus: Paar minutit

Mida me arvame kasiinost Fruta?

Kuna Fruta kasiinot haldab Küprosel pesitsev meeskond, siis ei ole ehk üllatav leida kasiinost nii otsetõlkeid kui ka humoorikaid keeleuuenduslikke väljendeid. Veebileht on küll alalehtedeks organiseeritud, kuid oluline info näiteks lojaalsusprogrammi kohta on mitmes eri sektsioonis laiali ning seetõttu ka raskesti hoomatav. Reeglites ja tingimustes esineb nii trükivigu kui segaseid väljendeid ja mängude kategooriate nimed on vaid osaliselt lokaliseeritud.

Kui aga need asjaolud kõrvale jätta, on Fruta igati asjalik – mänge on piisavalt palju, et lõbutseda saaks ööpäev läbi, kõik slotikad on ka demoversioonidena saadaval ning klienditeenindus aitab lahendada kõik tekkinud küsimused ja probleemid. Loo vaid minutiga omale konto ja astu suvele vastu Fruta seltsis!

Võta boonus

Fruta kasiino info ja boonused

Fruta kasiino on 2023. aastal avatud Eesti e-kasiino, mis kutsub kõiki maiasmokkasid keerutama imemagusaid puuviljaslotikaid ja veel paljugi enam! Suvist slotipidu aitab käima tõmmata tervituspakkumine 200 tasuta keerutusega igale uuele mängijale.
Põhiandmed
NimiFruta
Asutamisaasta2023
TegevuslubaEesti
OmanikHappy Hour Solutions Limited
PlatvormHappy Hour Solutions Limited
Veebilehtfruta.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mobiilne kasiino
Eesti keel
VIP programm
Mängustamine
Boonused
Tervitusboonus
Esimese sissemakse boonus -
Maksimaalne esimese sissemakse boonus -
Boonuse läbimängimisnõue -
2. sissemakseboonus -
3. sissemakseboonus -
4. sissemakseboonus -
5. sissemakseboonus -
Boonuskood -
Non-sticky boonus
Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks 20€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid 200
Tasuta spinnid mängule Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
Tasuta spinnide läbimängimisnõue 0x
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Vaba raha -
Muud boonused
Live-kasiino boonus -
Spordipanustamise boonus -
Sisse- ja väljamaksed
Sissemakse
Min. sissemakse 10€
Teenustasud Tasud puuduvad
Väljamakse
Min. väljamakse 20€
Väljamakselimiit 4 000€
Teenustasud Tasud puuduvad
Maksemeetodid
Mänguliigid
Mobiilne kasiino
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivsed jackpotid
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

3.8/5.0
Boonused
4.0
Mänguvalik
4.0
Veebilehe disain
4.0
Kasutussõbralikkus
3.7
Klienditeenindus
4.0
Maksed
3.0

Kuidas me kasiinosid hindame?

Vaatame uue online-kasiino alati hoolikalt üle ja uurime seda enne selle oma saidile lisamist. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma lugejatele ainult kontrollitud, turvalisi ja usaldusväärseid kasiinosid. Tavaliselt saame materjale olemasolevate kasiinode kohta või saame teada eelseisvatest uutest avamistest ning seejärel uurime neid hoolikalt, et näha, kas need vastavad meie hasartmängusaitide miinimumstandarditele. Kui põhistandardid on paigas, siis hindame kasiinosid meie kriteeriumite alusel, mis moodustavad lõpliku hinnanguskoori.

Loe rohkem

Arvustused

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne - peamine on see, et see põhineb sinu enda kogemusel. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib selle avaldamine võtta aega mõne tunni.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas sa tegid sissemakse?
Hinnang:


Fruta kasiino tervitusboonus ja muud boonused

Fruta pakub uutele mängijatele suurepärast võimalust mängumaaniale korralik hoog sisse saada tasuta keerutuste abil. Mesimagusa pakkumisena annab kasiino esimese sissemakse tegemise järel neljal järjestikusel päeval Sulle kokku 200 tasuta keerutust! Keerutustega ei tule kaasa küll boonusraha, kuid see-eest on keerutusi piisavalt palju, et nurisemiseks pole põhjust.

Boonus ja reeglid
Kasiinoboonus200 tasuta keerutust (50+50+50+50)
Minimaalne sissemakse20 €
LäbimängimistingimusedPuuduvad
Piirangud boonuse kasutamiselTasuta keerutusi saab kasutada vaid kindlates mängudes
Keerutused saabuvad 50 kaupa nelja päeva jooksul
Tasuta keerutused kehtivad 24 tundi
Maksimaalne võit 100 €

Tervitusboonusele kehtivad tingimused

Tervitusboonuse põhitingimused leiab ülevalolevast tabelist, lisaks peaksid teadma, et keerutused saabuvad kontole korra päevas, 24 tundi peale sissemakse tegemist. Kui tegid oma esimese makse esmaspäeval kell 15:00, siis saad esimese portsu keerutusi koheselt ja järgnevad kolm keerutustekuhja kolmel järgneval päeval kell 15:00. 

Fruta tervitusboonus üllatab konkurentidega võrreldes väga leebete tingimustega – keerutustele ei kehti läbimängimiskohustust, spinne on mõnusalt palju ja neid saab kasutada kasiinogurude enim armastatud kasiinomängudes:

Mängud, milles oma uhiuusi tasuta keerutusi kasutada, võivad ka muutuda. Hetkel kehtiva mängude nimistu leiad tervitusboonuse lehelt.

Muud Fruta boonuskampaaniad

Fruta kampaaniavalik on pigem kesine – tegu on siiski võrdlemisi uue kasiinoga – ja seetõttu on kampaaniate leht tühjem kui mängija ootaks. Regulaarsete kampaaniatena pakub Fruta vaid tervitusboonust ja lojaalsusprogrammi.

Fruit Up-nimeline lojaalsusprogramm võimaldab mängijal slotikate mängimisel täita “edenemisriba” ja iga uue puuviljataseme saavutamisel teenib mängija veelgi enam tasuta keerutusi. Keerutuste väärtus ja kogus oleneb slotimängudes tehtud panustest ja ühtset, kõigile kehtivat skeemi Frutal ei ole. Tasemete arvul ei ole lage – täida riba ja teeni keerutusi pea lõpmatult! Lojaalsed lõbutsejad saavad iganädalaselt ka kuni 20% cashbacki ja neile määratakse isiklik kontohaldur, kes on alati valmis abistama. 

Lojaalsuskampaanias teenitud keerutustele kehtib 30x läbimängimise nõue ja keerutused kehtivad 24 tundi. Lojaalsusprogrammi kohta saab täpsemat infot alles konto loomisel.

Fruta kasiino tegutsemislitsents ja kasiino ohutus

Fruta kasiino operaator on Küprosel registreeritud ettevõte Happy Hour Solutions Ltd, kes on Eestis tegutsemiseks hankinud Eesti Maksu- ja Tolliametilt vajalikud litsentsid. Ettevõttele on väljastatud tähtajatu hasartmängude korraldamise tegevusluba nr HKT000063 ja hasartmängude korraldusluba nr HKL000374. Eesti litsentside olemasolu on mängija jaoks igati positiivne, kuna see garanteerib kasiino usaldusväärsuse ja lisaboonusena tähendab see ka, et mängija ei pea võitudelt maksma makse – seda teeb kasiino hasartmängumaksu tasumise näol ise.

Kasiino on SSL-sertifitseeritud, ehk kõik võrguühendused on turvalised ja potentsiaalsed pahalased ei pääse ei mängijate isikuandmetele ega kontol hoiustatud rahale ligi. 

Fruta annab mängijatele võimaluse seada endale ka hasartmängupiiranguid nagu time-out-aeg ja erinevad maksepiirangud. Kui tunned, et pead oma mänguharjumusi piirama, saad Frutas kasutada järgnevaid võimalusi:

  • Sissemakselimiit: sissemakseid on võimalik teha vaid seatud summa ulatuses
  • Kaotuste limiit: sea omale igapäevane, iganädalane ja igakuine piirang 
  • Aeg maha: 24-tunnine või 7-päevane rahunemise aeg, mil puudub ligipääs kontole
  • Mängupaus: 2, 3 või 6-kuuline konto blokeerimine

Kasiino vastutustundliku mängimise alalehel on välja toodud ka kasulikke näpunäited, millega võiks iga hasartmängude mängija enne panustamisega alguse tegemist korralikult tutvuda, ja test enesehindamiseks. Fruta vastutustundliku mängimise sektsioon on konkureerivate kasiinodega võrreldes põhjalikum ja annab kindlasti huvilisele sel teemal piisavalt infot. 

Fruta kasiino mänguvalik

Fruta kasiino pakub hasartmängijatele enam kui 2500 erinevat kasiinomängu, mis on jagatud nelja laiemasse kategooriasse: slotid, live-kasiino, jackpotimängud ja lauamängud. Populaarsemad mängud on lobby-lehel ehk kasiino nii-öelda virtuaalses ootesaalis eraldi kategooriana välja toodud.

Fruta esilehel on ka silmapaistev kategooria “Nädala mäng”, kus on välja toodud viisteist slotimängu, mida kasiino proovida soovitab – see on imehea viis avastada uus lemmikmäng või tuua lihtsalt päeva veidi vaheldust. Kategoorias “Fruta Favourites” leiab – ehk mitte väga üllatavalt – rohkelt lõbusaid puuviljaslotte.

Kasiinos on esindatud kõigi populaarsete tootjate nagu NetEnt, Microgaming (nüüdseks Games Global), Play’n GO ja Pragmatic Play mängud. Muidugi ei ole see kõik – mängupakkujaid on kokku ligi 30 ja nende seas on ka Eestis veel vähetuntud nimesid nagu Fantasma Games ja Tom Horn Gaming.

Slotimängud Fruta kasiinos

Slotikate valik on kasiinos korralik (ligi 2000) ning mängud on samamoodi kategooriatesse jagatud nagu ka mängude pealehel. Slotikate lehel võib keelepurist nuriseda selle üle, et suurem osa kategooriatest on säilitanud oma inglisekeelsed nimed – viieteistkümnest kategooriast on eestikeelne vaid “Boonus”. Siiski on kategooriad märgistatud väga lihtsalt ja arusaadavalt ning nimed nagu “Free Spins” ja Random Wilds” ei tohiks ka vaid eesti keelt kõnelevaid hasartmängureid hätta jätta.

Progressiivseid jackpotimänge on Frutas veel alla kümne, kuid see-eest on need kõik miljonitesse ulatuvate jackpottidega! Kõik saadaolevad mängud on variatsioonid juba ennast tõestanud miljonislotist Mega Moolah ning iga mängu juures on välja toodud ka selle praegune jackpotisumma.

Kategoorial “Jackpots” klikkides võib mängija jääda tehnilise vea tõttu tühjade kätega ning saab vaid sõnumi, et mängu ei leitud – see on harvaesinev, kuid siiski võimalik tulemus, eriti kui proovid mängida mõnes muus riigis. Lisaks megajackpottidele on Frutal pakkuda ka paarikümnepealine tavajackpotimängude kollektsioon.

Valikus on ka rohkelt Megaways-mänge – neid ei leia veel omaette kategooriast, kuid märksõna otsingusse sisestamisel laeb kasiino enne enam kui 140 Megaways-funktsiooniga mängu.

Muud kasiinomängud, mida Frutas mängida

Miks jääda vaid slotikate juurde, kui Fruta pakub veel palju enamatki? Lauamängude valikus leiab mängija eest käputäie erinevaid ruleti, blackjacki, bakaraamänge ja ka üllatusesinejaid nagu täringumäng Craps, Dragon Tiger ja Mega Ball. Kõigi eestlaste rõõmuks on Frutas võimalik mängida ka kelmikat bakaraavarianti nimega Baccarat Baruto, kus on peategelaseks Eesti kõige kuulsam sumomaadleja Baruto.

Crash-mängude huvilised leiavad seda tüüpi mänge Lobby “Vahetu võidud”-nimelisest sektsioonist. Valik on küll tagasihoidlik, kuid crashiklassikud Spaceman, Aviator ja Big Bass Crash on siiski kõik olemas. Samas sektsioonis leiab ka 10+ erinevat lihtsat ja lõbusat kasiino- ja lotomängu nagu Plinko, Keno ja Bingo.  

Live-mängud Frutas

Fruta pakub kõigile oma klientidele võimalust mängida rohkelt erinevaid kaasahaaravaid live-mänge ning need on kasiino vasakpoolsel menüüribal mugavalt samanimelisse kategooriasse kokku kogutud. Mänge on valikus 120+ ning nende seas leiab nii klassikalised ruletilauad, blackjacki ja bakaraatoad kõikvõimalikes regionaalsetes variatsioonides ja erinevate väikeste nüanssidega. 

Näitena: kui Sul tekib huvi istuda blackjackilaua taha, siis on Sulle avatud tavaline mängulaud, Azure-versioon koos rohkete lisavõimalustega nagu mitme lauataguse koha korraga hõivamine, One-versioon koos kuni 2000-kordsete võitudega ja ka One Indigo versioon, kus saab teha tavalisest tagasihoidlikumaid panuseid.

Live-kasiinos on mängutootjatest esindatud Pragmatic Play, Evolution Gaming ja Bombay Live. 

Neist kaks esimest pakuvad ka mängušõusid, mis on Frutas teatraalselt tituleeritud suisa mänguetendusteks – live-mängušõusid on 20+ ja nende seas on nii populaarsed monopolimängud (Monopoly Big Baller), õnneratta keerutamise mängud (Dream Catcher) kui ka vahvad sporditeemalised Football Studio ja erinevad täringumängud.

Kuidas Fruta kasiinos mängimisega pihta hakata?

Kui Fruta mahlased mängud, prisked pakkumised ja lustlikud live-mängud on täpselt see, mida oma ellu vajad, siis võid kaaluda kasiinosse konto tegemist. Protsess on väga lihtne ja ei võta palju aega ega energiat – Fruta on kiirkasiino, mis on konto loomise ühendanud esimese sissemakse tegemisega ja esmane kasutaja identifitseerimine käib panka sisselogimise isikutuvastuse järgi. 
Kui kaua: 10 min
Sul on vaja: Internetiühendus
Lisaks on vaja: Eelarve
Loe ülevaade lõpuni ja leia kasiinosse juhatav nupp
1. Loe ülevaade lõpuni ja leia kasiinosse juhatav nupp
Oleme küll juba tutvunud mitmete kasiinot puudutavate omadustega nagu siinsed boonused ja mängud, kuid peaksid enne lõpliku otsuse langetamist tutvuma ka klienditoe võimalustega ning erinevate kasiinos toetatud makseviisidega.
Vali nupp “Fruta lõbu” või “Sissemakse”
2. Vali nupp “Fruta lõbu” või “Sissemakse”
Eesti keeles ootamatult rabav nupp sama rabava alatekstiga “Kiire registreerumine viljakaks lõbuks” avab esimese sissemakse tegemise akna, kus on võimalik valida oma sissemakse summa ja Zimpler maksesüsteemi pakutava nelja panga seast endale sobiv variant. Tagasihoidlikumad registreerijad võivad valida ka nupu “Sissemakse” – jõuad täpselt samasse kohta.
Logi panka sisse ja kinnita makse
3. Logi panka sisse ja kinnita makse
Olevalt Sinu valitud panga pakutavatest võimalustest saad panka sisse logida kas Smart-ID, Mobiil-ID või PIN-kalkulaatori abil. Peale sisselogimist kinnita makse ja suundu tagasi kasiino kodulehele.
Asu tegudele
4. Asu tegudele
Kui oled oma esimese sissemakse edukalt sooritanud, avaneb sulle Fruta mesimagus maailm ning võidki asuda kõiki lõbusaid kasiinomänge mängima!

Fruta KYC ja konto verifitseerimine

Fruta kasiino järgib kõiki Eestis kehtestatud hasartmängureegleid ning viib sageli läbi isikutuvastusi, et veenduda, et kontot haldab tõesti inimene, kes väidab seda tegevat. Kui klienditeeninduse poolt algatatud kontoverifitseerimise protsess on lõpetamata või täielikult täitmata, võib kasiino piirata ligipääsu nii kontole kui väljamaksetele. Isikutuvastus on kohustuslik iga sisse- ja väljamaksetega 2000 euro lävendini jõudmise korral. 

Isikutuvastuse jaoks on tarvis esitada kas pass, ID-kaart või juhiluba. Mõnikord võidakse küsida ka viimasest kolmest kuust pärit kommunaalarvet või muud nimelist arvet ja pangast pärit maksetõendit. Dokumentide läbivaatamine võtab aega kuni 48 tundi, kui Sa pole selle aja jooksul saanud teavet protsessi edukast lõppemisest, peaksid ühendust võtma klienditoega.

Fruta kasiino klienditugi

Mängijate toetamiseks pakub Fruta mängijatele nii professionaalset suhtlusmeeskonda kui ka erinevaid abimaterjale. Kõige populaarsemad ja enam küsitud küsimused on koos vastustega välja toodud KKK-sektsioonis – kui Sul on küsimusi konto loomise, maksete või mõne muu teema kohta, võiksid alustada just siit.

Fruta kasiino annab Eesti mängijatele võimaluse suhelda klienditeenindusega eesti keeles – väga teretulnud lahendus! Klienditoe meeskonnaga saab vestelda jutuaknas, kus vastused saabuvad pea koheselt ning alternatiivina võib pikemad jutud edastada e-maili teel aadressile [email protected].

Meeskond on valmis kõigile küsimustele vastama kella üheksast hommikul kuni kella kaheni öösel (kodulehel on välja toodud ajavahemik 08-01, kuid see on toodud Kesk-Euroopa ajatsooni järgi). Kui saadad e-maili või esitad vestluse teel küsimusi öisel ajal, saabuvad vastused alles hommikul.

Fruta kasiino sissemaksed ja väljamaksed

Fruta kasiino näol on tegu kiirkasiinoga, kus konto loomine käib vaid paari klõpsuga ja see on seotud sissemakse tegemisega. Kasiino kasutab maksemeetodina Zimpler-nimelist lahendust, mille kaudu saab makseid teha pankadest LHV, Luminor, SEB ja Swedbank. Muud pangad pole hetkel Zimpleris toetatud.

Pakutavad makseviisid erinevad riigiti – näiteks Soomes või muudes riikides elavad mängijad võivad saada võimaluse kasutada hoopis muid lahendusi kui Eestis elavad kasiinohaid. 

SissemaksedVäljamaksedVäljamakse aegMinimaalne sissemakseMinimaalne väljamakseMaksimaalne väljamakse
💳 ZimplerxxKuni 5 tööpäeva20 €20 €4 000 €

Kasiino on maksetele kehtestanud mõned piirangud:

  • Juba varasemalt mainitud isikutuvastus iga 2000 euro väärtuses maksete summa täitumisel.
  • Makseid saab teha vaid eurodes.
  • Kui soovitud väljamakse summa on rohkem kui 4000 eurot, tehakse makse mitmes osas.

Üldiselt on kasiino pakutavad maksetingimused vägagi mõistlikud ja täpselt sellised, millega varasemalt kiirkasiinodes mänginud inimene on juba kokku puutunud. Kui oled kasiinomaailma uksed alles avanud, võid sarnaseid tingimusi oodata pea kõigilt kiirkasiinodelt.

Fruta kasiino Eesti mängija vaatevinklist

Kuna Fruta on veel niivõrd uus, ei saa neile kampaaniate vähesust ega mobiilirakenduse puudumist ette heita – erinevaid funktsioone ja võimalusi lisatakse tasa ja targu ning mängijad saavad e-maili teel uutest ägedatest muutustest alati teada. 

Klienditeenindusel ei ole probleemi eesti keeles suhtlemisega ja kõigile küsimustele, millele kasiino tingimustest ega KKK-st vastuseid ei leia, vastatakse meeskonna tööajal minutitega. 

Kuigi kasiinol pole spetsiaalset mobiilirakendust, on seda mõnus kasutada ükskõik millises nutiseadmes – mängud ei haki ja diilerid hanguvad ekraanil vaid kehva internetiühenduse korral.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad kasiinod on ära tüütanud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Alati on saadaval mõni uus valik, kuna uusi kasiinosid tekib peaaegu iga nädal. Siin on mõned värsked valikud.
4/5
Boonus
300€
Keerutused
-
Võta boonus
Maksemeetodid
Bank-transfer logo
Mastercard logo
Visa logo
Zimpler logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
50 000 €
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
50 000 €
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
respin.com
3.5/5
Kõrged kasiinoreitingud
Võta boonus
Maksemeetodid
LHV logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
10 000€ / kuus
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
10 000€ / kuus
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
hillo.com
4.2/5
Boonus
1200€
Keerutused
220
Võta boonus
Maksemeetodid
Rapid transfer
Neteller logo
Skrill logo
ecoPayz logo
Trustly logo
PaySafeCard logo
Mastercard logo
Visa logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
-
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
-
Tasuta spinnid mängudele
Big Bass Bonanza, Joker Stoker, Starburst, Book of Fallen
Spinnide läbimängunõue
30x
Põhiandmed
Tegevusluba
Curaçao
Loodud
2022
Domeen
verdecasino.com